Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3314
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 428 times
Been thanked: 1039 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

arturmarek pisze: 23 mar 2023, 16:50 Obejrzałem TOP10 Dice Towera "Enemies of Gaming"
Zerknij tez na "oryginal":
Tom, Zee, & Rodney look at the Enemies of Gaming!
https://www.youtube.com/watch?v=ytUUQhKdzL0
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8735
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2645 times
Been thanked: 2331 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Curiosity »

arturmarek pisze: 23 mar 2023, 16:50 Obejrzałem TOP10 Dice Towera "Enemies of Gaming" i stwierdziłem, że trochę brakuje takich około-planszówkowych tematów w mediach planszówkowych.
Takich, czyli jakich? Rzuciłeś temat to dokończ, proszę, bo inaczej nie ma się jak odnieść. O czym tam mówiono?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1476
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 715 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: arturmarek »

psia.kostka pisze: 23 mar 2023, 17:26
arturmarek pisze: 23 mar 2023, 16:50 Obejrzałem TOP10 Dice Towera "Enemies of Gaming"
Zerknij tez na "oryginal":
Tom, Zee, & Rodney look at the Enemies of Gaming!
https://www.youtube.com/watch?v=ytUUQhKdzL0
Widziałem to te trzy lata temu.
Curiosity pisze: 23 mar 2023, 18:11
arturmarek pisze: 23 mar 2023, 16:50 Obejrzałem TOP10 Dice Towera "Enemies of Gaming" i stwierdziłem, że trochę brakuje takich około-planszówkowych tematów w mediach planszówkowych.
Takich, czyli jakich? Rzuciłeś temat to dokończ, proszę, bo inaczej nie ma się jak odnieść. O czym tam mówiono?
Mike, Camilla i Chris opowiadali z grubsza o tym co ich (WULGARYZMY! - Curiosity) wprowadza w wyraźny stan niezadowolenia* w hobby planszówkowym. W komentarzu chodziło mi ogólnie o pogadanki około-planszówkowe. W materiałach jest nacisk na nowości. Ja nie kupuję bardzo dużo gier i nie gram "zaliczam" rozgrywek w nowe gry. Paradoksalnie najchętniej słucham recenzji gier, w które już grałem, jako takiego substytutu rozmowy o tej grze. No, ale to też było wspomniane w tym materiale DT, że najlepszą oglądalność mają materiały o nowych grach. Tutaj na forum też widać, że więcej rozmowy jest o jeszcze nie wydanych grach niż o tym, które wyszły w zeszłym roku.

Dosłuchałem dzisiaj na spacerze z psem drugiej części Q&A KPiB. Ja lubię takie prywatne pogadanki, bo pomagają mi w tym odbiorze materiałów "substytutu rozmowy z kolegą o planszówkach". Co mi dało do myślenia, to, że na prawdę żyję w konkretnej bańce (zob. link). Okazało się, że z czterech chłopaków trochę młodszych ode mnie, mieszkających w dużym mieście, żaden nie używa angielskiego na co dzień. Co więcej, poza Piotrkiem, który mieszkał za granicą, żaden tego angielskiego nie używał nigdy w pracy.

*oryginalnie wylgaryzm był wygwiazdkowany, ale widocznie niewystarczająco
loaru
Posty: 302
Rejestracja: 13 sty 2015, 10:07
Has thanked: 64 times
Been thanked: 117 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: loaru »

Trochę szkoda, że większość nagrań twórcy udostępniają od środy do końca tygodnia. Człowiek przesłucha wszystkiego i potem nie ma z czym biegać w poniedziałki :lol:
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 767
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 667 times
Been thanked: 781 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: anitroche »

loaru pisze: 29 mar 2023, 12:06 Trochę szkoda, że większość nagrań twórcy udostępniają od środy do końca tygodnia. Człowiek przesłucha wszystkiego i potem nie ma z czym biegać w poniedziałki :lol:
Mam dokładnie to samo przemyślenie :D. Niestety jak miałam ambitny plan, żeby swoje filmy wrzucać w poniedziałki, to okazało się, że nagrać coś czas mam najczęściej w niedzielę i potem poniedziałek i wtorek poświęcam na obróbkę i tak została środa :(
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5210
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

