Która gra Roll&Write zdobyła Wasze uznanie ze wględu na interakcję między graczami?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
beam022
Posty: 687
Rejestracja: 08 lut 2012, 19:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 10 times
Been thanked: 179 times
Kontakt:

Która gra Roll&Write zdobyła Wasze uznanie ze wględu na interakcję między graczami?

Post autor: beam022 »

A ja zadam takie pytanie do wcześniejszej dyskusji: która gra Roll&Write zdobyła Wasze uznanie ze wględu na interakcję między graczami?
mirukan pisze: 28 gru 2021, 19:05(...) Nie pasuje to po grzyba korzystasz z forum? (...) Masz problem? (...) Nikt Cię tu siłą nie trzyma!
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4678
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1045 times
Been thanked: 1989 times

Re: Rajas of the Ganges: The Dice Charmers (2020) (Inka Brand, Markus Brand)

Post autor: warlock »

beam022 pisze: 28 cze 2022, 11:00 A ja zadam takie pytanie do wcześniejszej dyskusji: która gra Roll&Write zdobyła Wasze uznanie ze wględu na interakcję między graczami?
Roll Through the Ages: The Iron Age (z The Mediterranean Expansion) ;). Jest opcja ściągania trybutu od rywali, jest walka o zajmowanie prowincji na wspólnej planszy, kości katastrofy potrafią uderzyć w rywala ;).
Eclipse
Posty: 16
Rejestracja: 16 sty 2022, 08:26
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Rajas of the Ganges: The Dice Charmers (2020) (Inka Brand, Markus Brand)

Post autor: Eclipse »

beam022 pisze: 28 cze 2022, 11:00 A ja zadam takie pytanie do wcześniejszej dyskusji: która gra Roll&Write zdobyła Wasze uznanie ze wględu na interakcję między graczami?
Ganz schön clever! :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
beam022
Posty: 687
Rejestracja: 08 lut 2012, 19:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 10 times
Been thanked: 179 times
Kontakt:

Re: Która gra Roll&Write zdobyła Wasze uznanie ze wględu na interakcję między graczami?

Post autor: beam022 »

Dla mnie póki co najciekawsza pod tym kątem jest gra Kości Obfitości. Mam coś do powiedzenia w drafcie kości i przy każdym wyborze patrzę na arkusze przeciwników. No i jest jeszcze rynek, który wpływa na wszystkich graczy ostatnią, niewybraną kostką.
mirukan pisze: 28 gru 2021, 19:05(...) Nie pasuje to po grzyba korzystasz z forum? (...) Masz problem? (...) Nikt Cię tu siłą nie trzyma!
ODPOWIEDZ