Ostatnio kupiliśmy...bo...

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2023
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 120 times
Been thanked: 309 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: walkingdead »

KOSHI pisze: 14 lut 2023, 19:02
walkingdead pisze: 14 lut 2023, 18:30 Cthulhu Death May Die + 2 sezon + 2 dodatki.
Będziesz Pan zadowolony. Ja też ostatnio stwierdziłem, że trzeba pozbywać się gier, przy których się siedzi w instrukcjach, wertuje FAQ albo szuka odpowiedzi na BGG. Setup i składanie jest nieco upierdliwe, ale gra się miodnie. Instrukcję machnąłem raz i teraz zaglądam okazjonalnie. Dla mnie prostota zasad i instrukcji to wielki plus tej gry.
Ależ to jest fajna gra!
Faktycznie, zasady przyjemne i proste w ogarnieciu, choć samej gry nie nazwałabym banalną. Bardzo podoba mi się ten układ odrębnych scenariuszy i odrębnych przedwiecznych. Gdy ogladalam recenzje to wielu sugerowalo, ze gra dość swobodnie opiera się na świecie Lovercrafta i za mało jest klimatu. Nie jestem psychofanką Lovercrafta, czulam za to wystarczające "mięsko fabularne".
Wykonanie gry również wyborne.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2023, 17:21 przez walkingdead, łącznie zmieniany 1 raz.
Pluck
Posty: 145
Rejestracja: 01 sty 2017, 12:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 90 times
Been thanked: 36 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Pluck »

GWT Argentyna - FOMO wzięło górę
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: seki »

Marvel champions lcg - Captain america - W Marvela ostatnio gram już bardzo mało a sporo paczek mam nawet nie otwartych ale lekko przestraszyłem się nowym sposobem dystrybucji tzn paczkami zbiorczymi i stwierdziłem, że kupię brakującego Kapitana póki jeszcze się da kupować pojedynczo.

Diuna imperium nieśmiertelność - kolejny dodatek do wybitnej dla mnie gry. Jestem pewien, że znów będzie to dobry dodatek i nie zawiodę się.

Welcome to The Moon - bo podstawowe Welcome to lubię a nie mam swojego egzemplarza więc chętnie kupię wersję kampanijną.

Pax Pamir - raz zagrałem w gronie 5 osobowym i byłem zachwycony. Muszę mieć swój egzemplarz.

Gra w zielone - skorzystałem z promki. Tytuł pojawia się często w podsumowaniu miesiąca i gdyby nie to, nie zwrócił bym na niego uwagi. Uwielbiam Jednym słowem ale działa ono dobrze w większym gronie. Gra w zielone będzie działać fajnie nawet na 3 osoby i jest na tyle inna, że będzie chętnie grana.

Zombie teenz ewolucja - Dzieciaki chętnie przeszły Zombie kidz a ja chętnie inne tym towarzyszyłem. Czas sięgnąć po kolejną część.

51 stan Ultimate - czekałem na wersję sklepową. Nie grałem ale tyle dobrego słyszałem, że konieczne muszę zagrać.
feniks_ciapek
Posty: 2269
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1589 times
Been thanked: 915 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: feniks_ciapek »

Fall of the Mountain King. Kickstarter mnie nie przekonał (wspierałem wcześniej In the Hall…), ale pierwsze posty na forum tak. No i cena w 3trolle była sensowna za KSa, więc tego tam…
micstanic
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2020, 19:38
Been thanked: 2 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: micstanic »

"Zapomniane Morza" ze względu na nieźle skonstruowaną fabułę (w aplikacji), przyjemną rozgrywkę, świetny humor (aplikacja, karty) i nawiązania w grze do filmowych/książkowych postaci czy przedmiotów.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1594
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 631 times
Been thanked: 547 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: eveni »

Małe epickie galaktyki - przyjemna cena i kompaktowe wydanie oraz dobre wrażenia po Małych epickich podziemi zachęciły mnie do spróbowania innych tytułów z serii. Po dwóch rozgrywkach mogę powiedzieć, że fajna, lekka i szybka gra. Zajmuje mało miejsca na stole, więc świetna do zabrania że sobą.
Awatar użytkownika
Tommy
Posty: 1738
Rejestracja: 25 lut 2008, 15:18
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 107 times
Been thanked: 27 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Tommy »

Wsparłem Andromeda’s Edge (All In)

