Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5279
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1082 times
Been thanked: 1704 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

miker pisze: 14 paź 2022, 11:26
BOLLO pisze: 14 paź 2022, 11:20 miker
Z tego też się ma pieniążki...
https://fb.watch/g8ULPbCc_E/
Ale przecież powiedział, że nie ma z tego pieniędzy, zniżki, etc.
Nie wnikam czy na taką liczy, bo dla mnie nie jest wiarygodny w ogóle. Ale mój problem jest taki, że mając 43 lata nie wierzę we wszystko co czytam i widzę w Internecie ;)
Putin też idzie w zaparte że broni się przed agresywną Ukrainą....

Fakt jest taki że pomimo mojego szacunku jakim darzyłem Piotrka tak teraz bardzo go stracił. Nie dlatego że robi "biznesy" na łgarstwie. Dlatego że od dłuższego czasu jest bardzo negatywnym człowiekiem....generalnie do wszystkiego i wszystkich. Mam zbyt dużo własnych problemów i własnych beczek soli pod pokładem gdzie co noc je z żoną wyjadamy by karmić się jeszcze zgorzkniałym do szpiku Trollem. Dałem mu wiele rad (ciekawostka to Grota Trolla to mój pomysł) ale on nie chce słuchać bo uważa że wszystko wie. Brak mu już pokory a ludzie którzy mu chcą pomóc według jego oceny to przyczajeni wrogowie którzy chcą mu zabrac widzów. Tak odpaliłem własny kanał na YT i szkaluje Trolla żeby ludzie przeszli do mnie.....do mnie...do MNIE !!!

Naprawdę szkoda mi Piotrka mam nadzieję że kiedyś jednak zmądrzeje i zobaczy że postępował źle i ranił tym ludzi kótrzy przecież mu dobrze życzą. Na ten moment uważam że trzeba go zostawić samemu sobie. Niech się rozwija we własnej bańce i tapla we własnym botku. Jedno jednak chciałbym aby ludzie którzy go oglądają brali na niego poprawkę.
Spoiler:
probbi
Posty: 951
Rejestracja: 28 gru 2016, 15:13
Lokalizacja: Nadarzyn
Has thanked: 48 times
Been thanked: 94 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: probbi »

Darkstorm pisze: 14 paź 2022, 10:07
ave.crux pisze: 14 paź 2022, 09:54
Darkstorm pisze: 14 paź 2022, 09:11
U niego na kanale pierwszy raz usłyszałem o MageKnight za co winien jestem wdzięczność więc póki co powstrzymuję się od unsuba :wink:
Szkoda, że wówczas jak ludzie ograni w MK na czacie pisali, że źle gra i w instrukcji jest napisane, że można cofać ruchy to Piotr stwierdził, że w dupie ma to, że ktoś go poprawia.
A to używał akcji wioski nie będąc w wiosce, a to źle dodawał rany, a to dodawał obróconą kartę jako atak dystansowy, a to odkrywał kafel terenu po tym jak wykonał akcję negocjacji i jakieś inne rzeczy, których już nie pamiętam.
Wyszło tak, że w parę ogarniętych osób pisaliśmy na czacie, a widzowie zaczęli mówić rzeczy w stylu "zobaczyłbym waszą rozgrywkę w Mage Knight z prawidłowymi zasadami". W końcu Piotr wypalił, że on se gra tak, na takich zasadach i nic nam do tego, czyli grał w Mage Knight na zasadach chińczyka, ważne, że się dobrze bawi.
Gwoli ścisłości ja usłyszałem pierwszy raz o MK gdy Portal go pierwszy raz wydawał parę lat temu a nie na sławnym strimie, którego nie ma :wink: . Strim chciałem obejrzeć z odtworzenia no ale niestety został ocenzurowany.
https://www.youtube.com/watch?v=hJrCf8G ... yPlanszowe
Proszę bardzo stream chyba jest, tyle że nie jest publiczny. Troll wrzucił w dyskusji pod wspomnianą wcześniej ankietą
Awatar użytkownika
miker
Posty: 706
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:55
Has thanked: 549 times
Been thanked: 423 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: miker »

