Harryfied (przeróbka Horrified)

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Awatar użytkownika
Munchhausen
Posty: 729
Rejestracja: 01 sty 2013, 22:29
Lokalizacja: Poznań/ Wągrowiec
Has thanked: 147 times
Been thanked: 129 times
Kontakt:

Harryfied (przeróbka Horrified)

Post autor: Munchhausen »

Zmobilizowałem się w końcu do tego, żeby wrzucić na BGG fotki z Harryfied - mojej potterowskiej przeróbki, którą dawno temu przygotowałem jako prezent urodzinowy dla narzeczonej. Post z dużą liczbą fotek i opisem wszystkich przeciwników znajdziecie tutaj. Wyszło całkiem profesjonalnie, choć kilka niedoróbek przy ponownym druku bym wyeliminował. Największym problemem okazała się współpraca z MB Print - kontakt z nimi był baaaardzo ciężki, a na dodatek nie ostrzegli mnie, że przygotowując pliki wg instrukcji na ich stronie, napisy na żetonach po jednej ze stron będą lustrzanym odbiciem. Co prawda mogła mi się samemu zapalić lampka ostrzegawcza, ale pierwszy raz przygotowałem pliki do druku, a poza tym kilka razy odsyłali mi pliki z drobnymi uwagami do wdrożenia, ale ani razu nikt nie wpadł na to, żeby mnie ostrzec, bo bym to przecież poprawił. STRASZNY NIESMAK, bo nie jest to tania impreza, a teraz wszystkie żetony z napisami są udane tylko w 50%. Za to współpraca z playmats.pl pierwsza klasa - świetny kontakt, a gotowa mata prezentuje się na stole obłędnie.

Poniżej w spoilerach kilka fotek dla ciekawskich, po więcej odsyłam na BGG. Możecie przy okazji dać tam lajka, dzięki czemu więcej osób zobaczy projekt:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Marbel
Posty: 219
Rejestracja: 13 sie 2021, 08:03
Has thanked: 101 times
Been thanked: 29 times

Re: Harryfied (przeróbka Horrified)

Post autor: Marbel »

Niesamowita praca! Nie jestem fanem Harrego ale taką wersją na pewno bym zachęcił moją drugą połówkę. Jestem pod wrażeniem finalnego efektu.

Można wiedzieć ile Cię to wyniosło? W 1000 się zmieściłeś, bez lego? ;)
Awatar użytkownika
Munchhausen
Posty: 729
Rejestracja: 01 sty 2013, 22:29
Lokalizacja: Poznań/ Wągrowiec
Has thanked: 147 times
Been thanked: 129 times
Kontakt:

Re: Harryfied (przeróbka Horrified)

Post autor: Munchhausen »

Marbel pisze: 24 kwie 2022, 23:29 Niesamowita praca! Nie jestem fanem Harrego ale taką wersją na pewno bym zachęcił moją drugą połówkę. Jestem pod wrażeniem finalnego efektu.

Można wiedzieć ile Cię to wyniosło? W 1000 się zmieściłeś, bez lego? ;)
Przepraszam, że tak późno, ale nie wyskoczyło mi żadne powiadomienie, a moderator przeniósł mojego posta na podforum, gdzie nigdy nie zaglądam. Generalnie po zliczeniu kosztów Harryfied nie jest najdroższą grą w mojej kolekcji, ale tylko dlatego, że kolekcjonuję "Horror w Arkham: LCG" :)

Druk wyniósł mnie 474zł, playmata 168zł, metalowa pieczęć na tor terroru 89zł. Figurki LEGO wiadomo, drogi biznes, ale robią robotę. Dużą wtopą okazały się figurki Funko dla przeciwników, które zamówiłem z AliExpress, gdyż ostatecznie zastąpiłem je właśnie postaciami LEGO - nie dość, że są ładniejsze, to jeszcze bardziej praktyczne, bo lepiej mieszczą się na planszy. Roboczogodzin nie liczę, bo nad całym projektem spędziłem długie tygodnie, analizując oryginał, szukając ilustracji i walcząc z Photoshopem :)
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Harryfied (przeróbka Horrified)

Post autor: RUNner »

Nie no zgłaszam Cię do Teleexpressu, wiadomo do jakiej kategorii ;)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Marbel
Posty: 219
Rejestracja: 13 sie 2021, 08:03
Has thanked: 101 times
Been thanked: 29 times

Re: Harryfied (przeróbka Horrified)

Post autor: Marbel »

Munchhausen pisze: 06 maja 2022, 16:15
Marbel pisze: 24 kwie 2022, 23:29 Niesamowita praca! Nie jestem fanem Harrego ale taką wersją na pewno bym zachęcił moją drugą połówkę. Jestem pod wrażeniem finalnego efektu.

Można wiedzieć ile Cię to wyniosło? W 1000 się zmieściłeś, bez lego? ;)
Przepraszam, że tak późno, ale nie wyskoczyło mi żadne powiadomienie, a moderator przeniósł mojego posta na podforum, gdzie nigdy nie zaglądam. Generalnie po zliczeniu kosztów Harryfied nie jest najdroższą grą w mojej kolekcji, ale tylko dlatego, że kolekcjonuję "Horror w Arkham: LCG" :)

Druk wyniósł mnie 474zł, playmata 168zł, metalowa pieczęć na tor terroru 89zł. Figurki LEGO wiadomo, drogi biznes, ale robią robotę. Dużą wtopą okazały się figurki Funko dla przeciwników, które zamówiłem z AliExpress, gdyż ostatecznie zastąpiłem je właśnie postaciami LEGO - nie dość, że są ładniejsze, to jeszcze bardziej praktyczne, bo lepiej mieszczą się na planszy. Roboczogodzin nie liczę, bo nad całym projektem spędziłem długie tygodnie, analizując oryginał, szukając ilustracji i walcząc z Photoshopem :)
Myślę że powinieneś być jakoś doceniony. Nie wiem jak na bgg teraz sprawa się ma, ale plusiwa poleciały. Generalnie nie było drogi na skróty przy projekcie. Mnie tam te figurki lego się średnio podobają jedynie, mimo że klocki lubię. Poza tym sztos.
ODPOWIEDZ