Uwielbiamy w naszej ekipie Dwellingsy, a to ma być wersja mocno poprawiona i w nowym settingu.
"I used to roll the dice
feel the fear in my enemy's eyes"
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 551
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 239 times
Been thanked: 289 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: andrzejstrzelba »

Yuri pisze:
andrzejstrzelba pisze: 03 lut 2023, 21:24
Spoiler:
Przyznam szczerze, że w związku z obecnym stanem Mythic i faktem, że w tę pozycję planowałem grę stricte solo to "poszedłem" zdecydowanie w dostępną na rynku wersję ANG.
Daj znać jak wrażenia z rozgrywki, gdy już będziesz miał wyrobione zdanie. Mój gust jest bardzo zbliżony do Twojego i Twoja ocena ma dla mnie kluczowe znaczenie. Pamiętam jednak jak w wątku o grze Gogovski mocno pluł na ten tytuł podpierając się merytorycznymi argumentami co trochę przycięło mi skrzydła.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2730
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 321 times
Been thanked: 1241 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Yuri »

andrzejstrzelba pisze: 25 lut 2023, 23:18
Yuri pisze:
andrzejstrzelba pisze: 03 lut 2023, 21:24
Spoiler:
Przyznam szczerze, że w związku z obecnym stanem Mythic i faktem, że w tę pozycję planowałem grę stricte solo to "poszedłem" zdecydowanie w dostępną na rynku wersję ANG.
Daj znać jak wrażenia z rozgrywki, gdy już będziesz miał wyrobione zdanie. Mój gust jest bardzo zbliżony do Twojego i Twoja ocena ma dla mnie kluczowe znaczenie. Pamiętam jednak jak w wątku o grze Gogovski mocno pluł na ten tytuł podpierając się merytorycznymi argumentami co trochę przycięło mi skrzydła.
Taaaaaak, czytałem i ja i też wtedy zrezygnowałem z zakupu :) Niemniej trafiła się kosmiczna okazja na dodatki w folii w USA i nie gorsza oferta na podstawkę w Grecji i kupiłem. Co ciekawe nabyłem tytuł od lead designera samej gry i głównego projektanta misji. Nawet z dedykacją na spodzie wieka :)
Figsy są kosmicznie szczegółowe i piękne i chwilę mi zejdzie z malowaniem nim zagram. Oczywiście podzielę się wrażeniami i po ograniu całości zdecydowanie będę puszczał komplet w świat. Z tego co widzę znajdę kupca bez większego problemu, szczególnie posiadając grę na terenie EU. Więc bez większego ryzyka postanowiłem zamrozić na jakiś czas dudki w tej pozycji, mieć frajdę z malowania, daj Bóg z ogrywania i sprzedać, bez większej sądzę straty. Co do opinii to znów osobnik o podobnym guście do mojego bardzo mi polecał i też mnie to troszeczkę skierowało ku decyzji o kupnie.
Będę grał solo w tą pozycję, sądzę że to też ważna sprawa.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4089
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2601 times
Been thanked: 2533 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Gizmoo »

W lutym pojawiło się kilka kompletnie niezaplanowanych zakupów. Tradycyjnie – miałem nic nie kupować i tradycyjnie... Plan legł w gruzach. :lol: Kupiłem:

DEEP VENTS - Bo... Zimowa promocja w Rebelu sprowadziła cenę do akceptowalnego poziomu. Od dawna chciałem kupić Deep Vents do kolekcji, bo po pierwsze to gra o podwodnych stworach, a po drugie – znakomite ilustracje Ryana Laukata. Opinie o grze były jednak mocno spolaryzowane, a za ponad 120 zł za mały tytuł, nie miałem odwagi zakupić w ciemno. Zimowa promocja, plus uprzejmość kolegi japanczyka i za 63 zł z przesyłką – żal było nie wziąć. Gra okazała się być bardzo dobra (i piękna!), więc zakup bardzo na plus.

TRANSMISSIONS – Spróbowałem w planszówkowym lokalu i bardzo mi się spodobało. Zagrałem tydzień później drugi raz i stwierdziłem, że muszę poszukać egzemplarza do prywatnej kolekcji. I znowu pomógł niezawodny Kuba, bo okazało się, że akurat ma egzemplarz na zbyciu. :lol: Gra trafiła na rodzinny stół i stała się absolutnym hitem. Spoilerując – będzie to u mnie „nowość miesiąca”, z największą ilością rozegranych partii w miesiącu.

