(Wrocław) Szukamy ludzi na planszówki

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
LarianMaritel
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2023, 17:03

(Wrocław) Szukamy ludzi na planszówki

Post autor: LarianMaritel »

Witam serdecznie!

Mam na imię Piotr i wraz z żoną Magdaleną szukamy ludzi chętnych na planszówki. Od ponad 9 lat gramy, ale także kolekcjonujemy gry planszowe. Chętnie poznamy ludzi kulturalnych, czerpiących radość z gier polegających na rywalizacji, ale także kooperacyjnych. Posiadamy sporo tytułów:
- Robinson Crusoe Ignacego Trzewiczka
- Ostatni Bastion
- Carcassone z wieloma dodatkami
- Smallworld
- Puerto Rico
- Szeryf z Nothingam
- Mafiozoo
- Wikingowie Wojownicy Północy
- Zimowe Opowieści
- Wiochmen
- Dixit
- Cytadela
- 7 cudów świata
- Tajniacy
- Tajemnicze Domostwo
- Wściąść do Pociągu Europa
- Listy z Whitechapel
- Osadnicy z Cathanu + Miasta i Rycerze + Na podbój Europy
- Wilkołaki
- Siedem
- Szarlatani z Pasikurowic
- Świat dysku Sekary
- Tikal
- Cywilizacja
- Fasolki
- Bang
- Sabotażysta
- 6 bierze
- Magnaci
- Talisman Magi i Miecz - podstawka
- Alias
- Dungeoneer - 3 części

Z wielką chęcią zaprosimy chętne osoby, jednakże mamy kilka warunków zdefiniowanych przez ograniczenia w postaci dwójki dzieci w wieku lat trzech i pięciu.

1. Spotkania muszą odbywać się u nas w domu, w dni wolne lub poprzedzające np z piątku na sobotę i to w godzinach po 20:00. Muszą też skończyć sie najpóźniej około północy, bo nasze skarby zrywają się około 6:00 rano niezależnie od dnia.

2. Osoby chcące z nami grać muszą być kulturalne i umieć zachować względną ciszę. Nie wymagamy szeptu, ale nie mam wielkiego mieszkania pozwalającego na głośne imprezy.

3. Zezwalamy na alkohol i jedzenie w czasie gier. Nie tolerujemy jednak pijaństwa. Alkohol przynosimy we własnym zakresie i bardzo proszę z umiarem.

4. Nie wypożyczamy gier.

To jedyne warunki, które są wg mnie domyślne wsród ludzi umiejących się zachować.

Chętnie poznamy ludzi w wieku od 16 do 60 lat, pary, znajomych, kumpli i koleżanki, pojedyncze osoby. Jesteśmy bardzo mili i sympatyczni, ale ważne jest by nie przekraczać pewnych granic dobrego smaku. Nie chcemy gadać przy grach o polityce, osobistych przekonaniach światopoglądowych czy innych tematach mogących budzić niesnaski. Zależy nam na dobrej zabawie i znajomościach. Nasze mieszkanie mieści się na al. Kromera we Wrocławiu, zaraz obok pętli tramwajowej więc dojazd dla niezmotoryzowanych jest dogodny o każdej porze, mamy też nocne autobusy.

Kontaktować się można ze mną głównie telefonicznie. Jak ktoś chce mailowo lub przez forum to proszę bardzo, ale wolę telefon, gdyż tam jestem cały czas dostępny. Jak nie odbiore to proszę o sms w jakiej sprawie dzwoniono, a na pewno w wolnej chwili oddzwonie.

Piotr +48 609 438 497 lub +48 573 127 182
larianmaritel@gmail.com
ODPOWIEDZ