Lisboa (Vital Lacerda)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
maslopi
Posty: 46
Rejestracja: 02 mar 2022, 14:18
Lokalizacja: Bytom
Has thanked: 7 times
Been thanked: 8 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: maslopi »

A no to ja też mam 4 pomoce, ale wszystko jest zwyczajnie białe :/

Obrazek
Awatar użytkownika
Siersciu
Posty: 165
Rejestracja: 26 kwie 2020, 01:02
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 176 times
Been thanked: 53 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Siersciu »

Hmmm... moje sie trochę różnią odcieniem, ale ma aż takiej roznicy pomiędzy nimi. Jesli mam być szczery to mi to osobiście nie przeszkadza tak bardzo jak jakosc ( grubość) papieru instrukcji do On Mars. Wiotkie to takie, że aż w rękach to się źle trzyma.
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
AnlAir
Posty: 214
Rejestracja: 18 lut 2020, 22:05
Lokalizacja: 3sity
Has thanked: 51 times
Been thanked: 89 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: AnlAir »

Czy gdzieś ta pomoc gracza jest dostępna online?
Znalazłem instrukcję polska i nic poza tym…
Swojego czasu przetłumaczyłem ostatnia stronę tej pomocy i zamieściłem na BGG
Chciałbym jednak wydrukować sobie całość.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5226
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 522 times
Been thanked: 1819 times
Kontakt:

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Gambit »

Fanów Lacerdy jeszcze chyba nie wkurzałem. Czas to zmienić
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Awatar użytkownika
Siersciu
Posty: 165
Rejestracja: 26 kwie 2020, 01:02
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 176 times
Been thanked: 53 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Siersciu »

Gambit pisze: 11 gru 2022, 14:57 Fanów Lacerdy jeszcze chyba nie wkurzałem. Czas to zmienić
Obejrzyj na ZnadPlanszy
Obejrzyj na YouTube
Nie, Gambit. Nie wkurzyłeś :) to są po prostu twoje odczucia. Ja mam po prostu trochę inne podejście do tych gier. Staram się zawsze zrobić jakiś dobry i konkretny ruch, (skupiam się raczej na jednym celu) ale nigdy przenigdy nie przeliczam wszystkich możliwych opcji, bo to by mnie zabiło. Gra jest wtedy nieco lżejsza w odbiorze :)
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 634
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 239 times
Been thanked: 354 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Nilis »

Obejrzałem materiał GAMBITA i uważam że wykonał bardzo dobrą recenzję. Odniosę się do kilku rzeczy, które Ci się nie podobały.

Odnośnie zasady że płacimy pieniędzmi za odgruzowanie terenu pod sklep-warsztat natomiast nie płacimy za odgruzowanie terenu pod budynek publiczny ma dość logiczne uzasadnienie. Za odgruzowanie terenu pod swoim prywatnym budynkiem musimy zapłacić własnymi pieniędzmi robotnikom za ciężką robotę, w końcu później to my dostajemy profity z jego funkcjonowania. Za odgruzowanie terenu pod budynkiem publicznym, robotnikom płaci skarb państwa. Budynek ten będzie przynosił profity wszystkim mieszkańcom.

Zgadzam się że akcja zagrania karty do portfolio i następnie zagranie do dwóch akcji państwowych jest abstrakcyjna. Jest to tak samo abstrakcyjne jak kryształy w On Mars. Również w Kanban mamy abstrakcyjną akcję działu księgowości w postaci rozegrania akcji dowolnego działu. Jednak mimo braku logicznego wytłumaczenia tych akcji, nie przeszkadzają mi one w powyższych grach. Rozwój (chyba prywatnej) kolei w Great Western Trail też tak naprawdę jest zupełnie abstrakcyjny i wiele innych akcji w dobrych grach euro.