BOLLO pisze: 14 paź 2022, 11:39
Spoiler:
Putin też idzie w zaparte że broni się przed agresywną Ukrainą....
(...)
Dałem mu wiele rad (ciekawostka to Grota Trolla to mój pomysł) ale on nie chce słuchać bo uważa że wszystko wie. Brak mu już pokory a ludzie którzy mu chcą pomóc według jego oceny to przyczajeni wrogowie którzy chcą mu zabrac widzów. Tak odpaliłem własny kanał na YT i szkaluje Trolla żeby ludzie przeszli do mnie.....do mnie...do MNIE !!!
To była ironia w moim poprzednim poście z "przecież powiedział". Nie wiedziałem, że "grota trolla" wyszła od Ciebie. To trafne było :)
BOLLO pisze: 14 paź 2022, 11:39 Dlatego że od dłuższego czasu jest bardzo negatywnym człowiekiem....generalnie do wszystkiego i wszystkich. Mam zbyt dużo własnych problemów i własnych beczek soli pod pokładem gdzie co noc je z żoną wyjadamy by karmić się jeszcze zgorzkniałym do szpiku Trollem.
Zgodzę się z Tobą, że brak mi czasu, na słuchanie jego wypocin. Każdy ma swoich problemów pod dostatkiem.
BOLLO pisze: 14 paź 2022, 11:39 Naprawdę szkoda mi Piotrka mam nadzieję że kiedyś jednak zmądrzeje i zobaczy że postępował źle i ranił tym ludzi kótrzy przecież mu dobrze życzą. Na ten moment uważam że trzeba go zostawić samemu sobie. Niech się rozwija we własnej bańce i tapla we własnym botku. Jedno jednak chciałbym aby ludzie którzy go oglądają brali na niego poprawkę.
A mi nie jest go szkoda. To jego sprawa co robi i jak. Ja wysiadłem z tego pociągu, co i tak nic nie zmieni dla niego, ale zmieni dla mnie. Mniej takich ludzi wokół mnie to lepiej dla mnie... i dla niego jak ja będę daleko. Ma szczęście, że mieszkamy po dwóch różnych stronach Warszawy, bo chętnie wytłumaczyłbym mu twarzą w twarz jego sugestie ;)
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 870
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 203 times
Been thanked: 305 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: konradstpn »

arturmarek pisze: 14 paź 2022, 11:10


Ja byłem jeszcze głębiej i już nic tam nie widziałem. Ale... Widziałem ten filmik kiedy Piotr mówił, że rzuca pracę w szkole i będzie zajmował się planszówkami full time. Moim zdaniem te dochody stricte recenzencko-youtuberskie to jest małą część tego co robi Piotr. Domyślam się, że głównie pomaga w marketingu, jest swego rodzaju konsultantem. I tutaj, biorąc pod uwagę wielkość kanału, liczbę osób uczestniczących w jego topkach itp., to ma dużą wiarygodność. Będąc firmą, która chce reklamować produkty growo-zabawkowe, miałby u mnie zaufanie, że wie jak coś takiego zrobić, podobnie CRM (nie wiem jak to po polsku - customer relationship managment).
Ostatnio testuje i konsultuje nowe, alternatywne mechaniki do MK. A to już tylko mały kroczek do tworzenia własnych projektów pod egidą swojego wydawnictwa. Nie wspomniałem jeszcze, że na zamówienie UOKiK sporządza ekspertyzy prawne. Człowiek mnóstwa talentów - planszówkowy da Vinci... Mocno kusi mnie, aby zasubskrybować, bo to jedyna możliwość by z dziką i niekłamaną satysfakcją dać upragnione unsubscribe
Ostatnio zmieniony 14 paź 2022, 12:20 przez konradstpn, łącznie zmieniany 1 raz.
Gram, więc jestem.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2097
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 434 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: tomp »

Leave Piotrek alone !!!!
Spoiler:
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Miszon
Posty: 2521
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1021 times
Been thanked: 494 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Miszon »

miker pisze: 14 paź 2022, 11:48 [ Ma szczęście, że mieszkamy po dwóch różnych stronach Warszawy, bo chętnie wytłumaczyłbym mu twarzą w twarz jego sugestie ;)
już od ładnych paru lat nie mieszka w Wawie (pewnie odkąd się wyprowadził z bloku do domu.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Salem
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2022, 09:54

