Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1625
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 359 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: nidhog »

japanczyk pisze: 23 cze 2022, 09:11
nidhog pisze: 23 cze 2022, 08:51 Zobacz kiedy miała być gra.
Zobacz ile osób narzeka na opóźnienie premiery.
Zobacz ile osób jedzie po wydawnictwie za to.
Ale o czym to świadczy? Podpowiem - o niczym, bo ludzie maja czesto błędne założenia jak coś funkcjonuje
Czacha w tym wypadku jest odpowiedzialna za tłumaczenie gry, jeśli się nie myle - nigdzie nie napisali, że gra jest juz w transporcie
Jeśli tez dobrze rozumiem, to czekaja na wspolny druk i ktorys z pozostałych partnerów (nie oni) nie dostarczył plików na czas

Stawiam, że tutaj wchodzi LMS i ich terminy w drukarni, które zmieniają w zależności od priorytetów
Stawiam, że nasz maly naklad jest dla nich na koncu piorytetow

Wina Czachy jest zdecydowanie zbyt optymistyczne szafowanie terminami - nie powinni w zadnym wypadku podawac tak optymistycznych dat premier biorac pod uwage COVID, a i ogloszenie premiery BRW na czerwiec miało miejsce juz gdy rozpetala sie wojna i brneli w zaparte ze wszystko gra i bedzie na czas - typowy crowdfundingowy bełkot

Kazde inne wydawnictwo wsyrzymuje sie z szafowaniem terminami - informacje o premierze LDG, Rebel, Lucrum czy Galakta podaja czasem gdy gry sa juz w porcie, albo przynajmniej juz płyną
@Czacha - przemyslcie czy taka forma podawania terminiw ma sens - przekladanie x razy premiery (3? 4?) jest odbierane jak powyżej- łagodnie ujmujac niezbyt dobrze
Ja wiem jak to funkcjonuje. Mam kontakt z 70 fabrykami w Chinach na dziś, bo z tylu sprowadzam twoar dla firmy, w której pracuje.
Wiem o lockdownach, brakach prądu, brakach surowców, problemach z transportem, problemach z odprawami, kongestiami na każdym etapie łańcucha logistycznego. Nawet o takcih, których pewnie sobie nie zdajecie sprawy ( np to co armatorzy potrafią odwalić i ich bezkarność).

Natomiast nie jestem w stanie zaakceptować faktu, iż ktoś mi wciska ciemnotę.
Mogą mieć mały nakład i czekać. - spoko
Może być opóźnienie wywołane wszystkimi czynnikami wymienionymi przeze mnie powyżej. - spoko.
Wspominałem wcześniej, że mi nie przeszkadzają opóźnienia w dostawach. Tg zamówiłem jak córki nie miałem w planach. Przyszło jak już chodzi i mówi ;)

Ale sorki - pociąg miał dojechać i nagle nie wyjechało wcale? To jest rzetelna informacja od porządnej firmy?
Mieli co najmniej 3 tygodnie na weryfikacje tego.
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

W tej sytuacji zastanawiam się czy nie byłoby lepiej np. do całej sprawy podchodzić pesymistycznie i podawać daty z min. półrocznym zapasem. O ileż lepiej by to wyglądało że wydawca podający termin premiery grudzień 2022 dostarcza grę na wakacje tego samego roku.

Wyhamujcie panowie...jak byśmy szli tym krokiem myślenia to nie warto od nikogo kupować gier bo każdy ma przyklejoną jakąś łatkę:
-Czacha nie wywiązuję się z terminów i olewa swoich klientów.
-Portal robi wiecznie błędy w druku a Ignacy to celebryta.
-Rebel ma w dupie błędy w druku robiąc z nich okazję do żartów
-Galakta fala błedów w druku
-Phalanx pan Gumienny nie cieszy się dobrą opinią i też robią błędy
-GoOnBoard wielki hype na gry który okazuję się wydmuszką
-Itd....


zluzujcie naprawdę. Ja pracując nad swoimi grami dopiero teraz widzę jak czasem człowiek odbija się od ściany z wydawcami/drukarniami/grafikami....jak współpraca potrafi być uciążliwa a mimo to trzeba zagryzać zęby i się uśmiechać by ktos chciał z toba pracować. Myślicie że Czacha nie chciała by powiedzieć w prost do Ludus "Ej Ludus (...) nasz druk jest ważniejszy a jak nie to (...) . Myślę że Przemek wręcz marzy o tym ale co to da? On nie zarobi , współpraca się skończy, fajnych gier nie będzie. Więc głowa w dół, pięści zaciśniete i upokarzanie się pozostaje.

