Wyniki badania: "czym gracze się kierują przy wyborze miejsca skąd kupią grę?"

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Inferno2730
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2022, 11:17
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Wyniki badania: "czym gracze się kierują przy wyborze miejsca skąd kupią grę?"

Post autor: Inferno2730 »

Hejka,
przygotowałem krótką ankietę, która sprawdza co jest dla graczy istotne przy decydowaniu skąd kupią kolejną piękną grę do kolekcji. Ankieta powinna zająć mniej niż 10 min (chyba, że ktoś utknie na pytaniu ile kupił gier w zeszłym roku :P). Jeżeli ktoś ma ochotę wypełnić to będzie mi bardzo miło, a w ramach podziękowania umieściłem w tekście kilka planszówkowych żartów, żeby osłodzić czas ^^ Jeśli wystarczająco osób wypełni, żeby móc z badań wyciągać jakieś wnioski to chętnie opracuje co ciekawsze dane w ładne wykresy i wrzucę je potem dla ciekawych!

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/12UpXuX ... b-z-U/edit
Ostatnio zmieniony 14 maja 2023, 18:41 przez Inferno2730, łącznie zmieniany 2 razy.
Barbarzyńca
Posty: 538
Rejestracja: 29 sie 2022, 10:24
Has thanked: 323 times
Been thanked: 172 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: Barbarzyńca »

Próbowałem wypełnić ale pytania są źle skonstruowane i nie byłem w stanie znaleźć odpowiedzi która mnie dotyczy.
Inferno2730
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2022, 11:17
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: Inferno2730 »

Barbarzyńca pisze: 29 mar 2023, 18:10 Próbowałem wypełnić ale pytania są źle skonstruowane i nie byłem w stanie znaleźć odpowiedzi która mnie dotyczy.
Okej, dzięki tak czy inaczej ^^ Jeśli miałbyś czas i chęć napisać czego Ci brakowało i co chciałbyś poprawić to chętnie wysłucham, ale też rozumiem jeśli nie
MowMiStefan
Posty: 632
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:09
Lokalizacja: Warszawa/Tychy
Has thanked: 68 times
Been thanked: 162 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: MowMiStefan »

Barbarzyńca pisze: 29 mar 2023, 18:10 Próbowałem wypełnić ale pytania są źle skonstruowane i nie byłem w stanie znaleźć odpowiedzi która mnie dotyczy.
Tez sie zatrzymalem na:

Kod: Zaznacz cały

Z jaką płcią się identyfikujesz?
Kobieta
Mężczyzna
Osoba niebinarna
Wolę nie odpowiadać
Inne:
Inferno2730 pisze: 29 mar 2023, 18:16
Okej, dzięki tak czy inaczej ^^ Jeśli miałbyś czas i chęć napisać czego Ci brakowało i co chciałbyś poprawić to chętnie wysłucham, ale też rozumiem jeśli nie
Chyba ostatnia strona byla malo czytelna - tam gdzie pytasz co wplywa na kupowanie gier: deluxe, polska wersja etc. Na poczatku odczytalem pytanie jako „czy ma dla mnie znaczenie czy jest deluxe/retail” i „czy ma dla mnie znaczenie czy jest PL czy EN” na potrzeby kupna gry w ogole - dopiero potem zlapalem, ze chodzi o wybor miejsca w ktorym kupuje - i o ile jak gra mi sie podoba ale nie jest w wersji PL, to kupie, to nie kupie wersji EN w moim FLGS tylko dlatego, ze FLGS nie oferuje wersji PL.

Reszta pytan gra.
Moja półka - chetnie umówię się na partyjkę (Tychy i okolice).

Sprzedam / Kupię
Inferno2730
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2022, 11:17
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: Inferno2730 »

MowMiStefan pisze: 29 mar 2023, 18:21
Barbarzyńca pisze: 29 mar 2023, 18:10 Próbowałem wypełnić ale pytania są źle skonstruowane i nie byłem w stanie znaleźć odpowiedzi która mnie dotyczy.
Tez sie zatrzymalem na:

Kod: Zaznacz cały

Z jaką płcią się identyfikujesz?
Kobieta
Mężczyzna
Osoba niebinarna
Wolę nie odpowiadać
Inne:
Inferno2730 pisze: 29 mar 2023, 18:16
Okej, dzięki tak czy inaczej ^^ Jeśli miałbyś czas i chęć napisać czego Ci brakowało i co chciałbyś poprawić to chętnie wysłucham, ale też rozumiem jeśli nie
Chyba ostatnia strona byla malo czytelna - tam gdzie pytasz co wplywa na kupowanie gier: deluxe, polska wersja etc. Na poczatku odczytalem pytanie jako „czy ma dla mnie znaczenie czy jest deluxe/retail” i „czy ma dla mnie znaczenie czy jest PL czy EN” na potrzeby kupna gry w ogole - dopiero potem zlapalem, ze chodzi o wybor miejsca w ktorym kupuje - i o ile jak gra mi sie podoba ale nie jest w wersji PL, to kupie, to nie kupie wersji EN w moim FLGS tylko dlatego, ze FLGS nie oferuje wersji PL.

