Gloomhaven: Szczęki Lwa / Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
sin
Posty: 673
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:59
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 175 times
Been thanked: 300 times
Kontakt:

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: sin »

raj pisze: 31 mar 2022, 06:11 Sugeruję taką refleksję... Jak dużo gier znasz, która przy tak dużej częstości i ilości rozgrywek nie dałaby poczucia powtarzalności? :)
Jeżeli chodzi o gry strategiczne, to rzeczywiście bardzo niewiele, natomiast w worku tytułów w którym umieściłbym GH:JoTL to to poczucie powtarzalności pojawiło się najszybciej/najmocniej - najnowszy Descent, o którym też muszę w końcu napisać parę słów, ma zdecydowanie bardziej urozmaicone poszczególne misje, a fabuła jest mocniej zarysowana; 7th Continent napędzany jest eksploracją; Ethefields posiada i różnice w rozgrywaniu kolejnych snów, i pobudza chęć odkrywania (chociaż tej gry jeszcze nie skończyłem). Natomiast uczciwie nie mogę pominąć faktu, że dopóki Szczęki Lwa nie zaczęły być nużące to mechanicznie dawały najwięcej frajdy spośród tych wszystkich tytułów.
Fojtu pisze: 31 mar 2022, 06:28 Ja tam się zgadzam, że gra robi się trochę powtarzalna w drugiej połowie. Jak dla mnie to w dużej mierze kwestia tego, że w Szczękach grasz całą kampanię, koło 20 partii, jedną postacią. W GH jednak spokojnie można co 10 scenariuszy zmieniać i wtedy ta powtarzalność trochę mniej dopada.
To brzmi zachęcająco, pewnie po dłuższej przerwie od tego systemu mimo wszystko w końcu wypróbujemy też duże GH.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.
Awatar użytkownika
Niewodnik
Posty: 384
Rejestracja: 01 lut 2016, 13:08
Has thanked: 59 times
Been thanked: 150 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: Niewodnik »

raj pisze: 31 mar 2022, 06:11 Sugeruję taką refleksję... Jak dużo gier znasz, która przy tak dużej częstości i ilości rozgrywek nie dałaby poczucia powtarzalności? :)
Przepraszam za offtop, ale czy tylko ja tu jestem jakiś dziwny? Granie w dany tytuł 3 razy w miesiącu to jest "tak duża częstotliwość"? To czym będzie jakieś 50 parti w Terraformację Marsa miesięcznie, które robię?
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1236
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 476 times
Been thanked: 447 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: Shodan »

Niewodnik pisze: 31 mar 2022, 08:11
To czym będzie jakieś 50 parti w Terraformację Marsa miesięcznie, które robię?
To sugeruje poważne uzależnienie :lol:
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5225
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 287 times
Been thanked: 901 times
Kontakt:

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: raj »

Niewodnik pisze: 31 mar 2022, 08:11 Przepraszam za offtop, ale czy tylko ja tu jestem jakiś dziwny? Granie w dany tytuł 3 razy w miesiącu to jest "tak duża częstotliwość"? To czym będzie jakieś 50 parti w Terraformację Marsa miesięcznie, które robię?
Może powinienem doprecyzować, że chodzi o gry z fabułą. Terraformacja Marsa to taki rozbudowany pasjans. Jak ktoś lubi pasjanse, to i 100 miesięcznie go nie zmęczy.
sin pisze: 31 mar 2022, 08:06 Jeżeli chodzi o gry strategiczne, to rzeczywiście bardzo niewiele, natomiast w worku tytułów w którym umieściłbym GH:JoTL to to poczucie powtarzalności pojawiło się najszybciej/najmocniej - najnowszy Descent, o którym też muszę w końcu napisać parę słów, ma zdecydowanie bardziej urozmaicone poszczególne misje, a fabuła jest mocniej zarysowana; 7th Continent napędzany jest eksploracją; Ethefields posiada i różnice w rozgrywaniu kolejnych snów, i pobudza chęć odkrywania (chociaż tej gry jeszcze nie skończyłem). Natomiast uczciwie nie mogę pominąć faktu, że dopóki Szczęki Lwa nie zaczęły być nużące to mechanicznie dawały najwięcej frajdy spośród tych wszystkich tytułów.
Ile rozgrywek zagrałeś w te gry i jak często grałeś?

