Hero Realms - pytania i wątpliwości

Masz pytanie o zasady jakiejś gry - zamiast pisać na forum ogólnym, napisz osobnego posta na tym podforum. Uwaga! W tytule wątku podaj nazwę gry (i krótko czego dotyczy pytanie)!
Shaw
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2020, 20:55
Has thanked: 2 times

Re: Hero Realms - pytania i wątpliwości

Post autor: Shaw »

Witam,
mam pytanie techniczne o dodatki do Hero Realms. Mam podstawkę i 5 dodatków talii bohaterów. Zastanawiam się nad rozszerzeniem swojej gry i tutaj pojawia się pytanie czy jeszcze jakieś dodatki dadzą mi taką możliwość przy założeniu że interesuje mnie tylko gra PvP. Więc takie pytania:

1. Z tego co się orientuję to duże dodatki Ruiny Thandaru oraz Zaginiona osada są nastawione na tryb kooperacyjny, ale czy w jakimś stopniu mogą te dodatki posłużyć do PvP? Np część kart można dodać do talii?
2. Czy Hero Realms Geneza chyba nadaje się do PvP?
3. Czy małe dodatki z serii "Podróże" działają z samą podstawka tzn do PvP czy są przeznaczone do trybu kooperacyjnego?
4. Jeśli są jeszcze jakieś inne dodatki które można użyć do PvP to również jestem zainteresowany.
Eldaril
Posty: 58
Rejestracja: 13 sty 2020, 08:22
Has thanked: 18 times
Been thanked: 49 times

Re: Hero Realms - pytania i wątpliwości

Post autor: Eldaril »

Tutaj sytuacja jest nieco dziwna... Ale najpierw odpowiedzi:
1. Mogą posłuży do PvP. W tych dodatkach są karty rozwinięć umiejętności, talii... Można się pobawić w budowanie postaci. Trochę kart do talii rynku zdaje się też można wcisnąć
2. Geneza to zdaje się było to z rasami. Jeśli tak, to można też do PvP. Wybieramy klasę i rasę.
3. Zdaje mi się, że można używać tych dodatków PvP. Dodają nowy warunek zwycięstwa (na spełnienie questów), jeśli dobrze pamiętam.
4. Wydaje mi się, że w każdym z dodatków jest opcja użycia jako PvP.

Podsumowując wszystko niby dobrze, ale... Nie polecam tych wszystkich dodatków jeśli chce się grać PvP. Niby fajnie, możemy sobie zbudować postać prawie jak w RPG. Tylko najpierw pół godziny budujemy żeby potem 10 minut zagrać... Przez to wszystko zauważyłem, że rzadziej sięgam po HR i ostatnio nie gramy w ogóle w to PvP. Trochę cała ta rozbudowa rozmyła główny atut tej gry - szybką, dynamiczną, niezobowiązującą rozgrywkę.
Chyba, że ktoś tak lubi. Fajnie sobie pobudować postać, ale zdarzyło mi się skończyć grę na tym budowaniu... Tylko mogę nie być miarodajnym przykładem, bo grająć w komputerowe RPGi potrafiłem godzinami tworzyć postać/drużynę, żeby po tym zagrać parenaście minut ;)
ODPOWIEDZ