(Opole) Planszowe Opole

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Andrzej2020
Posty: 123
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:33
Has thanked: 50 times
Been thanked: 20 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: Andrzej2020 »

Badirama ja chętnie poznam każdą grę.😊 Raz miałem widząc grę klany kaledonii że grafika mi się totalnie nie spodobała oraz wykonanie tej gry ale jak zasiadłem do niej to stwierdziłem że jest bardzo fajna i nawet udało mi się pokonać właściciela tej gry. Nie mam konkretnej kategorii gier którą lubię. Każdy typ gry jest dla mnie fajny ale bywa też tak że raz zagram w jakąś grę i to jest mój ostatni raz bo mi się nie spodobała bo mi się nie spodobała mechanika gry. Jeżeli jutro nie będę mieć żadnego zlecenia po południu to stawiam siebie na Politechnice na wspólne granie.😊
Pozdrawiam. 😊
Pudelek
Posty: 647
Rejestracja: 04 lis 2007, 00:47
Lokalizacja: Oberschlesien
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: Pudelek »

Andrzej2020 pisze: 19 cze 2023, 18:01

to proszę weź ze sobą Cryptid oraz Obecność.😊
cóż za zaskoczenie!
Awatar użytkownika
badirama
Posty: 70
Rejestracja: 25 lut 2023, 03:21
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 48 times
Been thanked: 40 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: badirama »

Andrzej2020 pisze: 20 cze 2023, 14:43 Badirama ja chętnie poznam każdą grę.😊 Raz miałem widząc grę klany kaledonii że grafika mi się totalnie nie spodobała oraz wykonanie tej gry ale jak zasiadłem do niej to stwierdziłem że jest bardzo fajna i nawet udało mi się pokonać właściciela tej gry. Nie mam konkretnej kategorii gier którą lubię. Każdy typ gry jest dla mnie fajny ale bywa też tak że raz zagram w jakąś grę i to jest mój ostatni raz bo mi się nie spodobała bo mi się nie spodobała mechanika gry. Jeżeli jutro nie będę mieć żadnego zlecenia po południu to stawiam siebie na Politechnice na wspólne granie.😊
Pozdrawiam. 😊
Jupiiii :) dobra wezmę na ten drugi wolny jutro stół kilka gier i zależy kto przyjdzie to tak zagramy. Coś na dwóch - Blood Rage, summmoner wars i Unmachted. Oraz coś na więcej - Ethnos, overboss i istambul. Tak mało czasu a tak wiele wspaniałych gier do ogrania! 😅 mam tez jak wspomniałem wcześniej Weather Machine ale to trzeba na to konkretnych euro graczy.
A może znajdzie się ktoś chętny na Nieustraszeni: Afryka Północna?

Opcja druga - wezmę tylko Flesh and Blood (karcianka) i pociśniemy w to na maksa.

Miejsce to - Politechnika Opolska, Wydział Mechaniczny, ul. Mikołajczyka 5, II p., sala B-118, po wejściu do budynku głównym wejściem (wejście od strony ulicy Sosnkowskiego) skręcasz w lewo i na pierwsze piętro schodami. Tak?
Andrzej2020
Posty: 123
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:33
Has thanked: 50 times
Been thanked: 20 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: Andrzej2020 »

badirama pisze: 20 cze 2023, 15:00
Andrzej2020 pisze: 20 cze 2023, 14:43 Badirama ja chętnie poznam każdą grę.😊 Raz miałem widząc grę klany kaledonii że grafika mi się totalnie nie spodobała oraz wykonanie tej gry ale jak zasiadłem do niej to stwierdziłem że jest bardzo fajna i nawet udało mi się pokonać właściciela tej gry. Nie mam konkretnej kategorii gier którą lubię. Każdy typ gry jest dla mnie fajny ale bywa też tak że raz zagram w jakąś grę i to jest mój ostatni raz bo mi się nie spodobała bo mi się nie spodobała mechanika gry. Jeżeli jutro nie będę mieć żadnego zlecenia po południu to stawiam siebie na Politechnice na wspólne granie.😊
Pozdrawiam. 😊
Jupiiii :) dobra wezmę na ten drugi wolny jutro stół kilka gier i zależy kto przyjdzie to tak zagramy. Coś na dwóch - Blood Rage, summmoner wars i Unmachted. Oraz coś na więcej - Ethnos, overboss i istambul. Tak mało czasu a tak wiele wspaniałych gier do ogrania! 😅 mam tez jak wspomniałem wcześniej Weather Machine ale to trzeba na to konkretnych euro graczy.
A może znajdzie się ktoś chętny na Nieustraszeni: Afryka Północna?