Jedyne co widzę że Czacha robi źle to wdawanie się w pyskówkę (źle to bardzo wygląda ze strony wydawnictwa która powinna być jednak bądz co bądz niżej niż klient) oraz hajpowanie kampanii a później nieprawdziwe informacje dotyczące terminów dostawy.

@Czacha było minęło, mleko się rozlało. Można je zostawić aby sfermentowało i zrobił się smród lub posprzątać po sobie i od TERAZ rzetelne i sprawdzone informacje. A jak czegos nie jesteście pewni to odpowiadajcie "nie wiemy jak się dowiemy to damy znać".
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: japanczyk »

nidhog pisze: 23 cze 2022, 09:40 Ale sorki - pociąg miał dojechać i nagle nie wyjechało wcale? To jest rzetelna informacja od porządnej firmy?
Mieli co najmniej 3 tygodnie na weryfikacje tego.
Dobra, ale gdzie była ta informacja o pociągu
Poprzednia aktualizacja z 13 maja głosi:
**Black Rose Wars**
odbiór z Chin planowany jest: początek czerwca,
u nas powinno być: koniec czerwca
Czacha ewidentnie skopała, że nie podała informacji, że odbiór z Chin się nie odbył, mogli podac informacje chociaz, ze czekaja na status z fabryki czy cokolwiek, w koncu ejsli odbior był planowany na poczatek czerwca, to z poczatkiem czerwca juz musialo byc wiadomo, ze nie ma czego odbierac poki co
konan1808
Posty: 100
Rejestracja: 07 lip 2020, 11:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 4 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: konan1808 »

Wrzucam, krótkie podsumowanie jak wyglądały aktualizacja statusów BRW przedstawiane w Wieściach z Czachy.

Wieści z Czachy - 29.04:
1. Wszystkie elementy plastikowe są już gotowe
2. Druk pozostałych elementów do końca maja

Wieści z Czachy - 16.05:
1. "Nie będę już was zanudzał na jakim to jest w tej chwili etapie, natomiast u nas tutaj w wydawnictwie powinny przyjechać pudła BRW pod koniec czerwca."
2. [Q] Czy opóźnienia BRW wynikają również z tłumaczenia przez LMS? Wiem, że są opóźnienia w fabrykach i czeka się dłużej na transport, ale siedzę w imporcie z Chin i wiem że opóźnienia na produkcji + transport to max 2 miesiące. Przy BRW mamy już pół roku.
[A] Opóźnienia przy BRW wynikają głównie z oczekiwania na kolejkę w drukarni. Produkujemy całość w Eastar i prócz pandemii również to jest decydujący czynnik, że musimy się dostosowywać do wolnych "slotów" produkcyjnych.

Wieści z Czachy - 30.05:
1. BRW pod koniec czerwca powinien dotrzeć do Czachy.

Wieści z Czachy - 13.06:
1. Brak zmiany statusów dla produkowanych gier (koniec czerwca wciąż aktualny dla BRW), Czacha czeka na potwierdzenie z fabryki/drukarni.

Wygląda na to, że nie ma nikogo kto koordynowałby cały proces druku międzynarodowego skoro Czacha w momencie, kiedy gry powinny być już pakowane do transportu dowiaduję się, że nie wszystkie pliki zostały jeszcze dostarczone i każde wydawnictwo kontaktuję się bezpośrednio z fabryką/drukarnią. Jeżeli tak wygląda współpraca z LMS, to na ich pozostałe gry jeszcze trochę poczekamy.
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1625
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 359 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: nidhog »

