On Mars (Vital Lacerda)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
scraber
Posty: 297
Rejestracja: 06 mar 2022, 18:27
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 216 times
Been thanked: 84 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: scraber »

Cześć,

Przymierzam się do zakupu tego tytułu.
Chciałem podpytać o różnice w wersji

Dragoneye sprzedaje kickstarterowa wersję.
Dobrze rozumiem, że to jest to samo co deluxe + upgrade pack? Czy deluxe jednak nie posiada tych stretch goali w postaci silkscreen printa na meeplach.

Zastanawiam się skąd taka cena w porównaniu do aleplanszowek gdzie dało się dostać deluxe za jakieś ~540, a nawet na stronie hobbitów za 600
Atk
Posty: 1385
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 490 times
Been thanked: 282 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Atk »

scraber pisze: 26 lut 2023, 10:44 Cześć,

Przymierzam się do zakupu tego tytułu.
Chciałem podpytać o różnice w wersji

Dragoneye sprzedaje kickstarterowa wersję.
Dobrze rozumiem, że to jest to samo co deluxe + upgrade pack? Czy deluxe jednak nie posiada tych stretch goali w postaci silkscreen printa na meeplach.

Zastanawiam się skąd taka cena w porównaniu do aleplanszowek gdzie dało się dostać deluxe za jakieś ~540, a nawet na stronie hobbitów za 600
Hobbity to główny wydawca w pl, więc musi mieć cenę wysoka. Wydawcy nie zarabiają na detalu, tylko hurcie. Jak sobie wyobrażasz, żeby sprzedawali grę w cenie zblizonej do swoich hurtowników? Przecież wtedy te sklepy by po prostu padały.

Co do wersji deluxe to jest tam raptem kilka kart za dużo kasy. upgrade pack to raczej dla graczy solo czy w tym wypadku kooperacja. (Ja np swoi od Weater Machine wystawiłem, bo jest mi zbędny). Polecam najpierw ograć nie mała podstawkę. Do tego zajrzyj na forum, bo ktoś chyba wczoraj wrzucił na sprzedaż podstawke za 480zl jak mnie pamięć nie myli.
Gosterq
Posty: 201
Rejestracja: 11 sty 2016, 22:55
Has thanked: 16 times
Been thanked: 30 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Gosterq »

scraber pisze: 26 lut 2023, 10:44 Cześć,

Przymierzam się do zakupu tego tytułu.
Chciałem podpytać o różnice w wersji

Dragoneye sprzedaje kickstarterowa wersję.
Dobrze rozumiem, że to jest to samo co deluxe + upgrade pack? Czy deluxe jednak nie posiada tych stretch goali w postaci silkscreen printa na meeplach.

Zastanawiam się skąd taka cena w porównaniu do aleplanszowek gdzie dało się dostać deluxe za jakieś ~540, a nawet na stronie hobbitów za 600
Edycja KS różni się od zwykłej sklepowej tym, że w pudełku zawiera upgrade pack - planszetka na blueprinty i drugie tyle kart kontraktów. W grze wykorzystuje się 2 zestawy kart kontraktów, z upgrade packiem są w sumie 4 te zestawy, więc się wybiera/losuje dwa. Upgrade pack można dokupić osobno, więc można przeliczyć co się bardziej opłaca 🙂
Awatar użytkownika
scraber
Posty: 297
Rejestracja: 06 mar 2022, 18:27
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 216 times
Been thanked: 84 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: scraber »

Czyli "zwykła" edycja Deluxe również zawiera takie gadżety w postaci silkscreen printa?
Spoiler:
Gosterq
Posty: 201
Rejestracja: 11 sty 2016, 22:55
Has thanked: 16 times
Been thanked: 30 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Gosterq »

Chyba tak, sam przed zakupem szukałem jakiegoś konkretnego info i ciężko się w tym połapać 😉
Teraz chyba każda sklepowa kopia to deluxe. U mnie meeple wyglądają tak jak na screenie, nie było upgrade packa w pudełku. Kupowałem jakoś na jesieni.
Atk
Posty: 1385
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 490 times
Been thanked: 282 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Atk »

scraber pisze: 26 lut 2023, 11:23 Czyli "zwykła" edycja Deluxe również zawiera takie gadżety w postaci silkscreen printa?
Spoiler:
Jak wyżej, mam też zwykła wersję ze sklepu, bez upgrade pack i też mam te drewna ze screen.
Awatar użytkownika
SetkiofRaptors
Posty: 457
Rejestracja: 15 maja 2020, 02:04
Has thanked: 243 times
Been thanked: 373 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: SetkiofRaptors »

