Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Retro »

U mnie wpadło
1, Pandemic Legacy - Sezon 0
2. Pandemic - gorąca strefa europa
3. World of warcraft
4. to ja go tnę
5. x-men
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1470
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 314 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Tringa »

A u mnie o dziwo trochę gier wpadło:

* Eksplodujące Kotki Imprezka + dodatki
* To Ja Go Tnę
* Abyss Conspiracy
* Odmęty Grozy


Na liście w 2022 na pewno jest:
* Sherlock Holmes Detektyw Doradczy part 2
* Dune: Betrayal (podobno Wy jesteście dystrybutorem i mega szkoda, że gra nie zdążyła dojść na święta)
* Dodatki do Odjechanych Jednorożców

A czy coś jeszcze to się okaże ;)
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
Huhu
Posty: 7
Rejestracja: 02 maja 2021, 20:19
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Huhu »

U nas z Rebela wpadła cała Terraformacja Marsa (podstawka, wszystkie dodatki, Big Box i zestawy kart dodatkowych 4 i 5), czekamy jeszcze na dodruki zestawów dodatkowych 1-3 i planszetek gracza (o ile oczywiście będą).
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1890
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 145 times
Been thanked: 170 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: tomuch »

U mnie parę pudełek wpadło w tym roku. Z listy z poprzedniej strony:
- Pandemic Legacy Sezon 0,
- Pod wrogim niebem,
- Psi Patrol Dobble,
- Wsiąść do pociągu: Europa na 15 rocznicę,
- Projekt L,
- Opowiadanki (dodatek),
- Descent,
- Wsiąść do pociągu: Play pink (dodatek),
- Shadow glyphs,
- Zip city.
Opłacone jeszcze Kroniki zamku Avel z dodatkiem i Detektyw Bombel.
Łącznie na ten rok więc 13 pozycji. Podejrzewam, że w przyszłym roku będzie podobna liczba nowości :)
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: playerator »

Widzę, że rozdajecie lajki, to też się dopiszę.

Kupione:
Łąka
To ja go tnę
Pod wrogim niebem
TM Big Box i zestaw 5
Odmęty grozy

Na celowniku:
Pandemic Legacy Sezon 0
Kroniki zamku Avel
7 CŚ Architekci
Pandemic WoW

Najbardziej ucieszyłem się z wydania Odmętów grozy, największą niespodziewanką były Kroniki zamku Avel.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Alextasha
Posty: 262
Rejestracja: 15 kwie 2020, 19:00
Has thanked: 33 times
Been thanked: 105 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Alextasha »

Co kupiłam:
- Story Cubes Harry Potter - uzupełnienie kolekcji
- Pod wrogim niebem - spróbowałam pierwszy scenariusz. Jakoś to poszło, za jakiś czas pierwszy z kampanii i chyba skończyło się na rozłożeniu tylko. Muszę kiedyś przysiąść nad tą grą i jeszcze raz przypomnieć sobie zasady itp. żeby móc ją ocenić
- Szczęśliwice Wielkie - kupione na promocji "bo potrzebuję dobić zamówienie do bohaterów". Przyjemna karcianka ze śliczną grafiką
- Wsiąść do Pociągu jubileuszowe - uzupełnienie kolekcji
- Botanik - cieszę się z tych małych dwuosobówek, które są niezależnie językowo. Dodatkowo jak mają kafelki to jest jeszcze lepiej. W Botanika gram najczęściej z mamą 😃
- Res Arcana Perły - uzupełnienie kolekcji, jestem bardzo zadowolona z tego dodatku. Ogólnie Res Arcana wymiata
- Przeklęte Skarby - dodatek, uzupełnienie kolekcji. Tu się trochę rozczarowałam. Po przeczytaniu instrukcji, zniechęciło mnie to nawet do spróbowania zagrania z nowymi kartami. Zamiast fajnego szybkiego zbierania setów, zrobiło się lekkie przekombinowanie (zwłaszcza jak chodzi o rozpatrywanie kolejności kart itp), no ale muszę w końcu spróbować w to zagrać