6. BIERZE! EDYCJA JUBILEUSZOWA 25 LAT – Bo... Zagrałem zupełnym przypadkiem i ta karcianka chwyciła mnie znienacka za serducho. Pomyślałem, że to będzie świetny tytuł "do plecaka", na rozmaite wyjazdy. Kupiłem i jestem zadowolony, bo na imprezie u planszówkowych laików wyjąłem i zagraliśmy kilka gier z rzędu i podobało się absolutnie wszystkim.

AQUANAUTS– Bo... W Zatu pojawiła się promocja na ten tytuł. Jakoś kampania na Kickstarterze mnie ominęła, co jest o tyle dziwne, że śledzę niemal wszystkie gry o „podmorskich klimatach”. Dawno nie kupowałem nic bez choćby jednej rozgrywki, ale tym razem się skusiłem. Poczytałem o grze wszystko, obejrzałem gameplay i stwierdziłem, że to może być dla mnie hit. Lubię engine building, lubię worker placement z rozbudową pól, więc to euro może trafić idealnie w moje gusta. Chwała liskowi2000, za zorganizowanie grupowego zamówienia do ZATU Games. :D
Awatar użytkownika
Poochacz
Posty: 243
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:27
Has thanked: 12 times
Been thanked: 60 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Poochacz »

Jako że dzieciaki podrosły już na tyle że mogą sobie sami radzić w tym samym pomieszczeniu to wróciliśmy na dobre do planszówek. Chcieliśmy kupić sprawdzony zestaw i na tyle różnorodny żeby mieć w co zagrać w każdych okolicznościach. Stąd wybraliśmy:

NEMESIS - czy to solo czy 2 os., na jakieś długie nasiadówki z przerwami
HORROR W ARKHAM 3 ED. - bo miałem i LCG i Eldritch Horror więc wydało nam się naturalnym by spróbować
CTHULHU: DEATH MAY DIE - bo często nazywana była Posiadłością Szaleństwa "na szybko" a PS przerobiliśmy obie edycje
STWORY Z OBORY i ODJECHANE JEDNOROŻCE - żeby pyknąć jakąś szybką zabawną partię jak będziemy mieć na grę góra pół godziny.

Graliśmy już w HwA, C:DmD i Stwory i nie żałujemy - dostaliśmy dokładnie to czego oczekiwaliśmy
Pluck
Posty: 145
Rejestracja: 01 sty 2017, 12:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 90 times
Been thanked: 36 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Pluck »

GWT ed2 bo mam 1 ale czytam, ze ta druga ma duzo ulepszen, wiec stad aby GWTA nie stalo samotnie…
Poza tym druidzi do wyspy skye + ladies of troyes
Awatar użytkownika
rav126
Posty: 794
Rejestracja: 27 paź 2010, 00:56
Has thanked: 398 times
Been thanked: 500 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: rav126 »

Jamajka, bo cena w Empiku zachęciła, a będę miał fajną grę do grania ze swoimi harcerzami :)

The Gallerist, bo myślę, że nadszedł wreszcie czas żeby kolekcję poszerzyć o pierwszego Lacerdę, a właśnie miał trafić dodruk do sklepów więc była okazja. Długo zastanawiałem się nad wyborem, w końcu to 500 za eurasa. Dlaczego wybór padł akurat na The Gallerist a nie pozostałe? Kanban - temat jakoś mi nie siedział, On Mars - mimo, że najbardziej przekonywał mnie tematycznie i graficznie, to przerażał mnie ogrom mikrozasad do przypomnienia przed każda rogrywką, Lisboa - na żywo na pewno lepiej wygląda, ale mnie jakoś nie przekonuje ani tematycznie ani graficznie, Vinhos - chyba zbyt surowe jak dla mnie, Weather Machine - chyba ciągle powtarzane, że to fajna gra, ale jednak zbyt suche jak na Lacerdę i słabsze niż inne jego gry, wygląd akurat mi się podoba. Sugerowałem się również topkami, gameplayami, opiniami na bgg itd. No i Gallerist wydał się chyba najbardziej przystępny, do tego całkiem fajnie wyglądający.
sgor
Posty: 65
Rejestracja: 24 sty 2009, 15:51
Lokalizacja: Luboń/Poznań
Has thanked: 40 times
Been thanked: 42 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: sgor »

