Suburbia (Ted Alspach)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 23 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: Portal Games »

Cześć!
Suburbia wraz z dodatkiem Rozszerzenia jest już dostępna w naszym sklepie online i w waszych ulubionych sklepach z planszówkami. Więcej o grze dowiecie się z naszego wpisu na stronie www: https://portalgames.pl/pl/premiera-gry- ... szerzenia/
A jeżeli nie lubicie czytać, to zobaczcie materiał video Prezesa i Grzegorza: https://youtu.be/9wvIBIokSu8?t=5 o reedycji gry.

PS. Przypominamy, że już jutro startujemy z listopadowymi preorderami!
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Mam i ja :D
Garść spostrzeżeń, a mianowicie:
Super wydanie, takie KS :D Gra warta swojej ceny.
Dołożyłem od siebie pare znaczników. Jeden żeby kłaść na nowo dołożony kafelek, a pozostałe żeby kłaść na stałe na tych kafelkach które działają na miasta innych graczy.
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4466
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1351 times
Been thanked: 846 times
Kontakt:

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: Hardkor »

Dr. Nikczemniuk pisze: 04 lis 2022, 10:33 Mam i ja :D
Garść spostrzeżeń, a mianowicie:
Super wydanie, takie KS :D Gra warta swojej ceny.
Dołożyłem od siebie pare znaczników. Jeden żeby kłaść na nowo dołożony kafelek, a pozostałe żeby kłaść na stałe na tych kafelkach które działają na miasta innych graczy.
Dobry pomysł, zastosuję. Ja zagrałem wczoraj. Mi się podobało, innym już średnio. Szkoda trochę, że metalowe monety takie cienkie :/
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
upadly_bankowiec
Posty: 249
Rejestracja: 11 lis 2018, 13:48
Has thanked: 58 times
Been thanked: 122 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: upadly_bankowiec »

Po kilku tygodniach ogrywania postanowiłem podzielić się moją opinią na temat Suburbi - https://youtu.be/JkQpFIjFBSQ

Oprócz tego, tydzień temu nagrałem materiał wyjaśniający zasady. Nie wiem czy się komuś przyda bo instrukcja ma całe 8 stron ;) - https://youtu.be/Dmy8-zuHi5c
Mój kanał na youtube na którym możesz poznać/przypomnieć sobie zasady gier.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Obejrzałem i jeden minus zwrócił moją uwagę, mianowicie setup gry. Jeśli po grze wymiesza się kafle i odłoży do pudełka to potem sam setup jest mega szybki, oczywiście mam tu na myśli samą podstawkę.
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
upadly_bankowiec
Posty: 249
Rejestracja: 11 lis 2018, 13:48
Has thanked: 58 times
Been thanked: 122 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: upadly_bankowiec »

Dobry pomysł. Szkoda tylko że mieszania nie da się uniknąć ;)
Mój kanał na youtube na którym możesz poznać/przypomnieć sobie zasady gier.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

upadly_bankowiec pisze: 07 lis 2022, 10:41 Dobry pomysł. Szkoda tylko że mieszania nie da się uniknąć ;)
Masz raptem do wymieszania 3 stosy kafelków czyli max 60 sekund. Plus kolejne 20 sekund na przerzucenie do insertu. Jeśli chodzi o upierdliwość setupu to już bardziej Zamki Burgundii gdzie dochodzi jeszcze obsługa w trakcie gry. Suburbia is the best :D
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Malash
Posty: 197
Rejestracja: 18 sty 2012, 22:49
Lokalizacja: Warszawa Praga Płd.
Has thanked: 14 times
Been thanked: 19 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: Malash »

Można lubić Suburbię, można jej nie lubić.
Większość uważać ją za evergreen i świetną grę.
Też tak kiedyś uważałem, ale gdy ją docisnęliśmy, coś się rozlało...

Można się z nami zgadzać, można się nie zgadzać.
Można uznać, że usprawniliśmy tę grę, albo powiedzieć że się nie znamy i jej nie zrozumieliśmy.

