(Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: zioombel »

Do tego co napisał japanczyk dodałbym jeszcze czas ogłoszenia informacji o promkach. Ja jak ogłosili nowego Descenta z wdzięczności dla wydawnictwa, że się podjęło wrzucenia tego na rynek polski zamówiłem u nich na rebel.pl w pierwszym dniu jak tylko ogłosili.
Na kilka dni przed premierą okazało się, że są promki i to grube bo wielka figurka, akrylowe znaczniki i zestaw kart.
Jeszcze wtedy nie wiedziałem o całym tym programie hobby shit czy jakoś tak i byłem pewien, że jak zamówiłem w sklepie wydawnictwa to bonusy dostanę. Zdziwiłem się mocno.
Jakbym nie okazywał wdzięczności tylko kupił tam gdzie zawszę to bonusy bym miał i to z wysyłką a nie z odbiorem osobistym.
Mieszkam w takim miejscu, że od najbliższego sklepu z planszówkami mam 40 km i to nawet nie wiem czy bierze w tej szopce udział.
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Jdn »

A ja dodam od siebie, że miałem to (nie) szczęście że kupiłem Kroniki Zamku Avel w przedsprzedaży od razu z dodatkiem bezpośrednio z rebel.pl. Wiem że często tłumaczą że licencje nie pozwalają dodać czy sprzedawać czegoś. Ale co jak ta gra jest ich? Sytuacja jak w innych grach, jak wybrałeś odpowiedni sklep to była opcja dostać skarby bohatera( https://boardgamegeek.com/boardgame/347 ... expansions)i zapłacić z przesyłką za całość z 20zl taniej. A jak ktoś był jak ja frajer i chciał wesprzeć twórcę to może na bgg zobaczyć co stracił.
Rozumiem politykę wydawnictwa pewnie odgórną, ale jej nie akceptuję i staram się unikać R przy zakupach. Jestem nowy w grach, ale jednak trochę ich już kupuje co miesiąc.
Kupię pewnie nowy dodatek do Avel ale nigdy ze strony R. Polecam głosować nogami to wtedy większość firm się uczy bardzo szybko. Chociaż może bardziej im się opłaca nie bawić w detal i wolą hurt i stąd taka polityka.
Awatar użytkownika
bobule
Posty: 1008
Rejestracja: 21 wrz 2017, 22:09
Has thanked: 45 times
Been thanked: 207 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: bobule »

japanczyk pisze: 26 cze 2022, 14:50 (@Rebel - Naprawde ciezko mi wypowiadac sie o tym w sposob stonowany, bo sam sposob dystrybucji przez was tych promosek zakrawa o dowcip na wielu plaszczyznach, a temat leci odkad uruchomiliscie Hobby Next
Jak tak czytam wypowiedzi userów w sprawie podejścia Rebela do promek, to aż mi się uruchamia Gombrowicz:
"Jak to nie zachwyca Gałkiewicza, jeśli tysiąc razy tłumaczyłem Gałkiewiczowi, że go zachwyca." W tym wypadku kolega japanczyk jest jak nic Gałkiewiczem xD

W spoilerze cały cytat :)
Spoiler:
Ja tam zawsze myślałem, że promki to powinny być coś co najwierniejszy fan danej gry ma możliwość zdobyć bez wypruwania sobie żył, widocznie Rebel ma inne podejście xD
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Tringa »

Powiem Wam, że Rebel wbrew pozorom nie jest najgorszy z tymi promkami. Ostatnio wyszła nowa promka do Here to Slay (Unstable Unicorns, w USA). No i piszę do nich, że jestem z PL, Europa, trochę mi daleko i nie przyjadę po promkę, i czy w związku z tym mogą mi wysłać/dorzucić do zamówienia i nawet za ową promkę im zapłacę. To mi grzecznie odpisali, że nie ma potrzeby, abym płaciła i nie mam się przejmować, bo wydrukowali na tyle dużo promek, że będą na jeszcze nie jednym konwencie w USA je rozdawać i jak mi tak zależy to na któryś sobie dojadę. o.O Miałam wielkie WTF jak to czytałam.
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 781
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 155 times
Been thanked: 528 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: VivoBrezo »

