Kaskadia / Cascadia (Randy Flynn)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Beskid
Posty: 1007
Rejestracja: 29 sie 2021, 21:52
Has thanked: 749 times
Been thanked: 229 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: Beskid »

Gdyby ktoś chciał podążać za dyskusją to przepięta tutaj viewtopic.php?f=1&t=53383&start=170
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1615
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 733 times
Been thanked: 1100 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: ave.crux »

Udało się już kilkukrotnie zagrać w Kaskadię.
Wyniki oscylują jak na razie w przedziale 85-100pkt

Podchodziłem do tej gry z bardzo negatywnym nastawieniem, bo po co mi jakaś gra z kapslami zwierząt jak dopiero co kupiliśmy ark novę z kapslami z portalu.
No, ale planszówki w spodku, trzeba coś kupić, więc kupiła i po powrocie do domu weszła na stół. Pierwsza gra nie była jakkolwiek emocjonalna, bardzo słabe doświadczenie. Przy kartach punktowania na stronie A gra przypominała mi samograja pod tytułem "ułóż cokolwiek gdziekolwiek, a na koniec będziesz miał z tego jakieś punkty". Nie mniej jednak dałem jej szansę i zagrałem kolejny raz, który był już o wiele lepszym przeżyciem. Ruchy zaczęły być bardziej przemyślane i zaczęło się mrowienie w głowie żeby dobrze połączyć zwierzęta oraz tereny tak aby osiągnąć jak najwyższy wynik punktowy. Po tych kilku partiach stwierdzam, że dobrze mieć taki abstrakt w kolekcji, zwłaszcza po pozbyciu się letniego pawilonu.
Oprócz tego sprawdzaliśmy jeszcze kamienną mandalę (która mi się całkiem podoba) i calico, ale Kaskadia moim zdaniem bije to na głowę. To kombinowanie czy tutaj postawić to zwierzątko, czy dany typ wejdzie, jak zdobyć szyszki.. uczucia podczas grania są o wiele bardziej na plus niż w wyżej wymienionych tytułach. Uwielbiam sceptycznie podchodzić do gry i się miło zaskoczyć, wówczas gra wydaje się być o wiele lepsza niż jest w moich oczach.

Jedynie co bym zmienił to więcej obrazków na kartach punktowania, a nie tylko 2 z lustrzanym odbiciem oraz dodał drewniane szyszki zamiast tekturowych. No i ołówek by się zdał.
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
autopaga
Posty: 1433
Rejestracja: 29 wrz 2018, 20:27
Lokalizacja: Szczecin/Tanowo
Has thanked: 95 times
Been thanked: 320 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: autopaga »

Akurat z drewnianymi szyszkami to najmniejszy problem, idź do lasu :D
Awatar użytkownika
Warrtain
Posty: 139
Rejestracja: 12 cze 2022, 20:50
Has thanked: 176 times
Been thanked: 23 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: Warrtain »

ave.crux pisze: 04 paź 2022, 09:21 dodał drewniane szyszki zamiast tekturowych. No i ołówek by się zdał.
Wydaje mi się ze jakiś sklep dodawał w preorderze plastikowe, wiadomo drewniane były by najlepsze ;) Na olx ktoś za 25PLN sprzedaje wydrukowane 3D
Ciekawe czy będzie jakiś dodatek z dodatkowymi kartami punktowania bo jest potencjał na to ;)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4505
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1362 times
Been thanked: 863 times
Kontakt:

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: Hardkor »

Warrtain pisze: 04 paź 2022, 09:54
ave.crux pisze: 04 paź 2022, 09:21 dodał drewniane szyszki zamiast tekturowych. No i ołówek by się zdał.
Wydaje mi się ze jakiś sklep dodawał w preorderze plastikowe, wiadomo drewniane były by najlepsze ;) Na olx ktoś za 25PLN sprzedaje wydrukowane 3D
Ciekawe czy będzie jakiś dodatek z dodatkowymi kartami punktowania bo jest potencjał na to ;)
Z tego co kojarzę to wypowiadał się autor, że planowany jest dodatek. Na pewno więcej kart punktowania, nie wiem czy też nowe mechaniki czy coś.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1615
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 733 times
Been thanked: 1100 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: ave.crux »

