Zapomniane Morza / Forgotten Waters (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 46 times
Been thanked: 42 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: maciej.kr »

Chciałbym doprecyzować:

Czy gra jest w całości po polsku , czy aplikacja jest w całości po polsku? Czy lektor jest po polsku ?

Niektórzy recenzenci na YT mówią że ma się pojawić lektor polski inni mówią że gra nie ma polskiego lektora .
Grzess0
Posty: 146
Rejestracja: 20 sty 2020, 15:25
Has thanked: 52 times
Been thanked: 46 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: Grzess0 »

maciej.kr pisze: 30 gru 2022, 22:34 Chciałbym doprecyzować:

Czy gra jest w całości po polsku , czy aplikacja jest w całości po polsku? Czy lektor jest po polsku ?

Niektórzy recenzenci na YT mówią że ma się pojawić lektor polski inni mówią że gra nie ma polskiego lektora .
Wydawca mówił, że polskiego lektora nie będzie :(
spirit7
Posty: 41
Rejestracja: 15 sty 2020, 09:40
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: spirit7 »

Dobra wszystko fajnie tylko co z tym DLC czy można liczyć że będzie w pl ?
pcyzm
Posty: 681
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 205 times
Been thanked: 199 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: pcyzm »

spirit7 pisze: 31 gru 2022, 00:50 Dobra wszystko fajnie tylko co z tym DLC czy można liczyć że będzie w pl ?
No tego póki co oficjalnie nie potwierdzono (pewnie jak gra się przyjmie to raczej pewnik, że to wypuszczą) ja natomiast mam pytanie w razie czego można kupić i grać w ten dodatek mając polską podstawkę? Nie jest to może eleganckie rozwiązanie, ale zawsze byłoby jakimś zabezpieczeniem.
maciek-jagiel
Posty: 29
Rejestracja: 13 mar 2022, 16:30
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: maciek-jagiel »

Bardzo dobrze się w to gra. Niestety po rozegraniu drugiego scenariusza znalazłem dosyć znaczący błąd który odnosi się do gry solo ( a tak tę grę przechodzę). Generalnie solo działa świetnie..po prostu gra się czterema postaciami ( więc wykonuje się po cztery akcje w lokacjach) z małymi zmianami w rozgrywce i naprawdę działa to bardzo dobrze. No ale co z tego skoro pod koniec drugiego scenariusza (serce wiedźmy) wszyscy gracze muszą wykonać pewien test i zsumować swoje wyniki (GRACZE a nie postaci..to ważne). Potem gra pyta w ile osób graliśmy i odpowiedzi są od trzech graczy w górę ( czyli np. 3-5 lub 6+) no i na podstawie tego serwuje nam zakończenie. Nie ma tu odpowiedzi 1 lub 2 więc jak policzę tylko test solo i podam że grałem w 3 + osób to wyjdzie mi za słaby wynik na dobre zakończenie. Tyle dobrze że bez problemu można sobie wpisać dany paragraf jeszcze raz i powtórzyć dany test no ale to chyba nie tak powinno wyglądać.Widać że coś tu nie do końca pod te solo jest dorobione a szkoda bo powtarzam że generalnie solo gra się bardzo dobrze a pirackie opowieści bardzo wciągają. Rozegram pozostałe scenariusze i zobaczę czy znowu coś nie wyjdzie..
Liarus
Posty: 396
Rejestracja: 09 maja 2009, 19:49
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: Liarus »

maciek-jagiel pisze: 09 sty 2023, 19:21 No ale co z tego skoro pod koniec drugiego scenariusza (serce wiedźmy) wszyscy gracze muszą wykonać pewien test i zsumować swoje wyniki (GRACZE a nie postaci..to ważne). Potem gra pyta w ile osób graliśmy i odpowiedzi są od trzech graczy w górę ( czyli np. 3-5 lub 6+) no i na podstawie tego serwuje nam zakończenie. Nie ma tu odpowiedzi 1 lub 2 więc jak policzę tylko test solo i podam że grałem w 3 + osób to wyjdzie mi za słaby wynik na dobre zakończenie.
W apce dla zasad solo pisze:
Jeśli wszyscy gracze mają wykonać test, wykonaj test 4 razy.
Więc zakładałbym, że bierzesz testy dla 4 graczy a w przypadku 2 graczy dla 6-ciu (każdy gra 3 piratami) I wszystko się zgadza.
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 46 times
Been thanked: 42 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: maciej.kr »

Na grze jest info że jest od 14 lat. Ma ktoś wiedzę z czego wynika ten wiek? Miałem zamiar grac z 9 -latkiem.
Chodzi o mechanikę gry czy raczej aplikację
gregoff
Posty: 789
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 514 times
Been thanked: 153 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: gregoff »

