Piraci: córka gubernatora (figurki, inserty)

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Kurzynsky
Posty: 137
Rejestracja: 18 sty 2022, 17:40
Has thanked: 50 times
Been thanked: 26 times

Piraci: córka gubernatora (figurki, inserty)

Post autor: Kurzynsky »

Witajcie,
Odkurzam stare tytuły leżące latami w szafie..
Odkopałem grę, która cholernie mi się podobała i chciałbym "coś dla niej zrobić" ;)
Orientujecie się może czy są gdzie do kupienia figurki statków, którymi można zastąpić te kartonowe z gry? zauważyłem, też że insert (to ta wkładka w pudełku?) jest lekko porwana i chciałbym ją wymienić ? Gdzie to mogę kupić ? jeśli nie oryginał to może są jakieś zamienniki ?
I czy dostanę koszuli na karty 40 x 60 ? bo widzę że w sprzedaży są tylko większe 41x63 i po wsadzeniu w nią karty, są o "2-3 numery za duże ;/ (0,5 cm , 0,1 - 0,2 cm)

będę wdzięczny za sugestie.
pozdrawiam
lemon_curry
Posty: 273
Rejestracja: 10 mar 2020, 12:30
Has thanked: 49 times
Been thanked: 21 times

Re: Piraci: córka gubernatora (figurki, inserty)

Post autor: lemon_curry »

cześć,
czy wiesz może, gdzie znajdę skany Kart Postaci? Ktoś sprzedał mi niekompletną grę- bez tych właśnie kart.
a może Ty byłbyś uprzejmy zrobić skany i podesłać?
Wydrukuję sobie

DZIĘKI
Piotrek
Golfang
Posty: 1977
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 227 times
Been thanked: 310 times

Re: Piraci: córka gubernatora (figurki, inserty)

Post autor: Golfang »

Kurzynsky pisze: 31 sty 2022, 18:40 Witajcie,
Odkurzam stare tytuły leżące latami w szafie..
Odkopałem grę, która cholernie mi się podobała i chciałbym "coś dla niej zrobić" ;)
Orientujecie się może czy są gdzie do kupienia figurki statków, którymi można zastąpić te kartonowe z gry? zauważyłem, też że insert (to ta wkładka w pudełku?) jest lekko porwana i chciałbym ją wymienić ? Gdzie to mogę kupić ? jeśli nie oryginał to może są jakieś zamienniki ?
I czy dostanę koszuli na karty 40 x 60 ? bo widzę że w sprzedaży są tylko większe 41x63 i po wsadzeniu w nią karty, są o "2-3 numery za duże ;/ (0,5 cm , 0,1 - 0,2 cm)

będę wdzięczny za sugestie.
pozdrawiam
Nie wiem jaki rozmiar statków Cię interesuje - ale może te z Black Seas byłyby dobre? - system bitewny firmy Warlord Games. Ta na pewno są 3 rozmiary statków (jeśli nie 4) - Fryga, 1st Class i 3rd Class, jakoś tak. Frygi są najmniejsze.
Można je ładnie pomalować - przykleić żagle, olinowanie itp... wszystko zależy od Twych zdolności manualnych
----------------
10% flamberg.com.pl
ODPOWIEDZ