Opcja druga - wezmę tylko Flesh and Blood (karcianka) i pociśniemy w to na maksa.

Miejsce to - Politechnika Opolska, Wydział Mechaniczny, ul. Mikołajczyka 5, II p., sala B-118, po wejściu do budynku głównym wejściem (wejście od strony ulicy Sosnkowskiego) skręcasz w lewo i na pierwsze piętro schodami. Tak?
Dokładnie tak. 😊
Andrzej2020
Posty: 123
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:33
Has thanked: 50 times
Been thanked: 20 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: Andrzej2020 »

Pudelek pisze: 20 cze 2023, 14:57
Andrzej2020 pisze: 19 cze 2023, 18:01

to proszę weź ze sobą Cryptid oraz Obecność.😊
cóż za zaskoczenie!
😁😁😁
Andrzej2020
Posty: 123
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:33
Has thanked: 50 times
Been thanked: 20 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: Andrzej2020 »

Ogłoszeniowa przypominajka:
1. Jeżeli chcemy być na naszym spotkaniu z grami planszowymi to swoją obecność piszemy na Forum(mam nadzieję że Podróżnik odnowił swoje konto🙂)
2. Zaglądamy tutaj także w środę- może okazać się że z różnych przyczyn zostanie opóźnione spotkanie. Może też okazać się iż spotkania nie będzie.
3. Fajnie że możemy razem pograć.😊

Ja będę jutro na 17:00. 😊
j_g
Posty: 1994
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 507 times
Been thanked: 249 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: j_g »

Zdaje się, że będę, jako nie18kolejarz. Jeśli coś mi się zmieni, to dam znać bez zwłok.
Andrzej2020 pisze: 20 cze 2023, 14:43 Raz miałem widząc grę klany kaledonii że grafika mi się totalnie nie spodobała oraz wykonanie tej gry
Jak wykonanie mogło Ci się nie podobać? Takie fajne drewniane krówki, mleczka, owieczki, serki, beczki łiski? Jestem w szoku. Ja się od razu zakochałem i nabyłem instantnie - to było jeszcze przed erą obecnych wychuchanych edycji deluksowokikstarterowych.
Andrzej2020 pisze: 20 cze 2023, 14:43 jak zasiadłem do niej to stwierdziłem że jest bardzo fajna i nawet udało mi się pokonać właściciela tej gry.
Albo to jakiś słaby zawodnik był, albo inaczej - z Ciebie taki niezły grajek. Mam szczęście, że z Tobą w Klany nigdy nie grałem, oszczędziłem se kompromitacji.

Co prawda
badirama pisze: 20 cze 2023, 11:29 gry kampanijne, gdzie jest mało albo wgl nie ma elementów euro. Teraz czytam instrukcje (lubię czytać instrukcje i czasem zanim zagram czytam od deski do deski kilka razy) Łowcy AD 2114 i niby troszkę zasad jest ale jak się ogarnie to się okazuje ze gra jest dość prosta - miód jest w fabule. Albo Tainted Grail/Etherfields - mechanika w zasadzie jest symboliczna, za to fabularnie 10/10!
to nie moje klimaty, ale jak jest w gawiedzi chęć na takowe lub ewentualne chęć na sprawdzenie czy jednemu z drugim się taki wynalazek spodoba, to raz(!) mogę się poświęcić... albo klimatycznie podziękuję i będę przy innym stoliku udawał kolejarza, biegnąc za uciekającym mi pociągiem ("when the train left the station it had two lights on behind, the blue light was my baby and the red light was my mind").
Andrzej2020
Posty: 123
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:33
Has thanked: 50 times
Been thanked: 20 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: Andrzej2020 »

