Karcianka w klimatach Planescape Torment/Tides of Numenera

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Kajdi
Posty: 200
Rejestracja: 11 cze 2013, 19:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 63 times

Karcianka w klimatach Planescape Torment/Tides of Numenera

Post autor: Kajdi »

Morkai pisze: 11 maja 2023, 09:56 PS.
O! tak mi się nasunęło jak już kliknąłem "wyślij" - karcianka w klimatach Planescape Torment/Tides of Numenera mogłaby być fajna :idea:
Istniało dokładnie coś takiego - Blood Wars. A jeśli wystarczy coś "w klimatach", to rzuć okiem na Kult.
Awatar użytkownika
Morkai
Posty: 53
Rejestracja: 05 sie 2022, 10:40
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: Star Wars Unlimited TCG (FFG)

Post autor: Morkai »

Kajdi pisze: 11 maja 2023, 10:56
Morkai pisze: 11 maja 2023, 09:56 PS.
O! tak mi się nasunęło jak już kliknąłem "wyślij" - karcianka w klimatach Planescape Torment/Tides of Numenera mogłaby być fajna :idea:
Istniało dokładnie coś takiego - Blood Wars. A jeśli wystarczy coś "w klimatach", to rzuć okiem na Kult.
Kult oczywiście znam, gdzieś tam z 2 kg kart wśród innych kart leży. Ale Wojny Krwi mnie ominęły :D Widzę archaizm w czystej postaci ;)

Co do MtG - nie chcę offtopować, bo to temat o SW: U, dyskutować i robić z siebie advocatus diaboli. Jak napisałem, tak uważam. Ogarnięcie tematu kilkunastu tysięcy kart na przestrzeni 30 lat, tak by to cały czas działało, to nie jest byle co. I 200 stron spójnych zasad, w których zawsze znajdziemy odpowiedź.
Porównanie do kokakoli pominę milczeniem. Do monopoly - już prędzej - można się spokojnie zastanowić do w tym przypadku oznacza perfekcja i dlaczego prostota (czy wręcz prostactwo) nie może być ogromną zaletą przy pewnych tytułach :?: Swoją drogą - Magic ma BARDZO niski próg wejścia, by zacząć grać.
=][= WH40k =][= X-wing, Magic, Cthulhu...
ODPOWIEDZ