Ograny 9 latek??
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 46 times
Been thanked: 42 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: maciej.kr »

gregoff pisze: 19 sty 2023, 17:53 Ograny 9 latek??
Raczej tak
gregoff
Posty: 789
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 514 times
Been thanked: 153 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: gregoff »

Mam opinie z kanału Gralutki, ze 10 latek ogarnie. Chciałem zagrać z synem ale obecnie próbuje rozpocząć Pandemica Legacy Sezon 1 na 3 graczy więc brak mi czasu.
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
Awatar użytkownika
ravenone
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2016, 21:29
Has thanked: 64 times
Been thanked: 35 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: ravenone »

Dwie przygody za mną, jedna dwuosobowa i jedna solo. Ależ to jest klimatyczne! Urzekły mnie te lekkie, pełne humoru pirackie opowieści. Uwielbiam też te pastelowe grafiki lokacji i ambienty środowiskowe w aplikacji :)
Jedyne czego mi brakuje, to trochę więcej mechanik i skomplikowania rozgrywki, bo praktycznie samego grania jest tu niewiele.
Podejrzewam, że gra jeszcze lepiej chodzi na 3-4 graczy, gdzie jest więcej rozkminy odnośnie wyboru akcji.

Pytanie czy dalsze scenariusze również są takie długie i trzeba je grać na dwa posiedzenia? Chciałbym innym osobą pokazać grę, tylko żeby zmieścić to w jeden wieczór, a póki co widzę, że chyba nie da rady.
Liarus
Posty: 396
Rejestracja: 09 maja 2009, 19:49
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: Liarus »

I kilka słów ode mnie. Na razie zagrałem pierwszą przygodę solo i przegrałem. Dla mnie to paragrafówka ładnie opakowana. Nie ma jakichś wyszukanych mechanik. Ktoś tu wspomniał że mało gry w grze i to wg mnie prawda. PWybiera się akcje i trochę uczy kiedy i przy jakich okazjach można ponieść konsekwencje. A tak, to rozpatruje się akcje, testy kostkami i paragraf. Ruszasz statkiem, paragraf i tak w kółko. Klimat piracki jest mega. Paragrafy fajnie opisane i nie męczą jak np. w Tainted Grail. Ciekawi mnie fakt, ze tutaj większość twierdzi, ze na więcej osób gra się lepiej. Wg mnie decyzji jest tak mało (plus ograniczenie czasu na ich podjęcie co ma sens), że więcej osób rozwodni bardzo grę. Będę grał jeszcze na 2 osoby ten pierwszy scenariusz i sobie porównam.

Natomiast nie czuję się oszukany przez grę aczy paragrafy, ze przegrałem. Na solo przy podniesieniu dowolnej umiejętności trzeba wydać 1 zapas. Wydaje mi się, że za bardzo poszedłem w podniesienie umiejętności i wymogi "głodnej załogi" praktycznie co turę mnie wykończyły. Jak zdałem sobie z tego sprawę, to szły kiepskie rzuty na polowanie i niezadowolenie rosło. Wychodzi, że to moje decyzje doprowadziły do przegranej i też tak czułem po rozgrywce.

Bardzo lubię gry paragrafowe i wiem jakie mają wady i zalety. Dla mnie Morza są super właśnie jako taka gra z tymi samymi wadami i zaletami. Z tych "nowych" narracyjnych grałem tylko w Tainted Grail, gdzie mechanik growych jest więcej. Nie grałem jeszcze w Uśpionych Bogów - to przede mną.
drzewko
Posty: 292
Rejestracja: 05 sie 2016, 09:37
Has thanked: 46 times
Been thanked: 294 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: drzewko »

Liarus pisze: 31 sty 2023, 13:14Ciekawi mnie fakt, ze tutaj większość twierdzi, ze na więcej osób gra się lepiej. Wg mnie decyzji jest tak mało (plus ograniczenie czasu na ich podjęcie co ma sens), że więcej osób rozwodni bardzo grę. Będę grał jeszcze na 2 osoby ten pierwszy scenariusz i sobie porównam.
You are missing the point here...

Na większą liczbę osób gra daje przede wszystkim mozliwosci dawania sobie drobnych kopniaków i to jest w niej piękne.

- Chcecie wyplywac dalej? Pewnie! Gracz z największą niesławą decyduje żeby zostać... bo musi jeszcze skarb zakopać.
- Ooo jaki masz fajny skarb, właśnie Ci go zabieram.

