Rebel - plany wydawnicze na 2023

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 176 times
Been thanked: 125 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: litk »

japanczyk pisze: 29 kwie 2023, 19:50
litk pisze: 29 kwie 2023, 19:36 Chodzi tylko o informowanie, komunikację ze społecznością na litość boską!
Ale jak mozna informowac o czyms na co np. nie masz podpisanej umowy? :D
No come on! + dochodza NDA itd
Weź daj spokój już. A można wystawić przedsprzedaż na 2+? lat np. nie mając podpisanej umowy? W ogóle nie o tę inforamcję mi chodziło, nie chodziło mi żeby w lipcu 2021 powiedzieli kiedy będzie gra wydana, tylko o to jakie informacje lub ich brak były od końca 2022 roku, a o tym już pisali ci ludzie wyżej, czyli wydanie w IV kwartale 2022, potem w I 2023, potem w II 2023, teraz w III 2023, a jak nadejdzie ten czas to pewnie i 2024.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: japanczyk »

eveni pisze: 29 kwie 2023, 20:04 Dopiero jak gracze zaczęli zgłaszać pretensje (na forum, w komentarzach na fb, w wiadomościach do Rebela) Rebel się ogarnął i jednak potwierdził że dodatek będzie, tylko nie wiadomo kiedy.
Moje nie poparte żadnymi faktami domysły, to że specjalnie "wyciszyli" informacje o dodatku, żeby sprzedać Argentynę.
Czasem teorie spiskowe w planszowym swiecie siegaja wyzyn
Nic dziwnego, ze Rebel stwierdzil, ze forum mozna jednak odpuscic

Komunikacyjnie na pewno nie bylo w tym temacie (GWT KnP) przejrzyscie, ale zeby teraz pisac, ze "Rebel sie ogarnal, bo byly komentarze" to jednak mocny overkill ;-)
Argentyna sprzedaje sie sama, bo jest bdb gra, nie wydaje mi sie, zeby ukazanie sie lub nie dodatku mialo jakikolwiek wplyw na jej sprzedaz
MaciekK5454 pisze: 29 kwie 2023, 22:50 No ale dokładnie o to chodzi, że oni informowali, że będzie w tym i w tym kwartale, nie mając właśnie najwyraźniej podpisanej umowy, np precyzującej, kiedy dostaną pliki do tłumaczenia - jak w przypadku Everdell. O GWT jest wyżej.
Ale skad pomysl, ze nie mieli podpisanej umowy? oO Co to za bzdury wyssaane z palca
W ogole nie masz pojecia o czym psizesz w kontekscie takich umow - umowa na tym poziomie pewnie moglaby, ale przy produkcji zwiazanej z Kickstarterem na pewno nie zawiera dany przekazania plikow przez oryginalnego wydawce do np. Rebela - nikt by tego nie podpisal w przypadku nieskonczonego produktu jaki zazwyczaj trafia na KSa
litk pisze: 29 kwie 2023, 23:31 Weź daj spokój już. A można wystawić przedsprzedaż na 2+? lat np. nie mając podpisanej umowy? W ogóle nie o tę inforamcję mi chodziło, nie chodziło mi żeby w lipcu 2021 powiedzieli kiedy będzie gra wydana, tylko o to jakie informacje lub ich brak były od końca 2022 roku, a o tym już pisali ci ludzie wyżej, czyli wydanie w IV kwartale 2022, potem w I 2023, potem w II 2023, teraz w III 2023, a jak nadejdzie ten czas to pewnie i 2024.
Co ma podpisana umowa do terminu ukonczenia developmentu gry po stronie oryginalnego wydawcy, a tym samym oddania jej do druku i rpzekazania plikow do translacji partnerom...
Premiera byla zapowiadana na II polowe 2022 roku, w lipcu 2022 juz przekazano informacje, ze bedzie to przelom Q4 '22 i Q1 '23, w listopadzie '22 informowano o przesunieciu premiery na Q1/Q2 '23, w styczniu informowano, ze wydawnictwo wroci z informacjami do konca kwietnia. Komunikacja jest caly czas prowadzona, a informacje nie sa podawane na ostatnia chwile.