Nigdy nie spotkałem się choćby ze zdjęciem wersji bez silkscreen'a. Oni po prostu te gry wydają na takim standardzie wysokim, a elementy kickstarter to dosłownie jakieś detale estetyczne (plansza), jedna karta (Beacon) i kontrakty (to akurat trochę dodaje bo jest ich mało). Imho brać podstawkę i jak się spodoba to można sobie kiedyś sprawić.
Wrocław. Kupiłem sobie już Inis i jest super.
sasquach
Posty: 1803
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 921 times
Been thanked: 576 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: sasquach »

Atk pisze: 26 lut 2023, 11:00 Co do wersji deluxe to jest tam raptem kilka kart za dużo kasy. upgrade pack to raczej dla graczy solo czy w tym wypadku kooperacja. (Ja np swoi od Weater Machine wystawiłem, bo jest mi zbędny). Polecam najpierw ograć nie mała podstawkę. Do tego zajrzyj na forum, bo ktoś chyba wczoraj wrzucił na sprzedaż podstawke za 480zl jak mnie pamięć nie myli.
Pomyliła Ci się albo gra (z Weather Machine) albo dodatek (z Alien Invasion) bo w Upgrade Packu do On Mars nie ma nic co by szczególnie wpływało na tryb solo. Są nowe prywatne cele (zaczynamy teraz grę z 4), nowe rodzaje karty kontraktów (fajna sprawa jak dużo grasz) oraz plansza na blueprinty (bajer i tyle). Rozgrywka solo za to znajduje się już w podstawce, ew. dodatkowe tryby są w Alien Invasion.
SetkiofRaptors pisze: 26 lut 2023, 17:47 elementy kickstarter to dosłownie jakieś detale estetyczne (plansza), jedna karta (Beacon) i kontrakty (to akurat trochę dodaje bo jest ich mało). Imho brać podstawkę i jak się spodoba to można sobie kiedyś sprawić.
Pozwól, że poprawię. Z tego co wymieniłeś to tylko karta Beacon była czasowym KS exclusivem, a reszta trafiła do Upgrade Packa. Żeby sprawę skomplikować, to kartę dostawały tylko sklepy, a nie Ci co wspierali prywatnie (co trochę ludzi wkurzyło). Żeby jeszcze jeszcze bardziej skomplikować sprawę to Ci co wsparli polską wersję przez Hobbity dostali kartę promo. A żeby było jeszcze ciekawiej to obecnie karta jest zawarta w dodatku Alien Invasion :)
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Abizaas »

Ja i tak polecam kartę Beacon usunąć z gry. Jest przegięta i niezbalansowana, nie warto z nią grać.

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Atk
Posty: 1385
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 490 times
Been thanked: 282 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Atk »

sasquach pisze: 26 lut 2023, 21:05
Atk pisze: 26 lut 2023, 11:00 Co do wersji deluxe to jest tam raptem kilka kart za dużo kasy. upgrade pack to raczej dla graczy solo czy w tym wypadku kooperacja. (Ja np swoi od Weater Machine wystawiłem, bo jest mi zbędny). Polecam najpierw ograć nie mała podstawkę. Do tego zajrzyj na forum, bo ktoś chyba wczoraj wrzucił na sprzedaż podstawke za 480zl jak mnie pamięć nie myli.
Pomyliła Ci się albo gra (z Weather Machine) albo dodatek (z Alien Invasion) ...
Masz rację połączyłem jedno i drugie. Jak piszesz chodziło mi z solo o Allena, a upgrade pack to było raptem kilka kart za 60+ zl
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3034
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 568 times
Been thanked: 239 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: DarkSide »

Właśnie przyszła paczka z "On Mars" (z najnowszego dodruku) Czy to normalne że instrukcja i kompendium PL są osobno spakowane poza zafoliowanym pudłem? Pytam gwoli ścisłości że ten typ tak ma... :roll:
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -10%, ALEplanszówki -3%
Beerior
Posty: 68
Rejestracja: 26 maja 2020, 10:13
Has thanked: 125 times
Been thanked: 25 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Beerior »