j_g pisze: 20 cze 2023, 19:05 Zdaje się, że będę, jako nie18kolejarz. Jeśli coś mi się zmieni, to dam znać bez zwłok.
Andrzej2020 pisze: 20 cze 2023, 14:43 Raz miałem widząc grę klany kaledonii że grafika mi się totalnie nie spodobała oraz wykonanie tej gry
Jak wykonanie mogło Ci się nie podobać? Takie fajne drewniane krówki, mleczka, owieczki, serki, beczki łiski? Jestem w szoku. Ja się od razu zakochałem i nabyłem instantnie - to było jeszcze przed erą obecnych wychuchanych edycji deluksowokikstarterowych.
Andrzej2020 pisze: 20 cze 2023, 14:43 jak zasiadłem do niej to stwierdziłem że jest bardzo fajna i nawet udało mi się pokonać właściciela tej gry.
Albo to jakiś słaby zawodnik był, albo inaczej - z Ciebie taki niezły grajek. Mam szczęście, że z Tobą w Klany nigdy nie grałem, oszczędziłem se kompromitacji.

Co prawda
badirama pisze: 20 cze 2023, 11:29 gry kampanijne, gdzie jest mało albo wgl nie ma elementów euro. Teraz czytam instrukcje (lubię czytać instrukcje i czasem zanim zagram czytam od deski do deski kilka razy) Łowcy AD 2114 i niby troszkę zasad jest ale jak się ogarnie to się okazuje ze gra jest dość prosta - miód jest w fabule. Albo Tainted Grail/Etherfields - mechanika w zasadzie jest symboliczna, za to fabularnie 10/10!
to nie moje klimaty, ale jak jest w gawiedzi chęć na takowe lub ewentualne chęć na sprawdzenie czy jednemu z drugim się taki wynalazek spodoba, to raz(!) mogę się poświęcić... albo klimatycznie podziękuję i będę przy innym stoliku udawał kolejarza, biegnąc za uciekającym mi pociągiem ("when the train left the station it had two lights on behind, the blue light was my baby and the red light was my mind").
Kurde. Pomyliło mi sie z Orleanem. To Orlean jest dla mnie brzydki z wyglądu i w Niego udało mi się wygrać z Tobą Jacku a w Klany Kaledonii w ogóle nie grałem. Przepraszam za tą drobną pomyłkę. Jacusiu nie zrobisz nam tego i będzie przy naszym stole- proszę. 😊
Awatar użytkownika
badirama
Posty: 70
Rejestracja: 25 lut 2023, 03:21
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 48 times
Been thanked: 40 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: badirama »

Ja potwierdzam - będę jutro na 17. Czy tam w okolicy łatwo o parking?

Właśnie pograłem w Blood Rage. Nie ma kostek, euro area control. Do tego fajne figurki - może zdążę pomalować. Bardzo proste zasady - wszystko jest na planszy. Wezmę to i chyba Lumerie, bo jak mi wrócił rozsądek to pomyślałem ze bez sensu brać tyle gier bo na bank zagramy tylko w 1 😅
Awatar użytkownika
Barbarzyciel
Posty: 268
Rejestracja: 19 lut 2010, 20:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 46 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: Barbarzyciel »

Powinienem być. Mogę przynieść Arnaka
FB: Staadtthegame
Instagram: staadtthegame
Awatar użytkownika
badirama
Posty: 70
Rejestracja: 25 lut 2023, 03:21
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 48 times
Been thanked: 40 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: badirama »

