Skąd brać STL-e (pliki 3D) do druku elementów do podstawek, dioram itp.

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 769
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 280 times
Been thanked: 184 times

Skąd brać STL-e (pliki 3D) do druku elementów do podstawek, dioram itp.

Post autor: Seraphic_Seal »

Hej,
Poszukiwane źródło modeli do wydruków drobnych elementów, żeby przykleić je na podstawki figurek itp. Mile widziane darmowe lub w rozsądnej cenie za większą paczkę (nie widzi mi się płacić 5$ za model kamyczka, które wydrukuje może raz czy dwa, tylko na własny użytek) - może jakiś patreon?

Albo ja nie umiem albo wyszukiwanie takich rzeczy w wyszukiwarkach na dużych stronach z modelami to istna katorga. Poświęciłem na to sporo czasu i udało mi się z thingiverse zebrać coś takiego:
https://www.thingiverse.com/hyarmen/col ... 469/things
Jest tam sporo różnych buteleczek, świeczek, trochę zwierząt i innych koszyków. No ale źródełko wyschło, coś nie mogę znaleźć nic więcej sensownego. Sporo linków okazywało się też niestety martwych.

Dość pilnie poszukuję liści lilii wodnej ("lily pads"), super byłby też jakiś miks kości/czaszek itp
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
ODPOWIEDZ