Po mega dobrym przyjęciu Weather Machine u mnie w domu („coś krótka ta gra, ile graliśmy? Pół godziny? A nie, minęły 2 godz.”), przejrzeniu rozgrywek na kanale „Planszówki online” i w końcu wstrzeleniu się w dodruki gier Lacerdy w lutym wyładowały u nas: The Gallerist, On Mars oraz Lisboa. Na razie za nami 5 rozgrywek w pierwszą z nich. Reszta pewnie najszybciej w marcu :)
Awatar użytkownika
tekknoboy
Posty: 420
Rejestracja: 20 lip 2011, 09:07
Has thanked: 17 times
Been thanked: 50 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: tekknoboy »

rav126 pisze: 26 lut 2023, 18:51 Jamajka, bo cena w Empiku zachęciła, a będę miał fajną grę do grania ze swoimi harcerzami :)
Przy takiej cenie nie udało mi się przejść obojętnie koło tego tytulu
Pluck
Posty: 145
Rejestracja: 01 sty 2017, 12:22
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 90 times
Been thanked: 36 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Pluck »

tekknoboy pisze: 27 lut 2023, 22:24
rav126 pisze: 26 lut 2023, 18:51 Jamajka, bo cena w Empiku zachęciła, a będę miał fajną grę do grania ze swoimi harcerzami :)
Przy takiej cenie nie udało mi się przejść obojętnie koło tego tytulu
Mi tez
Awatar użytkownika
nds
Posty: 48
Rejestracja: 10 paź 2020, 20:08
Has thanked: 17 times
Been thanked: 10 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: nds »

U mnie jest duży rynek gier z drugiej ręki to kupiłem sobie :
Quarto - prosta szybka dwuosobowa
Railroad Ink - chciałem kiedyś wesprzeć na KS, ale chyba z finansowych powodów się rozmyśliłem. Ostatnio znowu na nią wpadłem tym razem w wersji online. I stwierdziłem, że jak ktoś będzie się pozbywał swojej kopii to kupie.
Ty widzisz i nie grzmisz, a ja miałem robić za piorunochron.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: rastula »

kombo empikowo rebelowych wyprzedaży zaowocowało zakupami niedrogich acz sympatycznych:


Projekt L - super wykonanie tego tetrisa - zasady proste, ale gra daje dużą satysfakcję i dobrze trenuje myślenie 2d (49,90)
Abbys Konspiracja - za 19.90 nie kupić gry Cathali to nie byłby błąd, to by była zbrodnia...:D
Awatar użytkownika
Elo
Posty: 197
Rejestracja: 24 sty 2018, 18:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 200 times
Been thanked: 89 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Elo »

Mr. Jack Nowy Jork - brakowało mi szybkiej dwuosobowej gry. Mam co prawda Sztukę Wojny, która spełnia te warunki, ale często temat okołowojenny odstrasza. Bo za trudne, bo trzeba myśleć strategicznie. Zobaczymy jak się sprawdzi gra dedukcyjna...

+Hekate do Cyklad i dwa minidodatki do Tzolkina.
Awatar użytkownika
nimsarn
Posty: 304
Rejestracja: 04 lis 2005, 16:54
Lokalizacja: Z buszu! W centrum Zielonej Góry
Has thanked: 499 times
Been thanked: 163 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: nimsarn »

Zbliżają się moje imieniny i prezenty już do mnie lecą...
Pharaon - od premiery minie ten tytuł wierci i w końcu się skusiłem... To będzie pierwsza moja gra o Egipcie :D
Istanbul Big box -jestem fanem Rüdigera Dorna i... Klejnot w koronie - mam taką nadzieję bo lubię inne jego gry i po prostu nie wypada tego nie mieć :)
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4616
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1196 times
Been thanked: 1408 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Mr_Fisq »

Stargrave + Quarantine 37
Five Parsecs From Home
bo rozszerzam trochę profil o malowanie figurek dzięki speed paintom, a dzięki grom miniatures agnostic mogę (z czystym sumieniem ;) ) wykorzystywać figurki które mi się podobają, nie bacząc na producenta.
Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 5 cykli, Łowcy A.D. 2114, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Legendary Encounters: Firefly, Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3341
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1024 times
Been thanked: 1960 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Ardel12 »

Kupowanie gier utrzymuje się na podobnym poziomie. Półek w domu już brakuje by to wszystko trzymać, a ja dalej zamawiam...w tym roku czuję, że już przeginam pałę, ale sporo miejsca zajął Splotter i 18XX, w które to wszedłem jak dzik w żołędzie, a jedną półkę okupuje w pełni zatoka kupców z dodatkami(gdzie ten Big Box!?). Muszę wziąć się ponownie za sprzedaż i dalsze tunowanie swej kolekcji.