No mogliby dać dodatkowe karty punktowania albo wydać ten promo pack w Polsce, który widziałem na zdjęciach BGG. Chociaż z drugiej strony i tak na ten moment zagrałem za mało partii żeby się znudzić. Na papierze mamy kilkadziesiąt kombinacji kart punktowania, co daje też dużą regrywalność i mam nadzieję, że po czasie nie stwierdzę jak przy złotym pawilonie, że "zawsze robię to samo, w ten sam sposób"

No właśnie plastikowe za bardzo mi nie pasują. Gra jest bardzo elegancko zrobiona, papier i drewno, co bardzo mi siedzi i słabo jakby to psuć plastikiem.
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
Awatar użytkownika
Marcin Michalak
Posty: 58
Rejestracja: 20 sty 2020, 16:02
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: Marcin Michalak »

Tytuł naprawdę zacny, pazurki pokazuje szczególnie podczas próby realizacji scenariuszy punktowych. Wtedy trzeba naprawdę "pomóżdżyć" mimo pewnej irytacji losowością. 66 partii za mną i nie dziwię się, że gierka zdobywa nagrody. Warto dać jej szansę :wink: .
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1615
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 733 times
Been thanked: 1100 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: ave.crux »

Marcin Michalak pisze: 04 paź 2022, 10:17 Tytuł naprawdę zacny, pazurki pokazuje szczególnie podczas próby realizacji scenariuszy punktowych. Wtedy trzeba naprawdę "pomóżdżyć" mimo pewnej irytacji losowością. 66 partii za mną i nie dziwię się, że gierka zdobywa nagrody. Warto dać jej szansę :wink: .
mówisz o tych osiągnięciach z końca instrukcji? nie za bardzo zrozumiałem o co w tym chodzi. Wpisuje swoje imię przy jakimś ślaczku i za każdym razem jak zdobędę achievement, czyli: 100 pkt/brak niedźwiedzi itp. to zamalowuje mój jeden ślaczek>?
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
Awatar użytkownika
vder
Posty: 727
Rejestracja: 30 gru 2007, 20:20
Lokalizacja: warszawa
Has thanked: 296 times
Been thanked: 124 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: vder »

zdaje się, że na koncu instrukcji (nie pamiętam bo sobie wydrukowałem tą stronę z bgg na osobnej kartce) są 'scenariusze', które standardowo zaczynają się od 'zdobądź X punktów przy danych kartach punktowania', ale poźniej są też bardziej zakręcone w stylu 'zdobadź max punktów z niedzwiedzi' czy ' zdobadź x punktów, bez zwierząt typu X lub Y'. Imho bardzo dobry patent i wpływa pozytywnie na zywotność, szczególnie solo.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4505
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1362 times
Been thanked: 863 times
Kontakt:

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: Hardkor »

ave.crux pisze: 04 paź 2022, 10:06 No mogliby dać dodatkowe karty punktowania albo wydać ten promo pack w Polsce, który widziałem na zdjęciach BGG.
Teen promo z KS to z tego co kojarze Kaczki mają wydać.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 257 times
Been thanked: 717 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: arturmarek »

ave.crux pisze: 04 paź 2022, 10:06 No mogliby dać dodatkowe karty punktowania albo wydać ten promo pack w Polsce, który widziałem na zdjęciach BGG. Chociaż z drugiej strony i tak na ten moment zagrałem za mało partii żeby się znudzić. Na papierze mamy kilkadziesiąt kombinacji kart punktowania, co daje też dużą regrywalność i mam nadzieję, że po czasie nie stwierdzę jak przy złotym pawilonie, że "zawsze robię to samo, w ten sam sposób"

No właśnie plastikowe za bardzo mi nie pasują. Gra jest bardzo elegancko zrobiona, papier i drewno, co bardzo mi siedzi i słabo jakby to psuć plastikiem.
Na papierze to mamy 1024 kombinacje punktacji końcowej.

