Shogun no Katana - pytania, zasady

Masz pytanie o zasady jakiejś gry - zamiast pisać na forum ogólnym, napisz osobnego posta na tym podforum. Uwaga! W tytule wątku podaj nazwę gry (i krótko czego dotyczy pytanie)!
Tirith
Posty: 115
Rejestracja: 09 sty 2020, 10:48
Has thanked: 22 times
Been thanked: 14 times

Shogun no Katana - pytania, zasady

Post autor: Tirith »

Jak dokładnie używa się FAMILY MEMBER TOKEN? Ponieważ jest tylko jeden taki token, to jak go użyje to mogę z niego korzystać dopóki jest w pałacu, czy to tylko jednorazowy bonus? I co się dzieje jak ktoś zagra kartę która uprawnia do użycia tego tokenu? Zabiera mi?
elpormyko
Posty: 303
Rejestracja: 01 lut 2017, 15:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 18 times
Been thanked: 5 times

Re: Shogun no Katana - pytania, zasady

Post autor: elpormyko »

Tirith pisze: 17 sty 2023, 12:52 Jak dokładnie używa się FAMILY MEMBER TOKEN? Ponieważ jest tylko jeden taki token, to jak go użyje to mogę z niego korzystać dopóki jest w pałacu, czy to tylko jednorazowy bonus? I co się dzieje jak ktoś zagra kartę która uprawnia do użycia tego tokenu? Zabiera mi?
Podczas akcji pałacu, możesz zagrać kartę z Family Member token i położyć token na niezajętym przez twoich Family Members kafelku. Podczas tej akcji jest on traktowany jako dodatkowy pionek Family Member. Po akcji jest zdejmowany i może być ponownie użyty przez osobę zagrywającą kartę z jego ikonką podczas wykonywania akcji pałacu.
ODPOWIEDZ