Etherfields (Michał Oracz)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: grzeslaw90 »

Muleq pisze: 19 mar 2023, 11:22 No właśnie tego się obawiałem. Z wielu mankamentów Eteherfields, o których pisano tu wcześniej, z którymi zgadzam się mniej lub bardziej ten jest kolejnym, który psuje mi ogólną ocenę tej gry. Ciekawe czy projekt Etherfields jest już dziełem zamkniętym czy jednak autor gry wsłuchując się w opinie graczy wyjdzie kiedyś z pomysłem doszlifowania swojego diamentu??
Nie rozumiem czemu to jest dla Ciebie mankament skoro są to dodatki. Mało kiedy dodatki są w pełni samodzielne. Tutaj jak w każdym przypadku dodatek dodaje dodatkową treść do gry podstawowej.
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 968
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 38 times
Been thanked: 188 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: krecilapka »

Muleq pisze: 19 mar 2023, 11:22 No właśnie tego się obawiałem. Z wielu mankamentów Eteherfields, o których pisano tu wcześniej, z którymi zgadzam się mniej lub bardziej ten jest kolejnym, który psuje mi ogólną ocenę tej gry. Ciekawe czy projekt Etherfields jest już dziełem zamkniętym czy jednak autor gry wsłuchując się w opinie graczy wyjdzie kiedyś z pomysłem doszlifowania swojego diamentu??
A ja uważam to za dobry ukłon w stronę graczy. Chcesz grać w jedną kampanię, płacisz za jedną grę. Skoro Ty chcesz grać równocześnie w drugą czy trzecią kampanię, to możesz sobie kupić kolejne egzemplarze i grać w ten właśnie sposób ;).
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Muleq »

Mimo że w grę teoretycznie można grać w 5 osób to wg mnie maks jaki ma sens to 2-3. Jeżeli masz sporo osób, które chciałby zagrać to brak możliwości zagrania równocześnie kilku kampanii powoduje, że reszta musi czekać zanim jedna grupa nie skończy swojej gry. Dla mnie jest to mankament ale rozumiem, że nie wszyscy tak muszą mieć :wink: . Natomiast pytanie otwarte zostaje czy Etherfields jest produktem zamkniętym czy będą kolejne odsłony tej gry. Skoro na Nemesis można 3 razy zarobić to czemu nie na Eteherfields ?? :wink:
Hrosskar
Posty: 355
Rejestracja: 30 cze 2020, 18:36
Has thanked: 73 times
Been thanked: 77 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Hrosskar »

Muleq pisze: 19 mar 2023, 12:10 Mimo że w grę teoretycznie można grać w 5 osób to wg mnie maks jaki ma sens to 2-3. Jeżeli masz sporo osób, które chciałby zagrać to brak możliwości zagrania równocześnie kilku kampanii powoduje, że reszta musi czekać zanim jedna grupa nie skończy swojej gry. Dla mnie jest to mankament ale rozumiem, że nie wszyscy tak muszą mieć :wink: . Natomiast pytanie otwarte zostaje czy Etherfields jest produktem zamkniętym czy będą kolejne odsłony tej gry. Skoro na Nemesis można 3 razy zarobić to czemu nie na Eteherfields ?? :wink:
Patrząc na to, że AR nie wie, czy dodatki z drugiej fali pojawią się w sklepach po polsku, w Pledge Menagerze ISS Vanguard Etherfields była dostępna do dokupienia, to nie sądzę, żeby szybko cokolwiek się pojawiło. Gra nie odniosła takiego sukcesu jak Nemesis, czy Tainted Grail. Prędzej pojawi się po angielsku w normalnej sprzedaży, skoro AR podpisał umowę z Asmodee i tyle.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3351
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2000 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Ardel12 »

Zakończyłem drugą kampanię. Moim zdaniem była przyjemniejsza od pierwszej. Po pierwsze krótsza. Miała mniej zapychających i nudnych snów(1, może 2), a stanowczą większość stanowiły dobre i bardzo dobre sny. Lokalizacja i wymagania na klucze snów umożliwiały omijanie sporej liczby drzemek przy użyciu odpowiednich przedmiotów, a dzięki graniu, że klucz otrzymuję w miejscu zakupu kart jak i bramie snu, jeśli nie wchodzę w nią a rozgrywam drzemkę, to szło to dość sprawnie. W sumie jeden reset, a przez resztę gry nie doszedłem do fazy delta, ale też talia drzemek jest nieźle spuchnięta.

