Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!

Czy chcesz mieć własną kopię gry poprzez zamówienie zbiorowe?

TAK, pewnie że chcę
357
85%
Oczywiście, muszę ją mieć! (ankieta musi mieć min. 2opcje do wyboru ;) )
62
15%
 
Liczba głosów: 419

MadMaciek
Posty: 12
Rejestracja: 02 lut 2020, 10:25
Has thanked: 1 time

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: MadMaciek »

Fulgrim pisze: 23 mar 2023, 10:49
MadMaciek pisze: 23 mar 2023, 00:42 Hej, może to pytanie już było, szukałem, użyłem lupki i nie znalazłem. Jaka jest różnica LE:Wiedźmin względem LE:Alien? Chodzi mi o zestaw wystawiony w MB Print. Co ten zestaw obejmuje?
LE: Wiedzmin to reskin LE: alien. Ta sama gra i mechanika, inne uniwersum.
Dzięki. To wiem. Chodzi mi o to, czy zawartość jest 1:1 w sensie ilości przełożona. Tyle samo kart, tyle samo scenariuszy?
A skoro już Fulgrim mi odpowiada 😀 to jakie widzisz szanse że startem zbiórki na Twój wydruk? Wiem, że takich pytań masz pewnie Pierdyliard dziennie, no ale cóż, spróbuję. Pytanie ważne, bo córka wchodzi w nastolectwo, lubi wiedźmia i deckbuilding i urodziny w perspektywie kilku miesięcy
Awatar użytkownika
Fulgrim
Posty: 1123
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:45
Has thanked: 1 time
Been thanked: 84 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Fulgrim »

MadMaciek pisze: 23 mar 2023, 11:11
Fulgrim pisze: 23 mar 2023, 10:49
MadMaciek pisze: 23 mar 2023, 00:42 Hej, może to pytanie już było, szukałem, użyłem lupki i nie znalazłem. Jaka jest różnica LE:Wiedźmin względem LE:Alien? Chodzi mi o zestaw wystawiony w MB Print. Co ten zestaw obejmuje?
LE: Wiedzmin to reskin LE: alien. Ta sama gra i mechanika, inne uniwersum.
Dzięki. To wiem. Chodzi mi o to, czy zawartość jest 1:1 w sensie ilości przełożona. Tyle samo kart, tyle samo scenariuszy?
A skoro już Fulgrim mi odpowiada 😀 to jakie widzisz szanse że startem zbiórki na Twój wydruk? Wiem, że takich pytań masz pewnie Pierdyliard dziennie, no ale cóż, spróbuję. Pytanie ważne, bo córka wchodzi w nastolectwo, lubi wiedźmia i deckbuilding i urodziny w perspektywie kilku miesięcy
Nie obiecuje jeszcze żadnych terminówl, ale najszybciej jak to będzie ludzko możliwe :P
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 397
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 439 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Lets_Grajmy »

MadMaciek pisze: 23 mar 2023, 11:11
Fulgrim pisze: 23 mar 2023, 10:49
MadMaciek pisze: 23 mar 2023, 00:42 Hej, może to pytanie już było, szukałem, użyłem lupki i nie znalazłem. Jaka jest różnica LE:Wiedźmin względem LE:Alien? Chodzi mi o zestaw wystawiony w MB Print. Co ten zestaw obejmuje?
LE: Wiedzmin to reskin LE: alien. Ta sama gra i mechanika, inne uniwersum.
Dzięki. To wiem. Chodzi mi o to, czy zawartość jest 1:1 w sensie ilości przełożona. Tyle samo kart, tyle samo scenariuszy?
A skoro już Fulgrim mi odpowiada 😀 to jakie widzisz szanse że startem zbiórki na Twój wydruk? Wiem, że takich pytań masz pewnie Pierdyliard dziennie, no ale cóż, spróbuję. Pytanie ważne, bo córka wchodzi w nastolectwo, lubi wiedźmia i deckbuilding i urodziny w perspektywie kilku miesięcy
Jest dokładnie to samo co w podstawce Aliena, mechanicznie również, oczywiście tylko ubrane w inne słowa dostosowane do uniwersum. Dodatkowo w odróżnieniu od podstawki przygotowałem też plansze dla graczy, w tym dla Gracza-Wilkołaka (Alien Player) oraz 16 kart z trudniejszymi misjami, które były dopiero w dodatkach.
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
MadMaciek
Posty: 12
Rejestracja: 02 lut 2020, 10:25
Has thanked: 1 time

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: MadMaciek »

Lets_Grajmy pisze: 23 mar 2023, 11:56
MadMaciek pisze: 23 mar 2023, 11:11
Fulgrim pisze: 23 mar 2023, 10:49