PS. Niedługo wydzielę ten offtop do osobnego wątku.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
aeiou871
Posty: 984
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 314 times
Been thanked: 437 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: aeiou871 »

Shodan pisze: 31 mar 2022, 08:17
Niewodnik pisze: 31 mar 2022, 08:11
To czym będzie jakieś 50 parti w Terraformację Marsa miesięcznie, które robię?
To sugeruje poważne uzależnienie :lol:
Albo skłonności masochistyczne...
Awatar użytkownika
Niewodnik
Posty: 384
Rejestracja: 01 lut 2016, 13:08
Has thanked: 59 times
Been thanked: 150 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: Niewodnik »

To teraz tylko się nie przyznawać, że nie liczę partii solo, których rozgrywam po 5-10 dziennie na necie :)
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5225
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 287 times
Been thanked: 901 times
Kontakt:

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: raj »

Moja mama też może układać w kółko ten sam pasjans. :)
Żeby nie było - nie twierdzę, że Terraformacja to zła gra czy coś - to bardzo dobry, bardzo rozbudowany pasjans. :)
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
mineralen
Posty: 978
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:07
Has thanked: 576 times
Been thanked: 647 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: mineralen »

Niewodnik pisze: 31 mar 2022, 08:11
raj pisze: 31 mar 2022, 06:11 Sugeruję taką refleksję... Jak dużo gier znasz, która przy tak dużej częstości i ilości rozgrywek nie dałaby poczucia powtarzalności? :)
Przepraszam za offtop, ale czy tylko ja tu jestem jakiś dziwny? Granie w dany tytuł 3 razy w miesiącu to jest "tak duża częstotliwość"? To czym będzie jakieś 50 parti w Terraformację Marsa miesięcznie, które robię?
Nie wiem czy to można nazwać dziwnym, po prostu tak masz. Ja miałem tak, że dla mnie 5 partii rocznie w Terraformację to było za dużo i ją sprzedałem.

Co do Gloomhaven SL gracze powinni sami zdecydować jak wiele chcą z niej wyciągnąć. Czy na pewno chcecie robić wszystkie side questy? Może lepiej po prostu ukończyć główny wątek i się pożegnać z tytułem zanim wejdzie znużenie? Trochę mi to przypomina kwestie open worldów w grach komputerowych jak np Wiedźmin 3. Robisz wszystko, odwiedzasz wszystkie znaczniki, robisz wszystkie questy razem ze zbieraniem setów pancerza. Tylko pytanie czy się dobrze bawisz? Może dobrze będzie odpuścić sobie chęć kompletowania wszystkiego co autorzy zaprojektowali i lepiej skupić się na ukończeniu tych wątków, które przynoszą frajdę?
Awatar użytkownika
sin
Posty: 673
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:59
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 175 times
Been thanked: 300 times
Kontakt:

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: sin »

raj pisze: 31 mar 2022, 08:18
sin pisze: 31 mar 2022, 08:06 ...
Ile rozgrywek zagrałeś w te gry i jak często grałeś?
Szczęki Lwa (3os.): Zrobiliśmy 20 scenariuszy, ten z numerem piętnastym ukończyliśmy przy trzeciej próbie, pięć z nich to samouczkowe z których pierwsze dwa lub trzy przeszliśmy za jednym posiedzeniem. Łącznie około 50 godzin rozłożone na 7 miesięcy, w miarę regularnie.
Descent 3ed (solo): Aplikacja naliczyła mi ciut ponad 40 godzin, zajęło mi to 4 miesiące dość równomiernego grania. Nie liczyłem ile było misji, Internet podpowiada 16, robiłem jedną na rozłożenie gry.
7th Continent (2os.): Tutaj będzie mi najtrudniej ocenić, było to najdawniej. Całość zajęła nam 16 miesięcy, graliśmy jednak z różną intensywnością - dwa, trzy razy w tygodniu do ukończenia klątwy z kilkutygodniowymi przerwami pomiędzy kolejnymi klątwami. Myślę, że poświęciliśmy około 80-90 godzin, ale w tym przypadku niepewność jest największa.
Etherfields (2os.): Mamy za sobą około piętnastu dwu-trzygodzinnych rozgrywek, zączeliśmy w drugiej części grudnia 2021, oszacuję około 38h w ciągu 3 miesięcy, raczej regularnie.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: donmakaron »