Tak, to normalne.
_leigam_
Posty: 937
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 195 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: _leigam_ »

Beerior pisze: 27 lut 2023, 13:37 Tak, to normalne.
A jak było z dodatkiem, bo swojego jeszcze nie otwierałem a nie miałem osobno instrukcji?
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Atk
Posty: 1385
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 490 times
Been thanked: 282 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Atk »

DarkSide pisze: 27 lut 2023, 13:29 Właśnie przyszła paczka z "On Mars" (z najnowszego dodruku) Czy to normalne że instrukcja i kompendium PL są osobno spakowane poza zafoliowanym pudłem? Pytam gwoli ścisłości że ten typ tak ma... :roll:
Ogółem wersję gry dostajesz eng, Hobbity tylko dorzucamy instrukcje pl.

Z dodatkiem nie wiem jak jest.
Awatar użytkownika
13thcaesar
Posty: 607
Rejestracja: 13 kwie 2014, 21:11
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 47 times
Been thanked: 29 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: 13thcaesar »

Ostatnio wpadła do naszej kolekcji (z dodruku) On Mars.
Stwierdziliśmy z moim 13-letnim synem, że chyba nadszedł czas na zapoznanie się z cięższymi grami euro (dotąd najcięższą grą euro w jaką graliśmy było Bonfire) - a gry Vital Lacerdy uchodzą za jedne z najcięższych gier euro.
Naszą przygodę z grami tego autora zaczęliśmy od Weather Machine, które zrobiło na nas piorunujące wrażenie - zarówno pod względem wykonania i jakości komponentów jak i samej rozgrywki. Już po pierwszej rozgrywce, jednogłośnie uznaliśmy Weather Machine za najlepszą grę euro w jaką w życiu graliśmy.
A potem zagraliśmy w On Mars... które zrobiło na nas jeszcze większe wrażenie niż Weather Machine i sprawiło, że Vital Lacerda wskoczył na pierwsze miejsce topki naszych ulubionych twórców gier planszowych, a On Mars zweryfikowało nasz pogląd na temat "najlepszej gry euro w jaką graliśmy" przejmując ten tytuł od Weather Machine.
Obie te gry uświadomiły nam, jak utalentowanym twórcą jest Vital Lacerda i tylko zaostrzyły nasz apetyt na kolejne gry tego autora - sprawiając, że zapragnęliśmy wzbogacić naszą kolekcję o takie tytuły jak Lisboa i Kanban EV i stworzyć naszą "Półkę Lacerdy". Jesteśmy ciekawi jak obie te gry wypadną na tle On Mars, które według nas jest genialną, klimatyczną, niesamowicie wciągającą i angażującą grą euro.
Również Bot Factory trafiło na radar, ze względu na mojego młodszego syna (7 lat), który jest jeszcze za mały żeby zagrać z nami w Weather Machine/On Mars, a bardzo chciałby zagrać w któryś z tych dwóch tytułów i z żalem przyjął do wiadomości że te gry są jeszcze dla niego za trudne (pozwoliliśmy mu "próbnie zagrać" z nami w On Mars, do czego podszedł z wielkim entuzjazmem, aż sam w końcu stwierdził że gra jest dla niego za trudna i zrezygnował z dalszej "rozgrywki". Myślę jednak, że z Bot Factory mógłby sobie poradzić).
Mój starszy syn był pod takim wrażeniem, po rozgrywce w On Mars, że od razu, już tego samego wieczoru, chciał obejrzeć film "Marsjanin" o którym wspomniano w instrukcji do gry.
Chciałbym też tutaj pochwalić i podziękować kanałowi Planszówki Online i Gambit Tv - zarówno gameplay z Weather Machine jak i On Mars w wykonaniu Barolka i Gandalfa jak i recenzja "On Mars" Gambita wpłynęły na moją decyzję i ostatecznie zadecydowały o zakupie obu tych gier - oba te kanały odpowiadają za wprowadzenie nas w świat gier Vital Lacerdy, za co szczerze dziękujemy.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2023, 11:46 przez 13thcaesar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gafik
Posty: 3640
Rejestracja: 25 lip 2011, 14:59
Lokalizacja: pole, łyse pole... ale mam już plan!
Has thanked: 54 times
Been thanked: 118 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: gafik »

