Ganz schon clever / Rzuć na Tacę (Wolfgang Warsch)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
dawid
Posty: 520
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:59
Has thanked: 184 times
Been thanked: 243 times

Re: Ganz schon clever / Rzuć na Tacę (Wolfgang Warsch)

Post autor: dawid »

Clever 4Ever już od jakiegoś czasu jest w sprzedaży, tymczasem tradycyjnie można za darmo zagrać online:
https://www.schmidtspiele.de/onlinespiele.html

Świetna opcja na naukę zasad.
Jest też wersja na Androida za 18 PLN do ściągnięcia w sklepie.
dawid
Posty: 520
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:59
Has thanked: 184 times
Been thanked: 243 times

Re: Ganz schon clever / Rzuć na Tacę (Wolfgang Warsch)

Post autor: dawid »

Inflacja w praktyce
Spoiler:
Awatar użytkownika
bogas
Posty: 2801
Rejestracja: 29 paź 2006, 00:17
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 357 times
Been thanked: 639 times

Re: Ganz schon clever / Rzuć na Tacę (Wolfgang Warsch)

Post autor: bogas »

:twisted:
dawid pisze: 20 gru 2022, 21:06 Inflacja w praktyce
Spoiler:
:lol: Może jeden ołówek jest zabiegiem celowym dla wprowadzenia interakcji? :twisted: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3371
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1047 times
Been thanked: 2041 times

Re: Ganz schon clever / Rzuć na Tacę (Wolfgang Warsch)

Post autor: Ardel12 »

Ja bym też zwrócił uwagę, że pisaki z Rzuć na Tacę, a te z 3 iteracji to też downgrade. A to co zobaczyłem w 4 mnie na prawdę zadziwiło. IMHO bardzo fajna część. Bawię się świetnie przy każdej z nich i komu pierwsza przypadła do gustu, ten się nie zawiedzie. Te same zasady, ale pola inaczej działają, więc z pełnym zestawem to mam grania do śmierci xD
Filut
Posty: 124
Rejestracja: 27 sty 2020, 12:18
Has thanked: 61 times
Been thanked: 115 times

Re: Ganz schon clever / Rzuć na Tacę (Wolfgang Warsch)

Post autor: Filut »

tomax-zielik pisze: 07 gru 2022, 10:51 Czy jest gdzieś w Internecie dostępna instrukcja po polsku do Clever Cubes (trzecia część serii) - pod polskim tytułem "Kości zostały rzucone" ? Bo wiem, że wydawnictwo przetlumaczylo. Ktoś może pomóc? :D
Chonik2 pisze: 09 gru 2022, 17:24 Podbijam, ma ktoś może wersję polską w posiadaniu?
przy odpowiednim użyciu scrolla w myszce da się znaleźć polską instrukcję Clever Cubed, plansze do druku oraz link do gry - na pierwszej stronie niniejszego tematu:

viewtopic.php?f=1&t=66460
ODPOWIEDZ