(Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: 8janek8 »

RaistlinJedyny pisze: 05 paź 2022, 21:04
Patrol1q pisze: 04 paź 2022, 22:54 Wiadomo kiedy w końcu odbędzie się premiera Poszukiwania planety X? Były jakieś problemy z cłem i niby już jadą do Polski. Ale o oficjalnej dacie premiery cisza.
Dostałem info ze sklepu w którym zamówiłem grę, że wysyłkę przesunięto na przełom października i listopada.
Ja natomiast ze swojego sklepu dostałem info że na dniach. Czyli jak zwykle nikt nic nie wie ;)
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
Awatar użytkownika
asiok
Posty: 1423
Rejestracja: 09 paź 2008, 17:29
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 327 times
Been thanked: 76 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: asiok »

A ja zgłaszam protest! W październiku miał być Paper Dungeons: A Dungeon Scrawler Game a przecież już się prawie październik kończy! Ja czekam!

PS :D :D

PS2 Może zachować czeską nazwę? Jakaś taka sympatyczna
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4500
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1659 times
Been thanked: 2084 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: PytonZCatanu »

Kaczki, napiszecie szczerze co z Planetą X.
Awatar użytkownika
herman
Posty: 687
Rejestracja: 12 paź 2009, 12:24
Lokalizacja: ukochana Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 43 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: herman »

Piszę z prv profilu - dziś gry wyszły do hurtowni 8) Tak wiec na dniach będą u Was. Pozdrawiamy z Essen :)
Witchma
Posty: 450
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:25
Has thanked: 145 times
Been thanked: 85 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Witchma »

PytonZCatanu pisze: 05 paź 2022, 23:19 Kaczki, napiszecie szczerze co z Planetą X.
Poszukiwania trwają. A tak serio - premiera w połowie października już nieaktualna?
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1013
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 425 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: karmazynowy »

Witchma pisze: 06 paź 2022, 14:22
PytonZCatanu pisze: 05 paź 2022, 23:19 Kaczki, napiszecie szczerze co z Planetą X.
Poszukiwania trwają. A tak serio - premiera w połowie października już nieaktualna?
No dosłownie post nad Tobą :roll:
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Witchma
Posty: 450
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:25
Has thanked: 145 times
Been thanked: 85 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Witchma »

karmazynowy pisze: 06 paź 2022, 15:21
Witchma pisze: 06 paź 2022, 14:22
PytonZCatanu pisze: 05 paź 2022, 23:19 Kaczki, napiszecie szczerze co z Planetą X.
Poszukiwania trwają. A tak serio - premiera w połowie października już nieaktualna?
No dosłownie post nad Tobą :roll:
Postoję chwilę w kącie ze wstydu :?
mementomoris
Posty: 145
Rejestracja: 21 wrz 2020, 12:09
Has thanked: 66 times
Been thanked: 41 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: mementomoris »

Lucky Duck Games pisze: 30 wrz 2022, 19:10 PDATE WYSYŁKI URODZINOWEJ
Szanowni Państwo,
wiemy, że nie otrzymaliście jeszcze gier, które zamówiliście podczas naszej promocji urodzinowej. Bardzo Was przepraszamy, ale skala zamówień przerosła zewnętrzną firmę logistyczną, z której usług korzystamy. Dodatkowo na skalę akcji nałożył się fakt, że z usług tej firmy korzysta wielu polskich (i nie tylko) wydawców, którzy w tym momencie wysyłają swoje rzeczy do Essen. Po dzisiejszych rozmowach otrzymaliśmy zapewnienia, że wszystkie paczki dotrą do Was w przyszłym tygodniu. Jeszcze raz bardzo przepraszamy za opóźnienie i mimo wszystko - udanego weekendu
Tydzień (roboczy) dobiega końca, a paczki ani widu ani słychu. No chyba, że zostanie wysłana jutro z opcją dostawy w sobotę.
Awatar użytkownika
Marudka
Posty: 138
Rejestracja: 13 lip 2015, 09:09
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Marudka »