Grałem w On Mars jak i Lisboę i obydwie gry rozrastają się wraz z trwaniem rozgrywki. Pod koniec gry jest już coraz więcej rzeczy do przeliczania oraz optymalizacji i byłem trochę zaskoczony że w On Mars jak powiedziałeś "tam jest lżej" a tutaj jest zmęczenie. Oczywiście odczucia z gry to coś unikalnego dla każdej osoby i nie można z tym dyskutować :)

Cieszy że już na starcie recenzowania "Lacerd" nie dałeś wszystkim grom 9/10 :wink: Fani Lacerd na pewno nie dali łapek dół.
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
azzido
Posty: 45
Rejestracja: 23 lis 2010, 12:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 3 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: azzido »

Czy gra jest dostępna w jakimkolwiek sklepie?
staniach21
Posty: 547
Rejestracja: 06 mar 2020, 08:43
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 209 times
Been thanked: 165 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: staniach21 »

azzido pisze: 20 gru 2022, 15:40 Czy gra jest dostępna w jakimkolwiek sklepie?
Też chciałem zakupić na święta, ale niestety wszędzie przedsprzedaż, która dotrze zapewne w okolicach końcówki grudnia początku stycznia(info od sklepu Planszostrefa). Niestety... Taka sama sytuacja z On Marsem. Dodatkowo chyba Lisboa produkowana już tylko w wersji retailowej (różnica w kształtach drewnianych elementów)
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1476
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 715 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: arturmarek »

W weekend udało mi się zagrać 2 razy 2-osobowo z żoną. To mój drugi Lacerda, mamy na koncie 12 rozgrywek 2-osobowych w On Mars. W wątku On Mars wypowiadałem się bardziej szczegółowo, w skrócie: mechanicznie mi się podobała, fajnie kleiło się wiele elementów gry, ale jest tak dużo microzasad, o których trzeba pamiętać, że nawet po kilkunastu rozgrywkach bardzo dużo energii poświęcam na kontrolę czy o czymś nie zapomniałem. Także postanowiłem sprawdzić inną grę Lacerdy, a że dostałem powiadomienie od jednego ze sklepów, że jest dostępna to kupiłem, poczekałem, ale w weekend udało się zagrać. Garść moich chaotycznych myśli:

1. Jakość komponentów bardzo dobra. Insert raczej słaby: kilka przegródek, nie ma konkretnego miejsca na konkretne elementy. Są miejsca na karty, ale w koszylkach premium dech robi się o wiele za gruby, żeby całość weszła (na szerokość się mieszczą tylko są za grube). Materiałowe worki nie mają swojego miejsca i powodują, że wieczko do insertu się nie domyka.
2. Plansza raczej czytelna. Słyszałem wcześniej opinie, że ciężko się na niej połapać, ja nie miałem problemu.
3. Mechanicznie całkiem mi się podoba. Rozgrywka jest dość płynna. To nie jest prosta gra, trzeba ogarnąć te kilkanaście akcji i jeszcze sposób ich wykonywania, ale nie ma tylu elementów do pamiętania co w On Mars. Może być tak, że nie wiem jak coś działa, ale rzadziej zapominam, żeby coś zrobić.
4. W sumie nie widzę w tej grze jakiejś konkretnej mechaniki "wow", może dlatego, że gram kilka dobrych lat po premierze.
5. Wszystko się ze sobą nieźle łączy, aczkolwiek trochę słabiej niż w On Mars. Np. toru duchowieństwa i żetonów duchowieństwa mogłoby nie być i niczego w grze by nie brakowało.
6. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Lisboa to sałatka punktowa, ale chyba jednak zdecydowana większość punktów leży w dekretach i budynkach. W On Mars mam bardziej poczucie, że mogę porządnie punktować w wielu miejscach.
7. Grałem tylko w podstawową wersję, bez żetonów randomizujących oraz bez wariantu królowej. Bardzo się cieszyłem, ze udało mi się kupić grę z wariantem królowej, ale po 2 rozgrywkach nie widzę tego problemu dekretów. Wiadomo, że może wpaść jakiś bardzo dobry "przypadkowo", ale to przeważnie nie powinna być różnica punktowa większa niż 2-3 punkty.
8. Polska wersja trochę "niedorobiona". Jest to wersja z elementami z KS (nowe znaczniki, żetony randomizujące itp), ale instrukcja jest od podstawowej wersji i ta KS-owa wkładka nie jest tłumaczona. To nie jest jakiś mega problem, bo jest po angielsku, ale jednak trochę głupio.
9. Ciężko nie skomentować ceny. Wydaje się, że w pudle jest trochę mniej w porównaniu z On Mars, szczególnie customowych elementów, bo może "na wagę" nie jest mniej. Ogólnie gra jest duża (ale nie gigantyczna), solidnie wykonana (ale nie jakiś kosmos) i kosztuje 600PLN, jeżeli ktoś kupuje gry "na wagę" to zdecydowanie będzie zawiedziony.