Tringa pisze: 26 cze 2022, 22:13 Powiem Wam, że Rebel wbrew pozorom nie jest najgorszy z tymi promkami. Ostatnio wyszła nowa promka do Here to Slay (Unstable Unicorns, w USA). No i piszę do nich, że jestem z PL, Europa, trochę mi daleko i nie przyjadę po promkę, i czy w związku z tym mogą mi wysłać/dorzucić do zamówienia i nawet za ową promkę im zapłacę. To mi grzecznie odpisali, że nie ma potrzeby, abym płaciła i nie mam się przejmować, bo wydrukowali na tyle dużo promek, że będą na jeszcze nie jednym konwencie w USA je rozdawać i jak mi tak zależy to na któryś sobie dojadę. o.O Miałam wielkie WTF jak to czytałam.
Amerykanie nie ogarniają geografii. Dla nich Polska leży pod Minnesotą 😄

A wracając do Rebela. Promki dołączane do przedsprzedaży wydają się najlepszą formą ich dystrybucji.
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
lisek2000
Posty: 2754
Rejestracja: 15 lip 2020, 14:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 10 times
Been thanked: 52 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: lisek2000 »

Dobra, chciałem trochę ostudzić emocje, ale właśnie wleciał post o promkach do Jamajki - 10 sklepów po 20 promek = 200 promek na cały kraj?

Rozumiem, że sklepy narzuciły same liczbę promek, że więcej niż 20 to one nie wezmą?
Nie wiem czy mówimy tu o promocji programu #HobbyNext, czy jego antypromocji, co tylko potwierdza negatywne opinie powyżej...
Moje aktywne zbiorówki
Rabaty: rebel: 10% (często 18%), aleplanszowki: 3%, grybezpradu: 5%, am76: 7%,
https://planszove.pl https://buycoffee.to/planszove/
Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: (Oficjalny) Asmodee - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: 8janek8 »

Panie Admin, zmień pan tytuł wątku na Asmodee.
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
dannte
Posty: 727
Rejestracja: 15 paź 2018, 21:52
Lokalizacja: Elbląg
Has thanked: 103 times
Been thanked: 422 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: dannte »

lisek2000 pisze: 28 cze 2022, 17:51 Nie wiem czy mówimy tu o promocji programu #HobbyNext, czy jego antypromocji, co tylko potwierdza negatywne opinie powyżej...
No jak sama nazwa wskazuje, Hobby jest na drugim miejscu :D
Strzelam, że rozwinięcie terminu "HobbyNext" to "Publicity first, Hobby next", czyli najważniejszy jest rozgłos - nie ważne jak gadają, aby gadali. Gdyby każdy miał promki to by nie było takiego rozgłosu :P

Oczywiście, piszę to żartobliwie, ale jak widzę Wasze komentarze i nazwę programu to coraz bardziej ta nazwa mnie śmieszy, bo pasuje idealnie do sytuacji.
gogovsky
Posty: 2210
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 512 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: gogovsky »

Promki powinny być dostępne do kupna jak każdy inny towar jak zestawy 1, 2, 3, 4, 5 do Terraformacji kazdy kto chce ma i tyle :) fan wyda 10-20 zł i wszyscy zadowoleni :)
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Jdn »

Z tego co tłumaczył Rebel nie ma takiej opcji, bo oni to wprowadzają jako materiały promocyjne więc nie masz ceł i vatu chyba na tym i może być tylko za darmo potem, bo to przestępstwo skarobwe jak sprzedaż coś sprowadzone jako próbka. I większość tych co mają prawa do gier nie wyraża zgód na to by to był dodatek normalnie sprzedawany.
Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: 8janek8 »