LE: Wiedzmin to reskin LE: alien. Ta sama gra i mechanika, inne uniwersum.
Dzięki. To wiem. Chodzi mi o to, czy zawartość jest 1:1 w sensie ilości przełożona. Tyle samo kart, tyle samo scenariuszy?
A skoro już Fulgrim mi odpowiada 😀 to jakie widzisz szanse że startem zbiórki na Twój wydruk? Wiem, że takich pytań masz pewnie Pierdyliard dziennie, no ale cóż, spróbuję. Pytanie ważne, bo córka wchodzi w nastolectwo, lubi wiedźmia i deckbuilding i urodziny w perspektywie kilku miesięcy
Jest dokładnie to samo co w podstawce Aliena, mechanicznie również, oczywiście tylko ubrane w inne słowa dostosowane do uniwersum. Dodatkowo w odróżnieniu od podstawki przygotowałem też plansze dla graczy, w tym dla Gracza-Wilkołaka (Alien Player) oraz 16 kart z trudniejszymi misjami, które były dopiero w dodatkach.
Super, dzięki wielkie za odpowiedź. Planujesz dodatki?
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 397
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 439 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Lets_Grajmy »

Może kiedyś. Ostatnio nie grzebałem w tych plikach.
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
Pompex
Posty: 40
Rejestracja: 02 paź 2023, 20:10
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Pompex »

Znamy może już przybliżoną datę wydruku? Pozdrawiam i czekam
Awatar użytkownika
Fulgrim
Posty: 1123
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:45
Has thanked: 1 time
Been thanked: 84 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Fulgrim »

Pompex pisze: 03 paź 2023, 14:31 Znamy może już przybliżoną datę wydruku? Pozdrawiam i czekam
Do zbiórki jest osobny temat: viewtopic.php?t=74243

Generalnie - wzglednie niedlugo, ale musze sie odkopać troche z pozostałych projektów bo nie wyrabiam. Generalnie zbiorka wystartuje jak bede mial wszystkie lementy zatwierdzone i gotowe do produkcji, tak zeby jak najmneijszy czas był miedy zbiórką a dostawą. Jest szansa ze jeszcze w tym miesiacu, napewno w tym roku.
Awatar użytkownika
daro69
Posty: 118
Rejestracja: 02 gru 2015, 01:07
Has thanked: 93 times
Been thanked: 10 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: daro69 »

Jak widać nadal nawet nie słychać nic o tym :( , na pewno w 2023 miało rusZyc i cisza ...
Awatar użytkownika
Gun3R
Posty: 127
Rejestracja: 13 wrz 2020, 23:10
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 34 times
Been thanked: 44 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Gun3R »

daro69 pisze: 04 sty 2024, 21:07 Jak widać nadal nawet nie słychać nic o tym :( , na pewno w 2023 miało rusZyc i cisza ...
No, trudno mieć pretensje do Fulgrima, ale mi już dawno przeszła ochota patrząc jak długo ten temat stoi w miejscu :P
Awatar użytkownika
Fulgrim
Posty: 1123
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:45
Has thanked: 1 time
Been thanked: 84 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Fulgrim »

Tak, wiadomo.
W tym tygodniu pójdzie ankieta (jak tylko skończe ją robić, więc pewnie przed weekendem) z ostatecznymi zapisami i ceną (trzeba się liczyć z widełkami od 290 do 310 w zależnosci od kilku zmiennych o których będe wiedział dopiero później - ilość zapisanych, koszt transportu materiału na maty, itd...).

Oczywiscie wszyscy zapisani dostaną info również mailowo. Pewnie nie wszyscy jednocześnie bo mój makro które używam do wysyłania maili tak żeby nie wpadało do spamu jest ustawione na jednego maila na minute, i ma limit do 500 maili dziennie, więc bedzie szło pewnie dwa dni.

Planning jest taki:
Ankieta bedzie otwarta do końca Marca, w Kwietniu będe zbierał wpłaty
Na początku Marca uruchomie produkcje według trendów na ankiecie (specjalnie rozdzielam ankiete i platność żeby móc się przygotować, i nie było spiny z zapisywaniem na ostatnią chwile).

Produkcja ok. 2 miesiące, wpłaty miesiąc - dostawy powinny być w Maju.

Co będzie w środu?
Pare słow co do wykończeń - jak wiadomo, tak jak w oryginalnym Alienie będzie neoprenowa mata. Karty teksturowane linen, przekladki najpewniej z dodatkowym lakierem wybiórczym. Planszetki graczy na tekturze "kartowej", dwustronne.

