Mata na wymiar ?

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Kurzynsky
Posty: 137
Rejestracja: 18 sty 2022, 17:40
Has thanked: 50 times
Been thanked: 26 times

Mata na wymiar ?

Post autor: Kurzynsky »

Cześć
Mam lakierowany, błyszczący i bardzo śliski stół. W związku z tym szukam jakiejś dobrze wykonanej maty pod gry planszowe, pokera. Idealnie byłoby gdyby była 2 stronna poker/planszówka ;) a jeszcze jakby miała wymiary 90x160 byłbym w 7 niebie..
Szukałem na Allegro googlowalem i owszem są ale zawsze coś nie pasuje .. najczęściej wymiar. Od biedy kupię nieco większa lub mniejsza ale może znacie firmę która takie posiada w ofercie albo zrobi na wymiar ? Będzie wdzięczny za podpowiedzi
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Koklusz
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2020, 16:47
Has thanked: 29 times
Been thanked: 40 times

Re: Mata na wymiar ?

Post autor: Koklusz »

Jeżeli nie zalezy ci na neoprenie to są maty gumowe 0,5/1 cm właśnie na taki wymiar.
Myśle że powinno sie sprawdzić.
Np coś takiego
https://allegro.pl/oferta/mata-ochronna ... 1996140943
Kurzynsky
Posty: 137
Rejestracja: 18 sty 2022, 17:40
Has thanked: 50 times
Been thanked: 26 times

Re: Mata na wymiar ?

Post autor: Kurzynsky »

Dzięki za info ale chyba nie do końca mi o to chodziło ;)

Cyt.” Mata ma za zadanie tłumić hałasy i drgania powstające w wyniku intensywnego treningu, co przekłada się na większy komfort użytkowania urządzeń sportowych.
• chroni podłogi przed zarysowaniem i wgnieceniami 
• redukuje hałas i tłumi drgania
• grubość materiału: 0,5 cm”

Raczej bym się skłaniał do https://allegro.pl/oferta/czerwona-mata ... 0174268562

Chociaż rozmiar nie do końca jaki bym chciał :/
Wolver
Posty: 13
Rejestracja: 12 lut 2020, 15:27
Has thanked: 40 times
Been thanked: 1 time

Re: Mata na wymiar ?

Post autor: Wolver »

https://playmaty.pl/

Zamawiałem od nich już dwa razy i polecam. Dwustronne są dostępne latex i guma o ile pamiętam. Możesz wysłać własny wzór itd. itp. Bierzesz większą niż potrzebujesz, a w uwagach piszesz na jaki wymiar mają przyciąć. Jeżeli zadzwonisz pod numer kontaktowy i powiesz co chcesz, to dostaniesz wycenę od razu.
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1608
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 358 times
Kontakt:

Re: Mata na wymiar ?

Post autor: nidhog »

Kurzynsky pisze: 22 wrz 2022, 20:58 Cześć
Mam lakierowany, błyszczący i bardzo śliski stół. W związku z tym szukam jakiejś dobrze wykonanej maty pod gry planszowe, pokera. Idealnie byłoby gdyby była 2 stronna poker/planszówka ;) a jeszcze jakby miała wymiary 90x160 byłbym w 7 niebie..
Szukałem na Allegro googlowalem i owszem są ale zawsze coś nie pasuje .. najczęściej wymiar. Od biedy kupię nieco większa lub mniejsza ale może znacie firmę która takie posiada w ofercie albo zrobi na wymiar ? Będzie wdzięczny za podpowiedzi
Pozdrawiam
Jeśli jesteś zainteresowany, to mam wciąż nieużywana matę ze swoje zbiórki. Kupiłem, bo miałem lokalizacje do gry na niej, ale lokalizacja się wysypała, a w domu 2,5 letnia córka, więc bez szans.
To czarna rozmiar M - taka jak na KS tutaj - w cenie zbiórki czyli 57 USD + wysyłka w Polsce.

możesz tez przegrzebać forum, bo temat sie przewija regularnie.
Np tu viewtopic.php?f=64&t=29288&p=1417474&hi ... y#p1417474
viewtopic.php?f=61&t=59965&p=1287134&hi ... a#p1287134
viewtopic.php?f=61&t=74094&p=1425075&hi ... a#p1425075
I jeszcze się pewnie coś znajdzie.
I tez bym rozważal playmaty jako sprawdzony sklep.
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
Awatar użytkownika
AnlAir
Posty: 214
Rejestracja: 18 lut 2020, 22:05
Lokalizacja: 3sity
Has thanked: 51 times
Been thanked: 89 times

Re: Mata na wymiar ?

Post autor: AnlAir »

Wie ktoś może gdzie można kupić sama gumę pod matę 0,2-0,5mm?
Jak nazywa się taki materiał?
Szukałem w necie i nie mogę znaleźć.

Noepren znalazłem ale osobiście preferuję gumę, lepiej leży i mniej sie odkształca.

Mam dwie takie maty i sa super ale chcę wykonać sobie kawałki w innych rozmiarach.
Guma jak w macie do Legendary Encounters Alien…

Obrazek
ODPOWIEDZ