Reszta pytan gra.
Super dzięki za feedback ^^ Przeczytam sobie to jeszcze raz na spokojnie i spróbuję jakoś jaśniej to napisać!
Barbarzyńca
Posty: 538
Rejestracja: 29 sie 2022, 10:24
Has thanked: 323 times
Been thanked: 172 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: Barbarzyńca »

gram nieregularnie bywa, że kilka gier jednego dnia lub przez kilka dni a bywa, że przez kilka tygodni nie zagram ani razu

podobnie z zakupami, mogę kupić kilka gier w ciągu krótkiego okresu albo nie kupić nic przez kilka miesięcy

z budżetem też jest problem, po prostu nie mam pojęcia, bo nie notuję tego ani co do sum ani ilości gier

itd, itp
Inferno2730
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2022, 11:17
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: Inferno2730 »

Barbarzyńca pisze: 29 mar 2023, 18:24 gram nieregularnie bywa, że kilka gier jednego dnia lub przez kilka dni a bywa, że przez kilka tygodni nie zagram ani razu

podobnie z zakupami, mogę kupić kilka gier w ciągu krótkiego okresu albo nie kupić nic przez kilka miesięcy

z budżetem też jest problem, po prostu nie mam pojęcia, bo nie notuję tego ani co do sum ani ilości gier

itd, itp
Oki, dzięki za odpowiedź, pomyślę co z tym zrobić. Ale dzięki za chęci tak czy inaczej ^^
autopaga
Posty: 1422
Rejestracja: 29 wrz 2018, 20:27
Lokalizacja: Szczecin/Tanowo
Has thanked: 94 times
Been thanked: 318 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: autopaga »

Po pytaniu o identyfikację płci nabieram podejrzeń że Bollo ma nowe konto ;) Ciekawe czy jestem jedynym helikopterem szturmowym. Głupie pytanie głupia odpowiedź.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: rastula »

aż tylu z was ma problem z identyfikacją? pytanie nie jest trudne, na pewno jest tam opcja właściwa dla was :mrgreen: .
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9429
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 505 times
Been thanked: 1442 times
Kontakt:

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: MichalStajszczak »

autopaga pisze: 29 mar 2023, 18:53 nabieram podejrzeń że Bollo ma nowe konto
Przecież w ankiecie nie ma pytania "ile egzemplarzy jednego tytułu kupujesz"
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 125 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: litk »

aż tylu z was ma problem z identyfikacją? pytanie nie jest trudne, na pewno jest tam opcja właściwa dla was :mrgreen: .
Trudne nie jest, ale samo jego pojawienie się budzi konsternację, ja dlatego sobie odpuściłem.
Awatar użytkownika
arian
Posty: 829
Rejestracja: 26 sty 2016, 22:38
Has thanked: 266 times
Been thanked: 593 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: arian »

rastula pisze: 29 mar 2023, 18:59 na pewno jest tam opcja właściwa dla was :mrgreen: .
To jedyne pytanie, które jest łatwe i nikogo nie wyklucza. 😉

A poważnie, to w kilku przypadkach fajna byłaby opcja "nie wiem" albo "nie umiem odpowiedzieć". Bo np. z planszówkami cyfrowymi mam tak, że gram czasami codziennie przez dłuższy czas, a później nie włączam przez pół roku. Starałem się wyciągnąć jakaś średnią, ale nie gwarantuję, że ta odpowiedź jest precyzyjna.
Inferno2730
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2022, 11:17
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: Inferno2730 »

Tak czy inaczej dzięki za wypełnienia/chęci ^^ Oczywiście, jeśli jakieś pytania Was konsternują to też nie ma problemu, wszystkie poza: "jak często kupujesz gry" są opcjonalne
Inferno2730
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2022, 11:17
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: Inferno2730 »

arian pisze: 29 mar 2023, 19:18
rastula pisze: 29 mar 2023, 18:59 na pewno jest tam opcja właściwa dla was :mrgreen: .
To jedyne pytanie, które jest łatwe i nikogo nie wyklucza. 😉