Barbarzyciel pisze: 20 cze 2023, 20:45 Powinienem być. Mogę przynieść Arnaka
To może partyjka w Arnaka i partyjka w Blood Rage?
Andrzej2020
Posty: 123
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:33
Has thanked: 50 times
Been thanked: 20 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: Andrzej2020 »

badirama pisze: 20 cze 2023, 20:47
Barbarzyciel pisze: 20 cze 2023, 20:45 Powinienem być. Mogę przynieść Arnaka
To może partyjka w Arnaka i partyjka w Blood Rage?
Ja mam na pewno wielką ochotę na Cryptid jeżeli Jacek przyniesie go. Wiem że jest możliwość zaparkowania auta na Parkingu przed wejściem ale nie wiem co należy zrobić aby móc zaparkować. Do zobaczenia jutro.😊
j_g
Posty: 1994
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 507 times
Been thanked: 249 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: j_g »

badirama pisze: 20 cze 2023, 20:42 Czy tam w okolicy łatwo o parking?
Wjazdu na plac/parking przed wejściem głównym pilnuje zamknięty szlaban. Trzeba zadzwonić przyciskiem domofonu przy szlabanie i, jeśli się będzie miało odrobinę szczęścia i ochroniarz będzie na posterunku (w 95% przypadków jest, w pozostałych trza poczekać kilka minut), wystarczy powiedzieć, że się przyjechało na spotkanie gier planszowych i szlaban będzie elektrycznie uniesiony.
j_g
Posty: 1994
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 507 times
Been thanked: 249 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: j_g »

No i na razie jest nas 4 graczy, ale jak znam życie przyjdzie, jak gdyby nigdy nic, niezapowiedziany luźny Podróżnik, a może i FanRPG też się pojawi, bo być może ten tydzień to akurat ten co drugi (ostatnio miał w zwyczaju pisać, że będzie, ale czy tym razem coś napisze, forum pokaże).

Jakby co, Badirama, znasz Ty trochę coś angielskiego lengłydża?
Awatar użytkownika
badirama
Posty: 70
Rejestracja: 25 lut 2023, 03:21
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 48 times
Been thanked: 40 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: badirama »

j_g pisze: 20 cze 2023, 22:19 No i na razie jest nas 4 graczy, ale jak znam życie przyjdzie, jak gdyby nigdy nic, niezapowiedziany luźny Podróżnik, a może i FanRPG też się pojawi, bo być może ten tydzień to akurat ten co drugi (ostatnio miał w zwyczaju pisać, że będzie, ale czy tym razem coś napisze, forum pokaże).

Jakby co, Badirama, znasz Ty trochę coś angielskiego lengłydża?
Jasne, płynnie. Część gier mam po angielsku.
agt
Posty: 1185
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:48
Has thanked: 634 times
Been thanked: 322 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: agt »

j_g pisze: 20 cze 2023, 22:19 No i na razie jest nas 4 graczy, ale jak znam życie przyjdzie, jak gdyby nigdy nic, niezapowiedziany luźny Podróżnik, a może i FanRPG też się pojawi, bo być może ten tydzień to akurat ten co drugi (ostatnio miał w zwyczaju pisać, że będzie, ale czy tym razem coś napisze, forum pokaże).
Na wszelki wypadek przypominam, że Santy Anno jest do 8 graczy :D
Andrzej2020
Posty: 123
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:33
Has thanked: 50 times
Been thanked: 20 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: Andrzej2020 »

piton pisze: 20 cze 2023, 12:28 piton nie straszy tylko informacje o kluczu wrzuca, względnie informuje, że już ma komplet do gry.

nie wchodząc w szczegóły, to albo gra się cały czas w gry z serii 18xx albo lepiej wcale nie grać. Meczące jest, dosłownie, dla wszystkich takie "okazjonalne" granie, proszę mi uwierzyć, a szczególnie dla tych co chcieliby pograć i grę już znają (tutaj miłe byłoby wsparcie kolegów, którzy nie udzielają nigdy takiego wsparcia publicznie). Ja na takie granie się nie piszę.
Nie chce mi się dyskutować (jałowo), wybaczcie, mam jutro wolne popołudnie chciałem po prostu pograć z kolegami.

kolega Gafik ostatnio chciał prowadzić krucjaty kolejowe i życzę mu powodzenia. Będzie w lipcu, nauczy Was - tak się zarzekał :twisted:

Poza tym "grać" a "Grać" lub znać zasady, a faktycznie grać, to są wielkie różnice. To tak ogólnie co do dyskusji o grach. Ale jak pisałem wyżej, nie chce mi się dyskutować. Wolę pograć.
Do jutra. Spotkamy się i mam nadzieję, każdy się dobrze pobawi (w tym upale)
Nie pytam się żeby wszczynać czegokolwiek nie fajnego ale co masz na myśli pisząc że albo gra się w 18xx albo wcale? To że jktoś nie gra w tego typu gry to nie może mieć innych upodobań co do gier? Dlaczego wypowiadasz się za innych że takie okazjonalne granie jest męczące? Gdyby tak było to nie gralibyśmy w różne gry tylko cały czas łupilibyśmy w te same tytuły. Pitonku wypowiadaj się w swoim własnym imieniu.🙂
agt
Posty: 1185
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:48
Has thanked: 634 times
Been thanked: 322 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: agt »

:shock:
piton pisze: 20 cze 2023, 12:28
Spoiler:
Andrzej2020 pisze: 21 cze 2023, 07:58 Pitonku wypowiadaj się w swoim własnym imieniu.🙂
Przecież piton wypowiada się w swoim imieniu. Ewentualnie też w imieniu osób, z którymi gra, i wie, że ich zdanie jest podobne, tylko nie wypowiadają go publicznie. (Wynika to z treści w nawiasie).
Dlaczego wypowiadasz się za innych że takie okazjonalne granie jest męczące? Gdyby tak było to nie gralibyśmy w różne gry tylko cały czas łupilibyśmy w te same tytuły.
Piton mówi, że jego zdaniem okazjonalne granie w 18xx jest męczące, a nie we wszystkie gry.
Warto tu podkreślić ten aspekt, że nie tylko chodzi o to, czy dla danego gracza męczące jest jego okazjonalne granie, ale i że dla innych graczy męczące jest granie z graczem okazjonalnym. I raczej to właśnie ten drugi przypadek jest dla dyskusji szczególnie ważny. Więc piton wypowiada się za siebie, jako gracz nieokazjonalny.
Nie pytam się żeby wszczynać czegokolwiek nie fajnego ale co masz na myśli pisząc że albo gra się w 18xx albo wcale? To że jktoś nie gra w tego typu gry to nie może mieć innych upodobań co do gier?

Przecież piton nic takiego nie powiedział.
Napisał, że "albo gra się cały czas w gry z serii 18xx albo lepiej wcale nie grać" - wcale nie grać w 18xx. Że granie w 18xx z doskoku to w opinii pitona zły pomysł. A nie, że dotyczy to każdej gry.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2023, 09:12 przez agt, łącznie zmieniany 2 razy.
Andrzej2020
Posty: 123
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:33
Has thanked: 50 times
Been thanked: 20 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: Andrzej2020 »

j_g pisze: 20 cze 2023, 22:19 No i na razie jest nas 4 graczy, ale jak znam życie przyjdzie, jak gdyby nigdy nic, niezapowiedziany luźny Podróżnik, a może i FanRPG też się pojawi, bo być może ten tydzień to akurat ten co drugi (ostatnio miał w zwyczaju pisać, że będzie, ale czy tym razem coś napisze, forum pokaże).

Jakby co, Badirama, znasz Ty trochę coś angielskiego lengłydża?
Jest nas pięciu na dzisiaj: ja, Ty, Piton, Barbażyciel, Badirama. Chyba że jeszcze wyłoni się Czarek z Wojtkiem.🙂
agt
Posty: 1185
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:48
Has thanked: 634 times
Been thanked: 322 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: agt »