Poniżej rozpisałem się o każdym śnie(ale możliwe, że o jakimś niewspomniałem). Ogólnie naprawdę jest dobrze, grało się przyjemnie i dwa sny trafiły do mej topki snów ze wszystkich rozegranych w obu kampaniach. Fabuła jak zawsze to bełkot. Czy to w snach czy ze srebrnych kluczy. Nic się nie łączy i na dobrą sprawę mam wrażenie jakby sny tworzyli różni autorzy w narzuconych ramach. Na dobrą sprawę jakby na forum każdy stworzył po śnie to moglibyśmy je połączyć w kampanię i prawdopodobnie byśmy nawet nie zauważyli, że nie były w jakikolwiek sposób uwspólnione. Końcówka kampanii bardziej zrozumiała, wręcz banalna w porównaniu do tego co zafundowali w pierwszej(próbowałem to przybliżyć w jednym z postów, ale szczerze to nie wiem czy dobrze ją oddałem xD taka zamotana). W drugiej kampanii dalej możemy szukać elementów krajobrazów z naszych żetoników. Dalej nic ciekawego to nie wnosi.

Jak kogoś pierwsza kampania całkowicie nie odrzuciła i miał z niej momentami frajdę, tak spokojnie może zasiadać do drugiej. W końcu też użyjemy wielkiej figurki, którą mamy w pudle, ale szczerze powiedziawszy to dla mnie figurki w tej grze są totalnie zbędne.

Podsumowując całe doświadczenie z corem to muszę napisać, że mamy tam naprawdę bardzo dużo godzin zabawy. Mechanika daje radę, sny potrafią zaskoczyć a gra ma sporo elementów, które powoli odkrywa. Niestety jak to w grach AR czuć niedopracowanie względem zwiedzania mapy i zbierania kluczy, jest to najsłabszy element gry. Grafiki mi się bardzo podobały i nie miałem żadnych problemów ze znalezieniem czego potrzebuję. Księga skryptów bugów nie zawierała i wszystkie sny dało się zaliczyć, co przy takiej ich liczbie i tłumaczeniu z angielskiego jest godne podziwu(tylko pamiętajcie by sprawdzać czy tekst nie kończy się na drugiej stronie co pogrzebało jedną użytkowniczkę :D). Etherfields jest moją ulubioną grą ze stajni AR. Inne ich tytuły w ogóle do mnie nie trafiły(Nemesis i Tainted Grail), a tutaj bawiłem się bardzo dobrze. Całość finalnie oceniam na 8/10 przy założeniu, że używamy wersji 2.0. Naprawdę bardzo dobra gra i warta sprawdzenia.

SG otrzymałem, ale nie zamierzam rozgrywać kolejnych kampanii, gdyż żona ma już przesyt tego tytułu. A dla mnie solo w tej grze odpada, gdy 2 kampanie rozegrałem w doborowym towarzystwie :) W dodatku kto by mnie pilnował z oszukiwaniem :D Spokojnie sam mógłbym zasiąść za kolejne 6 miesięcy i grać dalej, gdyż ja się nie przejadłem, ale inne gry czekają :)

Pierwszy sen - walący się budynek
Spoiler:
Drugi sen - sterowiec
Spoiler:
Trzeci sen - Droga do szkoły
Spoiler:
4 sen - Poławiacz Pereł
Spoiler:
5 sen - Strażnik
Spoiler:
6 sen - Nadzieja
Spoiler:
7 sen - Ocean
Spoiler:
8 sen - Finał cz 1
Spoiler:
9 sen - Finał cz 2
Spoiler:
Awatar użytkownika
ixi24
Posty: 477
Rejestracja: 03 lut 2015, 00:23
Has thanked: 109 times
Been thanked: 41 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: ixi24 »