Jest też tak, że TM powinna być nieco powtarzalna, dąży się zawsze w ten czy inny sposób do tej terraformacji, kładzie żelki na planszy i mniej więcej tak samo powinno to wyglądać za każdym razem. Jaws of the Lion aż się prosi o to, żeby misje były urozmaicone. Tu trzeba wszystkich pozabijać, tam kogoś uratować, tu znowu leczyć wrogów zamiast ich ranić, zebrać 6 skarbów, nie zabić żadnego przeciwnika, uciec z zapadającej się jaskini, stanąć do walki przeciwko sobie, ścigać się z przeciwnikami, od czasu do czasu pobić się z bossem, który wywraca zasady gry do góry nogami...
Bez problemu można by to zrobić, wymagałoby to tylko trochę więcej wysiłku, niż włożono w design scenariuszy.

Grając w podstawowe GH napotyka się scenariusze projektowane przez guest designerów i w sporej części widać, że są to scenariusze ciekawsze, urozmaicone i mniej oczywiste.
Awatar użytkownika
Grzdyll
Posty: 819
Rejestracja: 14 lip 2013, 22:06
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 74 times
Been thanked: 298 times
Kontakt:

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: Grzdyll »

A ja bym chętnie spytał tych, co już ukończyli, na jakim poziomie były Wasze postacie na końcu? Udało się Wam dobić do 9 poziomu i zagrać choć scenariusz w pełni rozwiniętą postacią? (może wrzućcie odpowiedź w spoiler)
Fojtu
Posty: 3396
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 563 times
Been thanked: 1267 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: Fojtu »

Grzdyll pisze: 31 mar 2022, 17:36 A ja bym chętnie spytał tych, co już ukończyli, na jakim poziomie były Wasze postacie na końcu? Udało się Wam dobić do 9 poziomu i zagrać choć scenariusz w pełni rozwiniętą postacią? (może wrzućcie odpowiedź w spoiler)
Spoiler:
Awatar użytkownika
elayeth
Posty: 1051
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 175 times
Been thanked: 193 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: elayeth »

Fojtu pisze: 31 mar 2022, 20:23
Grzdyll pisze: 31 mar 2022, 17:36 A ja bym chętnie spytał tych, co już ukończyli, na jakim poziomie były Wasze postacie na końcu? Udało się Wam dobić do 9 poziomu i zagrać choć scenariusz w pełni rozwiniętą postacią? (może wrzućcie odpowiedź w spoiler)
Spoiler:
Spoiler:
Atk
Posty: 1412
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 504 times
Been thanked: 295 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: Atk »

W koncu otworzylem gre i z jendym z ziomkow z ekipy siedlismy do pierwszego scenariusza. Uczylismy sie raczej na bieżąco, bo nikt nie przeczytal instrukcji (THX KACZMAR!!!! :D). Stwierdzilismy, ze pierwsze 3 scenariusze nas naucza mechaniki, a reszte sie doczyta pozniej.