Każdemu jednak, komu ogólny zamysł Suburbii się spodobał...
(nawet jeżeli gra została skreślona z powodu pewnych jej mankamentów)
... polecamy wypróbować nasz zestaw homerules.
Póki co w wersji beta, bo wciąż je szlifujemy.
Wszystko w poniższym materiale:

https://youtu.be/PhKoeOrzT8Q
Obrazek

Dla leniwych - są timestampy.
WImięZasad.ZnadPlanszy.pl
także na: Facebooku , YouTube, Spotify i Apple Podcasts.
Analizujemy gry i ich mechaniki. Nie boimy się wytykać im błędów.
Często je naprawiamy, bądź przebudowujemy za pomocą prostych home rules.
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 861
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 201 times
Been thanked: 304 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: konradstpn »

Malash pisze: 25 lis 2022, 14:32 ... polecamy wypróbować nasz zestaw homerules.
Póki co w wersji beta, bo wciąż je szlifujemy.
Wszystko w poniższym materiale:
Może zamiast lawinowo modyfikować lepiej byłoby stworzyć grę od podstaw. Wszak 4-5 takich homerulsów odpowiada prawie kompletnemu projektowi. Nie marnujcie potencjału 😊
Gram, więc jestem.
Awatar użytkownika
Malash
Posty: 197
Rejestracja: 18 sty 2012, 22:49
Lokalizacja: Warszawa Praga Płd.
Has thanked: 14 times
Been thanked: 19 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: Malash »

konradstpn pisze: 25 lis 2022, 16:13
Malash pisze: 25 lis 2022, 14:32 ... polecamy wypróbować nasz zestaw homerules.
Póki co w wersji beta, bo wciąż je szlifujemy.
Wszystko w poniższym materiale:
Może zamiast lawinowo modyfikować lepiej byłoby stworzyć grę od podstaw. Wszak 4-5 takich homerulsów odpowiada prawie kompletnemu projektowi. Nie marnujcie potencjału 😊
Dzięki, potraktuję to jako komplement.

Niestety nawet te 5 homerule'i zmienia grę marginalnie wobec ogółu zasad.
To nadal jest w 90% Suburbia, z błyskotliwym pomysłem na rozgrywkę, zależności między kafelkami itd.

Od lat zmieniliśmy wiele gier i dopiero ujawniliśmy na kanale mały procent takich zestawów homerule's.
Potencjał się jednak nie marnuje.
Od trzech miesięcy testuje mój prototyp gry bazującej na mechanice deckbuildingu, ale ujmującej ten mechanizm w zupełnie nowej odsłonie. Nic więcej na ten moment nie chcę zdradzać.
Feedback po testach jest coraz lepszy i projekt jest bardzo obiecujący. Prawdopodobnie za jakieś 2-3 miesiące szukam wydawcy.
Nie o tym jednak ten wątek :)
Na ten moment polecam bardzo przetestować nasze homerules do Suburbii.
WImięZasad.ZnadPlanszy.pl
także na: Facebooku , YouTube, Spotify i Apple Podcasts.
Analizujemy gry i ich mechaniki. Nie boimy się wytykać im błędów.
Często je naprawiamy, bądź przebudowujemy za pomocą prostych home rules.
kamiya
Posty: 119
Rejestracja: 06 lip 2006, 12:03
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 55 times
Been thanked: 35 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: kamiya »

Promocja jest w sklepie Play na komórki - Suburbia w cenie niecałe 6-7 złoty.
> Kamiya <

"Jestem starszy niż Google"
Darkstorm
Posty: 853
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 132 times
Been thanked: 211 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: Darkstorm »

Czy tylko mi się wydaje, że inwestycja w ubojnie jest zbyt ryzykowna i nieopłacalna? Restauracji jest mało, szanse że się trafią jeszcze mniejsze a obniżenie reputacji o 2 to koszt dość wysoki. O ile nie ma widocznych restauracji na rynku to ryzyko jest imo nieopłacalne. Jak dla mnie to ten kafelek nadaje się tylko do zrobienia jeziorka. Farmy zresztą podobnie. Uważacie podobnie czy jest coś czego nie dostrzegam?
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: c08mk »