A poważnie, to w kilku przypadkach fajna byłaby opcja "nie wiem" albo "nie umiem odpowiedzieć". Bo np. z planszówkami cyfrowymi mam tak, że gram czasami codziennie przez dłuższy czas, a później nie włączam przez pół roku. Starałem się wyciągnąć jakaś średnią, ale nie gwarantuję, że ta odpowiedź jest precyzyjna.
Dzięki za feedback, to słuszna uwaga ^^ Pomyślę czy mogę jeszcze to jakoś pozmieniać w taki sposób, żeby inne odpowiedzi nie były teraz mniej wiarygodne. Tak czy inaczej dobra informacja na przyszłość
Awatar użytkownika
MCSilvia
Posty: 27
Rejestracja: 07 maja 2019, 11:00
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 6 times
Been thanked: 22 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: MCSilvia »

Ciekawa ankieta. Wypełnione.
Czekam na jakieś wnioski/podsumowania :D

Można jeszcze dodać pytania:
Czy bierzesz udział w jakiś przedsięwzięciach związanych z grami planszowymi? (Poczta Planszówkowa, targi gier planszowych, masowe imprezy na których można zagrać itd)
Czy przed zakupem dowiadujesz się więcej o grze? (czytam recenzje, czytam instrukcje w wersji elektronicznej, oglądam gameplay itd.)
Co bierzesz pod uwagę przy wyborze gry? (Grubość instrukcji, złożoność zasad, czas rozgrywki, ilość graczy, wygląd poszczególnych elementów, rozmiar pudełka itd)
Inferno2730
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2022, 11:17
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: Inferno2730 »

MCSilvia pisze: 29 mar 2023, 20:56 Ciekawa ankieta. Wypełnione.
Czekam na jakieś wnioski/podsumowania :D

Można jeszcze dodać pytania:
Czy bierzesz udział w jakiś przedsięwzięciach związanych z grami planszowymi? (Poczta Planszówkowa, targi gier planszowych, masowe imprezy na których można zagrać itd)
Czy przed zakupem dowiadujesz się więcej o grze? (czytam recenzje, czytam instrukcje w wersji elektronicznej, oglądam gameplay itd.)
Co bierzesz pod uwagę przy wyborze gry? (Grubość instrukcji, złożoność zasad, czas rozgrywki, ilość graczy, wygląd poszczególnych elementów, rozmiar pudełka itd)
Dzięki za feedback i wypełnienie ^^ Co do pierwszego pytania to świetna uwaga, nie pomyślałem o tym, ale pasowałoby takie pytanie. Co do pozostałych dwóch to początkowo miałem tego rodzaju pytania, ale końcowo uznałem, że w tej ankiecie bardziej się skupie na tym: "czemu kupujesz od tego sprzedawcy?", a kwestie: "czemu kupujesz tę grę" zostawię na potencjalną przyszłą ankietę!

Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź! Jakieś wnioski podeślę za kilka tygodni jak uzbieram już trochę odpowiedzi i przeanalizuję dane ^^
Awatar użytkownika
esubotowicz
Posty: 339
Rejestracja: 31 paź 2015, 10:59
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 437 times
Been thanked: 135 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: esubotowicz »

Ode mnie tez poszła ankietka.
Odnośnie tej płci, kiedyś czytając artykuł na BGG na temat badań wśród graczy natknęłam się na podobną listę. Tam było nawet więcej opcji do wyboru. Wiec podejrzewam, ze autor po prostu nie chcąc nikogo dyskryminować zaproponował poszerzony wybór. Takie czasy 🙂
Chyba nie ma powodu do obaw i podejrzeń.
Ewa
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3351
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2000 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: Ardel12 »

Nie rozumiem komu mogą przeszkadzać dodatkowe opcje przy wyborze płci, z którą się identyfikujemy. Czytałem swego czasu artykuł o właśnie tym zagadnieniu, jak zapytać o płeć i w sumie do końca dobrej opcji nie ma. Wpisanie Kobieta/Mężczyzna/Inne powoduje ból dupy części społeczeństwa. Wypisanie większości/wszystkich obecnie podawanych płci jest wręcz nierealistyczne, bo to lista na kilkadziesiąt jak nie 100+ punktów. Z kolei umożliwienie wpisania to potem problem dla ankietera, by odpowiednio połączyć te dane(a to ktoś się walnie, a to ktoś zamiast kobieta wpisze dziewczyna itd.). Można też pytać o płeć biologiczną, ale to powoduje taki sam ból dupy. Może najlepiej po prostu obecnie nie pytać...no ale kurde zawsze potrzebny jest podział ze względu na płeć. Kto by tam nie gadał, że baby i facety są tacy sami, to jednak mamy inne upodobania i kierujemy się często czymś innym. Dobrze, że ja nie muszę takich pytań zadawać :D a w pracy jeszcze nikt mi nie powiedział, że mam się do niego zwracać zaimkami x/y.