Jdn pisze: 29 cze 2022, 10:31 Z tego co tłumaczył Rebel nie ma takiej opcji, bo oni to wprowadzają jako materiały promocyjne więc nie masz ceł i vatu chyba na tym i może być tylko za darmo potem, bo to przestępstwo skarobwe jak sprzedaż coś sprowadzone jako próbka. I większość tych co mają prawa do gier nie wyraża zgód na to by to był dodatek normalnie sprzedawany.
Umówmy się: dla chcącego, nic trudnego.
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
lisek2000
Posty: 2754
Rejestracja: 15 lip 2020, 14:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 10 times
Been thanked: 52 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: lisek2000 »

Jdn pisze: 29 cze 2022, 10:31 Z tego co tłumaczył Rebel nie ma takiej opcji, bo oni to wprowadzają jako materiały promocyjne więc nie masz ceł i vatu chyba na tym i może być tylko za darmo potem, bo to przestępstwo skarobwe jak sprzedaż coś sprowadzone jako próbka. I większość tych co mają prawa do gier nie wyraża zgód na to by to był dodatek normalnie sprzedawany.
Ale kurde, to NIE jest za darmo. To często jest promka do ZAKUPU gry. Darmowość promki jest więc pozorna i ukryta często w wyższym koszcie gry - gdzie w innym miejscu dostaniesz daną grę taniej.

Mam wrażenie, że różne sklepy które te promki dostają też różnie do tego podchodzą, a Rebel chyba nigdy nie opublikował jakie są oczekiwania wobec tych sklepów - czy promki mają być dawane za samo przyjście i zapytanie o nie - czy do zakupu tej gry / dowolnej gry.
Moje aktywne zbiorówki
Rabaty: rebel: 10% (często 18%), aleplanszowki: 3%, grybezpradu: 5%, am76: 7%,
https://planszove.pl https://buycoffee.to/planszove/
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: zioombel »

Jeśli faktycznie jest 200 promek Jamajki na cały kraj to jak dla mnie najbardziej trafne było by podejście Portalu. Promki tylko w przedsprzedaży w sklepie rebela. Kupujesz drożej, ale wiesz, że masz gadżet/promke. Każdy zainteresowany ma dostęp i wybór: kupuję drożej w sklepie wydawcy lub taniej bez promki gdzie indziej. A na konwentach niech rozdają jak dotychczas wszystko pierwszego dnia :twisted:
Miczu
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2021, 00:51
Has thanked: 6 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Miczu »

Witam serdecznie,

pomoże ktoś? Szukam informacji i tym czy wiadomo coś na temat tego czy a jeżeli to kiedy nastąpi dodruk "Alchemicy: Królewski Golem" ?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Tringa »

Tringa pisze: 22 cze 2022, 23:50 A ja pozwolę sobie zmienić temat. Była jakaś zapowiedź Władców Podziemi? Bo GameTrollTV mówi, że niedługo będą, a nigdzie nie widzę przedsprzedaży. Coś wiadomo o promkach do nich? <-- na bgg widzę, że trochę ich było. :)

Link do materiału, sam początek: https://www.youtube.com/watch?v=JaQ7r2CYFg4
Podbijam, bo trochę nie wiem na kiedy budżet rezerwować ;)
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: pcyzm »

EsperanzaDMV pisze: 25 cze 2022, 21:52 Wrócę jeszcze do tematu tych nieszczęsnych promek do Zewnętrznych Rubieży, na których bardzo mi zależy.
Proste pytanie: skąd miałem wiedzieć, że a) jest w ogóle jakaś promka? Była gdzieś jakaś komunikacja o tych znacznikach reputacji? (...)
Eh, przypomina się afera z promkami do Łąki, czemu nikt w Rebelu nie wpadnie na to żeby jasno komunikować opcje pozyskania promek PRZED premierą.
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: EsperanzaDMV »

Przecież w przypadku Zewnętrznych Rubieży komunikowali - cały jeden dzień przed premierą :lol: jak większość osób, którym zależało na tym dodatku miała już dawno złożone preordery :lol:

Żarty na bok, naprawdę liczę że Rebel podniesie tej temat i ogarnie ten marketingowy bubel.
mery85mery
Posty: 13
Rejestracja: 03 sie 2020, 20:48
Has thanked: 6 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: mery85mery »

No właśnie, ja też na przykład nadal nie dostałam odpowiedzi, co z promkami do "Pór roku". Były raz do zdobycia w "Złocie dla wytrwałych", ale jeśli ktoś tak jak ja posiadał już w swojej kolekcji podstawkę z dodatkami, to nie kupił całej gry tylko dla dodatkowych kart.

I jestem też mocno rozczarowana ostatnią dystrybucją promek do "Jamajki" i ich dostępną ilością. Do tej pory sklepy z Łodzi uczestniczyły w programie Hobby Next i dostawały promki, a teraz nie. I nie zostało wspomniane, czy dodatkowe karty będą do zdobycia w jakikolwiek inny sposób, np. rozdawane na konwentach.
glorfindel
Posty: 247
Rejestracja: 04 lip 2012, 12:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: glorfindel »

mery85mery pisze: 11 lip 2022, 18:38 Do tej pory sklepy z Łodzi uczestniczyły w programie Hobby Next i dostawały promki, a teraz nie.
Ale to nie jest wina Rebela, tylko sklepów. Każdy sklep premium miał możliwość uczestniczenia w akcji. Zasady są proste: trzeba się zgłosić, że się chce i zakupić w Rebelu określoną liczbę egzemplarzy danej gry/dodatku etc. Albo sklepy uznały, że Jamajka to średnio ciekawy tytuł i nie ma sensu się zatowarować albo przejechały się na poprzednich akcjach, bo ludzie nie chcieli kupić egzemplarza stacjonarnie drożej, ale z promką zamiast w sieci: taniej, ale bez promki i egzmemplarze nabyte po to, żeby mieć do nich promki, zbierają kurz. Albo po prostu ze względu na wakacje, wiele sklepów przegapiło ten komunikat.

Oczywiście idealna sytuacja to info w momencie rozpoczęcia preorderów: do gry/dodatku będzie promka. Pytajcie w Waszych sklepach stacjonarnych. A do sklepów: warunki na promkę są takie, a takie. Natomiast niestety Rebel często (zwykle?) nie wie, że będzie promka w momencie rozpoczęcia preorderu i na tym się wszystko wykłada.
lisek2000
Posty: 2754
Rejestracja: 15 lip 2020, 14:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 10 times
Been thanked: 52 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: lisek2000 »

glorfindel pisze: 12 lip 2022, 22:13
mery85mery pisze: 11 lip 2022, 18:38 Do tej pory sklepy z Łodzi uczestniczyły w programie Hobby Next i dostawały promki, a teraz nie.
Ale to nie jest wina Rebela, tylko sklepów. Każdy sklep premium miał możliwość uczestniczenia w akcji. Zasady są proste: trzeba się zgłosić, że się chce i zakupić w Rebelu określoną liczbę egzemplarzy danej gry/dodatku etc. Albo sklepy uznały, że Jamajka to średnio ciekawy tytuł i nie ma sensu się zatowarować albo przejechały się na poprzednich akcjach, bo ludzie nie chcieli kupić egzemplarza stacjonarnie drożej, ale z promką zamiast w sieci: taniej, ale bez promki i egzmemplarze nabyte po to, żeby mieć do nich promki, zbierają kurz. Albo po prostu ze względu na wakacje, wiele sklepów przegapiło ten komunikat.

Oczywiście idealna sytuacja to info w momencie rozpoczęcia preorderów: do gry/dodatku będzie promka. Pytajcie w Waszych sklepach stacjonarnych. A do sklepów: warunki na promkę są takie, a takie. Natomiast niestety Rebel często (zwykle?) nie wie, że będzie promka w momencie rozpoczęcia preorderu i na tym się wszystko wykłada.
Tylko to trochę stoi w sprzeczności z całą dotychczasową strategią odpowiedzi Rebela - komunikacja była jasna:
- sklepy sie zgłaszają, dostaja promki - Wy (gracze) możecie iść do sklepu i DOSTANIECIE promkę.

a nie:
- sklepy mogą do zakupionych egzemplarzy dostać promki, żeby potem sprzedać zestaw.