Wiem, ze to dopiero poczatek, wiem ze wszystko przede mna, ale chyba fanem takich gier nie jestem. Zdecydowanie wole sie umowic 2x w tygodniu na sesje RPG, niz grac w takie planszowki. Ofc nie poddam sie tak latwo i z czystej ciekawosci pewnie skonczymy gre, z reszta to miala byc testowa gra, bo mamy zamiar siasc cala ekipa, wiec latwiej bedzie sie cos tam tlumaczylo. Wierze, ze bede sie dobrze bawil, ale tyle frajdy co suche euro to mi raczej nie da :P

Co by nie bylo wyglada dobrze, rozkalda sie w miare szybko (w sumie to sprzata, bo pierwsze wyjecie z podelka zajelo nam troche), wiec na pewno jeszcze trafi na stol!

w ogole (pewnie bylo to w tym temacie, ale wczesniej go nie obeserwowalem) zastanawialem sie czemu zaden lektor nie wrzucil jeszcze czytanego wstepu i zakonczenia scenariuszy dla klimatu. Piszac tego posta natrafilem na yt, na wlasnie czytany tekst za pomoca syntezatora. Mega to wyszlo, musze zarzucic to podczas grania, moze uda sie ekipe latwiej wkrecic, bo robi klimat
Awatar użytkownika
sin
Posty: 673
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:59
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 175 times
Been thanked: 300 times
Kontakt:

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: sin »

Grzdyll pisze: 31 mar 2022, 17:36 A ja bym chętnie spytał tych, co już ukończyli, na jakim poziomie były Wasze postacie na końcu? Udało się Wam dobić do 9 poziomu i zagrać choć scenariusz w pełni rozwiniętą postacią? (może wrzućcie odpowiedź w spoiler)
Spoiler:
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.
Awatar użytkownika
Grzdyll
Posty: 819
Rejestracja: 14 lip 2013, 22:06
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 74 times
Been thanked: 298 times
Kontakt:

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: Grzdyll »

Atk pisze: 31 mar 2022, 21:23 Piszac tego posta natrafilem na yt, na wlasnie czytany tekst za pomoca syntezatora. Mega to wyszlo, musze zarzucic to podczas grania, moze uda sie ekipe latwiej wkrecic, bo robi klimat
Oj robi. Polecam szczególnie wspaniały głos Jana Frycza, u nas czytał wszystkie wstępy i teraz już świat Gloomhaven kojarzy mi się z jego głosem :)
exmister
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2015, 22:49
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: exmister »

Grzdyll pisze: 31 mar 2022, 22:59
Atk pisze: 31 mar 2022, 21:23 Piszac tego posta natrafilem na yt, na wlasnie czytany tekst za pomoca syntezatora. Mega to wyszlo, musze zarzucic to podczas grania, moze uda sie ekipe latwiej wkrecic, bo robi klimat
Oj robi. Polecam szczególnie wspaniały głos Jana Frycza, u nas czytał wszystkie wstępy i teraz już świat Gloomhaven kojarzy mi się z jego głosem :)
Gdzie można to przetestować? Dajcie namiar.
Awatar użytkownika
Gribbler
Posty: 552
Rejestracja: 11 wrz 2019, 22:24
Has thanked: 122 times
Been thanked: 410 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: Gribbler »

Teksty z Gloomhaven dostępne na yt były robione Mekatronem, ale stronę już zamknięto.

https://www.polscylektorzy.pl/wiadomosc ... iezy-glosu
Awatar użytkownika
elayeth
Posty: 1051
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 175 times
Been thanked: 193 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: elayeth »

Atk pisze: 31 mar 2022, 21:23 w ogole (pewnie bylo to w tym temacie, ale wczesniej go nie obeserwowalem) zastanawialem sie czemu zaden lektor nie wrzucil jeszcze czytanego wstepu i zakonczenia scenariuszy dla klimatu.
Bylo o tym, ale w wersji angielskiej, masz forteller’a za 10 USD. Profesjonalny lektor. Klimat 10/10… Zakladam jednak, ze pytasz o polskiego lektora…
Awatar użytkownika
Grzdyll
Posty: 819
Rejestracja: 14 lip 2013, 22:06
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 74 times
Been thanked: 298 times
Kontakt:

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: Grzdyll »

Gribbler pisze: 01 kwie 2022, 00:33 Teksty z Gloomhaven dostępne na yt były robione Mekatronem, ale stronę już zamknięto.

https://www.polscylektorzy.pl/wiadomosc ... iezy-glosu
Bardzo szkoda, do takich klimatycznych zastosowań to było rewelacyjne narzędzie. Z drugiej strony trochę się nie dziwię bo otwierało z pewnością drogę do różnych nadużyć.