A ja dodam jeszcze info z fb o 100% ukończeniu z 31 maja klik
Chyba, ze ja źle to zrozumiałem ;)
Obrazek z tego posta dla nielubiacych fb w spoilerze
Spoiler:
I moje przesłanie dla Czachy:
1. Zacznijcie dbać o swój PR, bo z mojej perspektywy robicie fajne rzeczy, ale totalnie zniechęcacie ludzi swoim zachowaniem i komunikacją.
2. Zajmujecie się ostatnio głównie lokalizacją KS - zatrudnijcie osobę, która Wam ogarnie tylko to :) Tak by sytuacja była znana na bieżąco. Wiem, że człowiek to wydatek, ale myślę, że skorzystacie i Wy i my
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
mirukan
Posty: 1580
Rejestracja: 02 paź 2018, 19:21
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 87 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: mirukan »

Tak sobie myślę że składową problemu może być to że Czacha jest optymistą i zawsze uważa "szklankę za w połowie pełną" i naiwnie podaje info że wszystko jest OK.
Gdy jednak okazuje się że coś nie wyszło następuje rozczarowanie (klientów) i fala słusznej krytyki. Niestety w ten sposób traci się zaufanie a to może być poważny krok do upadku ..... .
Ja zawsze zakładam najgorsze rozwiązanie a jak wyjdzie lepiej to się cieszę. Bardzo nie lubię być rozczarowany :( .
Może czas zrezygnować z hurra-optymiznu i wszelkie info o działaniach które nie do końca zależą od Czachy należy podawać bardzo ostrożnie.
konan1808
Posty: 100
Rejestracja: 07 lip 2020, 11:17
Has thanked: 12 times
Been thanked: 4 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: konan1808 »

Spoiler:
Komentarz z postu załączonego powyżej:
Spoiler:
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Witam - tu Przemo z Czachy

Widzę, że od wczoraj pojawia się wiele komentarzy związanych głównie z dostawą, a w zasadzie jej przekładania gry BRW. Poniżej odniosę się do tych wpisów.

Black Rose Wars
Wątek na FB dotyczący statusów naszych produkcji wprowadziliśmy na życzenie Was - klientów, żeby każdy miał szybki dostęp do etapu produkcji każdej naszej gry. Miało to z zasady pomóc i być z Wami na bieżąco. Jeśli chodzi o aktualizacje produkcji BRW od Ludus Magnus, to otrzymujemy je zawsze, gdy status produkcji w jakimś stopniu ulega zmianie. Pod koniec maja dostaliśmy polskiego sampla z produkcji bez kart - opisywaliśmy wtedy, że wszystkie plastikowe elementy oraz wszystkie figurki są wyprodukowane, a do produkcji pozostały jedynie karty. Całość jest drukowana dla kilku innych wydawnictw w tym samym czasie i odbywa się jednocześnie dla wszystkich wersji językowych. Dla nas w tamtym momencie było jasne, że produkcja samych kart i pakowanie potrwa do początku czerwca i będziemy mogli odbierać towar. Niestety w ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że partner LMS znalazł błędy w swoich kartach co wstrzymało ich produkcję dla wszystkich wersji jezykowych. Problem został już przez nich naprawiony i fizyczna produkcja kart rozpoczyna się teraz. Niestety to nie my jesteśmy fizycznym producentem tej gry (oraz wszystkich pozostałych).
My jako licencjobiorca nie jesteśmy nawet stroną w rozmowach z fabryką, gdyż w 99% za produkcję odpowiedzialny jest licencjodawca i od niego dostajemy statusy produkcji. Przecież tak samo ja Wy, sami czekamy na odbiór gier i na możliwość ich dostawy do Was, możliwość ich sprzedaży na naszym rynku. Ponosimy koszty produkcji (mimo robienia przedsprzedaży) i zwyczajnie czysto ekonomicznie chcemy móc jak najszybciej "zapłaconą" produkcję również sprzedawać.
Co do samego transportu - my wszystkie nasze gry ściągamy pociągami, bo to najszybszy sposób na ich dostawę do Polski. Być może nie wiecie, ale proces transportu wygląda następująco: otrzymujemy datę odbioru gier z fabryki - zlecamy naszemu spedytorowi odbiór gier i awizację pociągu - po otrzymaniu terminu wyjazdu pociągu z Chin otrzymujemy datę przyjazdu pociągu na UC w Polsce - później jest odprawa celna - i dostawa do nas, a następnie wysyłki. Sytuacja z transportem jest w Chinach dynamiczna - to nie są rejsowe pociągi jeźdzące wg rozkładu - pociąg musi być pełny, żeby mógł wyruszyć, więc często pierwotna awizacja ulega przesunięciu o 1-2 tygodnie aż zapełnią pociąg. My nie sprawdzamy każdego dnia statusów w Chinach, bo nie mamy takich możliwości.
Oczywiście być może widzimy "szklankę do połowy pełną" i zbyt optymistycznie podchodzimy do terminów produkcji i transportu, i później niestety musimy się tłumaczyć. Z jednej strony chcemy być z Wami na bieżąco, a jak już jesteśmy to się okazuje że też jest niedobrze, bo są opóźnienia. Są i nic na to nie poradzimy. Mamy je my i pewnie 90% wydawnictw na świecie. Sami wspieramy mnóstwo Kickstarterów i opóźnienia traktujemy jako "coś normalnego" - pewnego dnia zamówione KS-y do nas dojadą - a na razie cieszymy się grami które mamy.

