Zmiana profilu działalności wydawnictwa Lacerta

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: Zmiana profilu działalności wydawnictwa Lacerta

Post autor: karp »

psia.kostka pisze: 12 sie 2022, 10:55 To po co sie szczypac w garazu zamawiajac druk 250sztuk, jak mozna w takim molochu klepnac druk tysiecy Kemetow, Western Legends, a potem to wszystko zaorac bez konsekwencji dla kierownictwa. Mala przedsiebiorczosc nie ma sensu? :P
Zaczyna nie mieć. W tej branży, która bądź co bądź się zaczyna ładnie profesjonalizować.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10808
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: Zmiana profilu działalności wydawnictwa Lacerta

Post autor: japanczyk »

rastula pisze: 12 sie 2022, 10:44 @rabaty w Rebel

Też o tym pomyślałem.

kody urodzinowe jeszcze wysyłają? bo coś mi się obiło o oczy, że już nie ( mam ur. w październiku)
Wysyłają ;-)
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9416
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 501 times
Been thanked: 1438 times
Kontakt:

Re: Zmiana profilu działalności wydawnictwa Lacerta

Post autor: MichalStajszczak »

psia.kostka pisze: 12 sie 2022, 10:55 To po co sie szczypac w garazu zamawiajac druk 250sztuk, jak mozna w takim molochu klepnac druk tysiecy Kemetow, Western Legends, a potem to wszystko zaorac bez konsekwencji dla kierownictwa. Mala przedsiebiorczosc nie ma sensu?
Obawiam się, że masz rację. Zapewne to jest jedna z przyczyn zmiany profilu działalności Lacerty.
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1517
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 298 times
Been thanked: 634 times

Re: Zmiana profilu działalności wydawnictwa Lacerta

Post autor: EsperanzaDMV »

Ceny dobre, ale daleko im do promocyjnych. Wyspę Skye kupiłem dużo taniej niż Lacertowe "promocyjne" 95zl. Tak samo Park Niedźwiedzi czy Puerto Rico...
Marbel
Posty: 209
Rejestracja: 13 sie 2021, 08:03
Has thanked: 99 times
Been thanked: 28 times

Re: Zmiana profilu działalności wydawnictwa Lacerta

Post autor: Marbel »

Ktoś zamawiał coś z ostatniej wyprzedaży na Lacercie? Ja zamówiłem kilka tytułów kilka min po północy - otwarciu sprzedaży, ale jeszcze nie wysłali. Wiem, że było info o do 10 dniach wysyłki, ale liczyłem, że jako jeden z pierwszych wyrobią się do końca tego tygodnia z dostawą.
Ktoś już dostał?
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: Zmiana profilu działalności wydawnictwa Lacerta

Post autor: skanna »

EsperanzaDMV pisze: 13 sie 2022, 11:56 Ceny dobre, ale daleko im do promocyjnych. Wyspę Skye kupiłem dużo taniej niż Lacertowe "promocyjne" 95zl. Tak samo Park Niedźwiedzi czy Puerto Rico...
Ale kiedy? W ostatnich paru miesiącach?
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
skibo
Posty: 93
Rejestracja: 18 paź 2021, 12:37
Has thanked: 54 times
Been thanked: 19 times

Re: Zmiana profilu działalności wydawnictwa Lacerta

Post autor: skibo »

skanna pisze: 18 sie 2022, 16:29
EsperanzaDMV pisze: 13 sie 2022, 11:56 Ceny dobre, ale daleko im do promocyjnych. Wyspę Skye kupiłem dużo taniej niż Lacertowe "promocyjne" 95zl. Tak samo Park Niedźwiedzi czy Puerto Rico...
Ale kiedy? W ostatnich paru miesiącach?
Ja Puerto ed3 kupiłem za 127 zł z wysyłka jakiś czas temu na taniejksiazce. Wiec spora różnica cenowa.
Torquemada666
Posty: 770
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:08
Has thanked: 247 times
Been thanked: 126 times

Re: Zmiana profilu działalności wydawnictwa Lacerta

Post autor: Torquemada666 »

Marbel pisze: 18 sie 2022, 15:51 Ktoś zamawiał coś z ostatniej wyprzedaży na Lacercie? Ja zamówiłem kilka tytułów kilka min po północy - otwarciu sprzedaży, ale jeszcze nie wysłali. Wiem, że było info o do 10 dniach wysyłki, ale liczyłem, że jako jeden z pierwszych wyrobią się do końca tego tygodnia z dostawą.
Ktoś już dostał?
Ja podobnie I dzisiaj Spirit Island odebrałem z paczkomatu.
Marbel
Posty: 209
Rejestracja: 13 sie 2021, 08:03
Has thanked: 99 times
Been thanked: 28 times

Re: Zmiana profilu działalności wydawnictwa Lacerta

Post autor: Marbel »

Torquemada666 pisze: 18 sie 2022, 22:07
Marbel pisze: 18 sie 2022, 15:51 Ktoś zamawiał coś z ostatniej wyprzedaży na Lacercie? Ja zamówiłem kilka tytułów kilka min po północy - otwarciu sprzedaży, ale jeszcze nie wysłali. Wiem, że było info o do 10 dniach wysyłki, ale liczyłem, że jako jeden z pierwszych wyrobią się do końca tego tygodnia z dostawą.
Ktoś już dostał?
Ja podobnie I dzisiaj Spirit Island odebrałem z paczkomatu.
Dzięki za info. Jeden z tytułów miał być na prezent w tę sobotę. Będzie trzeba alternatywę znaleźć bo nic nie ma w apce inpostu jeszcze :/
smutas123
Posty: 165
Rejestracja: 06 paź 2015, 09:32
Has thanked: 8 times
Been thanked: 3 times

Re: Zmiana profilu działalności wydawnictwa Lacerta

Post autor: smutas123 »

Wiadomo coś wiecej może o dodatkach d Spirit Island? Czy jest planowany w ogóle do wydania ten najnowszy dodatek co ma wyjść w następnym kwartale?
ODPOWIEDZ