Na razie zostaje w kolekcji, pewnie ogramy jeszcze przynajmniej kilka razy. Od dłuższego czasu chodziło za mną spróbowanie gry Lacerdy, w końcu spróbowałem dwóch w niedługim czasie. Jednak nie wiem czy mnie bardziej do nich nie ciągnie "ekskluzynowność i luksusowość", a nie sam gameplay. Jak się tak zastanowie "na chłodno" to wiele eurasów daje mi podobną lub większą przestrzeń decyzyjną, a wymaga znacznie mniej obsługi i wertowania pomocy gracza.
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 856
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 201 times
Been thanked: 303 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: konradstpn »

arturmarek pisze: 09 sty 2023, 14:04

Na razie zostaje w kolekcji, pewnie ogramy jeszcze przynajmniej kilka razy. Od dłuższego czasu chodziło za mną spróbowanie gry Lacerdy, w końcu spróbowałem dwóch w niedługim czasie. Jednak nie wiem czy mnie bardziej do nich nie ciągnie "ekskluzynowność i luksusowość", a nie sam gameplay. Jak się tak zastanowie "na chłodno" to wiele eurasów daje mi podobną lub większą przestrzeń decyzyjną, a wymaga znacznie mniej obsługi i wertowania pomocy gracza.
Mam bardzo zbliżone odczucia. Rzecz sprowadza się do uchwycenia różnicy pomiędzy złożonością gry a głębią decyzji stawianych przed graczem. Mam wrażenie, że mikrozasady występujące w Lisboa komplikują rozgrywkę dla samej jej komplikacji.
Gram, więc jestem.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Ardel12 »

Dla mnie Lisboa to jedna z gorszych gier Lacerdy(nie grałem jedynie w Escape Plan jeszcze) m.in przez wymienione przez Was problemy. Czyściej jest moim zdaniem w jego wcześniejszych produkcjach jak Kanban, Gallerist czy Vinhos. Lisboa dla mnie jest przekombinowana, On Mars leży na granicy, więc może jak macie podobne odczucia do tych dwóch to się zachwycicie tymi co ja :) Na pewno nie polecam WM, bo jego oceniam równie nisko jak Lisboa.
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1476
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 715 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: arturmarek »

Ardel12 pisze: 09 sty 2023, 15:17 Dla mnie Lisboa to jedna z gorszych gier Lacerdy(nie grałem jedynie w Escape Plan jeszcze) m.in przez wymienione przez Was problemy. Czyściej jest moim zdaniem w jego wcześniejszych produkcjach jak Kanban, Gallerist czy Vinhos. Lisboa dla mnie jest przekombinowana, On Mars leży na granicy, więc może jak macie podobne odczucia do tych dwóch to się zachwycicie tymi co ja :) Na pewno nie polecam WM, bo jego oceniam równie nisko jak Lisboa.
Tak jak pisałem wyżej ja grałem tylko w On Mars i Lisboa. Co ciekawe dla mnie bardziej przekombinowany jest On Mars - najgorsze do zapamiętania elementy to aktualizacja celów i pobieranie za nie kryształów (raz się zorientowałem, że gra powinna skończyć się 2 rundy wcześniej, tylko zapomnieliśmy o aktualizacji celu), przesuwanie krążownika pomiędzy turami, w których nikt nie leci, litania rzeczy, które dzieją się po wybudowaniu budynku (awans na torze, ewentualne dodanie kostki, zapunktowanie, pobranie bonusa, ewentualne podniesienie poziomu bazy i związane z tym kroki...)

Lisboa pod tym względem wypada dla mnie lepiej. Parę razy coś tam pomieszałem i się później orientowałem (zapomniałem, że w czasie budowy płaci się nie tylko za gruz, ale też dodatek za skarbiec), zastosowałem zniżkę dotyczącą urzędnikó dla wpływu itp. Jednak jak na 2 rozgrywki to mi się grało całkiem płynnie. Co nie zmienia faktu, że mam poczucie, że gra o tej "głębi" mogłaby mieć znacznie mniej skomplikowane zasady.