Moja paczka została wysłana dzisiaj o 1:54 i była dostarczona przez kuriera o 10:45 :wink:
opulentus
Posty: 515
Rejestracja: 11 wrz 2016, 15:55
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: opulentus »

Dostał już ktoś poprawione karty do Urbanisty?
Awatar użytkownika
kruker
Posty: 436
Rejestracja: 27 gru 2008, 00:38
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 18 times
Been thanked: 53 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: kruker »

Czy dodatki do Flamecrafta będą jeszcze do kupienia? Bo dodać do koszyka można, ale wyskakuje komunikat, że wysyłka do Polski niemożliwa...
Alextasha
Posty: 264
Rejestracja: 15 kwie 2020, 19:00
Has thanked: 33 times
Been thanked: 106 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Alextasha »

Czy na targach książki w Krakowie będzie small islands w konwentowej promocji czy znowu nie?
SPRZEDAM >> *click*
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3353
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1114 times
Been thanked: 1270 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: seki »

opulentus pisze: 09 paź 2022, 15:15 Dostał już ktoś poprawione karty do Urbanisty?
Ja nie. I zawsze się zastanawiam czy prędzej zapomnę czy jednak wydawca przyśle.

Mam wrażenie, że coś takiego też miałem kiedyś dostać od innego wydawcy ale już zapomniałem co a nie dostałem. Oby tu było inaczej. Niestety nawet nie wiadomo czy już się przypominać czy jeszcze nie.
opulentus
Posty: 515
Rejestracja: 11 wrz 2016, 15:55
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: opulentus »

seki pisze: 10 paź 2022, 23:14
opulentus pisze: 09 paź 2022, 15:15 Dostał już ktoś poprawione karty do Urbanisty?
Ja nie. I zawsze się zastanawiam czy prędzej zapomnę czy jednak wydawca przyśle.

Mam wrażenie, że coś takiego też miałem kiedyś dostać od innego wydawcy ale już zapomniałem co a nie dostałem. Oby tu było inaczej. Niestety nawet nie wiadomo czy już się przypominać czy jeszcze nie.
Ile już czekamy na te karty? Rok, dwa, może i więcej a Ty chcesz odpuszczać? Przecież szybko zleciało...
Mam odpowiedź wydawnictwa. Był "problem z partnerem logistycznym." Czyżby słynne z wysyłki Łowców 2114 Green Logistics macza w tym palce? :) Oby nie.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wysyłki wystartują w tym tygodniu.
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Lucky Duck Games »

kruker pisze: 09 paź 2022, 16:04 Czy dodatki do Flamecrafta będą jeszcze do kupienia? Bo dodać do koszyka można, ale wyskakuje komunikat, że wysyłka do Polski niemożliwa...
Będą, ale jest ich limitowana liczba o czym od początku informowaliśmy.
Powinny się ponownie pojawić w przyszłym tygodniu w naszym sklepie.
opulentus pisze: 11 paź 2022, 04:15
seki pisze: 10 paź 2022, 23:14
opulentus pisze: 09 paź 2022, 15:15 Dostał już ktoś poprawione karty do Urbanisty?
Ja nie. I zawsze się zastanawiam czy prędzej zapomnę czy jednak wydawca przyśle.

Mam wrażenie, że coś takiego też miałem kiedyś dostać od innego wydawcy ale już zapomniałem co a nie dostałem. Oby tu było inaczej. Niestety nawet nie wiadomo czy już się przypominać czy jeszcze nie.
Ile już czekamy na te karty? Rok, dwa, może i więcej a Ty chcesz odpuszczać? Przecież szybko zleciało...
Mam odpowiedź wydawnictwa. Był "problem z partnerem logistycznym." Czyżby słynne z wysyłki Łowców 2114 Green Logistics macza w tym palce? :) Oby nie.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wysyłki wystartują w tym tygodniu.
Karty zostały wysłane już do wszystkich kilka dni temu. Idą poleconym PP więc polecamy zajrzeć do skrzynek.
mementomoris
Posty: 145
Rejestracja: 21 wrz 2020, 12:09
Has thanked: 66 times
Been thanked: 41 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: mementomoris »

