(Warszawa) Kampania Reign in Hell

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Cyel
Posty: 2574
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1428 times

(Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Cyel »

Hej,

szukam chętnych do rozegrania kampanii Reign in Hell w Warszawie.

Obrazek

Proszę o odpowiedzi tutaj, nie na priv - to pozwoli innym zorientować się w poziomie zainteresowania.

Myślę, że potrzebowalibyśmy w sumie tak z 4-6 graczy by było wystarczające urozmaicenie przeciwników. Po zrzuceniu się na PDF (całe 10$ ;)) dalibyśmy sobie parę tygodni na ogarnięcie naszego demonicznego Cabal i rozpoczęli rozgrywki.

Grać możnaby oczywiście po domach (ja np mam niezłe zaplecze stołowo-terenowe) ale są też przyjazne i odpowiednio zaopatrzone miejsca publiczne jak np Paradox Cafe na Anielewicza czy pół-publiczne jak Gentleman's Club na Chmielnej.

Disclaimer: Bardzo by mi zależało na znalezieniu graczy podjaranych tym, że będą grali, samodzielnych, z inicjatywą. Mam swoją domową grupę do bitewniaków i szczerze mówiąc współpraca z nią to droga przez mękę. O ile ja czegoś nie zorganizuję to nikt tego nie zrobi, nigdy nie umówią się z własnej inicjatywy między sobą, czekają tylko aż ja coś zaproponuję i wtedy łaskawie się dają namówić (często po długim nagabywaniu) albo nie. Wolałbym nie być jedyną lokomotywą całego pociągu tym razem ;D

Obrazek
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Cyel
Posty: 2574
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1428 times

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Cyel »

Naprawdę zupełnie nikt :( ?

Z ciekawości spytam: coś jest nie tak z tą propozycją? Bo może można ją jakoś zmodyfikować, żeby Was zachęcić? Np mogę sam kupić tego pdfa za 10$, jak za drogo by się zrzucać ;)
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1381
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Emil_1 »

Muszę obczaić te grę!
Miłego dnia! :)
Cyel
Posty: 2574
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1428 times

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Cyel »

Idealnie się nadaje, żeby wykorzystać stuff z gier, które się i tak już ma - The Edge, The Others, Kingdom Death, wszelkie Cthulhowe i masa innych.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Cyel
Posty: 2574
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1428 times

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Cyel »

Może jest jakaś obawa, że namawiam do grania w jakąś grę, w którą jestem weteranem i szukam noobsów do łatwego fragowania ;)

Otóż nie, tak samo jak zapewne Wy, nigdy w Reign in Hell nie grałem i liczę na to że cała ekipa będzie rozgryzać grę w podobnym tempie i będzie grała na podobnym poziomie.

Btw to gra prosto z marzeń Niewodnika ;) wszystko zapewniamy na własną rękę a jedyny mus do kupienia to ten pdf za 10$.
Niewodnik pisze: 09 sie 2022, 12:46 Czekam na dzień, kiedy będzie można kupić gry "underproduced", czyli po prostu budżetowe wersje gier, które normalnie mają piękne wydanie, wypasione elementy, pełno plastiku i plakat cycatej blondynki w środku pudełka. Zamiast tego za o wiele niższą cenę otrzymalibyśmy grę oskubaną z wszelkich błyskotek, wykonaną z budżetowych surowców, albo wręcz wymagającą pożyczenia ich z własnych zasobów.
Dobra , ja jeszcze w parę k12 będę się musiał zaopatrzyć bo nie mam tylu. Choć ponoć można je zastąpić k10 i w sumie wychodzi na to samo.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
Niewodnik
Posty: 384
Rejestracja: 01 lut 2016, 13:08
Has thanked: 59 times
Been thanked: 150 times

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Niewodnik »

I nawet mnie przekonałeś, tylko że nie mieszkam w Warszawie :(

Ale wątek będę śledzić!
gervaz
Posty: 346
Rejestracja: 26 wrz 2009, 09:07
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: gervaz »

Cyel pisze: 25 sie 2022, 11:04 Naprawdę zupełnie nikt :( ?