Właśnie przyszło do mnie pudełko z SG i dwoma kampaniami. Widzę, że nie są one jakoś przesadnie długie, ale zmiana wszystkich kafelków mapy świata snów, a przez to zmniejszenie ilości drzemek i łatwiejsze zdobywanie kluczy na duży plus. Dodatkowo tryb ciągłego snu, ale to już wydaje się za łatwe ;)
Sam przeszedłem obydwie kampanie w podstawce na dwie postacie i bawiłem się wyśmienicie. Już nie mogę się doczekać, aż zasiądę do kolejnych kampanii.
Obydwie kampanie rozgrywają się po ukończeniu podstawki więc muszę stworzyć postacie z 15 kartami wpływu z rynku.
Już na start narzucają się pytania:
1. Czy wszystkie wcześniej odblokowane karty wiedzy w tych kampaniach działają? (np; tryb jawy odblokowywany dość późno, jeżeli nie w drugiej kampanii z podstawki).
2. Karty wpływu które otrzymaliśmy nie z rynku, a z konkretnych snów mogą zostać dodane do naszych talii początkowych, czy te karty nie biorą udziału w nowych kampaniach?

3. A jeszcze pytanie na temat płatnych dodatków czyli Kampanii: Sfinksa i Grobowej Wiedźmy. Czy warto je kupować z drugiej ręki, bo w dystrybucji sklepowej chyba ich nie będzie ;( Ogrywał już ktoś? Jak wrażenia :)
Sprzedam Kupie IG

Zniżki: 3% ALEplanszowki
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1222
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Shodan »

ixi24 pisze: 27 mar 2023, 12:09 Właśnie przyszło do mnie pudełko z SG i dwoma kampaniami. Widzę, że nie są one jakoś przesadnie długie, ale zmiana wszystkich kafelków mapy świata snów, a przez to zmniejszenie ilości drzemek i łatwiejsze zdobywanie kluczy na duży plus. Dodatkowo tryb ciągłego snu, ale to już wydaje się za łatwe ;)
Sam przeszedłem obydwie kampanie w podstawce na dwie postacie i bawiłem się wyśmienicie. Już nie mogę się doczekać, aż zasiądę do kolejnych kampanii.
Obydwie kampanie rozgrywają się po ukończeniu podstawki więc muszę stworzyć postacie z 15 kartami wpływu z rynku.
Już na start narzucają się pytania:
1. Czy wszystkie wcześniej odblokowane karty wiedzy w tych kampaniach działają? (np; tryb jawy odblokowywany dość późno, jeżeli nie w drugiej kampanii z podstawki).
2. Karty wpływu które otrzymaliśmy nie z rynku, a z konkretnych snów mogą zostać dodane do naszych talii początkowych, czy te karty nie biorą udziału w nowych kampaniach?

3. A jeszcze pytanie na temat płatnych dodatków czyli Kampanii: Sfinksa i Grobowej Wiedźmy. Czy warto je kupować z drugiej ręki, bo w dystrybucji sklepowej chyba ich nie będzie ;( Ogrywał już ktoś? Jak wrażenia :)
Wedle mojej wiedzy:
1 - karty wiedzy normalnie działają

2 - karty wpływu ze snów (znajdźki :-) ) możesz dodać do swoich talii jeśli grasz według zasady, że wczytujesz wcześniej zasejwowaną kampanię i składasz z posiadanych kart talię o wartości 40 eteru. Wtedy możesz dodać także te karty (oczywiście dopóki mieścisz się w limicie 40 eteru). Pozostałe karty lądują w targu kart wpływu.
Nie grałem tak jak ty, że musiałem tworzyć postacie z kartami dobranymi z targu wpływu. Rozumiem, że nie miałeś zapisanej kampanii, tylko po ukończeniu coreboxa zresetowałeś grę?

3 - posiadam obydwa dodatki, ale jeszcze ich nie ogrywałem :-)
Awatar użytkownika
ixi24
Posty: 477
Rejestracja: 03 lut 2015, 00:23
Has thanked: 109 times
Been thanked: 41 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: ixi24 »

Właśnie sprawdziłem pudełko z podstawką i mam zapisaną grę z moimi postaciami i ich kartami ;) To reszta kart na pewno wraca na rynek, a nie do puli kart postaci w osobistych przegródkach ? Jak rozumiem karty, które podczas wcześniejszych kampanii zostały wyrzucone z gry, nadal pozostają w "śmietniku". I czystko techniczne pytanie: Wczytanie zapisu gry, to rozegranie przebudzenia? W sumie nie wiem, bo sam miałem grę rozłożoną cały czas na stole, aż nie przeszedłem ;)