Ciężko się takie gry ocenia, bo w naturalny sposób oceniamy gry w porównaniu do innych. Jednak te gry Lacerdy są szczególne. Nie ma innych papierowo-drewnianych eurasów w podobnej cenie. Także zgadzam się z opiniami, że te gry są fenomenalnie wydane, że są znakomicie zaprojektowane graficznie i mechanicznie. Z drugiej strony za Lisboę mógłbym mieć 5 pudełek Cywilizacji Poprzez Wieki...
staniach21
Posty: 547
Rejestracja: 06 mar 2020, 08:43
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 209 times
Been thanked: 165 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: staniach21 »

Ardel12 pisze: 09 sty 2023, 15:17 Dla mnie Lisboa to jedna z gorszych gier Lacerdy(nie grałem jedynie w Escape Plan jeszcze) m.in przez wymienione przez Was problemy. Czyściej jest moim zdaniem w jego wcześniejszych produkcjach jak Kanban, Gallerist czy Vinhos. Lisboa dla mnie jest przekombinowana, On Mars leży na granicy, więc może jak macie podobne odczucia do tych dwóch to się zachwycicie tymi co ja :) Na pewno nie polecam WM, bo jego oceniam równie nisko jak Lisboa.
Patrząc, że zawsze masz podobne opinie i gusta do moich pamiętając twoja opinie o Lisboa strasznie mnie do niej zniechęciłes. Jednak dostałem na święta i wskakuje na drugie miejsce za The Galleristem. Mimo wszystko daje mi poczucie większego rozwoju i ekscytacji niż Kanban EV, a gameplay jest dużo płynniejszy niż mi się wydawało po twoich opisach. Jesteś pewny, że nie chcesz dać jej po latach jeszcze jednej szansy :p?
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Ardel12 »

staniach21 pisze: 09 sty 2023, 16:23
Ardel12 pisze: 09 sty 2023, 15:17 Dla mnie Lisboa to jedna z gorszych gier Lacerdy(nie grałem jedynie w Escape Plan jeszcze) m.in przez wymienione przez Was problemy. Czyściej jest moim zdaniem w jego wcześniejszych produkcjach jak Kanban, Gallerist czy Vinhos. Lisboa dla mnie jest przekombinowana, On Mars leży na granicy, więc może jak macie podobne odczucia do tych dwóch to się zachwycicie tymi co ja :) Na pewno nie polecam WM, bo jego oceniam równie nisko jak Lisboa.
Patrząc, że zawsze masz podobne opinie i gusta do moich pamiętając twoja opinie o Lisboa strasznie mnie do niej zniechęciłes. Jednak dostałem na święta i wskakuje na drugie miejsce za The Galleristem. Mimo wszystko daje mi poczucie większego rozwoju i ekscytacji niż Kanban EV, a gameplay jest dużo płynniejszy niż mi się wydawało po twoich opisach. Jesteś pewny, że nie chcesz dać jej po latach jeszcze jednej szansy :p?

Dałem. Grałem w zeszłym roku i z mocnej 7 spadła aż do 5 :D więc powrót wyłącznie w dół pociągnął moja ocenę.

No niestety rozjazd zawsze się zdarzyć może, a Lisboa ma grono oddanych fanów, więc obiektywnie zła nie może być :)
Moonz
Posty: 282
Rejestracja: 14 sty 2022, 13:55
Has thanked: 60 times
Been thanked: 28 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Moonz »

Ludziska, ma ktoś może podrzucić karty pomocy w .pdf?
Awatar użytkownika
AnlAir
Posty: 214
Rejestracja: 18 lut 2020, 22:05
Lokalizacja: 3sity
Has thanked: 51 times
Been thanked: 89 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: AnlAir »

Moonz pisze: 29 sty 2023, 19:09 Ludziska, ma ktoś może podrzucić karty pomocy w .pdf?
Ciekawe czy ci ktoś podeśle?
Ja czekam od listopada i jakoś nikomu nie udało się znaleźć chwilki żeby to podrzucić.
Wstyd prosić kilka razy…
Moonz
Posty: 282
Rejestracja: 14 sty 2022, 13:55
Has thanked: 60 times
Been thanked: 28 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Moonz »