Polecam posluchac w kontekscie Everdella
MaciekK5454
Posty: 353
Rejestracja: 09 sie 2020, 20:44
Has thanked: 167 times
Been thanked: 191 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: MaciekK5454 »

litk pisze: 29 kwie 2023, 23:31 Premiera byla zapowiadana na II polowe 2022 roku, w lipcu 2022 juz przekazano informacje, ze bedzie to przelom Q4 '22 i Q1 '23, w listopadzie '22 informowano o przesunieciu premiery na Q1/Q2 '23, w styczniu informowano, ze wydawnictwo wroci z informacjami do konca kwietnia. Komunikacja jest caly czas prowadzona, a informacje nie sa podawane na ostatnia chwile.
Przedsprzedaż ruszyła w lipcu 2021r i premiera była zapowiadana na drugą połowę 2022r. Przez pół roku, do stycznia, nie było żadnej informacji na temat statusu produkcji.

W styczniu 2022r, tu na forum przedstawiciel firmy napisał, że właśnie ruszyły tłumaczenia. Chwilę później sprostował informację, że tłumaczenia zaraz ruszą pełną parą a firma dostanie pliki "na dniach". Termin wydania dodatków trzeci kwartał 2022.

Przez kolejne pół roku, żadnej informacji na temat postępu prac.

Połowa roku 2022 (chyba czerwiec), informacja oficjalna od firmy, że Rebel dostanie pliki jak tylko zakończą się wysyłki kicksarterowe. Oczywiscie nie podali już kiedy to ma nastąpić, ale tu każdy mógł sobie sam sprawdzić, że będzie to późna jesień 2022r., mimo to, wydawnictwo wciąż wtedy utrzymywało, że dodatki ukażą się do końca 2022r.

Jeżeli uważasz, to za rzetelną komunikację, no to mamy inne zdanie na ten temat. Lubisz odwoływać się do projektów kickstarterowych, to zapewne wiesz, że po pierwsze, przynajmniej w przypadku dodatków do Everdell aktualizacje dotyczące statusów wpadały tam co 1-2 miesiące - ludzie też się pieklili, że jeszcze nie ma np. zdjęć komponentów. A dwa masz tam obszerne wyjaśnienie dotyczące ryzyka projektu. Nie ma tam sytuacji, że ogłasza się projekt, bierze pieniądze, a potem przez rok nie ma żadnej informacji dotyczącej statusu projektu. I tu jest największy żal, a nie że są opóźnienia, które w branży się zdarzają.
japanczyk pisze: 30 kwie 2023, 01:01 Co to za bzdury wyssaane z palca
Kolejny raz moderacja forum traci fason i używa obelżywych określeń wobec forumowiczów, nie starając się kulturalnie dyskutować na argumenty, tylko jątrzyć i zaogniać. Pierwszy raz udałem, że nie zauważyłem.
japanczyk pisze: 30 kwie 2023, 01:01 Nic dziwnego, ze Rebel stwierdzil, ze forum mozna jednak odpuscic

Tu Cię boli. No to pewnie też zauważyłeś, że Portal najwyraźniej poszedł w ich ślady. Tyle tylko, że wydawnictwa nie są zainteresowane faktycznym dyskutowaniem z klientami. Oni są zainteresowani jedynie sprawianiem wrażenia, że są fajni, komunikatywni i słuchają ludzi. Ale tak naprawdę chodzi tylko o budowanie wizerunku i o reklamę. Bardziej bym się martwił o odpływ ludzi którzy tworzą społeczność a tu niestety też widać, że dyskusje dotyczące konkretnych tytułów są coraz uboższe. Teksty "bzdury wyssane z palca" nie zachęcają do udziału na forum.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
miker
Posty: 694
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:55
Has thanked: 524 times
Been thanked: 417 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: miker »