Przy okazji podziel się wrażeniami z dodatkowych płatnych kampanii jak już je przejdziesz :)
Sprzedam Kupie IG

Zniżki: 3% ALEplanszowki
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1222
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Shodan »

Nadmiarowe karty powyżej wartości 40 eteru idą do targu wpływu, bo gdyby zostały w osobistych przegródkach, to przy najbliższym przebudzeniu mógłbyś wykonać krok deckbuildingu czyli mógłbyś rozbudować talię do maks. 40 kart, a ponieważ przebudzenie można zrobić właściwie w dowolnym momencie, to cały myk ze ścinaniem wartości talii do 40 eteru byłby bezsensu.
W instrukcji jest napisane jak wczytać grę - praktycznie jest to wykonanie przebudzenia.

EDIT
To co zostało usunięte z gry na śmietnik, pozostaje usunięte na zawsze.
W pakiecie EF 2.0 dostaje się kartę z nowym sposobem robienia zapisu stanu gry.
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 869
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 254 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Dako »

Byłem w błędzie bo okazało się, że jednak takie dodatki jak Wiedźma i Sfinks oraz reszta wjechały do sklepów planszówkowych i na pewien duży portal sprzedażowy ...
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Muleq »

Czy dostał już ktos z Was 2 fale z Aleplanszowek?? Wiem że sklepy otrzymują jako ostatnie ale to już chyba ponad miesiąc mija...
Awatar użytkownika
lou
Posty: 153
Rejestracja: 28 sty 2010, 15:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 27 times
Been thanked: 34 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: lou »

Tak, tydzień temu
"Humans need fantasy to be human. "
— Terry Pratchett
moje gry
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Muleq »

lou pisze: 15 kwie 2023, 22:05 Tak, tydzień temu
Dzięki, w takim razie muszę się skontaktować ze sklepem.
Sixshot
Posty: 218
Rejestracja: 16 lis 2022, 20:37
Has thanked: 29 times
Been thanked: 17 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Sixshot »

Widzę że w sklepach za około 500zł można kupić wszystkie dodatki tj Sphinks , Wieźdzma i Wilczyca.
Pytanie do ludzi co już to mają w wersji angielskiej. Czy te dodatki są warte świeczki ? Spodobała nam się podstawka Ethera z żona gramy wiec zakładam ,ze dodatki powinny też się nam spodobać ,ale różnie bywa.
Druga sprawa to Eth 2.0 te nowe zasady to są w którymś z tych dodatkow czy trzeba osobno kupić jeszcze ?
Archmikel
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2022, 20:17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Archmikel »

Ciekawi mnie bardzo ta gra ze względu na nietypowy temat i jej surrealistyczny klimat. Chciałbym jednak zapytać o techniczne sprawy z nią związane. Widzę że komponentów jest bardzo dużo. Ile zajmuje jej przygotowanie i złożenie? Ile minimalnie potrzeba czasu na jedną sesję do momentu w którym można zapisać jej stan, przy założeniu że nie mógłbym jej zostawić rozłożonej na stałe na stole? Czy da się w to grać dysponując np. 1,5-2 godziny czasu na sesję?
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Muleq »

Archmikel pisze: 27 kwie 2023, 20:06 Ciekawi mnie bardzo ta gra ze względu na nietypowy temat i jej surrealistyczny klimat. Chciałbym jednak zapytać o techniczne sprawy z nią związane. Widzę że komponentów jest bardzo dużo. Ile zajmuje jej przygotowanie i złożenie? Ile minimalnie potrzeba czasu na jedną sesję do momentu w którym można zapisać jej stan, przy założeniu że nie mógłbym jej zostawić rozłożonej na stałe na stole? Czy da się w to grać dysponując np. 1,5-2 godziny czasu na sesję?
Na pierwszą sesję zarezerwowałbym sobie trochę więcej czasu ale po tym jak już opanujesz zasady to 2h na jeden sen powinno w zupełności wystarczyć tym bardziej, że w najnowszej wersji znacznie skrócone zostały drzemki, które też sporo czasu zajmowały.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4080
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: brazylianwisnia »

