Awaken Realms

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Awaken Realms

Post autor: AntBehindLeaf »

Opoźnienie może być w wysyłce jednej - dwóch gier. Ale oni robią piątą kampanię? nie dostarczając gier z pierwszej?
Sajmonella
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:02
Has thanked: 30 times
Been thanked: 11 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Sajmonella »

Cześć !

Czy ktoś się orientuje czy dodatki do gry Tainted Grail będą wydane, czy to tylko exclusive z kickstartera ? :/ Dopiero od kilku miesięcy mocno się interesuję planszówkami i chciałbym je mieć w swojej kolekcji, ale również nie przepłacać u spekulantów.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1625
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 359 times
Kontakt:

Re: Awaken Realms

Post autor: nidhog »

Sajmonella pisze: 03 mar 2022, 15:36 Cześć !

Czy ktoś się orientuje czy dodatki do gry Tainted Grail będą wydane, czy to tylko exclusive z kickstartera ? :/ Dopiero od kilku miesięcy mocno się interesuję planszówkami i chciałbym je mieć w swojej kolekcji, ale również nie przepłacać u spekulantów.


Pozdrawiam
Z tego co gdzieś widziałem pojawia się w sprzedaży. Na razie nie dostali wspierający, więc jeszcze nie ma.
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Yuri »

Nie oczekiwałbym również cen w retailu jakie były na KSie. Ktoś gdzieś wrzucał ceny i zbliżone są do spekulacyjnych jak je ująłeś :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Awaken Realms

Post autor: brazylianwisnia »

Ceny retail mają być bardzo dobre. Mowa o 399zl SCD za obie kampanie z SG więc pewnie ok 350zl w tanich sklepach.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
dawid
Posty: 516
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:59
Has thanked: 183 times
Been thanked: 239 times

Re: Awaken Realms

Post autor: dawid »

Ceny SG i dodatków w retailu będą niższe niż gdybyś kupował KS w sklepie (np. 3trolle lub mepel). Czekaj cierpliwie, niedługo powinny się pojawić.
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Dako »

Sajmonella pisze: 03 mar 2022, 15:36 Czy ktoś się orientuje czy dodatki do gry Tainted Grail będą wydane, czy to tylko exclusive z kickstartera ? :/ Dopiero od kilku miesięcy mocno się interesuję planszówkami i chciałbym je mieć w swojej kolekcji, ale również nie przepłacać u spekulantów.
W tym poście masz informację od osoby odpowiedzialnej za dystrybucję TG w Polsce (o cenach i o tym co będzie dostępne):
viewtopic.php?f=1&t=58510&hilit=Tainted ... 0#p1445647
Sajmonella
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:02
Has thanked: 30 times
Been thanked: 11 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Sajmonella »

Pięknie dziękuję za dobre informacje :) Myślicie że Aftermath do Nemesisa, jeszcze się pojawi do kupienia ?
Awatar użytkownika
AnlAir
Posty: 214
Rejestracja: 18 lut 2020, 22:05
Lokalizacja: 3sity
Has thanked: 51 times
Been thanked: 89 times

Re: Awaken Realms

Post autor: AnlAir »

Sajmonella pisze: 04 mar 2022, 17:22 Pięknie dziękuję za dobre informacje :) Myślicie że Aftermath do Nemesisa, jeszcze się pojawi do kupienia ?
Z pewnością się pojawi jak tylko dotrze Nemesis Lockdown z KS
Tam można było zamawiać całe zestawy i oddzielnie wybrane produkty.
Może jakiś sklep zamówił dodatkowe egzemplarze a jak nie to pozostanie tylko rynek wtórny, tam pewnie ceny będą nieciekawe.
Już teraz Medyk i Aftermath krążą w cenach +150/+400zł na BGG, a i to się już wyprzedało.
Sajmonella
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:02
Has thanked: 30 times
Been thanked: 11 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Sajmonella »

Nie wiem czy to dobry wątek ale nie znalazłem innego. Czy myślicie że będzie late pledge na Tamashi ? I czy cenowo się coś zmieni w stosunku do kampanii jeżeli już ? Czekałem na The Breach ale jakoś szału nie ma. I teraz pluje w brodę że nie wsparłem Tamashi.
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Awaken Realms

Post autor: shuji »

Sajmonella pisze: 24 maja 2022, 19:51 Nie wiem czy to dobry wątek ale nie znalazłem innego. Czy myślicie że będzie late pledge na Tamashi ? I czy cenowo się coś zmieni w stosunku do kampanii jeżeli już ? Czekałem na The Breach ale jakoś szału nie ma. I teraz pluje w brodę że nie wsparłem Tamashi.
Można dołączyć do grupowej zbiorki na forum
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Awaken Realms