Ja mam na koncie niecałe 20 rozgrywek i mam mieszane uczucia. Z jednej strony mnie te nagrody i bardzo wysokie oceny jak na mały abstrakt dziwią, z drugiej gra jest przyjemna. Z jednej strony nie ma w tej grze nic szczególnego, z drugiej jest przyjemna. Nie gram w to z wypiekami na twarzy, ale chętnie proponuję w nieogranym gronie. Dwuosobowo nie bardzo lubię, bo moim zdaniem Patchwork i Azul są w zupełnie innej lidze jako gry 2-osobowe. Ale już do spokojnego pykania w 3-4 osoby to jedynym poważnym rywalem jest Sagrada, ale ze względu na dość skomplikowane działanie narzędzi w Sagradzie częściej zaproponuję Kaskadię.
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1615
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 733 times
Been thanked: 1100 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: ave.crux »

arturmarek pisze: 04 paź 2022, 12:44
Ja mam na koncie niecałe 20 rozgrywek i mam mieszane uczucia. Z jednej strony mnie te nagrody i bardzo wysokie oceny jak na mały abstrakt dziwią, z drugiej gra jest przyjemna. Z jednej strony nie ma w tej grze nic szczególnego, z drugiej jest przyjemna. Nie gram w to z wypiekami na twarzy, ale chętnie proponuję w nieogranym gronie. Dwuosobowo nie bardzo lubię, bo moim zdaniem Patchwork i Azul są w zupełnie innej lidze jako gry 2-osobowe. Ale już do spokojnego pykania w 3-4 osoby to jedynym poważnym rywalem jest Sagrada, ale ze względu na dość skomplikowane działanie narzędzi w Sagradzie częściej zaproponuję Kaskadię.
Ja podobnie jak w przypadku Ark Novy. Nie wiem co konkretnie mnie ciągnie do rozkładania tej gry, ale jest to miłe, przyjemne i chętnie temu ulegam.

No właśnie myśmy mieli letni pawilon na 2 osoby i po kilkudziesięciu partiach był bardzo nużący, żeby nie powiedzieć męczący.
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
Awatar użytkownika
Marcin Michalak
Posty: 58
Rejestracja: 20 sty 2020, 16:02
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: Marcin Michalak »

vder pisze: 04 paź 2022, 10:49 zdaje się, że na koncu instrukcji (nie pamiętam bo sobie wydrukowałem tą stronę z bgg na osobnej kartce) są 'scenariusze', które standardowo zaczynają się od 'zdobądź X punktów przy danych kartach punktowania', ale poźniej są też bardziej zakręcone w stylu 'zdobadź max punktów z niedzwiedzi' czy ' zdobadź x punktów, bez zwierząt typu X lub Y'. Imho bardzo dobry patent i wpływa pozytywnie na zywotność, szczególnie solo.
Si, strona 13 instrukcji. Przechodziłem je solo, można w trybie wieloosobowym. Polecam.
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 257 times
Been thanked: 717 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: arturmarek »

ave.crux pisze: 04 paź 2022, 13:13
No właśnie myśmy mieli letni pawilon na 2 osoby i po kilkudziesięciu partiach był bardzo nużący, żeby nie powiedzieć męczący.
2-osobowo tylko pierwszy Azul! Mam prawie 100 rozgrywek na fizycznej kopii i chyba ponad 100 na BGA. W tej grze jest bardzo mało losowości, jest ogromna interakcja... Jednym słowem ideał w swojej kategorii.

Minuesm jest oczywiście (jak w każdej grze którą się masteruje) to, że nie zagram z nowym graczem, bo zmiażdżę w 10/10 rozgrywkach.

W Letni Pawilon zagrałem 2 razy i to taka przyjemna układanka, do zagrania paręnaście razy myślę. Jednak w tej kategorii wolę chyba mechanicznie Kaskadię właśnie.
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: Blue »

Warrtain pisze: 04 paź 2022, 09:54
ave.crux pisze: 04 paź 2022, 09:21 dodał drewniane szyszki zamiast tekturowych. No i ołówek by się zdał.
Wydaje mi się ze jakiś sklep dodawał w preorderze plastikowe, wiadomo drewniane były by najlepsze ;) Na olx ktoś za 25PLN sprzedaje wydrukowane 3D
Ciekawe czy będzie jakiś dodatek z dodatkowymi kartami punktowania bo jest potencjał na to ;)
Moge wyciąć laserem ze sklejki ;).

