Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
bajbaj
Posty: 1114
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:39
Has thanked: 855 times
Been thanked: 631 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: bajbaj »

Ostatnio nie kupiłem fajnego zestawu Shadows of Brimstone w znakomitej cenie na niemieckim odpowiedniku olx (ebay "klajnesrajne"). Mógł być w pakiecie z pełnym zestawem A Touch of Evil w jeszcze lepszej cenie (mam już większość, resztę bym sprzedał). Nie kupiłem, bo ... byłem głupi i teraz żałuję. Wężowi z kieszeni już wyciąłem język i spętałem go sznurówką, aby nie przeszkadzał przy kolejnej okazji...
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: Yuri »

bajbaj pisze: 10 sty 2023, 14:09 Ostatnio nie kupiłem fajnego zestawu Shadows of Brimstone w znakomitej cenie na niemieckim odpowiedniku olx (ebay "klajnesrajne"). Mógł być w pakiecie z pełnym zestawem A Touch of Evil w jeszcze lepszej cenie (mam już większość, resztę bym sprzedał). Nie kupiłem, bo ... byłem głupi i teraz żałuję. Wężowi z kieszeni już wyciąłem język i spętałem go sznurówką, aby nie przeszkadzał przy kolejnej okazji...
Aż usiadłem jak czytałem ;) niemniej grunt, że wyraziłes szczera skruchę i masz solenne postanowienie poprawy ;)

Ja odpuściłem używkę "Townsfolk Tussle". Poczekam na dodruk, jest w co grać.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: Ardel12 »

bajbaj pisze: 10 sty 2023, 14:09 Ostatnio nie kupiłem fajnego zestawu Shadows of Brimstone w znakomitej cenie na niemieckim odpowiedniku olx (ebay "klajnesrajne"). Mógł być w pakiecie z pełnym zestawem A Touch of Evil w jeszcze lepszej cenie (mam już większość, resztę bym sprzedał). Nie kupiłem, bo ... byłem głupi i teraz żałuję. Wężowi z kieszeni już wyciąłem język i spętałem go sznurówką, aby nie przeszkadzał przy kolejnej okazji...
Oj skąd ja to znam. Pół roku temu odpuściłem Busa, bo cena była za wysoka, teraz zapłaciłem więcej by go w końcu dorwać.

No pacz, a Touch of Evil bym mógł przygarnąć i mogliśmy zrobić niezły deal.

Obecnie jak widzę dobrą cenę na poszukiwaną grę to biorę(albo jakąkolwiek na niedostępny tytuł). Kiedyś się zagra. Poleży. Poczeka.

Ja z kolei kupiłem aż nadto i nie mam tutaj niczego do powiedzenia w temacie, sorry :)
Awatar użytkownika
Leinadus
Posty: 961
Rejestracja: 01 wrz 2018, 19:57
Has thanked: 5 times
Been thanked: 83 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: Leinadus »

Nie zdecydowałem się na Lobotomy II, bo robiąc porządki i miejsce pod tą grę, dokonałem wymiany, zamiast sprzedaży. Teraz muszę kombinować gdzie upchnąć gry z wymiany, bo nowe zajmą więcej miejsce niż te, których się pozbyłem...
targa
Posty: 53
Rejestracja: 05 lip 2020, 23:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: targa »

feniks_ciapek pisze: 30 gru 2022, 18:01 Nie kupiłem Folklore: The Affliction w promocji, bo stwierdziłem, że mam już za dużo gier przygodowych w kolekcji, a czasu nie przybywa.

Ale pokusa cały czas jest, więc kto wie, może jeszcze odszczekam.
No widzisz, ja też walczę, ale mam do ogrania jakieś 90% kolekcji, w tym całego Hexplore It!, więc chyba dam sobie na wstrzymanie... Chociaż podstawka chodzi teraz po 250 zł, a to kusi...
Uncle_Grga
Posty: 557
Rejestracja: 30 lis 2019, 12:07
Has thanked: 86 times
Been thanked: 284 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: Uncle_Grga »

Całej grupy nowości, które po obejrzeniu gameplay'ow, przeczytaniu recenzji, znalezieniu dobrych cen przedsprzedazowych, poskładaniu optymalnych zamówień- pododawałem nawet do koszyka. I nie kupiłem..

Na tej liście znalazły się: Ziemia, Encyklopedia, Tiletum, Doniczki, Psi Park i Dead by Daylight.

Powód trywialny: popatrzyłem na półkę i zreflektowałem się, że te 140-160 gier na półce to zdecydowanie za dużo. Że leżą tam gry podobne, może gorsze, może lepsze, ale gotowe do ściągnięcia z półki, i że mogę grajac codziennie w coś innego, nie zagrać w każdą z nich więcej niż trzy razy w roku. I że nie potrzebuję kolejnej zabawki..

I jakoś się powstrzymałem. Nie mówię, że któraś z wymienionych, na fali kolejnego ataku fomo jednak wpadnie na półkę. Ale na dziś - nie kupiłem! I nawet dobrze się z tym czuję..
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5210
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: BOLLO »

Uncle_Grga pisze: 24 mar 2023, 17:37 Ale na dziś - nie kupiłem! I nawet dobrze się z tym czuję..
W takim razie do jutra.... :mrgreen:
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10021
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1307 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: rastula »

Uncle_Grga pisze: 24 mar 2023, 17:37
Spoiler:
Ale na dziś - nie kupiłem! I nawet dobrze się z tym czuję..
BRAVO tak trzymać ;)
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 634
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 239 times
Been thanked: 354 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: Nilis »

Uncle_Grga pisze: 24 mar 2023, 17:37 Całej grupy nowości, które po obejrzeniu gameplay'ow, przeczytaniu recenzji, znalezieniu dobrych cen przedsprzedazowych, poskładaniu optymalnych zamówień- pododawałem nawet do koszyka. I nie kupiłem..
Na pewno to widziałeś ale warto sobie przypomnieć a może jakiś inny podobny do Ciebie człowiek o SILNEJ WOLI tego nie widział i koniecznie powinien

Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Uncle_Grga
Posty: 557
Rejestracja: 30 lis 2019, 12:07
Has thanked: 86 times
Been thanked: 284 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: Uncle_Grga »

No, no.. o tym właśnie pisałem..

Tak z perspektywy to jestem tak.. no gdzieś.. pomiędzy zaglądaniem przez szybkę a wejściem do sklepu. Ale nie boję się, gdyż jestem człowiekiem o silnej woli.. :(
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1802
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 77 times
Been thanked: 334 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: hipcio_stg »

Ja już chyba od roku nic nie kupiłem :D W zasadzie to nie wiem co by musiało się pokazać, żebym to kupił... Może dodatek do terraformacji? Mini zestaw kart do niej? Pewnie bym się skusił :P
mordajeza
Posty: 361
Rejestracja: 19 lut 2019, 13:16
Has thanked: 171 times
Been thanked: 246 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: mordajeza »

Ostatnio nie kupiłem kilku gier, które miałem na radarze, bo każdą z nich udało mi się pożyczyć od znajomych i zagrać kilka partii w domu. I niektóre są lepsze, inne słabsze, ale żadnej nie potrzebuję mieć na własność. Tak więc kilka stów w kieszeni, a miejsce na półce może spokojnie czekać na zamówione przedsprzedaże ;)

A nie kupiłem: Wojny Klonów, Star Wars: Deckbuilding Game, Arnaka, Brzdęka i Eksplodującyh Kotków. O powodach pewnie rozpiszę się bardziej w marcowym wątku o grze miesiąca.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 573 times
Been thanked: 1028 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: RUNner »

Too Many Bones. Długo ze sobą walczyłem żeby jednak nie kupić teraz i już grać, ale rozsądek podpowiadał czekanie na wersję polską. W końcu są inne gry do grania, a do premiery wydania Portalu zostało zapewne kilka miesięcy. Dodatkowo teraz okazało się, że Portal skorzysta z tłumaczenia forumowej ekipy, więc jest to kolejny plus na korzyść polskiej wersji.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
piechotak
Posty: 399
Rejestracja: 17 gru 2007, 21:56
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 18 times
Been thanked: 24 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: piechotak »

Santa Monica - kiedyś miałem na liście życzeń, potem gra z niej spadła, ale ostatnio pojawiły się niezłe promocje, więc pomyślałem, że może by sobie kupić. Przeczytałem parę recenzji, instrukcję, spojrzałem na półkę i stwierdziłem, że z miejscem i tak jest krucho i kolejnej gry, gdzie każdy sobie rzepkę skrobię nie potrzebuję.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: Ardel12 »

The Elder Scrolls: Betrayal Of The Second Era - rzadko mi się zdaża czegoś nie kupić z tego co biorę pod lupę i jestam nastawiony na tak, ale akurat jak CTG uwielbiam jako firmę i ich gry, tak TES od początku mi nie kliknął. W ogóle nie jestem fanem świata, więc dla mnie to żaden plus i nawet wolałbym wymyślony przez nich setting(cloudspire i burncycle mają genialne). Kampania idzie świetnie, ale materiały to strzępy informacji, które w nic konkretnego się nie układają, a oglądanie 4h gameplayu jest ponad moje siły i chęci. Cena również mnie nie zachęciła, by mrozić taką kasę na kolejne dwa lata(czas produkcji również gruby). Wisieńką na torcie jest jednak to, że ja się już najadłem grami CTG. Mam w swej kolekcji w sumie co wydali prócz Tripclocka(?) i w sumie z taką kolekcją mam aż nadto sztonów i plastikowych kart. Może jak wyjdzie retail, pojawi się wiecej recenzji a ja ogram to co mam(a może nawet z czymś się rozstanę - obecnie to Hoplo V najmniej mi podpasił, ale dopiero jestem w akcie 1, więc liczę, że się rozkręci) to finalnie zakupię, ale na teraz mówię pass.
Awatar użytkownika
Bogoria
Posty: 105
Rejestracja: 23 sty 2005, 14:37
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: Bogoria »

Star Wars Rebelia + Imperium u władzy - bardzo chciałbym mieć tę grę (i dodatek), ale po głębszym przemyśleniu doszedłem do wniosku, że po prostu nie będę miał z kim w to grać. Żona lubi planszówki (ostatnio odpaliliśmy wreszcie Brass Lancashire i mimo lekkiego marudzenia przy tłumaczeniu zasad, chyba siadło :D będzie zatem grane) ale szczerze wątpię, by chciała poświęcić 3 - 5h na granie w Rebelię. No cóż, pozostaje mi zadowolić się inną grą ze świata SW - Zewnętrznymi Rubieżami (to akurat lubimy oboje, a i syn jest chętny do grania).

Korzyści z rezygnacji z zakupu? Większa motywacja do grania w to co mamy (a jest tu niestety jeszcze parę tytułów w ogóle nie ruszonych) oraz oszczędzone ponad 550 zł. Wychodzi na to, że to sytuacja z gatunku win-win 8)
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3312
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 428 times
Been thanked: 1038 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: psia.kostka »

Bogoria pisze: 31 mar 2023, 11:51 Star Wars Rebelia + Imperium u władzy
Jesli masz duzy stol i wolne 3-5h to mozesz tez znalezc innego wariata w wawie, ktory wyciagnie swoja Rebelie z szafy 8)
win-win-win
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 573 times
Been thanked: 1028 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: RUNner »

Bogoria pisze: 31 mar 2023, 11:51 Star Wars Rebelia + Imperium u władzy - bardzo chciałbym mieć tę grę (i dodatek), ale po głębszym przemyśleniu doszedłem do wniosku, że po prostu nie będę miał z kim w to grać. No cóż, pozostaje mi zadowolić się inną grą ze świata SW - Zewnętrznymi Rubieżami (to akurat lubimy oboje, a i syn jest chętny do grania).
Wydaje mi się, że zbyt łatwo zrezygnowałeś z zakupu Rebelii, która uchodzi za lepszą grę od Rubieży. Jeśli żona gra w Rubieże, to może jednak by też zagrała w Rebelię? No chyba że oznajmiła Ci, że na pewno nie zagra, to wtedy nie warto ruszać tematu. W odwodzie masz jeszcze syna jakby co ;)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
miker
Posty: 696
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:55
Has thanked: 534 times
Been thanked: 423 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: miker »

Bogoria pisze: 31 mar 2023, 11:51 Star Wars Rebelia + Imperium u władzy - bardzo chciałbym mieć tę grę (i dodatek), ale po głębszym przemyśleniu doszedłem do wniosku, że po prostu nie będę miał z kim w to grać. Żona lubi planszówki (ostatnio odpaliliśmy wreszcie Brass Lancashire i mimo lekkiego marudzenia przy tłumaczeniu zasad, chyba siadło :D będzie zatem grane) ale szczerze wątpię, by chciała poświęcić 3 - 5h na granie w Rebelię. No cóż, pozostaje mi zadowolić się inną grą ze świata SW - Zewnętrznymi Rubieżami (to akurat lubimy oboje, a i syn jest chętny do grania).

Korzyści z rezygnacji z zakupu? Większa motywacja do grania w to co mamy (a jest tu niestety jeszcze parę tytułów w ogóle nie ruszonych) oraz oszczędzone ponad 550 zł. Wychodzi na to, że to sytuacja z gatunku win-win 8)
+1 ile razy miałem w koszyku podstawkę i dodatek. Ale czas potrzebny na rozegranie nie pozwolił nawet się do tego zbliżyć. Z drugiej strony to ja zawsze ogarniam instrukcje i tłumaczę gry i chyba zacząłem być tym zmęczony po jakichś 100 grach w ciągu ostatnich 2 lat. Czas zacząć grać w to co mamy i postarać się ograniczyć zakupy do max 12 tytułów na rok :wink:
Ale jak ktoś z Ząbek/Warszawy będzie chętny zagrać i wytłumaczyć mi zasady, to chętnie usiądę do tej gry, bo nie ukrywam, że cały czas łazi mi po głowie.
Awatar użytkownika
kurdzio
Posty: 789
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 122 times
Been thanked: 375 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: kurdzio »

Bogoria pisze: 31 mar 2023, 11:51
miker pisze: 31 mar 2023, 13:55
U nas hype był duży, zagraliśmy 2 razy dzień po dniu - wrażenia super, fajny czas przy planszy. Niestety powrót do tej gry jest trudny, dużo niuansów, nie miałem aż takiej motywacji żeby przypomnieć sobie zasady i gra poszła na sprzedaż.
Na waszym miejscu zdecydowanie spróbowałbym zagrać na czyimś egzemplarzu ;)
Gramy głównie w 2 osoby, służę radą :)
Awatar użytkownika
Bogoria
Posty: 105
Rejestracja: 23 sty 2005, 14:37
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: Bogoria »

RUNner pisze: 31 mar 2023, 13:35Wydaje mi się, że zbyt łatwo zrezygnowałeś z zakupu Rebelii, która uchodzi za lepszą grę od Rubieży. Jeśli żona gra w Rubieże, to może jednak by też zagrała w Rebelię? No chyba że oznajmiła Ci, że na pewno nie zagra, to wtedy nie warto ruszać tematu. W odwodzie masz jeszcze syna jakby co ;)
Całkiem możliwe, że spróbowałaby zagrać, ale nie wiem czy pierwszy raz nie byłby jednocześnie tym ostatnim :lol: Syn póki co ma 10 lat, trochę gra z nami, ale ostatnio coś trudniej mu dogodzić planszówką.
kurdzio pisze: 31 mar 2023, 14:01U nas hype był duży, zagraliśmy 2 razy dzień po dniu - wrażenia super, fajny czas przy planszy. Niestety powrót do tej gry jest trudny, dużo niuansów, nie miałem aż takiej motywacji żeby przypomnieć sobie zasady i gra poszła na sprzedaż.
Na waszym miejscu zdecydowanie spróbowałbym zagrać na czyimś egzemplarzu ;)
Właśnie m.in. tego się nieco obawiałem. Dla mnie to nie problem przeczytać instrukcję, ale znam swą żonę jak przysłowiowy "zły szeląg" :wink:
Zdaje się, że mam kumpla, który posiada Rebelię, nawet kiedyś proponował, więc po prostu mu się przypomnę i zobaczymy.
miker pisze: 31 mar 2023, 13:55+1 ile razy miałem w koszyku podstawkę i dodatek. Ale czas potrzebny na rozegranie nie pozwolił nawet się do tego zbliżyć. Z drugiej strony to ja zawsze ogarniam instrukcje i tłumaczę gry i chyba zacząłem być tym zmęczony po jakichś 100 grach w ciągu ostatnich 2 lat. Czas zacząć grać w to co mamy i postarać się ograniczyć zakupy do max 12 tytułów na rok :wink:
W pełni Cię rozumiem, bo u mnie w domu też tak jest. Czytam, ogarniam, a dostaję w zamian ziewanie i marudzenie, że staaaaaasznie długo tłumaczę :lol: Co do zakupów to póki co prawie pierwszy kwartał 2023 r. za nami, a ja nic nie kupiłem (dla odmiany wypchnąłem z regału 2 tytuły - poleciały skutecznie na sprzedaż), więc jest git :D Co więcej - udało się nawet zagrać w coś, w co chciałem od dawna, czyli Brass Lancashire (ostatni zakup minionego roku), więc z optymizmem patrzę na planszówkowe hobby.
Awatar użytkownika
miker
Posty: 696
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:55
Has thanked: 534 times
Been thanked: 423 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: miker »

Bogoria pisze: 31 mar 2023, 15:30 Co więcej - udało się nawet zagrać w coś, w co chciałem od dawna, czyli Brass Lancashire (ostatni zakup minionego roku), więc z optymizmem patrzę na planszówkowe hobby.
A nam w końcu (po 2 latach na półce wstydu i pompowania hypem wyprzedania) udało się zagrać w Birmingham. Obawiałem się reakcji żony, bo 99% gier gramy we dwójkę lub z dziećmi, ale o dziwo kliknęło i czeka na kolejne rozgrywki. Szok!


A czego dodatkowo nie kupiłem, mimo, że temat mógłby się spodobać żonie to:

1. Ziemia - uznałem, że mamy inne podobne gry i raczej nie chcę kolejnej
2. Doniczki - mimo, że ograłem chyba ze 100 razy w internecie testową wersję, doszedłem do wniosku, że dla rodzinnego grania lepsza jest Kaskadia, którą mamy, więc się wycofałem.
3. Diuna Imperium: Nieśmiertelność. Mam Potęgę Ix i jakoś chyba nie chcę dalej tego komplikować. Mam inne skomplikowane gry i zostawiam Diunę tu, gdzie jest.
Awatar użytkownika
Poochacz
Posty: 248
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:27
Has thanked: 13 times
Been thanked: 66 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: Poochacz »

Nie tyle nie kupiłem co odżegnałem się od chęci kupna. Po obejrzeniu gameplayu Wiedźmina: Stary Świat stwierdziłem że mimo że jestem fanem to zaleciało mi Runeboundem który był dla mnie jedną z najgorszych gier jakie w życiu przerobiłem mimo że jestem fanem uniwersum.
Awatar użytkownika
salaba
Posty: 298
Rejestracja: 08 maja 2020, 14:40
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 167 times
Been thanked: 244 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: salaba »

Ardel12 pisze: 30 mar 2023, 08:41 The Elder Scrolls: Betrayal Of The Second Era - rzadko mi się zdaża czegoś nie kupić z tego co biorę pod lupę i jestam nastawiony na tak, ale akurat jak CTG uwielbiam jako firmę i ich gry, tak TES od początku mi nie kliknął. W ogóle nie jestem fanem świata, więc dla mnie to żaden plus i nawet wolałbym wymyślony przez nich setting(cloudspire i burncycle mają genialne). Kampania idzie świetnie, ale materiały to strzępy informacji, które w nic konkretnego się nie układają, a oglądanie 4h gameplayu jest ponad moje siły i chęci. Cena również mnie nie zachęciła, by mrozić taką kasę na kolejne dwa lata(czas produkcji również gruby). Wisieńką na torcie jest jednak to, że ja się już najadłem grami CTG. Mam w swej kolekcji w sumie co wydali prócz Tripclocka(?) i w sumie z taką kolekcją mam aż nadto sztonów i plastikowych kart. Może jak wyjdzie retail, pojawi się wiecej recenzji a ja ogram to co mam(a może nawet z czymś się rozstanę - obecnie to Hoplo V najmniej mi podpasił, ale dopiero jestem w akcie 1, więc liczę, że się rozkręci) to finalnie zakupię, ale na teraz mówię pass.
Podpisuję się obiema rękami. Mam co prawda tylko TMB i Cloudspire, ale sztonów i taktyki wystarczy mi na lata. CTG uważam zrobiło duży błąd decydując się na TES zamiast kontynuować TMB. TES jest jak dziecko Frankensteina, a dużo wszystkiego niekoniecznie oznacza coś spójnego. Nie wspieram, nie kupię i jestem dumna z tej decyzji :)
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 556
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 243 times
Been thanked: 290 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: andrzejstrzelba »

salaba pisze: 31 mar 2023, 18:38 CTG uważam zrobiło duży błąd decydując się na TES zamiast kontynuować TMB.
Ja też nie będę wspierał, ale zebrali już 10 mln PLN, więc trudno tę decyzję nazwać błędem.

Ja nie kupiłem (jeszcze?) Dead By Day Light bo córka jeszcze za mała. Może pod choinkę?
ODPOWIEDZ