MaciekK5454 pisze: 30 kwie 2023, 09:48 Tu Cię boli. No to pewnie też zauważyłeś, że Portal najwyraźniej poszedł w ich ślady. Tyle tylko, że wydawnictwa nie są zainteresowane faktycznym dyskutowaniem z klientami. Oni są zainteresowani jedynie sprawianiem wrażenia, że są fajni, komunikatywni i słuchają ludzi. Ale tak naprawdę chodzi tylko o budowanie wizerunku i o reklamę. Bardziej bym się martwił o odpływ ludzi którzy tworzą społeczność a tu niestety też widać, że dyskusje dotyczące konkretnych tytułów są coraz uboższe. Teksty "bzdury wyssane z palca" nie zachęcają do udziału na forum.
W punkt. Kasa musi się zgadzać. Wystarczy popatrzeć na mowę ciała jednego czy drugiego, żeby zrozumieć podejście do klientów/widzów. Nie potrzeba do tego doktoratu, ale trochę wiedzy i logicznego myślenia. I dokładnie tak. Wydawnictwa są skupione na swojej pracy, która ma przynosić efekt = sukces finansowy. Stąd w tyłku mają ludzi, ale żeby kasa się zgadzała, to trzeba dać minimum ułudy (często wsparte marketingiem, a jakże), aby ludzie chcieli kupować. FB czy Instagram są lepsze. Wrzucasz posta i zdjęcie i masz swoich klakierów typu Aneta Misia i paru innych (przypadek?) piejących z zachwytu… Naprawdę trzeba być opóźnionym, żeby nie zauważyć jak to działa. Ot sprzedaż, sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż podpompowana oszukiwaniem i obietnicami.

Oglądam Trelebele (czasami, bo czasami nie da się tego oglądać niestety) i tam jest najlepszy przykład mowy ciała. Nie mówiąc o tekstach ludzi, którzy w świecie gier planszowych uznawani są za guru, a którzy bez mrugnięcia okiem potrafią zjechać grę z BGG Top 10, aby za chwilę powiedzieć jak to gra typu w kotka i pyszczek jest fantastyczna. Mało to spójne.

A co do wydawców opuszczających forum… To tak opuścili, że nie piszą, ale nadal czytają, dając polubienia :lol:
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: japanczyk »