Mi sie gra bardzo podoba, chwile wcześniej grałem w calico które jest imho zdecydowanie za losowe jak na optymalizacje którą tam trzeba przeprowadzać. A tutaj losowość idzie w parze z fajną mechaniką, która nie powoduje przesadnego spinania pośladów ;).
bdm
Posty: 588
Rejestracja: 18 mar 2019, 13:41
Has thanked: 394 times
Been thanked: 66 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: bdm »

Ta gra wcale nie jest taka prosta. Zbyt dużo celów na raz powoduje, że trudno jest o optymalizację co w danym momencie nam się najbardziej opłaca. Zasady faktycznie proste ale głębia znacznie większa. Wiele punktów zdobywa się przypadkowo, zwłaszcza lisem, którego chyba mało kto z reguły planuje i wychodzi jak wychodzi.
No i cele z kart powyżej C są już IMO mocno zagmatwane.
Ale chyba w to wejdę choć mam i lubię Kartografów a to dość podobna pozycja.
bisk
Posty: 50
Rejestracja: 03 sty 2016, 21:11
Has thanked: 15 times
Been thanked: 14 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: bisk »

Podczas ostatniej rozgrywki w Kaskadię niestandardowo dla siebie, zamiast odliczyć 43 płytki biorące udział w grze 2 os., odliczyłem 42 które zostają w pudełku i... okazało się, że jednej mi brakuje - mam 84 zamiast 85. Nie wiem jak do tego doszło bo daję głowę, że po zakupie gry przeliczałem wszystko i było OK, poza tym, tego nie pamiętam dokładnie (może ktoś potwierdzić?) ale płytki były w wypraskach? - więc brak jednej bym zauważył. W każdym razie nie wiem jak do tego doszło... gra nie opuszczała mieszkania, nie używana przez dzieci, grały 2 stałe osoby w tym samym pokoju, przeszukanym zresztą wzdłuż i wszerz (płytki są za duże aby odkurzacz zeżarł) po prostu ... lis nakrył ogonem :evil:
ale do rzeczy... mam zamiar napisać do wydawcy, może dośle brakujący kafelek ale nie wiem który i stąd moja prośba:

czy ktoś z posiadaczy mógłby przy najbliższej rozgrywce rozłożyć płytki i zrobić zdjęcie (lub 2 w partiach) obejmujące wszystkie płytki - pomoże mi to identyfikację zguby.
Co prawda znalazłem na bgg zdjęcie rzekomo wszystkich płytek ale tam ich jest 87 :shock: więc to mnie nie ratuje :?
Z góry dzięki za pomoc :)
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: Lucky Duck Games »

Płytek powinno być 85 - proszę napisać na info@luckyduckgames.com - podeślemy brakującą.

Co do mini-dodatku (wątek się tu przewijał) - płynie z najnowszym dodrukiem, powinien być dostępny na naszej stronie (i konwentach) na koniec listopada.
bisk
Posty: 50
Rejestracja: 03 sty 2016, 21:11
Has thanked: 15 times
Been thanked: 14 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: bisk »

Lucky Duck Games pisze: 08 lis 2022, 10:33 Płytek powinno być 85 - proszę napisać na info@luckyduckgames.com - podeślemy brakującą.

Co do mini-dodatku (wątek się tu przewijał) - płynie z najnowszym dodrukiem, powinien być dostępny na naszej stronie (i konwentach) na koniec listopada.
Wow, dziękuję :D Jeśli tylko jakiś posiadacz gry pomoże ustalić która to, to od razu piszę. Choć pewnie z przesyłką poproszę poczekać na mini-dodatek :wink:
Awatar użytkownika
Warrtain
Posty: 139
Rejestracja: 12 cze 2022, 20:50
Has thanked: 176 times
Been thanked: 23 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: Warrtain »

bisk pisze: 08 lis 2022, 20:11
Lucky Duck Games pisze: 08 lis 2022, 10:33 Płytek powinno być 85 - proszę napisać na info@luckyduckgames.com - podeślemy brakującą.