AnlAir pisze: 30 sty 2023, 06:52
Moonz pisze: 29 sty 2023, 19:09 Ludziska, ma ktoś może podrzucić karty pomocy w .pdf?
Ciekawe czy ci ktoś podeśle?
Ja czekam od listopada i jakoś nikomu nie udało się znaleźć chwilki żeby to podrzucić.
Wstyd prosić kilka razy…
Jest opcja, że nikt nie ma lub tez osoby, które to czytają, mogą po prostu nie mieć... Tu raczej ludzie są pomocni

P.s. napisałem maila do hobbitów. Jak podesla to podrzucę do Ciebie;)
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 635 times
Been thanked: 550 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: eveni »

Ja mam kartę pomocy, proszę o adres e-mail w pw to prześlę.
Kal-El83
Posty: 1139
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 240 times
Been thanked: 122 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Kal-El83 »

Hej,
Może ktoś mi podpowiedzieć czy się różni wersja delux od niedelux ? Zastanawiam się nad zakupem a w iposach różnic nie widzę :?
Niegdyś Azazelek, narodzony na nowo jako Kal-El83 ;)
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1476
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 715 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: arturmarek »

Azazelek pisze: 26 mar 2023, 18:58 Hej,
Może ktoś mi podpowiedzieć czy się różni wersja delux od niedelux ? Zastanawiam się nad zakupem a w iposach różnic nie widzę :?
Ja mam delux, ale instrukcja jest do niedelux, z tego co rozumiem:
1. zmienione różne znaczniki na drewniane (nie zasoby, tylko to co leży na planszy)
2. żetony do customizacji bonusów na planie miasta (niech się wypowiedzą osoby z wieloma rozgrywkami na koncie, moim zdaniem niepotrzebne)
3. plakietka zakrywająca niedostępne domy do gry 2-osobowej (równie dobrze można czymkolwiek zakryć lub zapamiętać)

Reasumując, nie wiem jaka jest różnica cenowa, ale moim zdaniem różnice nieistotne.
staniach21
Posty: 547
Rejestracja: 06 mar 2020, 08:43
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 209 times
Been thanked: 165 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: staniach21 »

Mnie deluxe kupiło customowymi znacznikami towarów, zamiast kostek drewnianych. Kiedyś retail latał po 350zł obecnie brałem za 600, więc 4 znaczniki za 250zł hehe. Ciężko teraz znaleźć w zasadzie retail, chyba większość kopii na rynku to wersja KS-owa
ckbucu
Posty: 344
Rejestracja: 20 mar 2017, 20:56
Has thanked: 393 times
Been thanked: 548 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: ckbucu »

Azazelek pisze: 26 mar 2023, 18:58 Hej,
Może ktoś mi podpowiedzieć czy się różni wersja delux od niedelux ? Zastanawiam się nad zakupem a w iposach różnic nie widzę :?
Nie ma w grach Lacerdy od EGG czegoś takiego jak wersja "nie deluxe". Nie bądź zdzwiony, jak kupisz wersję DELUXE jakiejś gry Lacerdy i w środku nie będzie tego, czego oczekujesz, bo określenia, jakie stosują sklepy są mylące. Pytaj sklep, czy to wersja zawierająca "Upgrade Pack" czy nie, bo to właśnie Upgrade Packi odróżniają wersje DELUXE z KSa od wersji DELUXE Retail.
Kal-El83
Posty: 1139
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 240 times
Been thanked: 122 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Kal-El83 »

Wiadomo coś o potencjalnym dodruku ? Bo nic mi się o uszy nie obiło ;(
Niegdyś Azazelek, narodzony na nowo jako Kal-El83 ;)
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1611
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 358 times
Kontakt:

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: nidhog »

Jesli nie przeszkadza Ci, że sam sobie wydrukujesz instrukcje
Akurat dziś odpalili promocję w czechach i szukam 3 osób do 4paka:
viewtopic.php?p=1553520#p1553520
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
Gosterq
Posty: 202
Rejestracja: 11 sty 2016, 22:55
Has thanked: 16 times
Been thanked: 30 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Gosterq »

Azazelek pisze: 28 mar 2023, 12:20 Wiadomo coś o potencjalnym dodruku ? Bo nic mi się o uszy nie obiło ;(
Dodruki gier Lacerdy są w miarę systematycznie co 2-3 miesiące. Chyba jakieś nieduże ilości, bo dosyć szybko znikają.
Najlepiej sprawdzać co kilka dni dostępność i brać w przedsprzedaży jak tylko pojawi się taka opcja 🤪
ODPOWIEDZ