Zapowiedz sequela Blood Rage?

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Korvus
Posty: 18
Rejestracja: 02 maja 2019, 19:07
Has thanked: 1 time

Re: Zapowiedz sequela Blood Rage?

Post autor: Korvus »

Dzięki wielkie za tą garść informacji. Nie widziałem tego kwietniowego tweeta:)

Także komiks BR cieszy, bo mi go brakowało przy okazji jak ogłosili ten z RS. No to ciekawe czy zrobią też Ankh i czy będzie Eddie dla Wikingów :)
Awatar użytkownika
Leinadus
Posty: 980
Rejestracja: 01 wrz 2018, 19:57
Has thanked: 5 times
Been thanked: 84 times

Re: Zapowiedz sequela Blood Rage?

Post autor: Leinadus »

Korvus pisze: 01 sie 2023, 00:34 Także komiks BR cieszy, bo mi go brakowało przy okazji jak ogłosili ten z RS. No to ciekawe czy zrobią też Ankh i czy będzie Eddie dla Wikingów :)
W tym wypadku wolałbym współpracę z Amon Amarth, ale niestety mniejszy potencjał na ciekawe figurki. Chociaż Ironi mają kolaborację z Amonem, więc można by to jakoś połączyć i tu.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2087
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 432 times

Re: Zapowiedz sequela Blood Rage?

Post autor: tomp »

z drugiej strony ciekawe co z tą już "legendą" o nowej grze Trzewiczka ze współudziałem Langa.
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: Zapowiedz sequela Blood Rage?

Post autor: karmazynowy »

tomp pisze: 01 sie 2023, 10:32 z drugiej strony ciekawe co z tą już "legendą" o nowej grze Trzewiczka ze współudziałem Langa.
Nic, Trzewik nie raz mówił, że nic się nie dzieje w tym temacie. Poza tym chyba w ogóle nie projektuje już gier od ostatnich kilku lat.
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Zapowiedz sequela Blood Rage?

Post autor: arturmarek »

Korvus pisze: 31 lip 2023, 14:21
japanczyk pisze: 30 lip 2023, 09:21 Pamiętaj, że to zapowiedz z 2020 roku, Lang odszedł gdzies wtedy z CMON jeśli dobrze pamietam
Możliwe że Mordred byl na tapecie juz wtedy (raczej na pewno), możliwe że był też w klimacie BR i zrobili retheme, a jako ze Lang odszedł to kto inny rozwinął gre
Brzmi to co najmniej mało wiarygodnie. To wszystko co napisałeś oznaczałoby, że Lang został okradziony z własności intelektualnej.
Naprawdę wierzysz, że mogliby ukraść jego mechanikę i zapakować w nowe pudełko w postaci reskina? Miałoby to przejść bez echa? Mimo jego odejścia myślę, że nadal zależy wszystkim na pozytywnym PR. Nie kupuję tego.
Nie wiem jak to jest w branży planszówkowej. Dla mnie to brzmi dokładnie odwrotnie. Jeśli Lang dostawał przez dwa lata kasę od CMON za pracę nad jakąś grą, to raczej CMON byłoby okradzione, gryby użył tego w grze innego wydawcy.
ODPOWIEDZ