MaciekK5454 pisze: 30 kwie 2023, 09:48 Jeżeli uważasz, to za rzetelną komunikację, no to mamy inne zdanie na ten temat. Lubisz odwoływać się do projektów kickstarterowych, to zapewne wiesz, że po pierwsze, przynajmniej w przypadku dodatków do Everdell aktualizacje dotyczące statusów wpadały tam co 1-2 miesiące - ludzie też się pieklili, że jeszcze nie ma np. zdjęć komponentów. A dwa masz tam obszerne wyjaśnienie dotyczące ryzyka projektu. Nie ma tam sytuacji, że ogłasza się projekt, bierze pieniądze, a potem przez rok nie ma żadnej informacji dotyczącej statusu projektu. I tu jest największy żal, a nie że są opóźnienia, które w branży się zdarzają.
Nie, nie wiem, bo nie sledzilem na bierzaco wersji KSowej, ale zauwaz, ze wydawca nie ma ZADNEGO ani obowiazku, ani potrzeby informaowac wszytskich o etapach produkcji, zazwyczaj robia to w celach marketingowych i bardziej zeby poinformowac o biezacych statusach
Rebel informowal o produkcji Everdella bardzo zdawkowo, wiec znajac komunikacje z takimi wydawcami jak Starling Games wystepowaly tam po prostu problemy z komunikacja na linii Rebel - Starling
A to co pogrubione - XD, chyba za malo KSow wsparles - ryzykop projektu jest takie, ze ktos bieze pieniadze i znika, zreszta najlepszy przyklad masz na polskim rynku z Games Factory, a za granica znajdziesz takich bez liku (polecam lekture https://boardgamegeek.com/geeklist/1604 ... ckstarters )
Czy jest to rzetelna komunikacja? Troche ciezko mi orzec, uwazam, ze gosc ktory komunikowal sie tutaj na forum robil dobra robote, to ze nieraz dostawal sprzeczne informacje nie jest niczym nowym w firmie tak duzej jak Rebel - jak w IT tez z dwoch roznych zrodel potrafie dostac sprzeczne informacje na temat tego samego produktu, idace innymi kanalami. Czy tak powinno byc? Pewnie nie, ale czepianie sie o brak informacji w momencie kiedy takowej nie ma skad wziac jest coz...
MaciekK5454 pisze: 30 kwie 2023, 09:48
japanczyk pisze: 30 kwie 2023, 01:01 Co to za bzdury wyssaane z palca
Kolejny raz moderacja forum traci fason i używa obelżywych określeń wobec forumowiczów, nie starając się kulturalnie dyskutować na argumenty, tylko jątrzyć i zaogniać. Pierwszy raz udałem, że nie zauważyłem.
Kolego, jesli piszesz:
No ale dokładnie o to chodzi, że oni informowali, że będzie w tym i w tym kwartale, nie mając właśnie najwyraźniej podpisanej umowy, np precyzującej, kiedy dostaną pliki do tłumaczenia - jak w przypadku Everdell. O GWT jest wyżej.
To ciezko mi to nazwac czyms innym niz bzdurami wyssanymi z palca
Ciezko tez sie dyskutuje jesli ignorujesz argumenty drugiej strony.
MaciekK5454 pisze: 30 kwie 2023, 09:48
japanczyk pisze: 30 kwie 2023, 01:01 Nic dziwnego, ze Rebel stwierdzil, ze forum mozna jednak odpuscic
Tu Cię boli. No to pewnie też zauważyłeś, że Portal najwyraźniej poszedł w ich ślady. Tyle tylko, że wydawnictwa nie są zainteresowane faktycznym dyskutowaniem z klientami. Oni są zainteresowani jedynie sprawianiem wrażenia, że są fajni, komunikatywni i słuchają ludzi. Ale tak naprawdę chodzi tylko o budowanie wizerunku i o reklamę. Bardziej bym się martwił o odpływ ludzi którzy tworzą społeczność a tu niestety też widać, że dyskusje dotyczące konkretnych tytułów są coraz uboższe. Teksty "bzdury wyssane z palca" nie zachęcają do udziału na forum.
Portal opuscil forum dawno temu, zanim ja zaczalem grac w planszowki, teraz powrocil na chwile z marketingowym botem i wraca co jakis czas jak sobie przypomni
Czacha tez wrocila na chwile, ale zarowno oni jak i LDG czy Lucrum udzielaja sie na forum z coraz nizsza czestotliwoscia
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: karp »

miker pisze: 30 kwie 2023, 10:00 W punkt. Kasa musi się zgadzać.
WYDAWCY GO NIENAWIDZĄ! ODKRYŁ ICH NAJPILNIEJ STRZEŻONY SEKRET!!!
bartekb8
Posty: 574
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:03
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: bartekb8 »

Pandemic sezon 2. Będzie jakiś dodruk? Ktoś coś wie na ten temat?
Awatar użytkownika
sin
Posty: 669
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:59
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 174 times
Been thanked: 298 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: sin »

Co prawda Pan Rebel nie jest już tutaj aktywny, niemniej jednak chciałbym podziękować za świetnie wsparcie posprzedażowe dla gry kupionej lata temu.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4616
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1196 times
Been thanked: 1408 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: Mr_Fisq »

bartekb8 pisze: 05 maja 2023, 23:36 Pandemic sezon 2. Będzie jakiś dodruk? Ktoś coś wie na ten temat?
Chyba trzeba ich spamować na facebook'u - też czekam na jakąś informację, ale na razie cisza...

Strona gry u wydawcy:
https://www.wydawnictworebel.pl/games/p ... -1145.html
data dodruku nieustalona
:?
Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 5 cykli, Łowcy A.D. 2114, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Legendary Encounters: Firefly, Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
bartekb8
Posty: 574
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:03
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: bartekb8 »

Mr_Fisq pisze: 15 maja 2023, 16:45
bartekb8 pisze: 05 maja 2023, 23:36 Pandemic sezon 2. Będzie jakiś dodruk? Ktoś coś wie na ten temat?
Chyba trzeba ich spamować na facebook'u - też czekam na jakąś informację, ale na razie cisza...

