Skytopia - pytania i wątpliwości

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
dude2332
Posty: 55
Rejestracja: 12 lis 2014, 19:33

Skytopia - pytania i wątpliwości

Post autor: dude2332 »

Hej, mam pytanie odnośnie dzisiejszej sytuacji, jaką miałem w Skytopii. Otóż miałem kartę po lewo, która mówi, że mogę aktywować wierzchnią kartę ze swojej talii. To ja aktywowałem tą kartę po prawej stronie (na potrzeby zdjęcia umiesciłem ją obok, ale to była moja karta, którą zdobyłem i była na wierzchu). Teraz tak, każdorazowo kładłem ma fioletową kartę kostkę (ta była na rynku), po czym odpalałem zdolność niebieskiej karty, sciągałem przed chwilą położoną kostkę na fioletowej karcie i dostawałem 3 punkty. Moje pytanie brzmi, czy tak można? Jest zapis w instrukcji, który mówi, że nie można wykorzystywać efektów kart na golemach, które się na niej znajdują. Na przykład z czerwonymi kartami, nie można położyć jakiejś kostki i od razu ją przenieść. Ale w tej sytuacji ta aktywacja nie jest bezpośrednia, tylko ja sam wybierałem 1 z 3 możliwości i dopiero na podstawie niebieskiej karty ściągałem tę kość. Tworzyło to chore kombo i ostatecznie nie dograliśmy partii, bo przeciwnik nie miał szans mnie dogonić. Czy ja odkryłem jakieś chore kombo, czy po prostu tak sie nie da zrobić?
Obrazek
ODPOWIEDZ