Ankietę wypełniłem.
Awatar użytkownika
goldsun
Posty: 563
Rejestracja: 11 cze 2021, 10:11
Lokalizacja: Bytom
Has thanked: 16 times
Been thanked: 196 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: goldsun »

Barbarzyńca pisze: 29 mar 2023, 18:24 gram nieregularnie bywa, że kilka gier jednego dnia lub przez kilka dni a bywa, że przez kilka tygodni nie zagram ani razu

podobnie z zakupami, mogę kupić kilka gier w ciągu krótkiego okresu albo nie kupić nic przez kilka miesięcy

z budżetem też jest problem, po prostu nie mam pojęcia, bo nie notuję tego ani co do sum ani ilości gier

itd, itp
Podpisuję się pod powyższym.

A jeśli to ma w czymś pomóc, to:
Interesują mnie konkretne gry.
Tematyka/IP/świat może być dla mnie zaletą która może przeważyć o zakupie.
Wydawnictwo nie ma wpływu, bo to nie wydawnictwo gra.
Cena ma wpływ tylko na zasadzie "czy uważam, że tyle warto za daną grę dać", może się zdarzyć, ze wydam dużo (ponad 1k pln) bo uznam, że warto, a może być i tak, że nie wydam 50pln, bo uznam to za bezsens.
Recenzji słucham/czytam, ale nie na zasadzie "czy ktoś powie, że dobrze lub źle" tylko chcę zobaczyć co w grze jak działa. Bo każdy ma inny gust, więc mnie może podobać się coś, co recenzentom się nie podoba i na odwrót. Więc nie przywiązuję się do recenzentów.
Jeżeli przez pół roku nie pokaże się żadna interesująca mnie gra, to nie wydam ani złotówki. (Nie, mając kasę odłożoną, jak nie uda mi się kupić interesującej mnie gry, to nie wydam tego na jakąś inną bo akurat jest. Piszę to jasno, bo najwyraźniej niektórzy w tej dyskusji o spekulantach nie potrafili tego zrozumieć.)
A w innym przypadku, w ciągu miesiąca mogę kupić 3 gry, bo akurat te które mnie interesują wyszły w tym samym czasie.
Nigdy! nie kupuję z myślą "najwyżej sprzedam" - kupuję raczej tylko jak jestem mocno przekonany, że gra mi się podoba. Najlepiej wcześniej sprawdzając empirycznie, np. wypożyczając na jakimś evencie, albo szukając gdzie są jakieś testy przed wydaniem, żeby przetestować.
W wersje cyfrowe gram tylko pod kątem przetestowania właśnie, więc to jest zależne od tego czy pojawiło się coś co mnie zainteresowało i mam możliwość sprawdzenia w ten sposób.

A, zapomniałem o najważniejszym pytaniu - jestem facetem i nigdy nie czułem się inaczej. ;-)
(Żeby nie było, nie mam problemu z ludźmi, którzy tu mają wątpliwości, chociaż jest to czasami cholernie niewygodne jak nie wiem jak do kogoś mówić)
--
Dołączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun
Inferno2730
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2022, 11:17
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: Inferno2730 »

goldsun pisze: 30 mar 2023, 08:35
Barbarzyńca pisze: 29 mar 2023, 18:24 gram nieregularnie bywa, że kilka gier jednego dnia lub przez kilka dni a bywa, że przez kilka tygodni nie zagram ani razu

podobnie z zakupami, mogę kupić kilka gier w ciągu krótkiego okresu albo nie kupić nic przez kilka miesięcy

z budżetem też jest problem, po prostu nie mam pojęcia, bo nie notuję tego ani co do sum ani ilości gier

itd, itp
Podpisuję się pod powyższym.

