Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Masz pytanie o zasady jakiejś gry - zamiast pisać na forum ogólnym, napisz osobnego posta na tym podforum. Uwaga! W tytule wątku podaj nazwę gry (i krótko czego dotyczy pytanie)!
Awatar użytkownika
adikom5777
Posty: 2231
Rejestracja: 28 gru 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 12 times

Re: Star Wars : Destiny

Post autor: adikom5777 »

PawelGd pisze: 10 gru 2018, 13:45 Cześć, jak działa karta Potęga Ciemnej Strony? Akcja - wyczerp to wsparcie aby przerzucić jedną z twoich kości. Jeśli wpadnie pusta ścianka zadaj 2 obrażenia. Rzucam kośćmi które leżą na kartach czy tymi w puli? Mam np. K.Rena, aktywowałem go i wpadły np. 2 x specjalne, to w następnej turze mam aktywować Potęgę, rzucić kością Rena żeby sprawdzić czy będzie pusta i przestawić kość z powrotem na specjalne?
możesz przerzucać tylko kości które masz w puli. Jeśli aktywowałeś K.Rena i masz dwa specjale, to bez sensu je przerzucać. Używać Potęgi warto jak po aktywacji postaci masz kiepski wynik na kości.
Morsereg
Posty: 339
Rejestracja: 08 maja 2015, 18:12
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Star Wars : Destiny

Post autor: Morsereg »

mam pare pytan.

pierwsze, jakie jest okno na wykonanie reakcji:
- taka sytuacja: mam "grievousa" i dwa "komandos-droidy" (po aktywacji moge aktywowac inna postac driuda lub wsparcie droida) z ulepszeniem "skrzydlowy" (po tym jak aktywuje czerwona postac moge aktywowac postac z tym ulepszeniem) do tego dwa wsparcia ze slowem droid.
teraz tak, aktywuje generala, dzieki "skrzydlowemu" moge aktywowac obu komandosow. czyli aktywuje jednego komandosa i dzieki niemu jedno wsparcie, a nastepnie aktywuje drugiego komandosa i drugie wsparcie?
czy nie uda mi sie aktywowac dodatkowo tylko dwie postacie i jedno wsparcie?
- podobne pytanie o timing
mam dwa wsparcia "zespol technikow". czy moge aktywowac oba i zagrac wsparcie za -2?
i ostatnie pytanie
- karta "odposazenie" - co daje obrazenie na pojezdzie? sprawdzilem pojazdy typu: defoliator, slave 1 czy mysliwiec kylo rena. te pojazdy nie maja licznika zycia. wiec co zmieni jedno obrazenie na tych kartach?
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Star Wars : Destiny

Post autor: alpha »

Pytanie 1
Nie rozumiem poniższego zapisu:
Jeśli karta ulepszenia posiada kość, to kością tą wykonuje
się rzut w momencie aktywowania danej karty. Nie ma
przy tym znaczenia, czy ulepszenie jest przygotowane,
czy wyczerpane, a ulepszenie nie wyczerpuje się wraz
z postacią
.
Skoro nie wyczerpuje się wraz z postacią, to jak może być wyczerpane?
A skoro nie ma znaczenia czy jest wyczerpane czy nie, to po co je w ogóle wyczerpywać?
W jednym zdaniu są 2 zaprzeczające sobie fragmenty :roll:

Pytanie 2
Poniższy zapis:
Czy mogę mieć na ręce więcej niż pięć kart?