Z ciekawości spytam: coś jest nie tak z tą propozycją? Bo może można ją jakoś zmodyfikować, żeby Was zachęcić? Np mogę sam kupić tego pdfa za 10$, jak za drogo by się zrzucać ;)
Umieściłeś ją w niewłaściwym miejscu w internecie.
Mam pdf, planszę, figurki i makiety. Nawet zestaw k12. Mieszkam w Wawie. Zgłaszam się.
http://bitewniakowepogranicza.blogspot.com/

Blog z pogranicza gier bitewnych i reszty rozrywki bez prądu (w tym picia).
Cyel
Posty: 2574
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1428 times

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Cyel »

gervaz pisze: 30 sie 2022, 18:31
Cyel pisze: 25 sie 2022, 11:04 Naprawdę zupełnie nikt :( ?

Z ciekawości spytam: coś jest nie tak z tą propozycją? Bo może można ją jakoś zmodyfikować, żeby Was zachęcić? Np mogę sam kupić tego pdfa za 10$, jak za drogo by się zrzucać ;)
Umieściłeś ją w niewłaściwym miejscu w internecie.
Mam pdf, planszę, figurki i makiety. Nawet zestaw k12. Mieszkam w Wawie. Zgłaszam się.
Cool :) A jakichś innych potencjalnych graczy też może masz ;) ?

Niestety nie jestem obecny w żadnym innym polskojęzycznym miejscu w internecie, które mogłoby pochwalić się taką frekwencją jak to :( Fora figurkowe, na których kiedyś pisywałem i na których wciąż mam konto to dziś ghost towns.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
gervaz
Posty: 346
Rejestracja: 26 wrz 2009, 09:07
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: gervaz »

Nie bardzo mam - choć jak kampania ruszy, to pewnie znajdą się zainteresowani.
Grupa poświęcona RiH na fb: https://www.facebook.com/groups/503709814041860

Na niej bym się ogłaszał, oraz na ogólnej grupie bitewniakowej.
http://bitewniakowepogranicza.blogspot.com/

Blog z pogranicza gier bitewnych i reszty rozrywki bez prądu (w tym picia).
Cyel
Posty: 2574
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1428 times

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Cyel »

gervaz pisze: 30 sie 2022, 19:28 Nie bardzo mam - choć jak kampania ruszy, to pewnie znajdą się zainteresowani.
Grupa poświęcona RiH na fb: https://www.facebook.com/groups/503709814041860

Na niej bym się ogłaszał, oraz na ogólnej grupie bitewniakowej.
Z FB nie korzystam w ogóle, a że to grupa zamknięta, to dla niezalogowanych zawartość jest niewidoczna.

Btw, szkoda, że na Twoim blogu od lat zastój ;) Fajny był!
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
gervaz
Posty: 346
Rejestracja: 26 wrz 2009, 09:07
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: gervaz »

Jestem czasami aktywny na podcaście Paints of War na twitchu/ youtube. Tam zresztą robiliśmy omówienie Reign in Hell. Grupa jest zamknięta, ale próg dostać się tam bardzo łatwo. Jeśli chcesz mieć kontakt z aktywnym figurkowym medium społecznościowym i szukać ludzi do nietypowych projektów, to obrażanie się na fb nie działa na Twoją korzyść.
http://bitewniakowepogranicza.blogspot.com/

Blog z pogranicza gier bitewnych i reszty rozrywki bez prądu (w tym picia).
Cyel
Posty: 2574
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1428 times

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Cyel »

Nie obrażam się na FB, to po prostu nie moja bajka. Zresztą parę lat temu próbowałem założyć konto (żeby prowadzić kanał komunikacji dla szkolnego koła gier) ale FB mi nie pozwolił, tzn dostałem odmowę. Potem już nie próbowałem nawet ;)

Anyway, to forum akurat tętni pięknie życiem, a wypowiadają się nie tylko miłośnicy Ticket to Ride i Agricoli, więc miałem nadzieję, że tych paru chętnych do piekielnych potyczek się znajdzie.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
gervaz
Posty: 346
Rejestracja: 26 wrz 2009, 09:07
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: gervaz »

Jeden się znalazł :) Kiedy i gdzie moglibyśmy się ustawić?
http://bitewniakowepogranicza.blogspot.com/

Blog z pogranicza gier bitewnych i reszty rozrywki bez prądu (w tym picia).
Cyel
Posty: 2574
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1428 times

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Cyel »

gervaz pisze: 30 sie 2022, 21:00 Jeden się znalazł :) Kiedy i gdzie moglibyśmy się ustawić?
Super! :)

Spróbuję jeszcze pokombinować, żeby dobić do tego minimum 4 uczestników i potem możemy się podzielić kontaktami - a najbardziej będę zachęcał do Discorda, który wydaje mi się bardzo dobrym narzędziem do umawiania się.