O prosze to sie nazywa wyższa półka w robieniu unboxingow. Przyznać sie kto ma takie fetysze?
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3314
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 428 times
Been thanked: 1039 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

BOLLO pisze: 06 kwie 2023, 11:45 Przyznać sie kto ma takie fetysze?
Niezly perwol, (pewnie stopkarz ;)).
Wytrzymalem ledwo kilkanascie sekund przeklikiwania. Trzeba miec szczegolny gust, by 45minut wysiedziec.
Do tego jakies artefakty mi sie wyswietlaly, przeklamania obrazu przy ruchu. No chyba, ze do 8K to trzeba juz jakis nowy monitor :P Tym gorzej.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4093
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2616 times
Been thanked: 2541 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gizmoo »

BOLLO pisze: 06 kwie 2023, 11:45 Przyznać sie kto ma takie fetysze?
Też celebruję odpakowywanie nowej gry, ale tutaj osiągnięto chyba pułap yogi oddechu. :lol: Wolniej już się nie dało.

Ale przyznaję, że przynajmniej nakręcone ładnie.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5210
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Bo to sie drogi Panie przed snem slucha aby sie dobrze snilo.
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4464
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1423 times
Been thanked: 1099 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: garg »

Obserwowanie schnącej farby lub rosnącej trawy wydaje mi się całkiem dynamiczną alternatywą dla tego unboxingu :mrgreen:
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2267
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 395 times
Been thanked: 1044 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Leviathan »

BOLLO pisze: 06 kwie 2023, 13:38 Bo to sie drogi Panie przed snem slucha aby sie dobrze snilo.
Z tym to trzeba uważać, żeby nie śniło Ci się przypadkiem w kółko, że grasz w Catana, cały czas rzucasz siódemki i masz osiem kart na ręce :wink:
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5210
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Leviathan pisze: 06 kwie 2023, 13:56
BOLLO pisze: 06 kwie 2023, 13:38 Bo to sie drogi Panie przed snem slucha aby sie dobrze snilo.
Z tym to trzeba uważać, żeby nie śniło Ci się przypadkiem w kółko, że grasz w Catana, cały czas rzucasz siódemki i masz osiem kart na ręce :wink:
Tak slyszalem jak Edmund mial takie koszmary :mrgreen:
Awatar użytkownika
612
Posty: 434
Rejestracja: 16 mar 2015, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 69 times
Been thanked: 561 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: 612 »

Niezłe, czekam na unboxing paczki krepiny.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Ardel12 »

Oglądam KPiB i widzę koledzy lubią kopać sobie grób coraz głębiej xD

Pierwsze 30min jest o dupa gate, a może Dupa-Gate,DupaGate...czyli sytuacji o tekście, który tutaj rozlał się jak i na innych kanałach(pokaż DUPE).

Wiadomo jest próba kajania się i wyjaśniania, ale sposób mnie powalił :D
Padają słowa jak: Gówniara, brak pomysłu na siebie(względem Gralutki), Gambit to menel(z faktem ciężko dyskutować xD).
A to wszystko przy pięknym zdjęciu panny w kusym stroju z tyłkiem zakrytym grafiką świnki. Ciekawie to współgra z poruszanym tematem wyglądu i nie odnoszeniu się do niego.