Wygląda na to, że Flamecraft Deluxe KS polska wersja nie została wydrukowana i zamiast tego do ludzi poprzychodziły wersje anglojęzyczne (tutaj propsy dla 3trolli za próbę naprawy sytuacji poprzez miksowanie zwykłęj polskiej edycji i angielskiego deluxe). Zakładam, że nie jest to wina LDG, ale osobnego tematu do Flamecrafta nie ma, a Kaczki właśnie szykują premierę. ;) Ale, że może siedzą głębiej z oryginalnym wydawcą, to może wiedzą co się stało i dlaczego?
xilk
Posty: 911
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:16
Has thanked: 1074 times
Been thanked: 102 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: xilk »

mementomoris pisze: 13 paź 2022, 12:05 Wygląda na to, że Flamecraft Deluxe KS polska wersja nie została wydrukowana i zamiast tego do ludzi poprzychodziły wersje anglojęzyczne (tutaj propsy dla 3trolli za próbę naprawy sytuacji poprzez miksowanie zwykłęj polskiej edycji i angielskiego deluxe). Zakładam, że nie jest to wina LDG, ale osobnego tematu do Flamecrafta nie ma, a Kaczki właśnie szykują premierę. ;) Ale, że może siedzą głębiej z oryginalnym wydawcą, to może wiedzą co się stało i dlaczego?
Że co? Jeśli tak, to mi będzie bardzo przykro. Ciągle czekam na moją przesyłkę z KSa (wciąż brak numeru śledzenia), a tu takie złe nowiny...

Chyba, że to złe zrozumienie sytuacji. W sensie rzeczy bonusowe (dodatkowe sklepy) są w wersji angielskiej, ale instrukcja i podstawowe rzeczy są po polsku.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10876
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: japanczyk »

mementomoris pisze: 13 paź 2022, 12:05 Wygląda na to, że Flamecraft Deluxe KS polska wersja nie została wydrukowana i zamiast tego do ludzi poprzychodziły wersje anglojęzyczne (tutaj propsy dla 3trolli za próbę naprawy sytuacji poprzez miksowanie zwykłęj polskiej edycji i angielskiego deluxe). Zakładam, że nie jest to wina LDG, ale osobnego tematu do Flamecrafta nie ma, a Kaczki właśnie szykują premierę. ;) Ale, że może siedzą głębiej z oryginalnym wydawcą, to może wiedzą co się stało i dlaczego?
Wydaje mi sie, ze 3trolle po prostu nie zamowily polskich wersji jednak, a te 100 sztuk to produkcja dla osob, ktore zamowily przez PM jako backerzy z KSa
mementomoris
Posty: 145
Rejestracja: 21 wrz 2020, 12:09
Has thanked: 66 times
Been thanked: 41 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: mementomoris »

japanczyk pisze: 13 paź 2022, 13:37 Wydaje mi sie, ze 3trolle po prostu nie zamowily polskich wersji jednak, a te 100 sztuk to produkcja dla osob, ktore zamowily przez PM jako backerzy z KSa
Jaka jest prawda pewnie przekonamy się, kiedy dostaniemy informację od ludzi wspierających samodzielnie i klientów innych sklepów (chociaż liczę też na komentarz LDG, jako partnera Cardboard Alchemy ;) ). W każdym razie od 3T dostałem informację następującą:
Flamecraft - Deluxe Edition już do nas dotarła, niestety jak się okazało (dość niedawno) polska edycja nie została wydrukowana przez wydawcę.
Tyrogus
Posty: 54
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Tyrogus »