A jeśli to ma w czymś pomóc, to:
Interesują mnie konkretne gry.
Tematyka/IP/świat może być dla mnie zaletą która może przeważyć o zakupie.
Wydawnictwo nie ma wpływu, bo to nie wydawnictwo gra.
Cena ma wpływ tylko na zasadzie "czy uważam, że tyle warto za daną grę dać", może się zdarzyć, ze wydam dużo (ponad 1k pln) bo uznam, że warto, a może być i tak, że nie wydam 50pln, bo uznam to za bezsens.
Recenzji słucham/czytam, ale nie na zasadzie "czy ktoś powie, że dobrze lub źle" tylko chcę zobaczyć co w grze jak działa. Bo każdy ma inny gust, więc mnie może podobać się coś, co recenzentom się nie podoba i na odwrót. Więc nie przywiązuję się do recenzentów.
Jeżeli przez pół roku nie pokaże się żadna interesująca mnie gra, to nie wydam ani złotówki. (Nie, mając kasę odłożoną, jak nie uda mi się kupić interesującej mnie gry, to nie wydam tego na jakąś inną bo akurat jest. Piszę to jasno, bo najwyraźniej niektórzy w tej dyskusji o spekulantach nie potrafili tego zrozumieć.)
A w innym przypadku, w ciągu miesiąca mogę kupić 3 gry, bo akurat te które mnie interesują wyszły w tym samym czasie.
Nigdy! nie kupuję z myślą "najwyżej sprzedam" - kupuję raczej tylko jak jestem mocno przekonany, że gra mi się podoba. Najlepiej wcześniej sprawdzając empirycznie, np. wypożyczając na jakimś evencie, albo szukając gdzie są jakieś testy przed wydaniem, żeby przetestować.
W wersje cyfrowe gram tylko pod kątem przetestowania właśnie, więc to jest zależne od tego czy pojawiło się coś co mnie zainteresowało i mam możliwość sprawdzenia w ten sposób.

A, zapomniałem o najważniejszym pytaniu - jestem facetem i nigdy nie czułem się inaczej. ;-)
(Żeby nie było, nie mam problemu z ludźmi, którzy tu mają wątpliwości, chociaż jest to czasami cholernie niewygodne jak nie wiem jak do kogoś mówić)
Hej, dzięki za komentarze, przydadzą się! ^^
Cyel
Posty: 2574
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1428 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: Cyel »

Czyli w "Badaniu sprawdzającym czym się kierujemy kupując gry planszowe" nie ma pytania
Można jeszcze dodać pytania:
...
Co bierzesz pod uwagę przy wyborze gry?
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
MowMiStefan
Posty: 632
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:09
Lokalizacja: Warszawa/Tychy
Has thanked: 68 times
Been thanked: 162 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: MowMiStefan »

MichalStajszczak pisze: 29 mar 2023, 19:14
autopaga pisze: 29 mar 2023, 18:53 nabieram podejrzeń że Bollo ma nowe konto
Przecież w ankiecie nie ma pytania "ile egzemplarzy jednego tytułu kupujesz"
touche :mrgreen:
Moja półka - chetnie umówię się na partyjkę (Tychy i okolice).

Sprzedam / Kupię
Inferno2730
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2022, 11:17
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy kupując gry planszowe

Post autor: Inferno2730 »

Cyel pisze: 30 mar 2023, 09:11 Czyli w "Badaniu sprawdzającym czym się kierujemy kupując gry planszowe" nie ma pytania
Można jeszcze dodać pytania:
...
Co bierzesz pod uwagę przy wyborze gry?
No tak to oczywiście słuszna uwaga. Bardziej precyzyjny tytuł brzmiałby: "Badania sprawdzające czym się kierujemy decydując z jakiego miejsca kupujemy gry planszowe"
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4458
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1350 times
Been thanked: 845 times
Kontakt:

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy decydując z jakiego miejsca kupujemy gry planszowe

Post autor: Hardkor »

Przesłana odp, aczkolwiek odp mogłbyby być bardziej rozbudowane
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Inferno2730
Posty: 17
Rejestracja: 29 maja 2022, 11:17
Has thanked: 7 times
Been thanked: 14 times

Re: Badania sprawdzające czym się kierujemy decydując z jakiego miejsca kupujemy gry planszowe

Post autor: Inferno2730 »

Hardkor pisze: 30 mar 2023, 10:07 Przesłana odp, aczkolwiek odp mogłbyby być bardziej rozbudowane
Dzięki za komentarz, chciałem to dość skondensować, żeby ludzie nie odpadli w trakcie robienia, ale może przesadziłem ^^ Tak czy inaczej dzięki za wypełnienie!
ODPOWIEDZ