Nie wiem, są dwa podejścia wyjścia z blamażu. Jeden to posypania głowy solą, przeproszenie i zamknięcie tych drzwi. Drugi ciekawszy, zrobienie wielkiej akcji niby przeprosin wraz z odwracaniem kota ogonem i pod tym jechać dalej xD Przypominają mi się odcinki z South Parku z Cartmanem, który miał przeprosić swojego kolegę Kyle za swoje teksty. No wypisz wymaluj :D

Słucham dalej, bo chłopaki mogą zastąpić mi Trudne Sprawy lub inne szrot media, które oglądam/słucham do resetu mózgu lub do porządków/pracy.
loaru
Posty: 302
Rejestracja: 13 sty 2015, 10:07
Has thanked: 64 times
Been thanked: 117 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: loaru »

Prezes w 2Pionkach co odcinek dominuje słownie swoją małżonkę („młotku, ciołku”), a jakoś nikt nie nagłaśnia tej przemocy domowej :D
kuba32
Posty: 327
Rejestracja: 23 sie 2021, 17:01
Has thanked: 219 times
Been thanked: 192 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kuba32 »

Ardel12 pisze: 07 kwie 2023, 14:02 Oglądam KPiB i widzę koledzy lubią kopać sobie grób coraz głębiej xD

Pierwsze 30min jest o dupa gate, a może Dupa-Gate,DupaGate...czyli sytuacji o tekście, który tutaj rozlał się jak i na innych kanałach(pokaż DUPE).

Wiadomo jest próba kajania się i wyjaśniania, ale sposób mnie powalił :D
Padają słowa jak: Gówniara, brak pomysłu na siebie(względem Gralutki), Gambit to menel(z faktem ciężko dyskutować xD).
A to wszystko przy pięknym zdjęciu panny w kusym stroju z tyłkiem zakrytym grafiką świnki. Ciekawie to współgra z poruszanym tematem wyglądu i nie odnoszeniu się do niego.

Nie wiem, są dwa podejścia wyjścia z blamażu. Jeden to posypania głowy solą, przeproszenie i zamknięcie tych drzwi. Drugi ciekawszy, zrobienie wielkiej akcji niby przeprosin wraz z odwracaniem kota ogonem i pod tym jechać dalej xD Przypominają mi się odcinki z South Parku z Cartmanem, który miał przeprosić swojego kolegę Kyle za swoje teksty. No wypisz wymaluj :D

Słucham dalej, bo chłopaki mogą zastąpić mi Trudne Sprawy lub inne szrot media, które oglądam/słucham do resetu mózgu lub do porządków/pracy.
Mieli posypać głowy popiołem, bo kilku negatywnie nastawionych wytoczyło przeciwko nim krucjaty? Przedstawili dokładnie powody dlaczego padły takie a nie inne słowa.

A na twoje "padają słowa" brak mi słów - rzucasz cytatami kompletnie wyjętymi z kontekstu, który to był budowany przez te 30 minut o których wspominasz, wygląda jakbyś koniecznie chciał nakręcić kolejną gównoburzę.

Co do samego odcinka to niestety merytorycznie miernie i bez szału, uratował screen z "40 egzemplarzami Cry Havoca" w temacie spekulanctwa :lol:
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2023, 16:50 przez kuba32, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 556
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 243 times
Been thanked: 290 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: andrzejstrzelba »

Myślę że przed rozpoczęciem słuchania KPiB każdy powinien wyjąć kijek z pupy. Wtedy jest zdecydowanie łatwiej, przystępniej i przyjemniej.
Jeżeli jednak ten kijek utkwił na stałe to lepiej nie włączać w ogóle.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Ardel12 »

kuba32 pisze: 07 kwie 2023, 14:36 Mieli posypać głowy popiołem, bo kilku negatywnie nastawionych wytoczyło przeciwko nim krucjaty? Przedstawili dokładnie powody dlaczego padły takie a nie inne słowa.
Kilku? No raczej ja widząc tutaj i na FB kolejne wątki to bym mówił o większej liczbie osób, no ale w sumie mało ich słucha :D
kuba32 pisze: 07 kwie 2023, 14:36 A na twoje "padają słowa" brak mi słów - rzucasz cytatami kompletnie wyjętymi z kontekstu, który to był budowany przez te 30 minut o których wspominasz, wygląda jakbyś koniecznie chciał nakręcić kolejną gównoburzę.
No dokładnie, bawię się perscepcją, o której oni mówili. Wyjmowaniu z kontekstu. TAK!