Gry z Kickstartera
Tutaj szacowanie przewidywanego terminu realizacji edycji polskiej jest ustalane przed startem KS-a i wynika ono z terminu danego nam przez licencjodawcę - jeśli on ma opóźnienia to siłą rzeczy mamy je i my - trudno wyprodukować wersję polską, jesli nie zostanie wyprodukowana oryginalna wersja angielska. Jeśli chemy mieć gry z KS-a w tym samym czasie co oryginalne wersje i w tej samej zawartości to niestety musimy się pogodzić z faktem, że zakładany przez nas na początku termin będzie zmieniany, często kilkukrotnie przez oryginalnego wydawcę. Oczywiście możemy czekać aż to wyjdzie, wtedy brać licencję i drukować w druku międzynarodowym (co oczywiście również nie daje gwarancji dotrzymania terminów), ale wtedy trudno będzie mieć Stretch Goale i inne exclusive - widać to po polskich wydaniach gier z KS-a wydawanych przez inne polskie wydawnictwa.

Reasumując, bardzo nam zależy, żeby terminy podawane w naszych przedsprzedażach były jak najbardziej prawdziwe. Z różnych powodów następują opóźnienia, czasem mniejsze, czasem większe - i nie jest nam z tym dobrze. Staramy się Wam komunikować wszystko jasno i klarownie, a przeglądając tegotoczne nasze odpowiedzi naprawdę trudno mi osobiście znaleźć takie, które by kogoś z Was urażały, obrażały czy okłamywały. Jeśli chodzi o BRW to w imieniu Czacha Games mogę Was tylko przeprosić za powstałe niedogoności i prosić o jeszcze chwilę cierpliwości. Jestem pewny, że finalnie jakość wydania zadowoli każdego z Was.

Pozdrawiam serdecznie!
Przemek Kochowicz
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Atk
Posty: 1394
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 494 times
Been thanked: 284 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Atk »

Ja nie wiem czy ludzie nie mają innych zmartwień w życiu? Ja kupując grę że wspieraczki nawet nie myślę kiedy przyjdzie, bo nie ma sensu się nakręcać i wkurzać. Wolę być mile zaskoczony informacja o wysłaniu paczki. Poza tym jak naiwnym trzeba byc, żeby zakładać że data będzie dotrzymana, widząc co się dzieje na świcie.

Ludzie muszą się w końcu nauczyć albo sobie uświadomić, że wspieraczki to mrożenie kasy.

Ofc ja tam Czachę lubię i żałuję, że póki co tylko Endeavor mnie interesował, chociaż mam nadzieję, że to się zmieni, bo wydawnictwem są zacnym, a podejście do klienta bardzo dobre!
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Jdn »

Nikt nie wrzucił a już jest strona kampanii Katedry: https://czachagames.pl/index.php/koszma ... -kampanii/
adamjagadam
Posty: 39
Rejestracja: 09 sty 2021, 21:11
Has thanked: 1 time

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: adamjagadam »

Kickstarter odblokował już The Breach z tym wyjątkiem że nastąpiła jednak zmiana figurek o które RIOT się czepił i postawlili na swoim.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

cóż... "Katedra Koszmarów" is alive :!:

