Władca Pierścieni LCG - co jeszcze dokupić?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
maniujordan23
Posty: 5
Rejestracja: 24 lut 2020, 18:32

Władca Pierścieni LCG - co jeszcze dokupić?

Post autor: maniujordan23 »

Znalazłem coś takiego za ok. 900 zł - mam pytanie: czy warto?
The hobbit on the doorstep
The hobbit over hill and under hill
Khazad-dum
The road darkens
The treason of Saruman
The black riders
The land of shadows.
The dead marshes.
+ stary core set

Co jeszcze musiałbym dokupić wg Was?
Dodam, że będę grał głównie solo
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 663
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 243 times
Been thanked: 359 times

Re: Władca Pierścieni LCG - co jeszcze dokupić?

Post autor: Otorek »

To pewnie zależy jak bardzo chcesz wejść w bagno zwane LCG. Ja kupiłem na dniach revised core set + mirkwood + gondor bo tyle znalazłem z nowych wydań na PL rynku. Nie będę kupował Angmara bo podobno jest bardzo trudny szczególnie z małą pulą kart. Nie mam doświadczenia, więc nie zrecenzuje tych dodatków, mogę tylko przekazać to co usłyszałem na YT. Najciekawsza są sagi, które nawiązuje do ksiażek Hobbit i Władca Pierścieni. Jeśli chcesz wsiąknąć po szyję to pewnie i tak będziesz brał wszystko, choć obecnie sytuacja wydawnicza LOTR bardzo się komplikuje przez wznowienia, które wydawane są inaczej (duże dodatki zamiast rozbite na x mniejszych mają być w 2 pudełkach - hero i campaign).
Dlatego mogę napisać tylko za siebie, że ja poluje na nowe startery i nowe druk Sagi (w rebelu IV kwartał pierwsze pudło jest zapowiedziane). Sytuacja ze starymi dodatkami jest skomplikowana bo nie wiadomo co pokryją nowe, na jednym YT widziałem analizę jakie karty występują w starterach i z jakich dodatków pochodzą - co daje informacje, które dodatki nie będą póki co wznawiane.
bosik111
Posty: 312
Rejestracja: 12 gru 2013, 13:53
Has thanked: 8 times
Been thanked: 32 times

Re: Władca Pierścieni LCG - co jeszcze dokupić?

Post autor: bosik111 »

W nowej formie mają być przynajmniej trzy, angmar awakened, wilds of rhovanion i Dreamchaser, podejrzewam że khazad dum też, bo to bardzo popularny cykl. Mam tylko nadzieję że wypuszcza też łączone nightmare decki, bo ostatnio chodzą w cenie złota.
ODPOWIEDZ