Co bym jeszcze chciała:
- Glen More 2 - muszę tylko bardziej się mu przyjrzeć. Cena jednak ciut wyższa a muszę zainwestować prawdopodobnie również w dodatek, bo tam jest tryb solo. I właśnie dlatego potrzebny mi większy research bo nie wiem czy ta gra w solo dobrze działa czy nie bardzo
- Trek 12 - odkryłam że to Roll & Write a obecnie tego typu gry właśnie sobie dość mocno ogrywam, także może wpadnie w MB albo na jakiejś promocji, nie jest to jednak must have
- 5 królestw - kolejna droższa inwestycja i zajmująca więcej miejsca, dodatkowo kupowałabym razem z dodatkami od razu, ale gra jest pod znakiem zapytania, ponieważ mam dużo myślicieli w grupie growej i sądzę ze z nimi to będzie męczarnia w to grać. Doczytałam że zrobiono do tego oficjalne solo, więc tu jednak kusi

Z innej beczki, to jeszcze lekkie rozczarowanie nowymi Mystery Boxami. Sama inicjatywa spoko, karty (kody) fajne. Chodzi o gry i gatunki. Często jak patrzę na listy to albo nie podoba mi się nic (najczęściej z gatunków których nie lubię więc to jest logiczne) albo jest można 1-2 gry z kilku które już mam no i obawiam się ze jak zamówię przygodową czy strategiczną, to dostanę duble z poprzednich MB (bo się gry powtarzają np. Nieszczęsny Unlock, którego nawet nie idzie sprzedać). Fajnie gdyby była np jedna wielka lista dla danego MB, z którego np TRZEBA zaznaczyć 10 pozycji, które byśmy chcieli i z tych 10 już Rebel wylosuje, żeby był efekt "Mystery"
SPRZEDAM >> *click*
kiniol1
Posty: 133
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:15
Has thanked: 217 times
Been thanked: 28 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: kiniol1 »

Ja w tym roku kupiłem:
* Eclipse drugi świt galaktyki ( o ile to się liczy jako rebel)
* Zaginiona wyspa arnak
* Pod wrogim niebem
* Glen more II kroniki
* Pięć klanów z dodatkami

Najbardziej się cieszę z pięciu klanów. Grałem wiele razy u kolegi na jego angielskojęzycznym egzemplarzu a teraz mam własny egzemplarz. No i cieszę się z wydania Glen more pomimo ceny 😉

Rozczarowań brak.
Awatar użytkownika
Marooned
Posty: 53
Rejestracja: 04 lut 2020, 12:05
Has thanked: 11 times
Been thanked: 21 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Marooned »

Myślałem, że rozbudowana wersja prostej print and play, Pod wrogim niebem, to będzie jakaś nisza, a tu proszę, co drugi post o niej wspomina. Widać dobra decyzja by to wydać :D
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 176 times
Been thanked: 125 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: litk »

Rebelu, czy dostaniemy dodatek do Kawerny Frantic Fiends, oraz kiedy można się spodziewać dodatków do Everdell?
kuba32
Posty: 325
Rejestracja: 23 sie 2021, 17:01
Has thanked: 219 times
Been thanked: 189 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: kuba32 »

Marooned pisze: 22 gru 2021, 20:20 Myślałem, że rozbudowana wersja prostej print and play, Pod wrogim niebem, to będzie jakaś nisza, a tu proszę, co drugi post o niej wspomina. Widać dobra decyzja by to wydać :D
Po roku leżakowania i u mnie zawitała na stół, zdecydowanie rozpoczynam kampanię 😀
Awatar użytkownika
Marooned
Posty: 53
Rejestracja: 04 lut 2020, 12:05
Has thanked: 11 times
Been thanked: 21 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Marooned »

kuba32 pisze: 26 wrz 2022, 17:58Po roku leżakowania i u mnie zawitała na stół, zdecydowanie rozpoczynam kampanię 😀
Muszę ze smutkiem przyznać, że u mnie nadal leżakuje.. ale na swoją obronę mam to, że rozegrałem kilka partii w Print&Play zanim kupiłem pełną wersję. W ten weekend na OMG we Wrocławiu można było ją wyhaczyć za bodaj 30zł czy coś w okolicy.
ODPOWIEDZ