To tylko przykłady delikatnej nie powiedziałbym negatywnej a bardziej "pirackiej interakcji" która nota bene w tej grze jest świetna. No i walka o to, żeby wygrać scenariusz, zapełnić swoją konstelacje ale też może, żeby inni jej do końca nie zapełnili. Bardzo przyjemne doświadczenie!

Niestety muszę sie dowalić do Portalu (klasyk!) że są błędy i literówki w aplikacji... Ja rozumiem, że nie stać na korektora, ale do jasnej ciasnej google docs jest za darmo, mozna tam wrzucic tekst i podkreśli... Ehh szkoda strzępić... Ale mi to bardzo przeszkadzało jako głównemu narratorowi.
Bardzo żałuję, że nie ma voice over jak w oryginale - grałem i potwierdzam, że jest genialny.
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1221
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: Shodan »

A można w tej aplikacji ustawić angielskiego lektora z polskimi napisami?
Liarus
Posty: 396
Rejestracja: 09 maja 2009, 19:49
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: Liarus »

drzewko pisze: 31 sty 2023, 13:28
Na większą liczbę osób gra daje przede wszystkim mozliwosci dawania sobie drobnych kopniaków i to jest w niej piękne.
O widzisz, nie pomyślałem o negatywnej interakcji. Ale rzeczywiście są tam opcje do kradnięcia skarbu i to nie do końca będzie coop. Będę musiał spróbować jak zbiorę tyle osób.

Niestety muszę sie dowalić do Portalu (klasyk!) że są błędy i literówki w aplikacji... Ja rozumiem, że nie stać na korektora, ale do jasnej ciasnej google docs jest za darmo, mozna tam wrzucic tekst i podkreśli... Ehh szkoda strzępić... Ale mi to bardzo przeszkadzało jako głównemu narratorowi.
Bardzo żałuję, że nie ma voice over jak w oryginale - grałem i potwierdzam, że jest genialny.
Ja już to olewam ale literówek jest na pęczki, tak jak piszesz.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 458 times
Been thanked: 1106 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: detrytusek »

Ja sobie właśnie zacząłem i gra się zaskakująco przyjemnie ale jedno mnie drażni. Czemu te historie muszą być na siłę pchane w taką dziecięcą narrację? "Heniu, wielki mężczyzna zaszlochał" - czemu na miłego bobra Heniu? Czemu nie "Krwawy Mickey"? Albo chociaż "Henryk" - nie to musi być Heniu...w grze o piratach.
Jedno tłumaczenie mnie wbiło w krzesło. Jedną z funkcji jest "statkowy skryba" - statkowy....<ścieranie zębów on>

Literówki są ale do przeżycia - bardzo fajne jest to, że apka ma odpowiednie do każdej historii tło dźwiękowe. Lektor jedynie po angielsku ale bardzo dobrze to robi.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2017
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1492 times
Been thanked: 1142 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: Bruno »

detrytusek pisze: 01 lut 2023, 08:27 Jedno tłumaczenie mnie wbiło w krzesło. Jedną z funkcji jest "statkowy skryba" - statkowy....<ścieranie zębów on>
Skoro Smerda był Jajeczny, to Skryba może być Stateczny :wink:
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
ravenone
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2016, 21:29
Has thanked: 64 times
Been thanked: 35 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: ravenone »

Zagrałem ostatni już scenariusz i niestety sam finał ma spory błąd w wersji PL.
Spoiler:
Poza pozytywami, które opisałem wyżej, nie podoba mi się momentami skalowalność. Gdy przed ostatnią misją drużyna ma odrzucić łącznie 4 skarby, to grając solo czyścimy się całkowicie z naszych bonusów.
A tak poza tym to całkiem fajna, piracka gra :D
Awatar użytkownika
sirafin
Posty: 2715
Rejestracja: 21 sie 2009, 14:17
Lokalizacja: Gdańsk
Been thanked: 150 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: sirafin »

ravenone pisze: 11 lut 2023, 22:57Zagrałem ostatni już scenariusz i niestety sam finał ma spory błąd w wersji PL.(…)
Może podeślij na wszelki wypadek maila do Portal Games z dokładnym opisem błędu? Skoro to pomyłka w apce, to tylko kwestia aktualizacji. Im szybciej dostaną info, tym większe szanse, że inni gracze zagrają już w poprawną wersję :)
BECAUSE I'M BATMAN!

Moje planszówki
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 775
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 149 times
Been thanked: 512 times
Kontakt:

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: VivoBrezo »

Hejo

Skończyliśmy wszystkie scenariusze, więc wrzucamy nasze zdanie o Zapomnianych Morzach :).


Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
adrianopel
Posty: 82
Rejestracja: 20 cze 2018, 18:11
Has thanked: 22 times
Been thanked: 11 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: adrianopel »

Przeczytałem cały wątek i zdziwiło mnie, że nikt nie poruszył tematu aplikacji w wersji przeglądarkowej. O ile w innych grach z apka (np Posiadłość szaleństwa, alchemicy, kroniki zbrodni itd) zawsze można ściągnąć aplikacje aby używać jej offline tak tutaj jest to rozwiązane beznadziejnie. Można zapisać niby całą stronę ale po odpaleniu offline wygląda to byle jak (brakuje części grafik a przede wszystkich jakichkolwiek dźwięków i lektora). Pewnie niewielu myśli o grach w perspektywie iluś lat do przodu ale ja kupując jakakolwiek chciałbym wiedzieć, że nawet za 10 czy 20 lat będę mógł do niej wrócić gdybym miał taką potrzebę. W przypadku wyżej wymienionych gier nie ma takiego problemu bo nawet jeśli wydawca nie będzie wspierał aplikacji zapewniając kompatybilność z nowymi systemami to w ostateczności mogę sięgnąć po starszy sprzęt czy nawet emulator, gdzie to odpalę. Ostatnio wydane Opowieści z pryncypii też mają apke przeglądarkową ale można ściągnąć wersję na Windowsa i ja zainstalować. Tymczasem w Zapomnianych morzach nie daje się nabywcy gry takiej możliwości i jak wydawca zdecyduje się kiedyś zamknąć serwer to w grę się nie pogra. Czytałem na BGG, że pojawił się temat jakiegoś pdfa od wydawcy, chyba księgi skryptów, ale nic z tego finalnie o ile mi wiadomo nie wyszło (o wersji PL tym bardziej pewnie nie ma co marzyć). Pytanie skierowałem do Portalu czy wiedzą coś o wersji offline ale niestety nie wiedzą nic. Chciałbym w te grę zagrać z moimi dziećmi ale dopiero za jakieś 4-5 lat. Nie wiem czy jak kupię dzisiaj bo np uda się ją nabyć w okazyjnej cenie, to czy na pewno będę mógł zagrać w przyszłości i to mnie powstrzymuje przed zakupem. Oczywiście mogę kupić za 5 lat jak zweryfikuję, że serwer nadal działa ale czy wtedy gra będzie nadal dostępna w sklepach? Używek gier ze scenariuszami nie lubię (brak zaufania do pierwszych właścicieli co do ułożeniu elementów tak jak były oryginalnie) i równie dobrze cena może być kosmiczna jeśli np Portal poprzestanie na jednym druku. Model dystrybucji tej gry przypomina mi zakupy gier komputerowych w sklepach online, gdzie mimo że place za produkt to teoretycznie w przypadku zawinięcia się sklepu tracę dostęp do tego co kupiłem. Podobnie działa też dużo płatnych gier z sieciowym trybem multiplayer. Grać można póki producent utrzymuje serwery co prędzej czy później się kończy. Tutaj też na bank tak będzie i pytanie czy wydawca wtedy udostępni wersję offline?
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 766
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 667 times
Been thanked: 781 times
Kontakt:

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: anitroche »

W weekend planujemy ruszyć Zapomniane Morza z półki wstydu i mam takie pytanie: czy jak jedna osoba się wykruszy np. po 2 rozgrywce, to pozostałe osoby mogą grać dalej bez przeszkód, czy trzeba zaczynać od pierwszego scenariusza znowu?
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1221
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: Shodan »

To nie jest gra kampanijna, każdy scenariusz jest standalone, a postacie startują od zera.
_leigam_
Posty: 942
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: _leigam_ »

ravenone pisze: 11 lut 2023, 22:57 Zagrałem ostatni już scenariusz i niestety sam finał ma spory błąd w wersji PL.
Spoiler:
Poza pozytywami, które opisałem wyżej, nie podoba mi się momentami skalowalność. Gdy przed ostatnią misją drużyna ma odrzucić łącznie 4 skarby, to grając solo czyścimy się całkowicie z naszych bonusów.
A tak poza tym to całkiem fajna, piracka gra :D
Czy błąd dalej występuje? Z którego numeru się do tego miejsca przechodzi, pamiętasz może?
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
ravenone
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2016, 21:29
Has thanked: 64 times
Been thanked: 35 times

Re: Forgotten Waters / Zapomniane Morza (Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega)

Post autor: ravenone »

_leigam_ pisze: 22 wrz 2023, 11:56 Czy błąd dalej występuje? Z którego numeru się do tego miejsca przechodzi, pamiętasz może?
Nie pamiętam już, drugi raz tego nie grałem. Chodzi o stery w finalnej walce.
ODPOWIEDZ