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Salem »

konradstpn pisze: 14 paź 2022, 12:14 Ostatnio testuje i konsultuje nowe, alternatywne mechaniki do MK. A to już tylko mały kroczek do tworzenia własnych projektów pod egidą swojego wydawnictwa.
:lol: :lol: :lol:
A tak serio to zapowiedział własną karciankę, bodajże w przyszłym roku.
Awatar użytkownika
sliff
Posty: 930
Rejestracja: 29 maja 2020, 15:27
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 326 times
Been thanked: 382 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: sliff »

ależ dramcia.

Może któryś z youtuberów naszych się w końcu schyli i założy kanał commentary, potem jakieś "fame" "mma" ? Choć dla planszówkowiczów może lepsza byłaby formuła szachoboxu.
No i najważnieszje zamiast się szarpać że ktoś się sprzedał bo dostał gre za 100 zł to prawdziwa kasa ( jakieś 100k za minutę w oktagonie).
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 784
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 156 times
Been thanked: 530 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

sliff pisze: 14 paź 2022, 14:38 ależ dramcia.

Może któryś z youtuberów naszych się w końcu schyli i założy kanał commentary, potem jakieś "fame" "mma" ? Choć dla planszówkowiczów może lepsza byłaby formuła szachoboxu.
No i najważnieszje zamiast się szarpać że ktoś się sprzedał bo dostał gre za 100 zł to prawdziwa kasa ( jakieś 100k za minutę w oktagonie).
Halo halo #autoreklama 😊

https://www.youtube.com/watch?v=XWZDw0il_lc

Za każdym razem jak nagrywam dramki to sobie myślę, że nie zbiorę materiału na następny odcinek i za każdym razem mam tego materiału aż za dużo :lol:
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: krwlng »

VivoBrezo pisze: 14 paź 2022, 16:10 Za każdym razem jak nagrywam dramki to sobie myślę, że nie zbiorę materiału na następny odcinek i za każdym razem mam tego materiału aż za dużo :lol:
To może nagrywacie dramki częściej albo dramki express ;)
Awatar użytkownika
sliff
Posty: 930
Rejestracja: 29 maja 2020, 15:27
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 326 times
Been thanked: 382 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: sliff »

VivoBrezo pisze: 14 paź 2022, 16:10
sliff pisze: 14 paź 2022, 14:38 ależ dramcia.

Może któryś z youtuberów naszych się w końcu schyli i założy kanał commentary, potem jakieś "fame" "mma" ? Choć dla planszówkowiczów może lepsza byłaby formuła szachoboxu.
No i najważnieszje zamiast się szarpać że ktoś się sprzedał bo dostał gre za 100 zł to prawdziwa kasa ( jakieś 100k za minutę w oktagonie).
Halo halo #autoreklama 😊

https://www.youtube.com/watch?v=XWZDw0il_lc

Za każdym razem jak nagrywam dramki to sobie myślę, że nie zbiorę materiału na następny odcinek i za każdym razem mam tego materiału aż za dużo :lol:
Aaa, no to panowie rozpoczynajcie treninigi i scena jest wasza...
Spoiler:
menelobej
Posty: 398
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:33
Has thanked: 91 times
Been thanked: 198 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: menelobej »

VivoBrezo pisze: 14 paź 2022, 16:10
sliff pisze: 14 paź 2022, 14:38 ależ dramcia.

Może któryś z youtuberów naszych się w końcu schyli i założy kanał commentary, potem jakieś "fame" "mma" ? Choć dla planszówkowiczów może lepsza byłaby formuła szachoboxu.
No i najważnieszje zamiast się szarpać że ktoś się sprzedał bo dostał gre za 100 zł to prawdziwa kasa ( jakieś 100k za minutę w oktagonie).
Halo halo #autoreklama 😊

https://www.youtube.com/watch?v=XWZDw0il_lc

Za każdym razem jak nagrywam dramki to sobie myślę, że nie zbiorę materiału na następny odcinek i za każdym razem mam tego materiału aż za dużo :lol:
A zrobicie konkurs na dramę roku?
kamiya
Posty: 119
Rejestracja: 06 lip 2006, 12:03
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 55 times
Been thanked: 35 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kamiya »

VivoBrezo pisze: 14 paź 2022, 16:10
sliff pisze: 14 paź 2022, 14:38 ależ dramcia.