Darkstorm pisze: 14 gru 2022, 15:11 Czy tylko mi się wydaje, że inwestycja w ubojnie jest zbyt ryzykowna i nieopłacalna? Restauracji jest mało, szanse że się trafią jeszcze mniejsze a obniżenie reputacji o 2 to koszt dość wysoki. O ile nie ma widocznych restauracji na rynku to ryzyko jest imo nieopłacalne. Jak dla mnie to ten kafelek nadaje się tylko do zrobienia jeziorka. Farmy zresztą podobnie. Uważacie podobnie czy jest coś czego nie dostrzegam?
Tak jak piszesz. Dużo efektów zależy od tego co się pojawi i albo trzeba ryzykować albo grać tym co jest widoczne. Tu też niestety wychodzi wada grania z dodatkami czyli rozrzedzanie efektów przez kafle z rozszerzeń.
Awatar użytkownika
dispe
Posty: 347
Rejestracja: 03 gru 2019, 12:42
Lokalizacja: WWA
Has thanked: 259 times
Been thanked: 109 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: dispe »

Darkstorm pisze: 14 gru 2022, 15:11 Czy tylko mi się wydaje, że inwestycja w ubojnie jest zbyt ryzykowna i nieopłacalna? Restauracji jest mało, szanse że się trafią jeszcze mniejsze a obniżenie reputacji o 2 to koszt dość wysoki. O ile nie ma widocznych restauracji na rynku to ryzyko jest imo nieopłacalne. Jak dla mnie to ten kafelek nadaje się tylko do zrobienia jeziorka. Farmy zresztą podobnie. Uważacie podobnie czy jest coś czego nie dostrzegam?
Możliwe, że po prostu niektóre kafelki sprawdzają się lepiej przy większej liczbie graczy. Ostatnio grałem na 5 osób i co chwilę ktoś mocno zarabiał za kafelki określonego typu u wszystkich graczy.
kamiya pisze: 27 lis 2022, 20:53 Promocja jest w sklepie Play na komórki - Suburbia w cenie niecałe 6-7 złoty.
Po polsku to będzie złotyCH.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 23 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Suburbia - pytania o zasady

Post autor: Portal Games »

Już w Wigilię będziecie mogli obejrzeć gameplay Suburbii, który rozgrywał zespół marketingu Portal Games. Linkujemy, żebyście nie przegapili:

https://www.youtube.com/watch?v=R1EKbCzDBA0
Awatar użytkownika
Malash
Posty: 197
Rejestracja: 18 sty 2012, 22:49
Lokalizacja: Warszawa Praga Płd.
Has thanked: 14 times
Been thanked: 19 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: Malash »

Darkstorm pisze: 14 gru 2022, 15:11 Czy tylko mi się wydaje, że inwestycja w ubojnie jest zbyt ryzykowna i nieopłacalna? Restauracji jest mało, szanse że się trafią jeszcze mniejsze a obniżenie reputacji o 2 to koszt dość wysoki. O ile nie ma widocznych restauracji na rynku to ryzyko jest imo nieopłacalne. Jak dla mnie to ten kafelek nadaje się tylko do zrobienia jeziorka. Farmy zresztą podobnie. Uważacie podobnie czy jest coś czego nie dostrzegam?
Owszem,
kilka postów wyżej masz naszą dokładną analizę Suburbii, w której również wspominamy o takich kaflach jak Ubojnia.
My wywalamy z gry wszystkie: Ubojnie, Firmy PR i Kasyna.
Osiedla komunalne i Farmy są również na celowniku, ale te chociaż raz na jakiś bardzo rzadki czas ktoś kupi.
Ubojnia - bez szans. Zwłaszcza kiedy porównasz sobie jej koszty i korzyści do Farmy.