Natomiast, skoro jest odzew i nadzieja (w Piekle) to zacznę zapoznawać się z zasadami i planować swoją bandę bo nawet jeszcze nie zdecydowałem czy wykorzystam figurki które już mam czy zbuduję coś specjalnie pod te kampanię :)
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
gervaz
Posty: 346
Rejestracja: 26 wrz 2009, 09:07
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: gervaz »

Ok, discord mi pasuje. Może być tak, że znalezienie chętnych przez forum games fanatic da rezultaty niewystarczające do zebrania aż czterech graczy. Wtedy jestem gotów do rozgrania singlowej gry. Co więcej - zagranie gdzieś w sklepie figurkowym może zachęcić kolejne osoby. Sklepy często robią relację z tego, co jest u nich grane i wrzucają na fb.
http://bitewniakowepogranicza.blogspot.com/

Blog z pogranicza gier bitewnych i reszty rozrywki bez prądu (w tym picia).
Cyel
Posty: 2574
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1428 times

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Cyel »

gervaz pisze: 31 sie 2022, 19:00 Ok, discord mi pasuje. Może być tak, że znalezienie chętnych przez forum games fanatic da rezultaty niewystarczające do zebrania aż czterech graczy. Wtedy jestem gotów do rozgrania singlowej gry. Co więcej - zagranie gdzieś w sklepie figurkowym może zachęcić kolejne osoby. Sklepy często robią relację z tego, co jest u nich grane i wrzucają na fb.
Jasne. Ewidentnie w tego typu grze interesowałoby mnie przede wszystkim rozegranie kampanii, ale na pewno pojedyncza gra dla ogarnięcia zasad i być może zachęcenia uczestników nie zaszkodzi :) Podeślę Ci na priv zaproszenie na Discord - przekaż proszę chętnemu koledze. Chętnie umówię się na grę jakoś w weekend lub w przyszłym tygodniu - dogadamy już sobie termin osobiście.

Co do dodatkowych uczestników to szukam ich również w innych miejscach - tutaj po prostu jest największa liczba użytkowników z miejsc PL, które odwiedzam, więc stwierdziłem, że nie zaszkodzi spróbować. I popatrz - udało się ;D
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5172
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 265 times
Been thanked: 873 times
Kontakt:

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: raj »

Załóż temat gry w podforum głównym z konkretnymi tytułami i opisz grę.
Może w ten sposób kogoś zainteresujesz.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Cyel
Posty: 2574
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1428 times

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Cyel »

raj pisze: 02 lis 2022, 11:43 Załóż temat gry w podforum głównym z konkretnymi tytułami i opisz grę.
Może w ten sposób kogoś zainteresujesz.
Nie zrobiłem tego bo uznałem, że to jednak w żaden sposób nie jest gra planszowa ani podobna (karciana itp.) więc nie pasuje do profilu forum. Ale skoro zachęcasz ;)
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5172
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 265 times
Been thanked: 873 times
Kontakt:

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: raj »

Skoro jest X-wing czy Armada, to czemu nie?
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4669
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1213 times
Been thanked: 1419 times

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Mr_Fisq »

Cyel pisze: 06 lis 2022, 17:39 Nie zrobiłem tego bo uznałem, że to jednak w żaden sposób nie jest gra planszowa ani podobna (karciana itp.) więc nie pasuje do profilu forum. Ale skoro zachęcasz ;)
Bierz przykład ze mnie - spamuję tematami o grach wojennych i niszowych skirmishach solo i się nie przejmuję :mrgreen:
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4669
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1213 times
Been thanked: 1419 times

Re: (Warszawa) Kampania Reign in Hell

Post autor: Mr_Fisq »

Jeśli udało wam się zagrać, to możecie podzielić się wrażeniami w temacie:
viewtopic.php?t=78597
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
ODPOWIEDZ