•• Tak. Możesz na ręce mieć więcej kart, niż wynosi twój limit
ręki. Jednak wówczas, jeśli po odrzuceniu kart będziesz
mieć na ręce więcej kart, niż wynosi twój limit ręki, to
w fazie utrzymania nie dobierzesz kart.
To w końcu jest limit, czy go nie ma?
Rozumiem tylko tyle, że mając więcej niż 5 kart, to nie mogę tego wymienić w Fazie utrzymania, a odrzucone karty przepadną bez ich wykorzystania.
Zamiast je bez sensu odrzucać, to przecież mogę je poświęcać do przerzucania kości :)

Pytanie 3
Kompletnie nie rozumiem karty "Gwardia Pretoriańska".
Dołączam tę kartę do mojej postaci i zanim aktywuję tę moją postać, to sam sobie zadaję obrażenia z kości przeciwnika?
No to już wykracza poza moją zdolność rozumowania :lol:
O co tu chodzi?
Przecież nie dość, że zadaję sobie obrażenia, to jeszcze przeciwnik nie musi tracić swojej akcji na zadanie mi tego obrażenia :shock:
Jaki mam w tym interes? :roll:

Pytanie 4
Karta "Zwątpienie" - Wydarzenie
Przerzuć jedną kość dowolnego przeciwnika.
Następnie dany przeciwnik rozpatruje daną
kość lub ją usuwa.
O ile pierwsze zdanie jest zrozumiałe, to drugie już nie.
Kto normalny stwierdzi, że zamiast rozpatrzyć tę przerzuconą kość, to sobie ją usunie?

Pytanie 5
Jeżeli przeciwnik usunie mi kość z postaci, to z tego co się orientuję, to tę kość mogę odzyskać tylko wtedy, gdy zagram tę postać z ręki.
Ale jak mam zagrać tę postać, skoro jest ona unikalna i nie mogę mieć jej w 2 szt.?
Czy to oznacza, że do końca gry ta postać będzie bez kości?
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
Awatar użytkownika
Perf
Posty: 189
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:48
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 47 times
Been thanked: 37 times

Re: Star Wars : Destiny

Post autor: Perf »

Lata nie grałem, ale...
alpha pisze: 17 kwie 2021, 15:11 Pytanie 3
Kompletnie nie rozumiem karty "Gwardia Pretoriańska".
Dołączam tę kartę do mojej postaci i zanim aktywuję tę moją postać, to sam sobie zadaję obrażenia z kości przeciwnika?
No to już wykracza poza moją zdolność rozumowania :lol:
O co tu chodzi?
Przecież nie dość, że zadaję sobie obrażenia, to jeszcze przeciwnik nie musi tracić swojej akcji na zadanie mi tego obrażenia :shock:
Jaki mam w tym interes? :roll:
Przykłady:
1. Gwardzista bierze na klatę dmg, którym oberwałaby inna postać, która już ledwo zipie.
2. Gwardzista bierze na klatę 1 dmg, zanim przeciwnik tak poczaruję kością, że będzie pokazywać 4 dmg.
3. Gwardzista bierze na klatę dmg, aby wykorzystać jakąś zdolność, która "reaguje" na dmg.
4. Gwardzista bierze na klatę dmg, aby usunąć jedną z kości potrzebnych przeciwnikowi do silnego combo.

...i na pewno jeszcze inne czary można z tym zrobić, trzeba po prostu tak złożyć deck i postacie, aby miało to dobrą synergię z resztą.

alpha pisze: 17 kwie 2021, 15:11 Pytanie 4
Karta "Zwątpienie" - Wydarzenie
Przerzuć jedną kość dowolnego przeciwnika.
Następnie dany przeciwnik rozpatruje daną
kość lub ją usuwa.


O ile pierwsze zdanie jest zrozumiałe, to drugie już nie.
Kto normalny stwierdzi, że zamiast rozpatrzyć tę przerzuconą kość, to sobie ją usunie?
Przykłady:
1. Na przerzuconej kości jest zdolność wymagająca zasobów, a ktoś nie chce ich wydawać albo wręcz go nie stać.
2. Na przerzuconej kości jest zdolność typu "zadaj sobie dmg oraz cośtam cośtam", a postać już ledwo zipie.