Może któryś z youtuberów naszych się w końcu schyli i założy kanał commentary, potem jakieś "fame" "mma" ? Choć dla planszówkowiczów może lepsza byłaby formuła szachoboxu.
No i najważnieszje zamiast się szarpać że ktoś się sprzedał bo dostał gre za 100 zł to prawdziwa kasa ( jakieś 100k za minutę w oktagonie).
Halo halo #autoreklama 😊

https://www.youtube.com/watch?v=XWZDw0il_lc

Za każdym razem jak nagrywam dramki to sobie myślę, że nie zbiorę materiału na następny odcinek i za każdym razem mam tego materiału aż za dużo :lol:
Czekam na Wasze komentarze :mrgreen:
> Kamiya <

"Jestem starszy niż Google"
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5279
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1082 times
Been thanked: 1704 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

VivoBrezo pisze: 14 paź 2022, 16:10
sliff pisze: 14 paź 2022, 14:38 ależ dramcia.

Może któryś z youtuberów naszych się w końcu schyli i założy kanał commentary, potem jakieś "fame" "mma" ? Choć dla planszówkowiczów może lepsza byłaby formuła szachoboxu.
No i najważnieszje zamiast się szarpać że ktoś się sprzedał bo dostał gre za 100 zł to prawdziwa kasa ( jakieś 100k za minutę w oktagonie).
Halo halo #autoreklama 😊

https://www.youtube.com/watch?v=XWZDw0il_lc

Za każdym razem jak nagrywam dramki to sobie myślę, że nie zbiorę materiału na następny odcinek i za każdym razem mam tego materiału aż za dużo :lol:
Przesłuchałem całości i o to moje kilka przemyśleń.

Pierwszy raz słuchałem "dramek" więc moje spojrzenie może nie być zbyt precyzyjne a więc są to moja bardzo subiektywne odczucia.
- Jak dla mnie fajny dział do posłuchania w aucie podczas jazdy nawet jeżeli poziom merytoryki jest tam poniżej pudelka.pl. Ale czego ludzie się spodziewali po plotkach?
-Zdecydowanie za długie. Lepiej rozbic na 4 odcinki po 30min i wrzucac 1-2x w tygodniu.
- Mega mi się podoba że podsyłają wam ludzie "sprawdzone" źródła i troche wygląda to jak taki sherlock.
-Przykra sprawa co jest wielceprawdopodobne że pracownicy Portalu boostują swoje gry na BGG. Jest to po prostu MEGA świńskie.
-Fajnie że Ty i Marek macie różne spojrzenie na niektóre plotki. Trochę tak przekomarzacie się. Ale bądz bardziej asertywny.
-na plus że nie jest to tylko podcast ale i są tam wrzucane jakieś grafiki (chociaż podczas jazdy to wiadomo jest niebezpieczne)
-że nie chowacie głowy w piasek i nie ma czegoś takiego że " nie o tym wydawanictwie to nic nie powiemy złego bo nie dostaniemy od nich gier albo się obrażą"

Generalnie dla mnie na plus wszystko tyle tylko że to zmarnowane 2h jakby nie patrzeć :-)
Ale czasem człowiek potrzebuje zagrać w Diablo czy SeriousSam....

Czyli co muszę coś głupiego/kontrowersyjnego zrobić żeby się znaleźć w waszych dramkach? Czy samo to że otwarłem kanał na YT się juz kwalifikuje jako "dramka" ?:-)

P.S Coś czuje że kolejny odcinek zdominuje GTTV i Piotruś pan.....
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 661
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 243 times
Been thanked: 358 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Otorek »

Bollo wystarczy, że będziesz sobą :D Mogę konfabulować, ale pamięć mi krzyczy, że już w dramkach byłeś, albo w innym odcinku jako dramka ;)
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2808
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 309 times
Been thanked: 526 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kaszkiet »

Zainspirowawszy się Waszą dyskusją:

Obrazek
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5279
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1082 times
Been thanked: 1704 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Otorek pisze: 17 paź 2022, 09:59 Bollo wystarczy, że będziesz sobą :D Mogę konfabulować, ale pamięć mi krzyczy, że już w dramkach byłeś, albo w innym odcinku jako dramka ;)
Dobre dobre....aczkolwiek jak pisałem nie słuchałem wcześniejszych dramek więc moje wystąpienie mnie ominęło. Ale spokojna głowa zapewne wszystko przede mną jeszcze. Tyle wpadek po drodze :mrgreen:
_leigam_
Posty: 946
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 197 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: _leigam_ »

Gambit pisze: 14 paź 2022, 11:08
3. Mam reklamę Mepla, ale tak jak pisałem wcześniej ja sam nic z tego nie mam. No dobra, były czasy, kiedy Mepel podrzucił mi grę do recenzji i zostawił. Ale teraz już tego nie praktykuje. Natomiast funduje nagrody dla moich Patronów.
Ale imho to nieprawda. Popatrz na to z innej strony, patronów na pewno zachęca dodatkowo to, że mogą wygrać grę wpierając Ciebie. Pośrednio także Ty na tym zyskujesz.


Czy Asia nie zystała także tak dużej widowni bo ciągle miała na kanale jakieś konkursy z nagrodami?
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Dice Settlers +promka Wyspa dinozaurów Calico+promka Twisted Fables ALL-IN + mata i inne
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4112
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2655 times
Been thanked: 2564 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gizmoo »

kaszkiet pisze: 17 paź 2022, 10:11 Zainspirowawszy się Waszą dyskusją:
Obrazek

:lol:
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5279
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1082 times
Been thanked: 1704 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

No Gizmoo...zacznę na kanale występować nago żeby przez przypadek czegoś nie zareklamować. Już teraz mam bardzo ascetyczny stół....
menelobej
Posty: 398
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:33
Has thanked: 91 times
Been thanked: 198 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: menelobej »

BOLLO pisze: 17 paź 2022, 12:09 No Gizmoo...zacznę na kanale występować nago żeby przez przypadek czegoś nie zareklamować. Już teraz mam bardzo ascetyczny stół....
W pewnych kręgach może to zostać uznane za autopromocję :wink:
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5279
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1082 times
Been thanked: 1704 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

menelobej pisze: 17 paź 2022, 12:18
BOLLO pisze: 17 paź 2022, 12:09 No Gizmoo...zacznę na kanale występować nago żeby przez przypadek czegoś nie zareklamować. Już teraz mam bardzo ascetyczny stół....
W pewnych kręgach może to zostać uznane za autopromocję :wink:
No racja nie pomyślałem o tym....zostaję w takim razie w koszulce
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3503
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

BOLLO pisze: 17 paź 2022, 12:23 zostaję w takim razie w koszulce
Kluczem do atrakcyjnej telewizji jest szklany pulpit i zgrabne nogi, mozesz zostac w koszuli :lol:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 784
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 156 times
Been thanked: 530 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

Spoiler:

Dziękuję Bollo, bardzo miły feedback.
- Hmmm, zdecydowanie już występowałeś w dramkach. Ja tu bacznie przeglądam forum :D
- Przyszły odcinek to zdecydowanie zdominuje Czacha :wink:
- Odcinki są długie, bo to podcast. Można sobie odpalić w korku, podczas biegania, czy sprzątania. Często takie czynności trwają dłużej niż godzina. Wiadomo, że żyjemy coraz szybciej, dzieciaki oglądają dziennie setki tiktoków, ale ja jestem boomerem i wolę wolno :D
- Najfajniejsze, że nawet inni influencerzy zaczęli nam podrzucać ciekawe info :)
- To zależy czy zmarnowane. Jak robisz jakąś nudną czynność i przy okazji odpalasz podcast, to co tu zmarnowałeś?
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 870
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 203 times
Been thanked: 305 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: konradstpn »

VivoBrezo pisze: 17 paź 2022, 17:57
Spoiler:
Spoiler:
Nie rozważaliście zmiany nazwy podcastu na Kości, Zamki i Dramki 😉
Gram, więc jestem.
ODPOWIEDZ