Post autor: Hardkor »

Sajmonella pisze: 24 maja 2022, 19:51 Nie wiem czy to dobry wątek ale nie znalazłem innego. Czy myślicie że będzie late pledge na Tamashi ? I czy cenowo się coś zmieni w stosunku do kampanii jeżeli już ? Czekałem na The Breach ale jakoś szału nie ma. I teraz pluje w brodę że nie wsparłem Tamashi.
Będzie, nie zmieni się nic. AR zawsze robi LP i są takie same ceny co w kampanii.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Sajmonella
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:02
Has thanked: 30 times
Been thanked: 11 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Sajmonella »

shuji pisze: 24 maja 2022, 22:07
Sajmonella pisze: 24 maja 2022, 19:51 Nie wiem czy to dobry wątek ale nie znalazłem innego. Czy myślicie że będzie late pledge na Tamashi ? I czy cenowo się coś zmieni w stosunku do kampanii jeżeli już ? Czekałem na The Breach ale jakoś szału nie ma. I teraz pluje w brodę że nie wsparłem Tamashi.
Można dołączyć do grupowej zbiorki na forum


Myślałem że grupówka już zamknięta?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Awaken Realms

Post autor: Hardkor »

Sajmonella pisze: 25 maja 2022, 05:03
shuji pisze: 24 maja 2022, 22:07
Sajmonella pisze: 24 maja 2022, 19:51 Nie wiem czy to dobry wątek ale nie znalazłem innego. Czy myślicie że będzie late pledge na Tamashi ? I czy cenowo się coś zmieni w stosunku do kampanii jeżeli już ? Czekałem na The Breach ale jakoś szału nie ma. I teraz pluje w brodę że nie wsparłem Tamashi.
Można dołączyć do grupowej zbiorki na forum


Myślałem że grupówka już zamknięta?
Przy otwarciu PM otwiera się.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Sajmonella
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:02
Has thanked: 30 times
Been thanked: 11 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Sajmonella »

Czy przy zamówieniach w trakcie PM też dodają surprise boxy czy już później nie ?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Awaken Realms

Post autor: Hardkor »

Sajmonella pisze: 30 maja 2022, 20:02 Czy przy zamówieniach w trakcie PM też dodają surprise boxy czy już później nie ?
Tak, dodają. Zawsze u nich jest surprise box
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Sajmonella
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:02
Has thanked: 30 times
Been thanked: 11 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Sajmonella »

Ciekawe czy ta nowa wersja Tainted Grail coś wniesie czy lepiej nie czekać i dokupić dodatki do mojego retaila ?
IrasArgor
Posty: 372
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:05
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 121 times
Been thanked: 69 times

Re: Awaken Realms

Post autor: IrasArgor »

To będzie nowa przygoda w znanym Ci uniwersum, nie wiadomo jakie będą zmiany mechaniczne, ale fabularnie to będzie znowu, mroczne fantasy w świecie Avalonu (kto wie może wyjdziemy na dobre poza wyspę).

Póki co bym brał dodatki bo są w fajnych cenach w sklepie, a jak Ci podejdą to zawsze możesz wrzucić taktycznego dolara do kampanii by mieć otwartą furtkę w Pledge Menagerze.
Sajmonella
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:02
Has thanked: 30 times
Been thanked: 11 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Sajmonella »

Chodziło mi o to że też ma być dodruk pierwszego Tainted Grail niby w wersji 2.0 z jakimiś poprawkami.
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Awaken Realms

Post autor: grzeslaw90 »

Sajmonella pisze: 22 cze 2022, 05:10 Chodziło mi o to że też ma być dodruk pierwszego Tainted Grail niby w wersji 2.0 z jakimiś poprawkami.
Zapowiadali, że zmiany będą niewielkie i 2.0 będzie jedynie poprawioną wersją, która nie ma za zadanie przykrywać swojego poprzednika (tak jak LoR robi z LoH). Była mowa o zestawie upgradeującym do 1.0. Nie będzie to FOMO must have dla posiadaczy obecnych egzemplarzy. Raczej lekko poprawiony dodruk, który nazwali marketingowo 2.0 żeby gra lepiej się sprzedała.
Flowenol
Posty: 92
Rejestracja: 16 sty 2020, 16:21
Has thanked: 20 times
Been thanked: 20 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Flowenol »

No to ja dorzucę swój kamyczek wściekłości :evil: do ogródka AR: to co mnie wkurza to brak szacunku do polskiego rynku, do polskiego gracza. Ich kanał na YT nie ma żadnego kontentu po polsku, ich strona internetowa nie ma wersji pl, nie wspomnę o opóźnieniach wersji pl. Kuriozum to TG, którą finalnie w całości otrzymałem po prawie 4 latach (sic!) w marcu tego roku.