...i na pewno jeszcze inne czary itd. :)

Okiem laika patrząc, to wygląda na kartę mocno sytuacyjną, i przydającą się bardziej przeciwko konkretnym deckom, a mniej przeciwko innym, stąd zerowy koszt.
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Star Wars : Destiny

Post autor: alpha »

Perf pisze: 17 kwie 2021, 21:09 (...)
Teraz zrozumiałem.
W takim razie za mało jeszcze znam grę :)

Gdyby jeszcze ktoś wypowiedział się na temat pozostałych moich pytań, to byłoby fajnie.
Ciekawi mnie czy dobrze rozumiem kwestię odrzucania kości.
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
Ice^S5
Posty: 99
Rejestracja: 27 paź 2007, 14:04
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 20 times
Been thanked: 9 times

Re: Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Post autor: Ice^S5 »

Zerknij do poniższego dokumentu:
http://przeznaczenie.galakta.pl/wp-cont ... 4_POL2.pdf

Odpowiedź na pytanie o karty na ręku znajdziesz na stronie 13, usuwanie kości - str. 21. Znajdziesz tam także informacje na temat wyczerpywania i aktywacji.
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Post autor: alpha »

Odnośnie karty wsparcia jest taki zapis:
Zagranie wsparcia: gracz umieszcza kartę na stole, poniżej swojej drużyny.
Zastanawia mnie dlaczego wskazane jest miejsce gdzie mam tę kartę położyć?
Czy ja znowu o czymś nie wiem? :)

Jeszcze jedna kwestia - rzucanie kośćmi w momencie aktywowania postaci.
Wtedy rzuca się wszystkimi kośćmi z dołączonych kart - to jasne.
A czy jest jakiś sposób na niezależne ponowne rzucie kością z jakiegoś ulepszenia, żeby kość znowu wróciła do puli kości?
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Post autor: alpha »

Pogubiłem się...

Mam postać, która posiada kość, więc w chwili aktywacji rzuca tą kością.
Weźmy dla przykładu postać "Kylo Ren" z podstawki dla 2 graczy.
Posiada on zdolność zadawania 2 obrażeń jeżeli po aktywacji trafi w kolor wylosowanej karty z ręki przeciwnika.
"Kylo Ren" ma też ulepszenie z kością, np. "Unieruchomienie mocą".

Moje pytania:
1. Zdolność "Kylo Ren" zaczyna się zwrotem "Po tym, jak aktywujesz tę postać, możesz wybrać kolor (...).".
Nie wiem czy aktywacja postaci to moment deklaracji użycia postaci, czy moment gdy już rzuciłem jej kośćmi?
Kiedy więc mogę użyć tej zdolności: jeszcze przed rzutem kości (ale po deklaracji aktywowania "Kylo Ren"), czy po rzutach kośćmi?

2. Przeciwnik usunął mi kość z gry, więc "Kylo Ren" jest bez kości, ale jego ulepszenie "Unieruchomienie mocą" kość dalej ma.
Czy fakt, że postać nie ma swojej kości oznacza, że nie mogę już rzucić kością tego ulepszenia?
A jeżeli mogę rzucić tą kością ulepszenia, to czy wyczerpuję kartę "Kylo Ren"?
Postać wyczerpuje się żeby zaznaczyć fakt rzutu kością, ale w tym w/w przypadku "Kylo Ren" nie ma już kości, więc czy mam go wyczerpać?

3. I ciąg dalszy pytania nr 2: czy skoro "Kylo Ren" nie ma kości, to czy mogę bez rzutu jego kością (tą od postaci, a nie od ulepszenia) używać zdolności "Kylo Ren" i wskazywać kolor karty losowanej?
Pytanie to zadaję zarówno dla wersji gdy "Kylo Ren" ma jakieś ulepszenie, oraz dla innego przypadku gdy nie ma żadnego ulepszenia.
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
Ice^S5
Posty: 99
Rejestracja: 27 paź 2007, 14:04
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 20 times
Been thanked: 9 times

Re: Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Post autor: Ice^S5 »

Standardowo skieruję Cię do dokumentu o którym wspomniałem powyżej.