Muleq pisze: 27 kwie 2023, 22:07
Archmikel pisze: 27 kwie 2023, 20:06 Ciekawi mnie bardzo ta gra ze względu na nietypowy temat i jej surrealistyczny klimat. Chciałbym jednak zapytać o techniczne sprawy z nią związane. Widzę że komponentów jest bardzo dużo. Ile zajmuje jej przygotowanie i złożenie? Ile minimalnie potrzeba czasu na jedną sesję do momentu w którym można zapisać jej stan, przy założeniu że nie mógłbym jej zostawić rozłożonej na stałe na stole? Czy da się w to grać dysponując np. 1,5-2 godziny czasu na sesję?
Na pierwszą sesję zarezerwowałbym sobie trochę więcej czasu ale po tym jak już opanujesz zasady to 2h na jeden sen powinno w zupełności wystarczyć tym bardziej, że w najnowszej wersji znacznie skrócone zostały drzemki, które też sporo czasu zajmowały.
Nie w najnowszej wersji zostały skrócone tylko powstał opcjonalny tryb bez drzemek. To brzmi jakby zmieniły się główne zasady gry...
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
GlupiaJa
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2023, 22:38
Has thanked: 2 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: GlupiaJa »

Dobra a niech mnie ktoś oświeci , co zrobić w sytuacji wymieszania kart z różnych talii ?
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4080
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: brazylianwisnia »

GlupiaJa pisze: 27 kwie 2023, 22:41 Dobra a niech mnie ktoś oświeci , co zrobić w sytuacji wymieszania kart z różnych talii ?
Po co je mieszać?ułożyć ponownie wg numerów.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
GlupiaJa
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2023, 22:38
Has thanked: 2 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: GlupiaJa »

Wzięła się za to niekompetentna osoba - chciała pomóc - zaszkodziła. Podzieliła wszystkie karty na na grupy np karty wpływu , karty losu itd. A z tego co oglądałam na reckach na YT to pokazywali że mają one być pomieszane tak jak były...
Awatar użytkownika
sin
Posty: 672
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:59
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 175 times
Been thanked: 300 times
Kontakt:

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: sin »

Karty są numerowane na rewersach według wzoru: <liczba rzymska>-<liczba arabska><litera>, np. I-03A. Posortuj je rosnąco według liczb arabskich, a dla takich samych liczb - literami. W taki sposób odtworzysz talie poszczególnych snów i dodatków. To co powinno Ci zostac to karty wpływu z ikonami postaci (startowe decki postaci), karty wpływu bez numerków (startowy market), początkowe karty defektu i losu bez numerków oraz talia tur, ewentualnie pór roku (chociaż te się chyba odblokowuje w pierwszym śnie, możliwe, ze coś z tego co wskazałem jako pozostające też).
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.
SickMind
Posty: 154
Rejestracja: 02 lip 2020, 12:16
Has thanked: 7 times
Been thanked: 22 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: SickMind »

GlupiaJa pisze: 28 kwie 2023, 06:44 Wzięła się za to niekompetentna osoba - chciała pomóc - zaszkodziła. Podzieliła wszystkie karty na na grupy np karty wpływu , karty losu itd. A z tego co oglądałam na reckach na YT to pokazywali że mają one być pomieszane tak jak były...
Tu masz jak powinny być karty ułożone.

https://www.etherfields-secrets.com/for ... -and-tiles

pozdro
Archmikel
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2022, 20:17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Archmikel »

Czy w Etherfields można zagrać z 10 latkiem? Nie pytam o stopień skomplikowania zasad tylko o historię, opisy fabularne, podejmowane w grze decyzje itp.
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2267
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 395 times
Been thanked: 1044 times
Kontakt:

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Leviathan »

Archmikel pisze: 02 maja 2023, 20:00 Czy w Etherfields można zagrać z 10 latkiem? Nie pytam o stopień skomplikowania zasad tylko o historię, opisy fabularne, podejmowane w grze decyzje itp.

Tak. Bez problemu.
Archmikel
Posty: 11
Rejestracja: 24 maja 2022, 20:17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Archmikel »

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Zastanawiam się poważnie nad tą grą min. dzięki dobrym materiałom na Wojennik TV :)
ODPOWIEDZ