Sagrada - edycje

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
eleader
Posty: 44
Rejestracja: 01 kwie 2020, 11:43
Been thanked: 2 times

Sagrada - edycje

Post autor: eleader »

Witam
Mam pytanie, ponoć kolejne dodruki/edycje Sagrady posiadały jakieś modyfikacje zasad oraz dodatkowe karty. Wie ktoś może coś o tym ?
Awatar użytkownika
bobule
Posty: 1008
Rejestracja: 21 wrz 2017, 22:09
Has thanked: 45 times
Been thanked: 207 times

Re: Sagrada - edycje

Post autor: bobule »

eleader pisze: 16 paź 2020, 11:24 Witam
Mam pytanie, ponoć kolejne dodruki/edycje Sagrady posiadały jakieś modyfikacje zasad oraz dodatkowe karty. Wie ktoś może coś o tym ?
W drugim wydruku dodano informację w instrukcji, żeby modyfikować liczbę kostek w zależności od liczby graczy, to by było na tyle jeśli chodzi o "modyfikacje" zasad ;)

Karta z witrażami jest 1 dodatkowa (w porównaniu z edycją angielską) i nawiązuje do Wyspiańskiego. dodatkowo, wrzucili dwie karty promocyjne (których nie było w pudełku wersji angielskiej). taki bonus od wydawcy i te karty są we wszystkich egzemplarzach od foxgames.
3 dodatkowe karty promocyjne witraży. Jedna z dodatkowych kart dostępna jest wyłącznie w edycji polskiej.

Zawiera ona dwa wzory witraży autorstwa Stanisława Wyspiańskiego – „Apollo” i „Bóg Ojciec”. Tak więc w polskiej edycji będzie dostępnych 30, zamiast 24 wzorów witraży.
to ze strony smyka.
betavulga
Posty: 10
Rejestracja: 21 lut 2021, 15:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Sagrada - edycje

Post autor: betavulga »

Na Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi zdobyłem 2 karty promo i zainteresowałem się tematem, bo nie wiedziałem że są dodatkowe witraże.

Sagradę kupowałem w maju 2021 i mam 12 kart witraży. W moim pudełku nie było dodatkowych kart promocyjnych.
Gdzie można je zdobyć? Szczególnie zależy mi na "Apollo"/"Bóg ojciec".
Wygooglałem, że była też karta promo dodawana do Pasji (również nie mam).
ODPOWIEDZ