Co do mini-dodatku (wątek się tu przewijał) - płynie z najnowszym dodrukiem, powinien być dostępny na naszej stronie (i konwentach) na koniec listopada.
Wow, dziękuję :D Jeśli tylko jakiś posiadacz gry pomoże ustalić która to, to od razu piszę. Choć pewnie z przesyłką poproszę poczekać na mini-dodatek :wink:
Jak do 17 nikt nie wrzuci to porobię zdjęcia i podrzucę :)
bisk
Posty: 50
Rejestracja: 03 sty 2016, 21:11
Has thanked: 15 times
Been thanked: 14 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: bisk »

Warrtain pisze: 09 lis 2022, 11:03
bisk pisze: 08 lis 2022, 20:11
Lucky Duck Games pisze: 08 lis 2022, 10:33 Płytek powinno być 85 - proszę napisać na info@luckyduckgames.com - podeślemy brakującą.

Co do mini-dodatku (wątek się tu przewijał) - płynie z najnowszym dodrukiem, powinien być dostępny na naszej stronie (i konwentach) na koniec listopada.
Wow, dziękuję :D Jeśli tylko jakiś posiadacz gry pomoże ustalić która to, to od razu piszę. Choć pewnie z przesyłką poproszę poczekać na mini-dodatek :wink:
Jak do 17 nikt nie wrzuci to porobię zdjęcia i podrzucę :)
Problem już rozwiązany. Posortowałem wczoraj płytki wg typów terenów i wyszło mi, że płytek las/mokradła mam o jedną mniej niż pozostałych "łączonych" terenów. Zawęziłem więc obszar poszukiwań do 6 płytek. Przejrzałem zdjęcia z recenzji na blogach i na bgg i udało mi się ustalić jaki typ zwierząt powinien na niej być :) Mimo wszystko dziękuję :)
kulka
Posty: 155
Rejestracja: 30 wrz 2016, 14:39
Has thanked: 17 times
Been thanked: 32 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: kulka »

Pytanie o żetony natury - w danej turze można wykorzystać dowolną liczbę posiadanych. Co to dokładnie oznacza?
- wykorzystuję żeton natury, biorę dowolne siedlisko i zwierzę ze stołu, dokładam do swoich kafli. Czy przed wykorzystaniem kolejnego żetonu natury uzupełniam pulę siedlisko/zwierzę na stole (żeby znowu były 4)?
- wykorzystuję ostatni żeton natury, dokładam siedlisko, a zwierzę kładę na siedlisko podstawowym za które przysługuje mi żeton natury, czy mogę od razu z niego skorzystać czy dopiero w następnej mojej turze?
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 870
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 203 times
Been thanked: 305 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: konradstpn »

kulka pisze: 23 lis 2022, 19:51 Pytanie o żetony natury - w danej turze można wykorzystać dowolną liczbę posiadanych. Co to dokładnie oznacza?
- wykorzystuję żeton natury, biorę dowolne siedlisko i zwierzę ze stołu, dokładam do swoich kafli. Czy przed wykorzystaniem kolejnego żetonu natury uzupełniam pulę siedlisko/zwierzę na stole (żeby znowu były 4)?
- wykorzystuję ostatni żeton natury, dokładam siedlisko, a zwierzę kładę na siedlisko podstawowym za które przysługuje mi żeton natury, czy mogę od razu z niego skorzystać czy dopiero w następnej mojej turze?
Akcję masz jedną. Dowolną ilość razy, o ile masz szyszunie, możesz odświeżać rynek.
Gram, więc jestem.
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: Lucky Duck Games »

Równo z BF na stronie pojawi się mini-dodatek do Kaskadii na naszej stronie. Podobnie jak w przypadku Calico będzie dostępny tylko na stronie i na konwentach.
bisk
Posty: 50
Rejestracja: 03 sty 2016, 21:11
Has thanked: 15 times
Been thanked: 14 times

Re: Cascadia/Kaskadia (Randy Flynn)

Post autor: bisk »

Lucky Duck Games pisze: 24 lis 2022, 12:27 Równo z BF na stronie pojawi się mini-dodatek do Kaskadii na naszej stronie. Podobnie jak w przypadku Calico będzie dostępny tylko na stronie i na konwentach.
A macie może w planach być 10-11 grudnia na Planszowych Mikołajkach w Arenie Gliwice?
ODPOWIEDZ