Strona gry u wydawcy:
https://www.wydawnictworebel.pl/games/p ... -1145.html
data dodruku nieustalona
:?
Dobrze chociaż że jest w planie... Dzięki za info!
Yappen
Posty: 176
Rejestracja: 04 lip 2014, 17:11
Lokalizacja: Kalisz
Has thanked: 88 times
Been thanked: 80 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: Yappen »

GWT z dodatkiem wraca 9 czerwca 2023 - https://www.facebook.com/photo/?fbid=63 ... 5482371470 Jest już preorder w sklepie Rebel.
Rabaty: Rebel 8%-16%, Planszostrefa 7%, Mepel 2%.
Awatar użytkownika
miker
Posty: 694
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:55
Has thanked: 524 times
Been thanked: 417 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: miker »

Yappen pisze: 18 maja 2023, 09:13 GWT z dodatkiem wraca 9 czerwca 2023 - https://www.facebook.com/photo/?fbid=63 ... 5482371470 Jest już preorder w sklepie Rebel.
Jakby ktoś zastanawial się czy warto i szukał instrukcji to łapcie linka do wersji polskiej z Rebel.pl: GWT: Kolej na północ
IMHO będzie za 110-115 w sklepach. Patrząc na ilość "dobra" w pudełku, ja wysiadam z tego pociągu. Być może dlatego, że nie gram w GWT tak często, aby to miało sens, ale przede wszystkim, że irytują mnie dodatkowe plansze i planszetki dodawane do gry, wymieniane karty (bo twórcy nie rekomendują dodania krów Brahmańskich (?) do Simentalskich, ze względu na zaburzony balans (sic!)), żetony, etc.

GWT 2. edycja jest dobra. Czy potrzebuję dodatek, aby zrobić z niej lepszą (o ile tak będzie?) grę? Raczej nie. Wolę kupić za tę cenę inną grę.
Awatar użytkownika
Wehr
Posty: 330
Rejestracja: 27 maja 2008, 19:10
Lokalizacja: C.K.S.M.K.Kraków/Zakopane
Has thanked: 12 times
Been thanked: 15 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: Wehr »

Z perspektywy pierwszej edycji (drugiej nie kupiłem i nie zamierzam, bo zmian jak dla mnie za mało), to dodatek był jest bardzo, bardzo fajny i wg mnie powinien był być wprowadzony do podstawki jako moduł, albo nawet integralny element. To jest taka kropka nad i, wg mnie w podstawce brakuje tego etapu kolejowego.
Obecnie: Agricola, Bitwy Westeros, 7 Cudów
Moja kolekcja
A to bym chciał :-P
Beerior
Posty: 68
Rejestracja: 26 maja 2020, 10:13
Has thanked: 125 times
Been thanked: 25 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: Beerior »

Czy było gdzieś info o przybliżonym terminie premiery Beyond the Sun?
Awatar użytkownika
Beskid
Posty: 986
Rejestracja: 29 sie 2021, 21:52
Has thanked: 731 times
Been thanked: 221 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: Beskid »

Tak informacyjnie, nakład Welcome to... Nowe Las Vegas wyprzedał się w sklepie wydawcy po ostatnim PYL. Ostatni dzwonek aby przygarnąć tą popularną wykreślankę z puli dostępnej jeszcze w sklepach.
Awatar użytkownika
Mark442
Posty: 81
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:11
Has thanked: 231 times
Been thanked: 63 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: Mark442 »