Andrzej2020 pisze: 21 cze 2023, 09:12
j_g pisze: 20 cze 2023, 22:19 No i na razie jest nas 4 graczy
Jest nas pięciu na dzisiaj: ja, Ty, Piton, Barbażyciel, Badirama. Chyba że jeszcze wyłoni się Czarek z Wojtkiem.🙂
No nie jest Was pięciu :)
Jest Was czterech, plus piton z ekipą kolejarzy.
Grupa kolejarzy powinna się zjawić, ale znowu gramy w zamkniętym gronie. Tak informacyjnie.
Awatar użytkownika
badirama
Posty: 70
Rejestracja: 25 lut 2023, 03:21
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 48 times
Been thanked: 40 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: badirama »

„Ja, ty” może być trochę nie jasne. Wybaczcie jeśli coś przekręciłem - dziś będzie:
1. Jacek - przyniesie Cryptid oraz Obecność
2. Andrzej - otwarty na różne gry z preferencją Cryptid oraz Obecność
3. Barbarbarzyciel (chyba rz nie ż?) - przyniesie Arnak
4. Badi - przyniesie albo Lumerie albo Blood Rage, chętny na Arnaka

oraz Piton grający w stałej ekipie w gry kolejowe.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2023, 10:32 przez badirama, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3415
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1161 times
Been thanked: 626 times
Kontakt:

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: piton »

BarbaŻyćiel byłoby jeszcze ciekawiej. Połączenie Barbapapy z ... przejdźmy na ż czy chce sie ży dodatkowo :lol:
przepraszam Barbarzycielu, kopniesz mnie w zad za te podśmiehujki.

Zapewne wasze wyliczenia personalne są dobre.

@Badiram'o - cokolwiek dzisiaj tam zastaniesz, wiedz, że są również inni gracze, chętni na najróżniejsze gry. Potraktuj dzisiejszą wizytę zapoznawczo (bez wyciągania daleko idących wniosków). Pogadamy na żywo, będzie git.
Andrzej2020
Posty: 123
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:33
Has thanked: 50 times
Been thanked: 20 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: Andrzej2020 »

badirama pisze: 21 cze 2023, 10:21 „Ja, ty” może być trochę nie jasne. Wybaczcie jeśli coś przekręciłem - dziś będzie:
1. Jacek - przyniesie Cryptid oraz Obecność
2. Andrzej - otwarty na różne gry z preferencją Cryptid oraz Obecność
3. Barbarbarzyciel (chyba rz nie ż?) - przyniesie Arnak
4. Badi - przyniesie albo Lumerie albo Blood Rage, chętny na Arnaka

oraz Piton grający w stałej ekipie w gry kolejowe.
Cryptid jest jedną z moich ulubionych gier a że dawno nie bygrałem to bardzo chętnie zagram w niego- taka jest moja preferencja na dziś ale na inne tytuły jestem też otwarty.
🙂
Awatar użytkownika
badirama
Posty: 70
Rejestracja: 25 lut 2023, 03:21
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 48 times
Been thanked: 40 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: badirama »

piton pisze: 21 cze 2023, 10:31 BarbaŻyćiel byłoby jeszcze ciekawiej. Połączenie Barbapapy z ... przejdźmy na ż czy chce sie ży dodatkowo :lol:
przepraszam Barbarzycielu, kopniesz mnie w zad za te podśmiehujki.

Zapewne wasze wyliczenia personalne są dobre.

@Badiram'o - cokolwiek dzisiaj tam zastaniesz, wiedz, że są również inni gracze, chętni na najróżniejsze gry. Potraktuj dzisiejszą wizytę zapoznawczo (bez wyciągania daleko idących wniosków). Pogadamy na żywo, będzie git.
Hahaha Barbarzyciel kopie w rzyć, a Barber Życiel to taki fryzjer uzdrowiciel (daje życie) :lol:

Jasne na luzie, ja wgl bardzo doceniam ze was znalazłem i mogę pograć :)
Awatar użytkownika
Barbarzyciel
Posty: 268
Rejestracja: 19 lut 2010, 20:08
Has thanked: 51 times
Been thanked: 46 times

Re: (Opole) Planszowe Opole

Post autor: Barbarzyciel »

You'll see 8)
FB: Staadtthegame
Instagram: staadtthegame
ODPOWIEDZ