Wskrzeszanie trupa - Warhammer Inwazja

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
vynn
Posty: 22
Rejestracja: 08 wrz 2019, 08:17
Lokalizacja: Sieradz
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

Wskrzeszanie trupa - Warhammer Inwazja

Post autor: vynn »

Czołem
Czy są wśród nas jeszcze jacyś fani Warhammera Inwazji? Jeśli tak to chciałem się Was poradzić. Chodzi o to, że rynek wtórny tego tytułu zrobił się bardzo hermetyczny. Czy myślicie, że zlecenie wydruku kart (np. firmie mbprint) brakujących nam dodatków ma sens? A może ktoś już coś takiego robił? Szukałem, ale nie znalazłem póki co odpowiedzi na to pytanie. Zapraszam do dyskusji :-)
dragonstar
Posty: 97
Rejestracja: 05 gru 2016, 22:41
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Wskrzeszanie trupa - Warhammer Inwazja

Post autor: dragonstar »

W planach jest dodruk fanowski. Sam też czekam.
Awatar użytkownika
pawluus_3
Posty: 84
Rejestracja: 05 mar 2015, 11:27
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: Wskrzeszanie trupa - Warhammer Inwazja

Post autor: pawluus_3 »

dragonstar pisze: 21 lut 2023, 13:42 W planach jest dodruk fanowski. Sam też czekam.
Gdzie można znaleźć więcej informacji na ten temat?
dragonstar
Posty: 97
Rejestracja: 05 gru 2016, 22:41
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Wskrzeszanie trupa - Warhammer Inwazja

Post autor: dragonstar »

pawluus_3 pisze: 23 lut 2023, 22:42
dragonstar pisze: 21 lut 2023, 13:42 W planach jest dodruk fanowski. Sam też czekam.
Gdzie można znaleźć więcej informacji na ten temat?
Obecnie nigdzie. Fulgrim będzie robił jak skończy obecne projekty. Trzeba wypatrywać tematu i uzbroić się w cierpliwość.
Awatar użytkownika
77rpm
Posty: 378
Rejestracja: 18 wrz 2011, 12:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Wskrzeszanie trupa - Warhammer Inwazja

Post autor: 77rpm »

Wiecie czy coś ruszyło w tej sprawie?
Jestem bardzo zainteresowany takim zakupem, kiedyś grywałem w WHI, jednak dziś ceny zakupu kompletu kart z dodatkami zabijają… a i tak jest problem z kompletem i dostępnością.
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 637
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 243 times
Been thanked: 355 times

Re: Wskrzeszanie trupa - Warhammer Inwazja

Post autor: Nilis »

77rpm pisze: 28 maja 2023, 22:25 Wiecie czy coś ruszyło w tej sprawie?
Jestem bardzo zainteresowany takim zakupem, kiedyś grywałem w WHI, jednak dziś ceny zakupu kompletu kart z dodatkami zabijają… a i tak jest problem z kompletem i dostępnością.
Ja grałem w WH:I przez prawie całe życie tej karcianki jak była wydawana i w dzisiejszych realiach gry LCG pojedynkowe to już raczej przeszłość a przynajmniej na dużą skalę. Nie liczyłbym na wskrzeszenie jej bo kto miałby ją kupić? Znalazła by się mała grupka sentymentalnych ludzi. Dodatkowo około 70% wydanych kart nie była grana bo te 30% pozostałych była bezkonkurencyjna bardzo mocna. Wkładanie słabych kart do talii i pewna przegrana to hmmm...
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
ODPOWIEDZ