Beerior pisze: 18 maja 2023, 12:01 Czy było gdzieś info o przybliżonym terminie premiery Beyond the Sun?
Wg zapowiedzi ma się to odbyć w bliżej nieokreślonym miesiącu IV kw. 2023 roku, o ile wydanie nie zostanie przesunięte z "przyczyn obiektywnych" (które ostatnio dotykają Rebel permanentnie) na 2024 rok :)
Mark
___________________________
Patchwork to nie moja bajka !!
Awatar użytkownika
gryzli83
Posty: 66
Rejestracja: 09 mar 2020, 11:32
Lokalizacja: Wadowice
Has thanked: 24 times
Been thanked: 49 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: gryzli83 »

Z wczorajszego live m.in:

- ogłoszenie tytułu nowej Wsiąść do pociągu (legacy??) - 30 maja, premiera planowana na ten rok

- trwają rozmowy na temat Spirit Island
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4616
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1196 times
Been thanked: 1408 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: Mr_Fisq »

gryzli83 pisze: 24 maja 2023, 09:12 - ogłoszenie tytułu nowej Wsiąść do pociągu (legacy??) - 30 maja, premiera planowana na ten rok
:shock: czekam jeszcze na Pokera Legacy...

Drugi sezon Pandemica mogliby dodrukować....
Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 5 cykli, Łowcy A.D. 2114, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Legendary Encounters: Firefly, Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Mevlex
Posty: 84
Rejestracja: 19 paź 2020, 19:21
Has thanked: 15 times
Been thanked: 13 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: Mevlex »

gryzli83 pisze: 24 maja 2023, 09:12 Z wczorajszego live m.in:

- ogłoszenie tytułu nowej Wsiąść do pociągu (legacy??) - 30 maja, premiera planowana na ten rok

- trwają rozmowy na temat Spirit Island
Jeden z autorów tegoż (Rob Daviau) pracował też przy Cthulhu: Death May Die.

Może to Ticket to Ride: Train Can Die? :D
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3210
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 417 times
Been thanked: 1007 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: psia.kostka »

"Wsiąść do pociągu: Bileciki do kontroli"
Legacy z dziurkaczem-kasownikiem ;)
Szukam/Kupię: Heroes of Normandie, Tide of Iron (chętnie duże zestawy HoN i ToI), Scenariusze 1ed MoM/Posiadłość Szaleństwa (blistry ENG i PL), Unlock: Mystery, Secret, Mythic, Legendary (tylko ENG, mam kilka na wymianę);
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Jdn
Posty: 273
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 59 times
Been thanked: 44 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: Jdn »

Mevlex pisze: 24 maja 2023, 09:38
gryzli83 pisze: 24 maja 2023, 09:12 Z wczorajszego live m.in:

- ogłoszenie tytułu nowej Wsiąść do pociągu (legacy??) - 30 maja, premiera planowana na ten rok

- trwają rozmowy na temat Spirit Island
Jeden z autorów tegoż (Rob Daviau) pracował też przy Cthulhu: Death May Die.

Może to Ticket to Ride: Train Can Die? :D
Jest już wersja Ghost Train, wygląda jak zombie i jest dla dzieci ;)
Awatar użytkownika
gryzli83
Posty: 66
Rejestracja: 09 mar 2020, 11:32
Lokalizacja: Wadowice
Has thanked: 24 times
Been thanked: 49 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: gryzli83 »

No i ujawnili:

Wsiąść do Pociągu: Legacy - Legendy Zachodu!
SCD: 499,95 PLN
Premiera: IV kwartał 2023
azazelmo
Posty: 882
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:49
Has thanked: 148 times
Been thanked: 273 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: azazelmo »

Orientuje się ktoś, czy Rebel planuje wydanie Azula w wersji mini? Za granicą jest do kupienia w sensownej cenie (ok.70zł), ale przesyłka zabija okazję.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4616
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1196 times
Been thanked: 1408 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: Mr_Fisq »

Rebel przejął w Polsce: Fasolki, 6 bierze i Sabotażystę:

Źródło: FB Rebela
Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 5 cykli, Łowcy A.D. 2114, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Legendary Encounters: Firefly, Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Miszon
Posty: 2491
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1000 times
Been thanked: 490 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2023

Post autor: Miszon »

Coraz bardziej zaczynają monopolizować rynek, niedobrze...
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
ODPOWIEDZ