Tyrants of The Undedark - Nowa plansza do gry

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
PhilC
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2020, 13:06

Tyrants of The Undedark - Nowa plansza do gry

Post autor: PhilC »

Witam
Przeprojwktowywuje cala plansze do gry poniewaz uwazam ze gra zasluguje na cos lepszego ci będzie oddawało klimat Underdarku niż co mamy domyślnie w pudełku. Będę potrzebować feedbacku, sugestii, co potencjalnie można jeszcze ulepszyć aby finalnie wydac cos fajnego. Plansza nie jest jeszcze skończona, pozostało przy niej jeszcze trochę pracy, ale blizej niz dalej.
Jest to inicjatywa fanowska od "fana dla fanów" czyli po zakończeniu projektu, każdy będzie mógł sobie wydrukować plansze na czym będzie chciał, dlatego jeśli ktoś wie w jaki sposób taki plik uchronić przed potencjalną monetyzacja, to bede wdzieczny za pomoc w tej kwestii.
Swój egzemplarz będę drukować na materiale na którym są drukowane maty premium z kickstartera. Jeśli inicjatywa będzie się cieszyć dużym odzewem, to myślę ze można by zrobić zrzutkę na jakimś serwisie, złożyć większe zamówienie ponieważ nie byłoby to drukowane w Polsce, chyba ze ktoś zna firmy w naszym kraju z takim zakresem usług, temat jest otwarty.
Narazie pokazuje niewielki fragment mapki gdyż taki wycinek posiadam na chwile obecna. 
Pozdrawiam i czekam na feedback!


Obrazek
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1468
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 313 times

Re: Tyrants of The Undedark - Nowa plansza do gry

Post autor: Tringa »

A widziałeś dodatek fanowski z modułową planszą? Albo z tą dla dwóch osób? :)
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
itsthisguyagain
Posty: 490
Rejestracja: 04 lut 2020, 22:27
Has thanked: 217 times
Been thanked: 343 times

Re: Tyrants of The Undedark - Nowa plansza do gry

Post autor: itsthisguyagain »

Graficznie wygląda naprawdę fajnie. Moim zdaniem lepiej niż plansza z podstawki.

Gameplayowo nie wiem czy dobrze robisz łącząc tak łatwo pozycję startową z miastem i to jeszcze najlepszym.
czorbok
Posty: 56
Rejestracja: 15 paź 2020, 18:04
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Re: Tyrants of The Undedark - Nowa plansza do gry

Post autor: czorbok »

PhilC pisze: 24 maja 2023, 11:05 dlatego jeśli ktoś wie w jaki sposób taki plik uchronić przed potencjalną monetyzacja, to bede wdzieczny za pomoc w tej kwestii.
Możesz umieścić odpowiednią informację na projekcie, ale to nie zabezpieczy przed potencjalnymi oszustami (bo moga to usunac).
Ale to już problem osoby zarabiającej na tym niezgodnie z prawem. Jak gdzieś zobaczysz to możesz jedynie go zgłosić.
PhilC pisze: 24 maja 2023, 11:05 złożyć większe zamówienie ponieważ nie byłoby to drukowane w Polsce, chyba ze ktoś zna firmy w naszym kraju z takim zakresem usług, temat jest otwarty.
Są w Polsce drukarnie co zrobią to pewnie taniej i porównywalnie dobrze. Na tym forum ludzie robią jakieś zbiórki w innym dziale. Z tego co pamiętam to np. drukarnia MB Print.[/quote]
PhilC pisze: 24 maja 2023, 11:05 Narazie pokazuje niewielki fragment mapki gdyż taki wycinek posiadam na chwile obecna. 
Pozdrawiam i czekam na feedback!
Zakładam, że ten wycinek nie jest w pełnej skali i jakości?
Jeśli chcesz osiągnąć idealną jakość to projekt powinien mieć 300 dpi w skali 1:1 (o przestrzeni kolorów CMYK lepiej nie mówić, bo to nie jest niezbędne).

Merytorycznie się nie wypowiem, bo za mało grałem w tą grę.
ODPOWIEDZ