Planszetki graczy będzie opcja upgrade'u do 6 jednostronnych "planszetek" neoprenowych, przy czym będzie to dostępne w "ankiecie dopełniającej" która będe wysyłał w późniejszym terminie, w której będą również dostępne różne dodadki które przygotuje PrintYourFun, typu nakladki na plansze gracza czy podajniki.

I tak, całkowicie zdaje sobie sprawe z z*****em z tym ile to trwa, stąd niejako w ramach przeprosin wyżej wspomnianie uszlachetnienia które dorzucam na pocieszenie.
PS: bez linena na pudełku, mocno zwiększa to podatność na otarcia.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2024, 12:01 przez Fulgrim, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3290
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 427 times
Been thanked: 1038 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: psia.kostka »

This is it! At last!
Kto nie dożył, ten gapa :P

Obrazek
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
MowMiStefan
Posty: 628
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:09
Lokalizacja: Warszawa/Tychy
Has thanked: 67 times
Been thanked: 162 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: MowMiStefan »

Fulgrim pisze: 06 lut 2024, 11:47 I tak, całkowicie zdaje sobie sprawe z z*****em z tym ile to trwa, stąd niejako w ramach przeprosin wyżej wspomnianie uszlachetnienia które dorzucam na pocieszenie.
Jaja sobie robisz z tym komentarzem?

Mi się nawet nie chce pisać o Dominikowych Zerywiach, Portalowych Robinsonach, czy Mythicowych DarkestDungeonach. Tutaj z góry każdy wie, że masz inne projekty otwarte, więc please - bez spiny :) Love jest.
Moja półka - chetnie umówię się na partyjkę (Tychy i okolice).

Sprzedam / Kupię
Awatar użytkownika
Fulgrim
Posty: 1123
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:45
Has thanked: 1 time
Been thanked: 84 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Fulgrim »

MowMiStefan pisze: 06 lut 2024, 11:59
Fulgrim pisze: 06 lut 2024, 11:47 I tak, całkowicie zdaje sobie sprawe z z*****em z tym ile to trwa, stąd niejako w ramach przeprosin wyżej wspomnianie uszlachetnienia które dorzucam na pocieszenie.
Jaja sobie robisz z tym komentarzem?

Mi się nawet nie chce pisać o Dominikowych Zerywiach, Portalowych Robinsonach, czy Mythicowych DarkestDungeonach. Tutaj z góry każdy wie, że masz inne projekty otwarte, więc please - bez spiny :) Love jest.
Wole reprezentować lepszy poziom niż wyżej wspomniani nie tylko pod kątem jakości :P
Thrill-k3
Posty: 27
Rejestracja: 18 kwie 2020, 15:50
Has thanked: 32 times
Been thanked: 9 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Thrill-k3 »

MowMiStefan pisze: 06 lut 2024, 11:59
Fulgrim pisze: 06 lut 2024, 11:47 I tak, całkowicie zdaje sobie sprawe z z*****em z tym ile to trwa, stąd niejako w ramach przeprosin wyżej wspomnianie uszlachetnienia które dorzucam na pocieszenie.
Jaja sobie robisz z tym komentarzem?

Mi się nawet nie chce pisać o Dominikowych Zerywiach, Portalowych Robinsonach, czy Mythicowych DarkestDungeonach. Tutaj z góry każdy wie, że masz inne projekty otwarte, więc please - bez spiny :) Love jest.
E! Portalu to Ty nie szkaluj! Obiecali kafelek dostępny rok temu na portalconie? Obiecali! Więc miarkuj słowa! 🤣
Fulgrim - LOVE 4EVER
Awatar użytkownika
Gun3R
Posty: 127
Rejestracja: 13 wrz 2020, 23:10
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 34 times
Been thanked: 44 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Gun3R »

Ciekaw jestem jak pokryją się realni chętni z wynikami ankiety przeprowadzonej na początku tematu :D
Ostatnio zmieniony 06 lut 2024, 12:11 przez Gun3R, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3290
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 427 times
Been thanked: 1038 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: psia.kostka »

Gdy ktoś pyta, czy Legendę Białego Wilka mam z pierwszej Fulgrimowej zbiórki na forum:

Obrazek
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Fulgrim
Posty: 1123
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:45
Has thanked: 1 time
Been thanked: 84 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Fulgrim »

psia.kostka pisze: 06 lut 2024, 12:10 Gdy ktoś pyta, czy Legendę Białego Wilka mam z pierwszej Fulgrimowej zbiórki na forum:

Obrazek
Pfff... Bardziej jak ktoś pyta o "wersje" podstawki zakazanych gwiazd :P
ODPOWIEDZ