Może to nie byłoby dziwne gdyby to była jakaś zagraniczna firma krzak, ale to są Polacy!

Po ostatnim rozpakowywaniu ISSV do spółki z Asią z onTable gdzie nawet napisów nie dorobiono staciłem nadzieję i mówię pas. Być może nasz rynek jest za malutki, choć patrząc po ciągłych brakach (wykupieniach) ich gier w sklepach śmiem sądzić, że nie jesteśmy znowu tacy mali i czas zacząć się szanować.

Doskonałym przykładem są Włosi i to co zrobili z Dying light 2. Totalny bojkot i to za co? Za brak włoskiego dubbingu, napisy włoskie dostali.


EDIT: No i oczywiście żeby nie było, że czepiam się onTable, Asia robi dla AR mega dobrą robotę, zresztą nie tylko dla AR ale dla nas graczy i za to jej wielkie dzięki:D
Ostatnio zmieniony 29 cze 2022, 16:31 przez Flowenol, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Awaken Realms

Post autor: Hardkor »

Flowenol pisze: 29 cze 2022, 15:45 No to ja dorzucę swój kamyczek wściekłości :evil: do ogródka AR: to co mnie wkurza to brak szacunku do polskiego rynku, do polskiego gracza. Ich kanał na YT nie ma żadnego kontentu po polsku, ich strona internetowa nie ma wersji pl, nie wspomnę o opóźnieniach wersji pl. Kuriozum to TG, którą finalnie w całości otrzymałem po prawie 4 latach (sic!) w marcu tego roku.

Może to nie byłoby dziwne gdyby to była jakaś zagraniczna firma krzak, ale to są Polacy!

Po ostatnim rozpakowywaniu ISSV do spółki z Asią z onTable gdzie nawet napisów nie dorobiono staciłem nadzieję i mówię pas. Być może nasz rynek jest za malutki, choć patrząc po ciągłych brakach (wykupieniach) ich gier w sklepach śmiem sądzić, że nie jesteśmy znowu tacy mali i czas zacząć się szanować.

Doskonałym przykładem są Włosi i to co zrobili z Dying light 2. Totalny bojkot i to za co? Za brak włoskiego dubbingu, napisy włoskie dostali.
Tak widzę ten post:
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Flowenol
Posty: 92
Rejestracja: 16 sty 2020, 16:21
Has thanked: 20 times
Been thanked: 20 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Flowenol »

Hardkor pisze: 29 cze 2022, 15:52
Flowenol pisze: 29 cze 2022, 15:45 No to ja dorzucę swój kamyczek wściekłości :evil: do ogródka AR: to co mnie wkurza to brak szacunku do polskiego rynku, do polskiego gracza. Ich kanał na YT nie ma żadnego kontentu po polsku, ich strona internetowa nie ma wersji pl, nie wspomnę o opóźnieniach wersji pl. Kuriozum to TG, którą finalnie w całości otrzymałem po prawie 4 latach (sic!) w marcu tego roku.

Może to nie byłoby dziwne gdyby to była jakaś zagraniczna firma krzak, ale to są Polacy!

Po ostatnim rozpakowywaniu ISSV do spółki z Asią z onTable gdzie nawet napisów nie dorobiono staciłem nadzieję i mówię pas. Być może nasz rynek jest za malutki, choć patrząc po ciągłych brakach (wykupieniach) ich gier w sklepach śmiem sądzić, że nie jesteśmy znowu tacy mali i czas zacząć się szanować.

Doskonałym przykładem są Włosi i to co zrobili z Dying light 2. Totalny bojkot i to za co? Za brak włoskiego dubbingu, napisy włoskie dostali.
Tak widzę ten post:
No i właśnie dlatego wydawnictwa takie jak AR mają nas w de i nic się nie zmieni, bo po co? Wystarczy jak znajdzie się ktoś co napisze, to co napisałeś :|

Dlatego szanuję Portalowców, którzy zarówno tworzą kontent dla polskiego gracza jak, i zagranicznego, bo wymaga to znaczących nakładów pracy i wysiłku a nie tylko odcinania kuponów od fajnych figurek.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2022, 16:15 przez Flowenol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Gromb »

No nie do końca nic po polsku.
Sklep jest w ojczystym języku.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Flowenol
Posty: 92
Rejestracja: 16 sty 2020, 16:21
Has thanked: 20 times
Been thanked: 20 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Flowenol »

Gromb pisze: 29 cze 2022, 16:13 No nie do końca nic po polsku.
Sklep jest w ojczystym języku.
To fakt :D
ODPOWIEDZ