Lepiej takie "martwe kafle" wywalić z gry, niż żeby zalegały na rynku i powodowały jego stagnację.
WImięZasad.ZnadPlanszy.pl
także na: Facebooku , YouTube, Spotify i Apple Podcasts.
Analizujemy gry i ich mechaniki. Nie boimy się wytykać im błędów.
Często je naprawiamy, bądź przebudowujemy za pomocą prostych home rules.
Darkstorm
Posty: 853
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 132 times
Been thanked: 211 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: Darkstorm »

Malash pisze: 22 gru 2022, 13:04
Darkstorm pisze: 14 gru 2022, 15:11 Czy tylko mi się wydaje, że inwestycja w ubojnie jest zbyt ryzykowna i nieopłacalna? Restauracji jest mało, szanse że się trafią jeszcze mniejsze a obniżenie reputacji o 2 to koszt dość wysoki. O ile nie ma widocznych restauracji na rynku to ryzyko jest imo nieopłacalne. Jak dla mnie to ten kafelek nadaje się tylko do zrobienia jeziorka. Farmy zresztą podobnie. Uważacie podobnie czy jest coś czego nie dostrzegam?
Owszem,
kilka postów wyżej masz naszą dokładną analizę Suburbii, w której również wspominamy o takich kaflach jak Ubojnia.
My wywalamy z gry wszystkie: Ubojnie, Firmy PR i Kasyna.
Osiedla komunalne i Farmy są również na celowniku, ale te chociaż raz na jakiś bardzo rzadki czas ktoś kupi.
Ubojnia - bez szans. Zwłaszcza kiedy porównasz sobie jej koszty i korzyści do Farmy.

Lepiej takie "martwe kafle" wywalić z gry, niż żeby zalegały na rynku i powodowały jego stagnację.
Odsłucham w czasie podróży :D

W między czasie odpaliłem sobie dodatki i tam jest więcej restauracji. Dodatkowo był cel by mieć jak najmniejszą reputację więc ubojnia została wyjątkowo zagrana ale to chyba był wyjątek. Zobaczę jak to będzie dalej z dodatkami. Ogólnie nie jestem fanem wywalania kafli z gry bo zawsze może się zdarzyć sytuacja, że będzie mógł być zagrany albo będzie mniejsza rozkmina co zamienić w jezioro :wink:
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4632
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1025 times
Been thanked: 1941 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: warlock »

Z cyklu #polskietłumaczenia

Wrzuciliśmy dzisiaj na stół Suburbię w nowej edycji od Portalu (niezależnie od wszystkiego bardzo polecam, to jest naprawdę przyjemny city builder). Przy czym po kilku ruchach musieliśmy zresetować partię, bo zbyt mocno sugerowaliśmy się kartą pomocy, która totalnie wywróciła nam rozgrywkę (na szczęście szybko się połapaliśmy, że gramy w zupełnie inną grę).

Polska karta pomocy w punkcie 3. nakazuje rozpatrzeć efekt warunkowy wskazany na dole dokładanego kafelka. A potem w punkcie 4., z wykorzystaniem tego samego sformułowania nakazuje rozpatrzeć efekty warunkowe z kafelków sąsiadujących. Czyli grając według tej rozpiski, NA NOWO rozpatruję CAŁY efekt warunkowy z KAŻDEGO sąsiadującego kafla, doprowadzając do mega przegiętej kaskady efektów.

Angielska karta pomocy mówi "ADJUST according to...", czyli nie "Rozpatrz efekt warunkowy...", tylko "Dostosuj..." (albo coś w stylu "Uwzględnij zmiany w oparciu o") a więc uwzględniamy tylko to, co się zmieniło, a nie odpalamy cały efekt warunkowy.

Wyjadacze pewnie śmieją się, że zrozumieliśmy to tak jak zrozumieliśmy, ale nic nie poradzę - dla mnie to jest absolutnie FATALNE tłumaczenie, które źle zrozumiane wypacza grę w fundamentalny sposób ;). I najgorsze jest to, że jest na rozpisce, która leży przed graczami i prowadzi ich za rękę.

