Machina Arcana(watpliwosc)

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Tdx22
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2021, 20:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Machina Arcana(watpliwosc)

Post autor: Tdx22 »

Witam Proszę o pomoc w interpretacji zasady.
Czy chodzi o to iż jeśli nie trafię atakiem dystansowym to przedmiot należy usunąć z wyposażenia??
Obrazek
Top U-Boat , Sword&Sorcery, Alone, Machina Arcana, Zona Czarnobyla , War Of Warcraft wersja Pl :)
Cyel
Posty: 2574
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1428 times

Re: Machina Arcana(watpliwosc)

Post autor: Cyel »

Symbol tapowanej karty mówi, że kosztem użycia tej umiejętności jest usunięcie przedmiotu z wyposażenia. Natomiast jeśli trafisz, przedmiot znów wróci do bycia wyposażonym. (postać robi widowiskowy rzut bronią z rykoszetem i jeśli się uda, broń znów ląduje w jej rękach ;))
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Tdx22
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2021, 20:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Machina Arcana(watpliwosc)

Post autor: Tdx22 »

A jak nie trafię to ładuje w plecaku...
Top U-Boat , Sword&Sorcery, Alone, Machina Arcana, Zona Czarnobyla , War Of Warcraft wersja Pl :)
Tdx22
Posty: 22
Rejestracja: 20 mar 2021, 20:50
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Machina Arcana(watpliwosc)

Post autor: Tdx22 »

Źle zrozumiałem ikonę usuń z wyposażenia. Pomyliłem ja z ikona zniszcz...:)
Po zasadach gry Sword and sorcery, mało która instrukcja mnie przeraża... Czytałem opinie iż instrukcja Machina Arcana jest ciężka... instrukcja jest ok, ale trochę nad opisami na przedmiotach czy zdarzeniach się zastanawiam.
Top U-Boat , Sword&Sorcery, Alone, Machina Arcana, Zona Czarnobyla , War Of Warcraft wersja Pl :)
ODPOWIEDZ