Insert do wyspy arnak

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Pluck
Posty: 145
Rejestracja: 01 sty 2017, 12:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 90 times
Been thanked: 36 times

Insert do wyspy arnak

Post autor: Pluck »

Czesc

W zaginionej wyspie arnak duzo elementow wiec szukam dobrego insertu. Macie jakies do polecenia?
agt
Posty: 1177
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:48
Has thanked: 625 times
Been thanked: 320 times

Re: Insert do wyspy arnak

Post autor: agt »

Z dodatkiem czy bez?

Ja mam e-raptora i jestem zadowolona (rzeczy nie latają po pudle; zasoby są w osobnych pojemnikach, które wyjmuje z pudła i stawiam na stole; karty są w podajnikach, z których można je wysuwać - nie ma przedniej ścianki) , ale miejsca na dodatek on nie przewiduje.

Folded Space chyba przewidywał, ale była ta przednia ścianka przy podajnikach kart. No i insert piankowy do Robinsona kleiłam chyba 16h, więc tym razem chciałam jakiś bez klejenia :)

Zastanawiam się też jak te inserty, które przewidywały dodatek, poradzą sobie z dodatkiem drugim.. Bo może też się to nie uda.

Więc zależy czego kto szuka.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2023, 23:06 przez agt, łącznie zmieniany 1 raz.
Beerior
Posty: 69
Rejestracja: 26 maja 2020, 10:13
Has thanked: 132 times
Been thanked: 25 times

Re: Insert do wyspy arnak

Post autor: Beerior »

Do mnie jedzie z Redrewno, wg opisu pomieści też Przywódców ekspedycji. Dam znać jak dojedzie i złożę.
Pluck
Posty: 145
Rejestracja: 01 sty 2017, 12:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 90 times
Been thanked: 36 times

Re: Insert do wyspy arnak

Post autor: Pluck »

Fajnie jakby pomiescilo przywodcow tez. Drugiego dodatku nie planuje kupic bo to chyba tylko solo bedzie.

Daj znac jak to re-drewno da rade!
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1013
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 424 times

Re: Insert do wyspy arnak

Post autor: karmazynowy »

Redrewno mieści dodatek bez problemu, wraz z zakoszulkowanymi kartami. Kolejny dodatek już jednak nie wejdzie, jest jedynie miejsce na karty dodatkowe ale nic ponad to.
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Pluck
Posty: 145
Rejestracja: 01 sty 2017, 12:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 90 times
Been thanked: 36 times

Re: Insert do wyspy arnak

Post autor: Pluck »

Trochę to klejenie insertu z moimi „grubymi palcami” mnie przeraża :O
agt
Posty: 1177
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:48
Has thanked: 625 times
Been thanked: 320 times

Re: Insert do wyspy arnak

Post autor: agt »

Pluck pisze: 13 lut 2023, 21:56 Trochę to klejenie insertu z moimi „grubymi palcami” mnie przeraża :O
Można kupić z usługą klejenia..
Ale wiadomo, że trochę to kosztuje - komuś się musi opłacać.

U mnie chyba właśnie dlatego wygrał e-raptor. Kleić nie chciałam, płacić za to też. A byłam wtedy zdania, że dodatku i tak nie będę kupować, bo wystarczy mi podstawka :wink:
Przecież. :lol:
Beerior
Posty: 69
Rejestracja: 26 maja 2020, 10:13
Has thanked: 132 times
Been thanked: 25 times

Re: Insert do wyspy arnak

Post autor: Beerior »

Insert dojechał, posklejałem go bez problemu, bardzo jasna instrukcja pokazująca których elementów akurat trzeba użyć. Co do samej funkcjonalności bardzo dobrze spełnia swoją rolę, wszystko ma swoje miejsce, setup jest szybki i przyjemny. Warto dodać, że pudełko robi się wyraźnie cięższe co może być minusem dla niektórych osób. Warto sobie też zostawić instrukcję układania elementów w pudełku, przynajmniej na początku. :)
ODPOWIEDZ