Obrazek
Obrazek

To tak ku przestrodze ;).
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

warlock pisze: 09 lut 2023, 22:56 Polska karta pomocy w punkcie 3. nakazuje rozpatrzeć efekt warunkowy wskazany na dole dokładanego kafelka. A potem w punkcie 4., z wykorzystaniem tego samego sformułowania nakazuje rozpatrzeć efekty warunkowe z kafelków sąsiadujących. Czyli grając według tej rozpiski, NA NOWO rozpatruję CAŁY efekt warunkowy z KAŻDEGO sąsiadującego kafla, doprowadzając do mega przegiętej kaskady efektów.
Sugerując się kartą pomocy można tak to interpretować, ale jeśli się przeczyta instrukcję to już nie :wink:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
zix
Posty: 257
Rejestracja: 12 paź 2015, 16:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: zix »

warlock pisze: 09 lut 2023, 22:56 Z cyklu #polskietłumaczenia
Też tak graliśmy kilka rozgrywek ;)
Posiłkowaliśmy się filmikami w necie by wyjaśnić wszystkie kwestie.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 07:58 przez Curiosity, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: cytowanie
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4632
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1025 times
Been thanked: 1941 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: warlock »

Ja wiem, że instrukcja jest tu raczej precyzyjna, ale reguły tłumaczył kumpel (w Suburbię nie grałem ze 6 lat i nie pamiętałem prawie nic), który posiłkował się kartą pomocy i szczerze mówiąc jakoś tak przemycił tę niewłaściwą zasadę... ;)
Lailonn
Posty: 168
Rejestracja: 23 lip 2012, 15:09
Has thanked: 7 times
Been thanked: 63 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: Lailonn »

Co prawda posiadam pierwotne wydanie planszóweczki a nie to nowe ale uznałem, że dokupię dodatek, póki jeszcze jest (20zł to aż żal nie brać). Zdziwiłem się, bo nie pasowała mi ilość żetonów misja/A.

Plan przebudowy to 2 żetony z rewersem MISJA ale z tego co wszędzie wyczytałem, to są grupą A właśnie. Błąd w druku czy coś przegapiłem?
1. Zamki Burgundii 2. Clash of Cultures 3. Barrage 4. Food Chain Magnate 5. Terraformacja Marsa 6. Keyflower 7. Boonlake 8. Wyspa Skye 9. Podwodne Miasta 10. Great Western Trail: Argentyna - kolejność losowa
Awatar użytkownika
predki
Posty: 427
Rejestracja: 14 cze 2015, 09:06
Has thanked: 3 times
Been thanked: 56 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: predki »

Lailonn pisze: 19 lut 2023, 20:15 Co prawda posiadam pierwotne wydanie planszóweczki a nie to nowe ale uznałem, że dokupię dodatek, póki jeszcze jest (20zł to aż żal nie brać). Zdziwiłem się, bo nie pasowała mi ilość żetonów misja/A.

Plan przebudowy to 2 żetony z rewersem MISJA ale z tego co wszędzie wyczytałem, to są grupą A właśnie. Błąd w druku czy coś przegapiłem?
Gdybyś dobrze przeszukał forum to jest informacja o błędzie w druku. Swego czasu Planszóweczka dołączała poprawione kafelki (które i tak miały problem z odwróconym recto/verso - były wycięte odwrotnie). Dodatkowo była Hala stulecia. Teraz pewnie ich już nie ma. Mi się udało od nich je jeszcze dostać, ale nie było łatwo a po 8 latach to już historia.
Awatar użytkownika
jozef.k
Posty: 67
Rejestracja: 06 kwie 2020, 16:46
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: jozef.k »

Czy może mi ktoś powiedzieć kilka słów o trybie solo w Suburbii? Nie mam żadnego city buildera ale nie wiem jak wypada ten tryb
c08mk
Posty: 2463
Rejestracja: 02 sie 2013, 16:24
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 100 times
Been thanked: 286 times

Re: Suburbia (Ted Alspach)

Post autor: c08mk »

jozef.k pisze: 16 mar 2023, 22:38 Czy może mi ktoś powiedzieć kilka słów o trybie solo w Suburbii? Nie mam żadnego city buildera ale nie wiem jak wypada ten tryb
Można grać z botem i wtedy tworzysz drugie miasto według zasad jakimi kieruje się bot. Druga opcja to układać kafle samemu w jednym mieście grając na punkty. Mi pasuje ten drugi tryb. Pierwszy z botem można sprawdzić w apce tylko nie wiem czy apka ma jakieś darmowe demo.
ODPOWIEDZ