Na otarcie łez widzę że wciąż są dostępne nagrane (choć niepublicznie dostępne - dlatego wklejam linki bezpośrednie) teksty do pierwszych 5 scenariuszy:

Wstęp:
https://youtu.be/tEIVwAM_uzA

Scenariusz 1:
https://youtu.be/PHe9cAzMBKo
https://youtu.be/IuI_wIV-hIw

Scenariusz 2
https://youtu.be/8TWPIHoNZyk
https://youtu.be/SfKQEZ2Li0A

Scenariusz 3:
https://youtu.be/yOL26YtQQ3E
https://youtu.be/1GJKPJJUcWQ
https://youtu.be/rcdbwt8xT5k
https://youtu.be/xsEvoRWEYYE

Scenariusz 4:
https://youtu.be/Qxc1EKoxVBs
https://youtu.be/cw2RkSvQDFg
https://youtu.be/yyTL5oYHCZI

Scenariusz 5:
https://youtu.be/eWaeaXXGECM
https://youtu.be/szGRE2gTPC4
https://youtu.be/QGQVaajKJtA
Atk
Posty: 1412
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 504 times
Been thanked: 295 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: Atk »

elayeth pisze: 01 kwie 2022, 07:18
Atk pisze: 31 mar 2022, 21:23 w ogole (pewnie bylo to w tym temacie, ale wczesniej go nie obeserwowalem) zastanawialem sie czemu zaden lektor nie wrzucil jeszcze czytanego wstepu i zakonczenia scenariuszy dla klimatu.
Bylo o tym, ale w wersji angielskiej, masz forteller’a za 10 USD. Profesjonalny lektor. Klimat 10/10… Zakladam jednak, ze pytasz o polskiego lektora…
Ja nie pytałem, tylko się zastanawiałem czemu ktoś w pl tego nie zrobił, po czym trafiłem na te linki co kolega wrzucił. I tak robi klimat nawet ten syntezator
Vanres
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2021, 16:42
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: Vanres »

Przyznam że jestem zaskoczony pozytywnie jakością tego lektora. Wielki szacun za udostępnienie. Ps. nie ma więcej? hehehe
Awatar użytkownika
13thSON
Posty: 647
Rejestracja: 26 mar 2015, 10:19
Has thanked: 83 times
Been thanked: 194 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: 13thSON »

Vanres pisze: 12 kwie 2022, 11:36 Przyznam że jestem zaskoczony pozytywnie jakością tego lektora. Wielki szacun za udostępnienie. Ps. nie ma więcej? hehehe
Trzeba teraz znaleźć kogoś z fajnym głosem i nagrać resztę.
Chcesz podziękować za wykonaną pracę? Postaw kawkę :) https://buycoffee.to/13thson
Awatar użytkownika
Grellenort
Posty: 365
Rejestracja: 29 wrz 2018, 22:53
Has thanked: 36 times
Been thanked: 100 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: Grellenort »

Sam lektor nie wystarczy, potrzeba jeszcze paru innych (w tekstach są nieliczne dialogi), do tego efekty środowiskowe i jakieś brzdęknięcia tu czy tam by się przydały dla klimatu. To już trochę dużo jak na szybki chałupniczy projekt.
Atk
Posty: 1412
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 504 times
Been thanked: 295 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion / Szczęki Lwa (Isaac Chidres)

Post autor: Atk »

To nie lektor tylko syntezator z głosem jakiegoś wiedźmina Nie pamiętam którego Znalazłem te linki ostatnio przeszukując google za lektorem Ktoś na wykopie chwalił się stworzeniem tego
ODPOWIEDZ