Z tego co widziałem w dotychczasowych postach akcja HobbyNext miała zachęcić do ODWIEDZIN w sklepie, a nie ZAKUPU gry z promką. Jak zresztą widać - wiele z tych promek da się dostać bez zakupu, jednak dalej trzeba się trochę nagimnastykować :)
Moje aktywne zbiorówki
Rabaty: rebel: 10% (często 18%), aleplanszowki: 3%, grybezpradu: 5%, am76: 7%,
https://planszove.pl https://buycoffee.to/planszove/
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: japanczyk »

glorfindel pisze: 12 lip 2022, 22:13 Każdy sklep premium miał możliwość uczestniczenia w akcji. Zasady są proste: trzeba się zgłosić, że się chce i zakupić w Rebelu określoną liczbę egzemplarzy danej gry/dodatku etc.
Ależ to jest fantastyczna informacja i sedno całej akcji
Gracze tutaj nie są wcale istotni - istotne jest wepchnięcie określonej ilości egzemplarzy, żeby liczyły się pod pack z promką
Kapitalizm w najlepszym wydaniu i piękne pokazanie gdzie w całym Hobby Next są gracze ;-)
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: karp »

japanczyk pisze: 13 lip 2022, 09:14
glorfindel pisze: 12 lip 2022, 22:13 Każdy sklep premium miał możliwość uczestniczenia w akcji. Zasady są proste: trzeba się zgłosić, że się chce i zakupić w Rebelu określoną liczbę egzemplarzy danej gry/dodatku etc.
Ależ to jest fantastyczna informacja i sedno całej akcji
Gracze tutaj nie są wcale istotni - istotne jest wepchnięcie określonej ilości egzemplarzy, żeby liczyły się pod pack z promką
Kapitalizm w najlepszym wydaniu i piękne pokazanie gdzie w całym Hobby Next są gracze ;-)
A przepraszam. Czy jesteś zaskoczony tym, że przedsiębiorstwo dąży do jak najlepszego zarządzania swoimi zapasami i cashflow, co prowadzi do maksymalizacji zysku?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10924
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: japanczyk »

karp pisze: 13 lip 2022, 09:32 A przepraszam. Czy jesteś zaskoczony tym, że przedsiębiorstwo dąży do jak najlepszego zarządzania swoimi zapasami i cashflow, co prowadzi do maksymalizacji zysku?
Z jednej strony wcale
Z drugiej denerwuje mnie ten program bo nie mam dostepu do rzeczy, któe chce posiadać
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: karp »

japanczyk pisze: 13 lip 2022, 09:33
karp pisze: 13 lip 2022, 09:32 A przepraszam. Czy jesteś zaskoczony tym, że przedsiębiorstwo dąży do jak najlepszego zarządzania swoimi zapasami i cashflow, co prowadzi do maksymalizacji zysku?
Z jednej strony wcale
Z drugiej denerwuje mnie ten program bo nie mam dostepu do rzeczy, któe chce posiadać
Wydaje mi się, że kluczem musi być zrozumienie, że to gracze to nie jest żadna uprzywilejowana grupa klientów. To klienci. Aż tyle i tylko tyle jednocześnie. Wiadomo, że trzeba dbać, wymyślać promocje,turnieje, promki etc. Ale na końcu to na koncie firmy ma być cash.
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: pcyzm »

karp pisze: 13 lip 2022, 09:57 Ale na końcu to na koncie firmy ma być cash.
No to ja już np. bezpośrednio ze sklepu Rebela nic nie kupię. Za dużo było już tych wpadek z promkami.
Zablokowany