Crystal Palace - zasady, pytania, wątpliwości

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
bistia
Posty: 16
Rejestracja: 19 mar 2014, 12:48
Has thanked: 3 times

Crystal Palace - zasady, pytania, wątpliwości

Post autor: bistia »

Cześć!
Ktoś może już bawił się w tłumaczenie instrukcji gry Crystal Palace na nasz język i mógłby się podzielić?
Awatar użytkownika
crazygandalf
Posty: 435
Rejestracja: 14 lut 2016, 16:25
Has thanked: 79 times
Been thanked: 517 times
Kontakt:

Re: Crystal Palace - zasady, pytania, wątpliwości

Post autor: crazygandalf »

Instrukcji nie widziałem, aby ktoś tłumaczył, ale może film z tłumaczeniem zasad będzie pomocny:
https://youtu.be/ZlK-5P7PDsQ
bistia
Posty: 16
Rejestracja: 19 mar 2014, 12:48
Has thanked: 3 times

Re: Crystal Palace - zasady, pytania, wątpliwości

Post autor: bistia »

Akurat Wy odpowiadacie... To przez Was gra już idzie do mnie... :D filmik już widziałem nie raz (nie tylko ten, ale całą resztę też - świetna robota!). Pytanie o instrukcję w PL wynika z mojego lenistwa. Wolę gry po polsku chociaż zdarza mi się czytać instrukcje w języku angielskim ale tylko żeby rozwiać wątpliwości ("konkretniejszy" język). Ja w moim gronie czytam instrukcje i tłumaczę gry. Nigdy nie grałem nie czytając instrukcji. Takie zboczenie. Z tłumaczeniem instrukcji chodzi o to żeby współgracze którzy ewentualnie nie ogarniają na tyle angielskiego mogli sprawdzić co i jak działa bez pytania mnie o co chodzi bez zdradzania swoich planów. No nic trzeba będzie to jakoś inaczej ogarnąć. Dzięki za odpowiedź. Tak na marginesie jak tylko będzie dodruk to też przez Was kupuję Lisboa.
Awatar użytkownika
crazygandalf
Posty: 435
Rejestracja: 14 lut 2016, 16:25
Has thanked: 79 times
Been thanked: 517 times
Kontakt:

Re: Crystal Palace - zasady, pytania, wątpliwości

Post autor: crazygandalf »

Przepraszamy za niespodziewane wydatki, ale przed świętami jest, to może i można sobie pozwolić. :D
Co do polskiej wersji to szkoda, że nikt jeszcze gry nie planuje wydać. Bardzo dobry tytuł to jest.
Powodzenia z rozgrywką. Zasady trudne nie są.
Wakabayashi
Posty: 129
Rejestracja: 03 lut 2021, 17:57
Has thanked: 138 times
Been thanked: 18 times

Re: Crystal Palace - zasady, pytania, wątpliwości

Post autor: Wakabayashi »

Czy ktoś przetłumaczył może instrukcję i chciałby się podzielić?
ODPOWIEDZ