- Mind MGMT: The Psychic Espionage “Game.” - po pozytywnej recenzji na gamesfanatic stwierdziłem, że w kolekcji od dawna brakuje mi 1 vs wielu, a gra już dawno uwiodła mnie klimatem, grafikami i wykonaniem, więc potrzeba było bodźca. Dodatkowo pokazały się wersje Deluxe. Dziś grę odebrałem i po prostu nie mogę się doczekać partii. W marcu mam nadzieję zagrać kilka razy.

- 1848 - ot była topka/tier lista, zastanawiałem się jaką 3 18XX sobie sprezentować i padło na nią. Odebrana wczoraj, więc pewnie w marcu zostanie sprawdzona. Zainteresowała mnie w niej m.in mechanika banku anglii. 18XX na prawdę weszły przebojem w moje życie i każdego tygodnia staram się jedną partyjkę zagrać na żywo. Myślałem jeszcze o 1882 i 17, ale ceny wysyłki, gier(kurs $) jak i czas potrzebny na 17 mnie po prostu usadziły :D

- KZ: W lustrzanym odbiciu - kryminalne zagadki i escape roomy ogrywam jak leci. Grę wziąłem w sumie by dobić do darmowej wysyłki, gdyż poprzednia część z różami była taka sobie, wiec seria jakoś ciepła w moim sercu nie otrzymała.

- 51 Stan: Ultimate - cena w okolic 200zł za taki kawał rozrywki mnie kupiła z miejsca. Chciałem wspierać kampanię, ale kurs stał bardzo wysoko i zrezygnowałem finalnie. Jak widać opłaciło się, bo ból pupy forumowiczów słychać po dziś dzień(zgadzam się z nimi). W dodatku od lat top1 Zee, a ziomek jednak z DT ma najbardziej zbliżony do mnie gust ze starej ekipy.

- Horseless Carriege - możliwe, ze już pisałem jak zamawiałem, ale powinna się liczyć data kiedy kasa znika z konta, a płaciłem za pobraniem. Splotter, więc obecnie kupuje w ciemno. Pierwsza partia już za mną. Nie powaliła mnie na kolana, ale dostrzegam w niej wiele opcji, które są do odkrycia. Będzie grane, tylko niech ktoś insert zrobi!!
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4616
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1196 times
Been thanked: 1408 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Mr_Fisq »

Mr_Fisq pisze: 28 lut 2023, 11:44 Stargrave + Quarantine 37
Five Parsecs From Home
bo rozszerzam trochę profil o malowanie figurek dzięki speed paintom, a dzięki grom miniatures agnostic mogę (z czystym sumieniem ;) ) wykorzystywać figurki które mi się podobają, nie bacząc na producenta.
Zapomniał bym:
- Kill Team: Starter Set => Ponieważ Orkowie, i w końcu trzeba mieć czym grać te gry miniatures agnostic, a starter jest bardzo przyjemnie... No i Orkowie :mrgreen:
Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 5 cykli, Łowcy A.D. 2114, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Legendary Encounters: Firefly, Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

ORLEAN INWAZJA- jakoś nigdy parcia na ten dodatek nie miałem, ale ponieważ powoli zaczyna się szał z cenami to postanowiłem kupić jeszcze w przyjemnej cenie :D
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Robin Wood
Posty: 78
Rejestracja: 06 lis 2021, 17:10
Has thanked: 16 times
Been thanked: 10 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Robin Wood »

Merchants & Marauders z dodatkiem Seas of glory (Kupcy i Korsarze w PL). Nowiutkie, jeszcze w folii :)
Bo uwielbiam klimaty pirackie, na dodatek w sandoxowej oprawie. Dodatek ma sporo treści, fajnie rozszerza i poprawia niedoróbki z podstawki. Jestem dumny z siebie, że udało mi się dorwać ten tytuł jeszcze zapakowany. :)
ODPOWIEDZ