Obrazek

KATEDRA KOSZMARÓW - PRZEDSPRZEDAŻ
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2087
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 432 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: tomp »

Jest wcześniejszy termin końca przedsprzedaży ? Czy do dnia poprzedzającego premierę ?
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

tomp pisze: 01 lip 2022, 10:23 Jest wcześniejszy termin końca przedsprzedaży ? Czy do dnia poprzedzającego premierę ?
wszystkie informacje są dostępne na stronie...
EB trwa do 4 lipca, do godziny 10.00 - tu macie grę za 399 zł wraz z dodatkowym koszmarem - Koszmarnym Kotem
od 4 lipca do 18 lipca trwa kampania przedsprzedażowa, gdzie gra jest za 409 zł plus ew. kot za 30 zł

zrobilismy też sześciopaki :)

pozdrawiam /Kuba/
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Gatzky
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2017, 11:47
Has thanked: 14 times
Been thanked: 35 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Gatzky »

Czacha Games pisze: 01 lip 2022, 12:43
tomp pisze: 01 lip 2022, 10:23 Jest wcześniejszy termin końca przedsprzedaży ? Czy do dnia poprzedzającego premierę ?
wszystkie informacje są dostępne na stronie...
EB trwa do 4 lipca, do godziny 10.00 - tu macie grę za 399 zł wraz z dodatkowym koszmarem - Koszmarnym Kotem
od 4 lipca do 18 lipca trwa kampania przedsprzedażowa, gdzie gra jest za 409 zł plus ew. kot za 30 zł

zrobilismy też sześciopaki :)

pozdrawiam /Kuba/
Czy pojawi się jeszcze jakiś materiał po polsku przed końcem EB?
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Gatzky pisze: 01 lip 2022, 12:48
Czacha Games pisze: 01 lip 2022, 12:43
tomp pisze: 01 lip 2022, 10:23 Jest wcześniejszy termin końca przedsprzedaży ? Czy do dnia poprzedzającego premierę ?
wszystkie informacje są dostępne na stronie...
EB trwa do 4 lipca, do godziny 10.00 - tu macie grę za 399 zł wraz z dodatkowym koszmarem - Koszmarnym Kotem
od 4 lipca do 18 lipca trwa kampania przedsprzedażowa, gdzie gra jest za 409 zł plus ew. kot za 30 zł

zrobilismy też sześciopaki :)

pozdrawiam /Kuba/
Czy pojawi się jeszcze jakiś materiał po polsku przed końcem EB?
jest już materiał Asi z OnTable, będzie też gameplay od chłopaków z PogramyTV, będzie na pewno spojrzenie z Granatowej...
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

będzie na pewno spojrzenie z Granatowej...
Które to akurat nie powinno być raczej brane pod uwagę w tej sytuacji :wink:
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1381
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Emil_1 »

BOLLO pisze: 01 lip 2022, 13:16
będzie na pewno spojrzenie z Granatowej...
Które to akurat nie powinno być raczej brane pod uwagę w tej sytuacji :wink:
Z ciekawości - dlaczego?
Miłego dnia! :)
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: karp »

Emil_1 pisze: 01 lip 2022, 13:17
BOLLO pisze: 01 lip 2022, 13:16
będzie na pewno spojrzenie z Granatowej...
Które to akurat nie powinno być raczej brane pod uwagę w tej sytuacji :wink:
Z ciekawości - dlaczego?
Bo to pracownik czachagames.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1683 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

Emil_1 pisze: 01 lip 2022, 13:17
BOLLO pisze: 01 lip 2022, 13:16
będzie na pewno spojrzenie z Granatowej...
Które to akurat nie powinno być raczej brane pod uwagę w tej sytuacji :wink:
Z ciekawości - dlaczego?
Pan Kuba który tutaj pisze jako Czacha Games to *mąż Pani Granatowej z kanału i pracownik wydawnictwa Czacha. Oczywiście to nic absolutnie złego i oboje ich lubię i szanuję ale co Pani Granatowa ma powiedzieć o grze która jest wydawana u swojego męża w firmie? Chyba że to będzie BARDZO obiektywny materiał który by nic nie sugerował nikomu a jedynie przedstawił fakty.
Swoją droga to Panie Kubo czy nie wystarczy abyście taki materiał po prostu umieścili u siebie na kanale Czachy na YT? Mieszanie Granatowej w to nie jest czymś oczywiście złym ale może być przez niektórych doszukujących się spisku czymś złym...po co wkładać kija w mrowisko skoro i tak już nieźle macie je rozgrzebane po ostatnich "akcjach".