1) Na stronie 14 masz fragment zatytułowany "Aktywowanie postaci lub wsparcia".
Kiedy aktywujesz postać - wykonujesz czynności opisane w tym paragrafie. Po ich wykonaniu wykonujesz czynności opisane jako "Po tym jak aktywujesz tę postać".

2) Pamięć może mnie nieco zawodzić, ale czy w opisie efektu było jasno napisane o usunięciu kości z gry ? Na stronie 21 jest fragment zatytułowany "Usuwanie kości" i wedle tamtych zapisów działa to nieco inaczej.

3) Szybki powrót na str. 14 - we fragmencie o którym mowa w pkt.1 są wymienione warunki które uniemożliwiają aktywowanie postaci.
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Post autor: alpha »

Ice^S5 pisze: 02 maja 2021, 16:18 (...)
No właśnie zaraz odniosę się do 2-óch kwestii, które dopiero co odkryłem, ale po kolei.... :)

Jest tam takie info:
Postacie w momencie aktywowania zawsze
rzucają swoimi kośćmi oraz kośćmi swoich ulepszeń (ulepszeń,
które zostały do nich dołączone).
Jest tu jasno napisane, że aktywacja to rzut kością postaci oraz wszystkich jej ulepszeń.
Czy mam rozumieć, że jeżeli nie jestem w stanie rzucić kością postaci oraz jej ulepszeń, a tylko kośćmi jej ulepszeń, to nie aktywowałem tej postaci?
W końcu postać nie rzuciła swoją kością.
Owszem, może w teorii rzucić kośćmi ulepszeń, ale nie spełnia się wtedy warunku: "oraz".
Ice^S5 pisze: 02 maja 2021, 16:18 2) Pamięć może mnie nieco zawodzić, ale czy w opisie efektu było jasno napisane o usunięciu kości z gry ? Na stronie 21 jest fragment zatytułowany "Usuwanie kości" i wedle tamtych zapisów działa to nieco inaczej.
No i teraz ta druga rzecz, bo dopiero dzisiaj zauważyłem, że instrukcja mówi o 2 rodzajach usuwania kości:
a) usuń kość - czyli odłóż ją na kartę
b) odrzuć kość z gry - tracisz całkiem kość (chyba, że zagrasz 2 kopię karty)

W sumie jak teraz zacząłem przeglądać instrukcję, to widzę, że naprzemiennie są używane zwroty "usuń z gry" i "odrzuć z gry".
Ale jest też zwrot "usuń kość" i wtedy jest informacja, że kość wraca na kartę.
Trochę mnie to dezorientuje.

Natomiast jest inna kwestia, za którą muszę przeprosić, bo nie sprawdziłem tego na karcie tylko uwierzyłem przeciwnikowi, że karta usuwa kość z gry.
On sam źle to przeczytał, nie zrobił tego specjalnie.
Karta mówiła o tym, że ma usunąć ją (wsparcie) z gry i wtedy może usunąć mi kość :)
A ja grałem do końca bez tej kości i stąd moje pytania :)

Rozumiem jednak, że gdzieś tam potem w dodatkach trafią się jednak karty usuwające kości z gry?
I co wtedy?
Jak z moimi pytaniami o rzuty kośćmi i aktywację postaci? :)
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
Ice^S5
Posty: 99
Rejestracja: 27 paź 2007, 14:04
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 20 times
Been thanked: 9 times

Re: Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Post autor: Ice^S5 »

Rzucenie kością postaci jest częścią procesu jej aktywacji. Zaś warunki, które pozwalają Ci na rozpoczęcie aktywacji są wymienione we fragmencie ze str. 14 (konkretnie - ostatnie 2-3 zdania).
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Post autor: alpha »

