Gram Solo - Mur Hadriana | Terraformacja Marsa | Warp's Edge i inne

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 767
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 667 times
Been thanked: 781 times
Kontakt:

Gram Solo - Moja półka wstydu | Root vs Tsukuyumi | Gùgōng | Overboss | Jak wydrukować sobie grę Print & Play?

Post autor: anitroche »

Od października na kanał wpada mniej filmów, więc z updatem tutaj postanowiłam chwilę poczekać aż się tego trochę nazbiera ;)

Moja półka wstydu - październik 2022 - ot taki pomysł na nagranie, ponieważ nigdy wcześniej moja półka wstydu/możliwości nie miała więcej niż dwa tytuły, a tymczasem teraz się tego uzbierało więcej.
Gùgōng - zasady i pełna rozgrywka solo - rozgrywka w tytuł, który ma w sobie coś takiego, że często chcę do niego wracać i zawsze dobrze się bawię.
Root vs Tsukuyumi Full Moon Down - co wybieram? - porównanie dwóch świetnych bitewniaków.
Overboss - zasady i pełna rozgrywka solo - abstrakt logiczny od twórcy Calico, tym razem rozgrywka, ale w przyszłości może pojawi się film, w którym porównam obie te gry.
Jak wydrukować sobie grę Print & Play? - Zrób to sam - był już film, o tym jak sobie zrobić pudełko na karty, to teraz zaszalałam z filmem o tym, jak zrobić całą grę ;).
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 767
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 667 times
Been thanked: 781 times
Kontakt:

Re: Gram Solo - Miyabi | Na Skrzydłach Roll & Write | Overboss vs Kaskadia i Calico

Post autor: anitroche »

Czas na update filmów, które ukazały się na kanale w styczniu:

Miyabi - zasady i pełna rozgrywka solo - rozgrywka w bardzo fajny abstrakt autora Azuli i Parku Sawanna. Moim zdaniem Myiabi jest o niebo lepsze od tych dwóch tytułów, a mimo tego niestety nie ukazało się nakładem żadnego polskiego wydawnictwa :(.
Na Skrzydłach Roll & Write - zasady i pełna rozgrywka solo - rozgrywka w fanowską wersję roll and write hitu planszowego, czyli Na Skrzydłach.
Overboss vs Kaskadia i Calico - co wybieram? - porównanie tym razem gier abstrakcyjnych i do tego aż trzech tytułów, u mnie w kolekcji ostatecznie ostało się tylko jedno pudło, choć jednego z pozostałych tytułów pozbyłam się z bólem serca :(.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 767
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 667 times
Been thanked: 781 times
Kontakt:

Gram Solo - Mur Hadriana | Terraformacja Marsa | Warp's Edge i inne

Post autor: anitroche »

Byłam pewna, że wrzucałam listę rozgrywek marcowy, a tu zaglądam i nie ma :D, a co więcej nawet z lutego nic nie wrzuciłam. Tak więc tym razem update z aż trzech miesięcy:

Komiks paragrafowy "Jeden dzień z życia psa" - rozgrywka w bardzo fajny komiks paragrafowy dla dzieci, mi choć jestem już stara też się bardzo podobał :D.
Mur Hadriana - zasady i pełna rozgrywka solo - rozgrywka w jedną z oryginalniejszych wykreślanek. Dla mnie to tytuł typowo solowy i choć ma swoje wady, to bawiłam się świetnie grając z kampanię.
Moja półka wstydu - luty 2023 - ups I did it again... Zamiast ograć wszystkie zaległości, kupiłam kolejne gry :D. Na plus, że od czasu tego nagrana udało mi się już kilka tytułów sprawdzić plus ostatnio trochę się wstrzymałam z kupnem gier, no ale druga połowa roku chyba znowu przyniesie duże zakupy.
Lands of Galzyr - zasady i pełna rozgrywka solo - bardzo fajny open world w krainie antropomorficznych zwierzaczków. Bardzo fajna gra na rozluźnienie, bo długim dniu w pracy.
Friday / Piętaszek - zasady i pełna rozgrywka solo - chyba jedna z pierwszych planszówek solo. Bardzo fajna szybka gierka z ciekawym mechanizmem zdobywania kart.
Bohaterowie Tenefyru vs Piętaszek - co wybieram? - obie gry lubię i obie wykorzystują podobny mechanizm zdobywania kart, ostatecznie jednak tylko jedna została w kolekcji.
Kartografowie: Herosi - zasady i pełna rozgrywka solo - miałam okazję sprawdzić, co nowego wnoszą Herosi do Kartografów. Jeśli ktoś jest ciekawy nowych mechanik, to zapraszam na film.
Too Many Bones - zasady i pełna rozgrywka solo - pograłam trochę w ten hicior od CTG, zapraszam na rozgrywkę, ale od razu radzę zajrzeć do sekcji komentarzy, bo niestety popełniłam sporo błędów :(.
Akropolis - zasady i pełna rozgrywka solo - bardzo przyjemny abstrakt z oficjalnym trybem solo opublikowanym już po wydaniu gry, więc nie znajdziecie go w instrukcji.
Paladyni Zachodniego Królestwa vs Mur Hadriana - co wybieram? - pograłam w Mur Hadriana całkiem sporo, bo już mam na koncie kilkanaście rozgrywek. Jest szybki i nie ma uciążliwej automy w trybie solo, ale czy to wystarczy, żeby wypchnąć z półki ukochanych Paladynów?
Terraformacja Marsa - zasady i pełna rozgrywka solo - nagrałam rozgrywkę ponownie po półtora roku (stary materiał jest już niedostępny). Plan był, żeby tym razem nie popełnić błędów, ale niestety i tym razem małe niedociągnięcia się trafiły, na szczęście chyba nic poważnego ;).
Warp's Edge - zasady i pełna rozgrywka solo - super gra tylko do solo. Niby prosty w zasadach bag builder, a jednak daje mnóstwo frajdy z rozgrywki.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
ODPOWIEDZ