BOLLO też tam obrywa, pojawił się wątek, który w sumie rzucił mi się w oczy na FB z oszustem, ale dalej trzeba wyjąć kij z dupy i mózg z głowy by to słuchać andrzejstrzelba
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 556
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 243 times
Been thanked: 290 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: andrzejstrzelba »

Ardel12 pisze: 07 kwie 2023, 15:44 ...
BOLLO też tam obrywa, pojawił się wątek, który w sumie rzucił mi się w oczy na FB z oszustem, ale dalej trzeba wyjąć kij z dupy i mózg z głowy by to słuchać andrzejstrzelba
O popatrz. Bardzo Ci przeszkadza że złe KPiB obrazili kobietę, jednak Tobie bardzo łatwo przyszło stwierdzenie że nie mam mózgu skoro lubię ich słuchać.
Dlaczego oni nie mogą jej obrażać a Ty mnie możesz ? Bo Twój post przeczyta kilkadziesiąt osób, a ich słucha kilkaset kilka tysięcy osób ? Z czego wynikają Twoje podwójne standardy?
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 775
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 149 times
Been thanked: 512 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

Ardel12 pisze: 07 kwie 2023, 14:02 Oglądam KPiB i widzę koledzy lubią kopać sobie grób coraz głębiej xD

Pierwsze 30min jest o dupa gate, a może Dupa-Gate,DupaGate...czyli sytuacji o tekście, który tutaj rozlał się jak i na innych kanałach(pokaż DUPE).

Wiadomo jest próba kajania się i wyjaśniania, ale sposób mnie powalił :D
Padają słowa jak: Gówniara, brak pomysłu na siebie(względem Gralutki), Gambit to menel(z faktem ciężko dyskutować xD).
A to wszystko przy pięknym zdjęciu panny w kusym stroju z tyłkiem zakrytym grafiką świnki. Ciekawie to współgra z poruszanym tematem wyglądu i nie odnoszeniu się do niego.

Nie wiem, są dwa podejścia wyjścia z blamażu. Jeden to posypania głowy solą, przeproszenie i zamknięcie tych drzwi. Drugi ciekawszy, zrobienie wielkiej akcji niby przeprosin wraz z odwracaniem kota ogonem i pod tym jechać dalej xD Przypominają mi się odcinki z South Parku z Cartmanem, który miał przeprosić swojego kolegę Kyle za swoje teksty. No wypisz wymaluj :D

Słucham dalej, bo chłopaki mogą zastąpić mi Trudne Sprawy lub inne szrot media, które oglądam/słucham do resetu mózgu lub do porządków/pracy.
Polecam ten opis. W 100% oddaje to o czym rozmawialiśmy przez 30 minut :wink: .
Szczególnie urzekło mnie wpychanie nam w usta słów, że Gambit to menel.
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: rastula »

im więcej czytam krytów KPiB tym bardziej chłopców lubię :)...tacy obrońcy cnót recenzenckich to skarb :)...i jeszcze bolusia krytykują...zaraz patronite wejdzie :D...
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Ardel12 »

andrzejstrzelba pisze: 07 kwie 2023, 16:00
Ardel12 pisze: 07 kwie 2023, 15:44 ...
BOLLO też tam obrywa, pojawił się wątek, który w sumie rzucił mi się w oczy na FB z oszustem, ale dalej trzeba wyjąć kij z dupy i mózg z głowy by to słuchać andrzejstrzelba
O popatrz. Bardzo Ci przeszkadza że złe KPiB obrazili kobietę, jednak Tobie bardzo łatwo przyszło stwierdzenie że nie mam mózgu skoro lubię ich słuchać.
Dlaczego oni nie mogą jej obrażać a Ty mnie możesz ? Bo Twój post przeczyta kilkadziesiąt osób, a ich słucha kilkaset kilka tysięcy osób ? Z czego wynikają Twoje podwójne standardy?
A gdzie stwierdziłem, że nie masz mózgu? Ot napisałem by móc słuchać dramek potrzeba wyjąć kij z 4 literek od Ciebie, a od siebie dodałem o mózgu, ponieważ dla mnie poziomem są na równi z trudnymi sprawami, które notebane przyznałem się oglądać :) Ot trzeba mięć odpowiedni flow niczym do Strasznego Filmu(ucztą intelektualną to nie jest). Obrażać zamiaru nie miałem w żadnej mierze Ciebie. Obrażanie mi się nie podoba i standardów podwójnych nie mam. I tak, nie liczy się ile osób słucha, bo to jest tak na prawdę świadectwo o mówiącym.