*
Spoiler:
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

BOLLO pisze: 01 lip 2022, 13:36
Emil_1 pisze: 01 lip 2022, 13:17
BOLLO pisze: 01 lip 2022, 13:16

Które to akurat nie powinno być raczej brane pod uwagę w tej sytuacji :wink:
Z ciekawości - dlaczego?
Pan Kuba który tutaj pisze jako Czacha Games to *mąż Pani Granatowej z kanału i pracownik wydawnictwa Czacha. Oczywiście to nic absolutnie złego i oboje ich lubię i szanuję ale co Pani Granatowa ma powiedzieć o grze która jest wydawana u swojego męża w firmie? Chyba że to będzie BARDZO obiektywny materiał który by nic nie sugerował nikomu a jedynie przedstawił fakty.
Swoją droga to Panie Kubo czy nie wystarczy abyście taki materiał po prostu umieścili u siebie na kanale Czachy na YT? Mieszanie Granatowej w to nie jest czymś oczywiście złym ale może być przez niektórych doszukujących się spisku czymś złym...po co wkładać kija w mrowisko skoro i tak już nieźle macie je rozgrzebane po ostatnich "akcjach".

*
Spoiler:
na doszukujących się spisku nic nie poradzimy... kończąc ten temat - na Granatowej są opisywane albo pierwsze subiektywne wrażenia, albo recenzja w ośmiu punktach, też jak każda recenzja subiektywna, choć z uzasadnieniem... Nie uważam, że powinniśmy przestać recenzować gry czy Czachy Games czy innego wydawcy. Tym bardziej, że nie jesteśmy sami w Granatowej :)
A "pani Granatowa" ma swój rozum i nikt nikogo nie knebluje...

i nie wracajmy do tego tematu :)
/kuba/
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1381
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Emil_1 »

Jak Pan Kuba Pani granatowej nie wkurzy to będzie ok;) Nie będzie wyjścia z chłopakami na jednego;)
Miłego dnia! :)
KajmanxD
Posty: 45
Rejestracja: 21 mar 2021, 19:09
Has thanked: 22 times
Been thanked: 2 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: KajmanxD »

A czy przy tej kampanii jak to Czacha Games wspominał to ogarnięcie koszyk kupowania ? :D Jeśli to jeszcze nie ta chwila to spoko, ale z pewnością nie jednej osobie by to zmniejszyło stresu przy oddzielnym kupowaniu każdego produktu jak to było przy The Breach i wcześniejszych kampaniach :D
Atk
Posty: 1394
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 494 times
Been thanked: 284 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Atk »

KajmanxD pisze: 01 lip 2022, 15:12 A czy przy tej kampanii jak to Czacha Games wspominał to ogarnięcie koszyk kupowania ? :D Jeśli to jeszcze nie ta chwila to spoko, ale z pewnością nie jednej osobie by to zmniejszyło stresu przy oddzielnym kupowaniu każdego produktu jak to było przy The Breach i wcześniejszych kampaniach :D
Tzn, że jak chce kupić 4 gry, bo mnie ekipą poprosiła, to będę musiał robić 4x przelew?
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

KajmanxD pisze: 01 lip 2022, 15:12 A czy przy tej kampanii jak to Czacha Games wspominał to ogarnięcie koszyk kupowania ? :D Jeśli to jeszcze nie ta chwila to spoko, ale z pewnością nie jednej osobie by to zmniejszyło stresu przy oddzielnym kupowaniu każdego produktu jak to było przy The Breach i wcześniejszych kampaniach :D
nie wiem czemu nie wejdziesz i nie sprawdzisz jak to ślicznie teraz wygląda i przyjaźnie....ale tak, mamy całą nową stronę przedsprzedażowa :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
ODPOWIEDZ