Fajnie poczytać jak komuś fajnie weszły Lacerdy.
Potwierdzam, że On Mars to klimatyczno-mechaniczny majstersztyk. Grałem we wszystkie lacerdy (z tych dużych i ciężkich) i najbardziej mi się Mars podoba.
pan_slaw
Posty: 218
Rejestracja: 04 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 18 times
Been thanked: 1 time

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: pan_slaw »

Abizaas pisze: 22 lut 2023, 20:14 Czy nie macie wrażenia, że blueprinty odgrywają zbyt dużą rolę? Nie dość, że rozwijają naszą możliwość wykonywania dodatkowych akcji, to dają szaloną ilość punktów - 3 punkty za bardzo łatwy do zbudowania blueprint który jeszcze daje mi dodatkową akcję do wykonywania?
Spoiler:
Mam rozegrane ponad 10 gier, zwykle w składzie trzyosobowym i mam bardzo podobne wrażenie jak Ty, blueprinty są za mocne. Za łatwo można je zbudować i dają za dużo punktów niskim kosztem.

Dodatkowo w kilku naszych ostatnich rozgrywkach zarysował się problem z momentem podniesienia poziomu kolonii w wyniku którego dodajemy blueprinty wyższego poziomu. Uważam, że ten moment może być (i u nas ostatnio zawsze jest) niekorzystny dla gracza który to spowodował ponieważ daje kolejnemu w kolejności graczowi możliwość zdobycia bardzo dużej ilości blueprintów. Wiedząc, że ten moment nadejdzie do tego czasu gramy tak by w swoim ruchu mieć możliwość realizacji celu, który da nam darmowe przesunięcie na torze technologi a jako bonus bierzemy blueprinty i dodatkowo wzmacniamy tą akcję. Zatem gracz, który ma taką możliwość praktycznie jest ustawiony do końca gry.
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Jools »

Bo blueprinty to główna oś gry :)
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Abizaas »

Jools pisze: 01 kwie 2023, 23:17 Bo blueprinty to główna oś gry :)
Tak, ale przy 4 graczach zaczynamy z jedynie 6 blueprintami i łatwo zostać z nich wykluczonym, gdy są one najistotniejszą częścią gry. Nawet w dwuosobowych rozgrywkach brakuje nam blueprintów.

Po prostu od takiego poziomu skomplikowania wymagam większej głębi niż "skup się na blueprintach, są najistotniejsze". A niestety, o ile czynników prowadzących do wygranej jest wiele, to głównie trzeba zwracać uwagę na blueprinty i wykonywanie jak największej ilości akcji po stronie marsa. Gdy oboje gracze grają w taki sposób (w rozgrywkach dwuosobowych), to różnice punktowe są w naszych rozgrywkach niewielkie - w naszych ostatnich paru rozgrywkach mamy mniej niż 10vp różnicy w punktach co uważam za wadę. Sprawia to, że gra zdaje się być bardzo losowa, bo drobnostki jak początkowe ustawienie są w stanie dać nam lepszą pozycję o te pare vp potrzebnych do wygranej.

Reasumując, ja po 23 partiach które zajęły około 50h (wg. bgstats 47h, gdzie nie zanotowałem czasu pierwszej partii) uważam, że poziom głębi w On Marsie jest znacznie niżej niż może się początkowo wydawać i zdecydowanie za nisko na poziom skomplikowania gry. Nie jest to tylko moje spostrzeżenie, po napisaniu posta z ciekawości zajrzałem na bgg i niestety zgadzam się z poniższą opinią:
Obrazek

Dodam jeszcze, że On Marsa uwielbiam za ilość możliwych do wykonania strategii, za klimatyczność i wygląd samej gry, jednak jestem ogromnie rozczarowany powtarzalnością partii i przewagą wyborów taktycznych nad strategicznymi. Na ten moment oceniam On Marsa jako 9/10 na bgg - po przeczytaniu treści posta może się to wydawać zbyt wysoką oceną, skupiłem się jedynie na aspektach które oceniam negatywnie. By poczytać o tym, co uważam za zalety tej gry można kliknąć TUTAJ.