Jasno dramki definiujemy jako pudelka(a i sami tak się podsumowują, chyba jak pamiętam któryś odcinek a może ktoś na forum tak ich podsumował...), więc chyba to nie problem przyrównać to do tuzów nizin. Filmy klasy B przecież zyskują swoje grono fanów, choć dla niektórych są crapem.
VivoBrezo pisze: 07 kwie 2023, 16:22 Polecam ten opis. W 100% oddaje to o czym rozmawialiśmy przez 30 minut .
Szczególnie urzekło mnie wpychanie nam w usta słów, że Gambit to menel.
No chociaż ktoś docenił. Tyle czasu oglądania, to jakiegoś like byście dali mi, że to prztrwałem :D
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 661
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 242 times
Been thanked: 358 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Otorek »

VivoBrezo - troche mi smutno, że próbowaliście przez 30 minut tłumaczyć swoją dramkę publice, która jak widać i tak nie potrafi zrozumieć słów przekazywanych drogą ustną i zniża się do poziomu zwykłego szkalowania (paracytat z Gambitem), ale jak się wyłącza mózg podczas słuchania to w sumie czego tu oczekiwać...
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2023, 21:00 przez Otorek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
rav126
Posty: 795
Rejestracja: 27 paź 2010, 00:56
Has thanked: 406 times
Been thanked: 500 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: rav126 »

Też dzisiaj posłuchałem KPiB. Marek wyjaśnił co mu nie pasuje w całej sytuacji z Gralutką, pojawiły się cytaty jej wypowiedzi z nakreślonym kontekstem, a nie wyrwane z niego, podtrzymał co o tym sądzi, jednocześnie wyrażając żal, że mógł użyć mniej wulgarnego słownictwa i właściwie tylko tego żałuje. Mi takie wyjaśnienie pasuje. Słowa "gówniara" i "menel" padają w konktretnym kontekście, a rzucanie ich przez Ciebie w taki sposób to tylko kręcenie kolejnej dramki.
Ardel12, chyba faktycznie słuchaliśmy czego innego albo Ty wyłączyłeś mózg podczas słuchania. Bo nic tam nie było tak proste jak Ty próbujesz przedstawić. Można się z nimi mimo wszystko nie zgadzać, ale przedstawianie tego w tak zakłamany sposób, to kręcenie niepotrzebnej kolejnej "fekalnej burzy".
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 637 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: EsperanzaDMV »

VivoBrezo pisze: 07 kwie 2023, 16:22(...)

Polecam ten opis. W 100% oddaje to o czym rozmawialiśmy przez 30 minut :wink: .
Szczególnie urzekło mnie wpychanie nam w usta słów, że Gambit to menel.
Panowie jestem naprawdę pod wrażeniem za te pierwsze 30 minut (ale potem też trzymacie poziom), doskonale wyjaśniliście całą sytuację. Czapki z głów.
A czytają wypowiedzi tutaj na forum podające wyrwane z kontekstu Wasze wypowiedzi (innymi słowy: cytaty z dupy), to aż się wręcz Was podziwia że musicie się wciąż tłumaczyć i to ze słów, których... nawet nie powiedzieliście. Myślałem, że każdy kto uważnie przesłuchał ten materiał zrozumie Wasz/Marka punkt widzenia i mu przytaknie, ale niektórzy, jak kolega Ardel12 najwidoczniej lubią samozaoranko. Cytatu sugerującego, że powiedzieliście coś takiego o Gambicie nie powstydziłaby się pewnie nasza państwowa telewizja, piękna manipulacja.
ODPOWIEDZ