Ice^S5 pisze: 02 maja 2021, 20:11 Rzucenie kością postaci jest częścią procesu jej aktywacji. Zaś warunki, które pozwalają Ci na rozpoczęcie aktywacji są wymienione we fragmencie ze str. 14 (konkretnie - ostatnie 2-3 zdania).
Dalej nie wiem: czy jeżeli postać nie ma już kości (bo kość została usunięta z gry), to czy można skorzystać z kart i kości ulepszeń dołączonych do tej postaci?
Nie da się aktywować postaci, bo nie ma kości. A skoro nie można aktywować postaci, to czy ta postać może używać ulepszeń bez kości postaci?
Nie widzę takiej dokładnej informacji w instrukcji.
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
Awatar użytkownika
Perf
Posty: 189
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:48
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 47 times
Been thanked: 37 times

Re: Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Post autor: Perf »

alpha pisze: 03 maja 2021, 00:18Nie da się aktywować postaci, bo nie ma kości.
O ile dobrze pamiętam, nie ma takiego wymogu - nadinterpretujesz zapisy instrukcji. Po prostu po deklaracji "aktywuję postać X", rzucasz kośćmi postaci i kośćmi upgrade'ów, wszystkimi, nie ma opcji rzucenia tylko niektórymi kośćmi. No ale lata nie grałem, może są tu jakieś głębsze kruczki i wyjątki dla turbozaawansowanych. :D
menelobej
Posty: 398
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:33
Has thanked: 89 times
Been thanked: 198 times

Re: Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Post autor: menelobej »

alpha pisze: 03 maja 2021, 00:18
Ice^S5 pisze: 02 maja 2021, 20:11 Rzucenie kością postaci jest częścią procesu jej aktywacji. Zaś warunki, które pozwalają Ci na rozpoczęcie aktywacji są wymienione we fragmencie ze str. 14 (konkretnie - ostatnie 2-3 zdania).
Dalej nie wiem: czy jeżeli postać nie ma już kości (bo kość została usunięta z gry), to czy można skorzystać z kart i kości ulepszeń dołączonych do tej postaci?
Nie da się aktywować postaci, bo nie ma kości. A skoro nie można aktywować postaci, to czy ta postać może używać ulepszeń bez kości postaci?
Nie widzę takiej dokładnej informacji w instrukcji.
Aktywowanie oznacza rzucenie kośćmi postaci i dołączonych do niej ulepszeń i zatapowanie karty postaci (obrócenie o 90 stopni). W tym momencie kości wchodzą do puli kości gracza i tak długo jak są w puli można korzystać z ich efektów. Przeciwnik w wyniku np. efektu karty może usunąć jakąś kość np. postaci lub ulepszenia czyli cofnąć ją na właściwą kartę. Wtedy kości wypadają z puli i nie mogą być wykorzystane w danej turze (chyba, że innym efektem karty zostaną one przywrócone do puli). Natomiast kości będące w puli nadal można wykorzystać i dokonywać manipulacji na nich. Jeśli przeciwnik usunie kości aktywowanej postaci, może to oznaczać brak możliwości skorzystania z efektów postaci wypisanych na karcie postaci jeśli odnoszą się one bezpośrednio do kości postaci. Kości ulepszeń można używać nawet jeśli kości postaci zostały usunięte, o ile kości ulepszeń znajdują się nadal w puli gracza. Nie można usuwać kości postaci ani jej ulepszeń jeśli nie została ona aktywowana. Kości postaci usuwa się z gry jeśli postać ginie, dołączone do niej ulepszenia są odrzucane na stos kart odrzuconych, a kości ulepszeń odkładane na bok razem z kośćmi postaci. Istnieją karty pozwalające przywracać ulepszenia ze stosu kart odrzuconych, a nawet przywracające do życia postacie. W takich przypadkach po wyłożeniu przywróconej postaci lub ulepszenia wracają one razem z odpowiadającymi im kośćmi.
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Post autor: alpha »

menelobej pisze: 24 maja 2021, 01:32 (...)
Nie wiem czy się dobrze rozumiemy :)

To może najpierw pytanie wprowadzające i taki "scenariusz":
1. mam postać i jej kość (załóżmy, że nic nie dołączyłem jeszcze do tej postaci)
2. aktywuję tę postać, czyli biorę kość z karty tej postaci i rzucam tą kością
3. kładę tę kość w puli kości żeby użyć jej w kolejnej rundzie
4. jednak zanim ta kolejna runda stanie się faktem, to przeciwnik usuwa tę kość w taki sposób, że od tej pory ta postać nie ma już swojej kości i w kolejnych rundach nie ma czym rzucać, została tylko z kartą

Czy w tym przypadku skoro nie ma kości, to można aktywować postać lub korzystać z jej zdolności?
Raczej nie, bo nie ma kości, którą trzeba rzucić żeby aktywować postać.

I teraz najważniejsze pytanie:
5. postać już nie ma swojej kości ale załóżmy, że ta postać ma teraz jakieś ulepszenie z kością
Czy mając tylko tę kość z punktu 5, ale nie mając kości samej postaci, to czy można aktywować postać?
Czyli czy warunkiem aktywowania postaci jest konieczność rzucania kośćmi, wśród których MUSI być kość postaci?
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
menelobej
Posty: 398
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:33
Has thanked: 89 times
Been thanked: 198 times

Re: Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Post autor: menelobej »

To może inaczej. Aktywowanie postaci lub wsparcia polega na obróceniu karty o 90 stopni czyli jej wyczerpaniu. Jeśli postać lub wsparcie ma jakieś kości swoje własne, a także pochodzące z ulepszeń to wtedy się nimi wszystkimi rzuca do puli kości. Wyczerpana postać nie może być ponownie aktywowana w bieżącej rundzie, chyba, że zagrasz jakąś kartę, która pozwoli na przygotowanie karty postaci lub wsparcia. Aktywować można tylko przygotowaną kartę. Natomiast kości rozpatruje się normalnie z puli, która jest przed graczem. Jeśli kości zostaną usunięte z puli to wracają na właściwą im kartę i nie rozpatruje się ich efektu. Jeśli dzięki efektowi jakiejś karty możesz ponownie w tej samej rundzie przygotować wyczerpaną wcześniej kartę, to kolejna aktywacja polega znów na wyczerpaniu karty i rzucie tymi kośćmi, które znajdują się w tym momencie na przygotowanej karcie. Kości które nie wróciły z puli na swoje karty i cały czas się w niej znajdują, nie będą w takim przypadku aktywowane, bo już są w puli.
Wyczerpana postać lub wsparcie nadal oferuje akcję lub potężną akcję wypisaną na karcie, chyba, że akcja ta związana jest z jej aktywacją.
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Post autor: alpha »

menelobej pisze: 24 maja 2021, 18:51 (...)
Hmmm... mam wrażenie, że gdzieś widziałem info o tym, że można usuwać kość z gry, a nie tylko cofać na kartę.
Muszę jeszcze raz na spokojnie przejrzeć zasady, bo już mi się miesza :)
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
vader777
Posty: 111
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:15
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: vader777 »

Mam pytanko dotyczące Szturmowca FN2199
Z jego zdolności mogę od razu rzucić kością broni którą wystawiam i rozpatrzyć ją,a co jeśli jeszcze nie rzucałem nim(fn2199),to wtedy mogę ponownie rzucić kością tej broni razem z jego kością(kośćmi)?
pioma10
Posty: 298
Rejestracja: 05 lut 2015, 23:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: pioma10 »

vader777 pisze: 30 mar 2023, 22:24 Mam pytanko dotyczące Szturmowca FN2199
Z jego zdolności mogę od razu rzucić kością broni którą wystawiam i rozpatrzyć ją,a co jeśli jeszcze nie rzucałem nim(fn2199),to wtedy mogę ponownie rzucić kością tej broni razem z jego kością(kośćmi)?
Tak, możesz.
vader777
Posty: 111
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:15
Has thanked: 3 times
Been thanked: 9 times

Re: Star Wars : Destiny - pytania i wątpliwości

Post autor: vader777 »

No rzeczywiście koks :)
ODPOWIEDZ