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 626
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 236 times
Been thanked: 344 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Nilis »

Ja jestem właśnie po 4 rozgrywkach w On Mars w ciągu 2 tygodni (W zeszłym roku też trochę grałem) i zgadzam się że blueprinty mają kluczowe znaczenie w grze.

Szybkie zebranie blueprintów oprócz tego że daje łatwe 3pkt. A później 5 pkt. daje też na start zasoby co jest bardzo ważne kiedy mamy po jednym zasobie w magazynie. Wybudowane budynki zaawansowane dają również produkcję i punkty na koniec po wzięciu konkretnego naukowca. Generalnie cała gra kręci się w około tych kart.

Faktycznie jak Abizaas stwierdził, przy pierwszych dwóch partiach gra wydawała mi się ogromną piaskownicą możliwości. Grając 4-tą partię w zeszlym tyg. grałem identycznie jak 3-cią partie osiągając wynik całkiem dobry bo 119pkt. na 3 graczy. Dodatkowo inni gracze grali bardzo podobnie do mnie i wszystkich nas dzieliło 5-7 pkt. różnicy. Czy jest możliwość wykręcenia wyniku np. 110 pkt. Grając bez blueprintów albo np. Jednym? Moim zdaniem NIE ale też to nie jest wadą gry. W Gallerist nie da się wykręcić wyniku 170pkt. Inwestując w jedno dzieło sztuki.

Dla mnie On Mars to 8/10. Bardzo dobre mózgożerne euro z fajnym klimatem. Jednak odczuwam schematyczność rozgrywki, która mi nie przeszkadza grając w On Mars raz na dwa miesiące. Grając jak Abizaas czyli naście partii w roku zanudziłbym się.
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Zwolay
Posty: 90
Rejestracja: 25 mar 2023, 10:55
Has thanked: 16 times
Been thanked: 4 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Zwolay »

Proszę o poradę marsjańskich wyjadaczy- czy ta gra to dobry pomysł dla solisty? Czy lepiej zainteresować się grą Lisboa, Gallerist lub Weather Machine ? Uparłem sie na Lacerdę i już ;) Dzięki!
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 626
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 236 times
Been thanked: 344 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Nilis »

Odpowiem Ci częściowo. Grałem solo w podstaowe tryby z instrukcji Lisboe, Gallerist i Kanban. Lisboa i Gallerist są bardzo słabe natomiast Kanban solo jest naprawdę bardzo dobry. Jednakże są opracowane inne (podobno dużo lepsze) warianty solo w te dwa tytuły.

W Weather Machine kolega gra solo i bardzo chwali, pozatym tam został opracowany dodatkowy cały tryb solo jak w Kanban a nie na siłę jak w Lisboa i Gallerist.
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Zwolay
Posty: 90
Rejestracja: 25 mar 2023, 10:55
Has thanked: 16 times
Been thanked: 4 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Zwolay »

Właśnie na Kanabnie mi za bardzo nie zalezy- dla mnie liczy się też klimat a Kanban to nie moja bajka.Nad Weather Machine też się zastanawiałem ale wiadomo-ceny gier Lacerdy zwalają z nóg więc w grę wchodzi tylko jeden tytuł.Czyli Weather powiadasz....
akurczak
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2018, 13:12
Has thanked: 145 times
Been thanked: 30 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: akurczak »

Raczej nie grywam solo, ale wypróbowałem ten w Kanbanie i On Marsie. Ten pierwszy podobał mi się zdecydowanie bardziej. Dodam, że było to tylko po jednej rozgrywce, więc jestem słabym źródłem :wink:

Natomiast do On Marsa jest dodatek, który dodaje nowe warianty rozgrywki: coop, 1 vs all i solo właśnie. Nie testowałem osobiście (nie planuję zakupu dodatku, bo wolę grać kompetytywnie), ale z ciekawości obejrzałem rozgrywkę solo na yt i wyglądało to zdecydowanie bardziej interesująco niż wariant z podstawki.
Zwolay
Posty: 90
Rejestracja: 25 mar 2023, 10:55
Has thanked: 16 times
Been thanked: 4 times

Re: On Mars (Vital Lacerda)

Post autor: Zwolay »

Tylko że dodatek to znów wydatek...i bądź tu mądry i pisz wiersze...
ODPOWIEDZ