Dla tych co pytają o poprawione karty do Urbanisty - ja właśnie wyciągnąłem swój zestaw ze skrzynki. Dzięki Kaczki.
Awatar użytkownika
trixon
Posty: 627
Rejestracja: 24 sie 2020, 10:08
Has thanked: 256 times
Been thanked: 288 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: trixon »

japanczyk pisze: 13 paź 2022, 13:37
mementomoris pisze: 13 paź 2022, 12:05 Wygląda na to, że Flamecraft Deluxe KS polska wersja nie została wydrukowana i zamiast tego do ludzi poprzychodziły wersje anglojęzyczne (tutaj propsy dla 3trolli za próbę naprawy sytuacji poprzez miksowanie zwykłęj polskiej edycji i angielskiego deluxe). Zakładam, że nie jest to wina LDG, ale osobnego tematu do Flamecrafta nie ma, a Kaczki właśnie szykują premierę. ;) Ale, że może siedzą głębiej z oryginalnym wydawcą, to może wiedzą co się stało i dlaczego?
Wydaje mi sie, ze 3trolle po prostu nie zamowily polskich wersji jednak, a te 100 sztuk to produkcja dla osob, ktore zamowily przez PM jako backerzy z KSa
Potwierdzam - 3 trolle oferowały wersję Polska deluxe (nie KS). Aż musiałem odkopać maile, bo byłem pewien, ze kupiłem wersję KS. Jednak faktycznie nie ma żadnego zapisku, że to wersja KS. Więc wszystkich KS exclusive nie uświadczymy. Sklep daje jedną z 4 możliwości:
-Zwrot środków
-Wersję angielską deluxe (nie KS)
-Wersje polską w polskim pudełku retail
-Wersje polską w angielskim pudełku deluxe

Czyli jedyną rzeczą więcej, jaką otrzymają kupujący z 3troli to insert, którego Lucky Duck Games nie ma w swojej sprzedaży.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10876
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: japanczyk »

trixon pisze: 13 paź 2022, 14:48 Potwierdzam - 3 trolle oferowały wersję Polska deluxe (nie KS). Aż musiałem odkopać maile, bo byłem pewien, ze kupiłem wersję KS. Jednak faktycznie nie ma żadnego zapisku, że to wersja KS. Więc wszystkich KS exclusive nie uświadczymy. Sklep daje jedną z 4 możliwości:
-Zwrot środków
-Wersję angielską deluxe (nie KS)
-Wersje polską w polskim pudełku retail
-Wersje polską w angielskim pudełku deluxe

Czyli jedyną rzeczą więcej, jaką otrzymają kupujący z 3troli to insert, którego Lucky Duck Games nie ma w swojej sprzedaży.
No tak, ale Deluxe = KS
Tam nie było zadnych KS exclusive'ow
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: AntBehindLeaf »

Moim zdaniem, skoro 3Trolle napisały, że wydawca nie wydrukował polskiej edycji Deluxe to jest to prawda. Po co mieliby kłamać? Napisaliby, że oni przez pomyłkę nie zamówili pl wersji, a nie, że wydawca nie wydrukował PL wersji.

Zauważcie, że na stronie kaczek też była tylko wersja retail + możliwość dokupienia komponentów deluxe
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Lucky Duck Games »

asiok pisze: 05 paź 2022, 22:41 A ja zgłaszam protest! W październiku miał być Paper Dungeons: A Dungeon Scrawler Game a przecież już się prawie październik kończy! Ja czekam!

PS :D :D

PS2 Może zachować czeską nazwę? Jakaś taka sympatyczna
Premiera 28.10, na dniach ruszy przedsprzedaż.
Awatar użytkownika
szafaaaa
Posty: 248
Rejestracja: 07 paź 2011, 17:42
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 21 times
Been thanked: 31 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: szafaaaa »

Gram sobie w Ranczera i chyba jakoś te małe gry są przeklęte:

Farma Noego - 1 czy 3 punkty za grupę? (Wg. Angielskiej wersji powinno być 3)

Szarlotka - Dodatkowe 5 czy 3 punkty? (Wg. Angielskiej wersji 3 punkty

Daleka droga do domu - na ilustracji powinno być chyba -2 a nie -1

.... a to tylko po 2 partiach :D
Ostatnio zmieniony 13 paź 2022, 20:07 przez szafaaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany