Gdzie wstąpić na zakupy na tej trasie? [Lublin -> Wawa -> Łódź -> Toruń -> Bydgoszcz]

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 389
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 143 times
Been thanked: 82 times

Gdzie wstąpić na zakupy na tej trasie? [Lublin -> Wawa -> Łódź -> Toruń -> Bydgoszcz]

Post autor: Backero »

Mam nadzieję, że wybaczycie mi dość nietypowy post, ale potrzebuję dość pilnie porady w nietypowej kwestii. Otóż jutro z rana wyjeżdżam w taką o to trasę:
Obrazek

Jak widać mogę wstąpić do kilku większych miast, ale czasu będę mieć wstąpić raczej tylko do jednego i do każdego o różnej godzinie. Zależy mi, by znaleźć sklep z planszówkami, który będzie w miarę po drodze, będzie duży, gdyż zależy mi na dużym wyborze, a ceny to już tam pal trochę licho. Wiem, że jutro sobota, więc niektóre sklepy mogą być otwarte krócej, więc pewnie mniejsze ryzyko wstępować wcześniej. Ale szukając sklepów na Google Maps czasem niełatwo mi ocenić, czy sklep będzie dość duży, bo już różnie bywało. Ktoś jest może z któregoś z tych miast i byłby w stanie polecić duży sklep z planszówkami, w które mogę zawitać na zakupy?
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2650 times
Been thanked: 2332 times

Re: Gdzie wstąpić na zakupy na tej trasie? [Lublin -> Wawa -> Łódź -> Toruń -> Bydgoszcz]

Post autor: Curiosity »

IMO lepiej w Grójcu (przed Warszawą) odbić na Radom - trasa jest szeroka i bezpłatna.
W Radomiu zrobisz zakupy w "GryPlanszowe24" na Malczewskiego. Spoko ceny i dość duży wybór.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4669
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1213 times
Been thanked: 1419 times

Re: Gdzie wstąpić na zakupy na tej trasie? [Lublin -> Wawa -> Łódź -> Toruń -> Bydgoszcz]

Post autor: Mr_Fisq »

W Warszawie, po zachodniej stronie masz planszomanię - gry które mają dostępność 24h powinni mieć na miejscu od ręki.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2650 times
Been thanked: 2332 times

Re: Gdzie wstąpić na zakupy na tej trasie? [Lublin -> Wawa -> Łódź -> Toruń -> Bydgoszcz]

Post autor: Curiosity »

Mam wrażenie, że ta trasa omija Warszawę.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4669
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1213 times
Been thanked: 1419 times

Re: Gdzie wstąpić na zakupy na tej trasie? [Lublin -> Wawa -> Łódź -> Toruń -> Bydgoszcz]

Post autor: Mr_Fisq »

Curiosity pisze: 05 maja 2023, 22:05 Mam wrażenie, że ta trasa omija Warszawę.
Jest to mylne wrażenie, w każdym razie jeśli piszemy o niebieskiej ;)

Edit:
Natomiast żeby wstąpić do planszomanii trzeba te 25 minut nadłożyć:
https://www.google.pl/maps/dir/Rudnik+n ... 417565!3e0

(Wizyta w Radomiu wyjdzie pewnie podobnie ;) )
Tu jeszcze zaznaczę, że planszomania w środku nie jest duża, ale za to wybór jest.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4104
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2631 times
Been thanked: 2546 times

Re: Gdzie wstąpić na zakupy na tej trasie? [Lublin -> Wawa -> Łódź -> Toruń -> Bydgoszcz]

Post autor: Gizmoo »

W Warszawie mogę polecić Planszomanię i Am76, obydwa na obierzach miasta. W obydwu największy możliwy wybór towarów. Ale musisz sobie rozkminić, jak najłatwiej i najkrócej będziesz miał by zjechać z trasy. Jak jedziesz przez Otwock, to raczej łatwiej będzie zjechać do AM76

W Łodzi mogę polecić Gamelorda. Duży i ma dobre ceny, ale problemem może być lokalizacja, bo to niemal ścisłe centrum miasta.

Reszty nie polecę, bo w innych sklepach na powyższej trasie po prostu nie byłem/nie znam.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4669
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1213 times
Been thanked: 1419 times

Re: Gdzie wstąpić na zakupy na tej trasie? [Lublin -> Wawa -> Łódź -> Toruń -> Bydgoszcz]

Post autor: Mr_Fisq »

Kiedyś poleciłbym planszostrefę w Błoniu, ale w sobotę to można co najwyżej pocałować klamkę :mrgreen:

Edit:
Do planszomanii sam się jutro wybieram :)
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 389
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 143 times
Been thanked: 82 times

Re: Gdzie wstąpić na zakupy na tej trasie? [Lublin -> Wawa -> Łódź -> Toruń -> Bydgoszcz]

Post autor: Backero »

Dzięki wszystkim za pomoc. Na pewno wstąpię do AM76, parę razy już stamtąd zamawiałem, więc znam + jest długo otwarty, więc nie muszę wyjeżdżać zbyt wcześnie, a i nie dokłada się praktycznie w ogóle drogi. Ale w zapasie zostawiam sobie Planszomanię, jeśli się wyrobię.
Mr_Fisq pisze: 05 maja 2023, 22:14 Do planszomanii sam się jutro wybieram :)
Jeśli tam zawitam to ja pewnie coś zaraz przed 15 (przed zamknięciem) :P
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 470
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 842 times
Been thanked: 200 times

Re: Gdzie wstąpić na zakupy na tej trasie? [Lublin -> Wawa -> Łódź -> Toruń -> Bydgoszcz]

Post autor: JollyRoger90 »

tak jak koledzy pisali. W Warszawie am76 musowo i po drodze jest :)
ODPOWIEDZ