Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 512 times
Been thanked: 272 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Irka »

Myślę, że warto przypomnieć kanał Actualol - inteligentny i zabawny zarazem.
Czy jest coś podobnego po polsku?
Jeśli nie, to bardzo proszę zrobić :)

Zajrzałam ostatnio nieopatrznie do jednego z polecanych przez wiele osób podcastów i trafiłam na jakieś chóralne narzekania na wydawnictwo i ludzi z branży. To nie dla mnie.
menelobej
Posty: 398
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:33
Has thanked: 91 times
Been thanked: 198 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: menelobej »

Jakoś ostatnio największą estymą cieszą się u mnie rozgrywki proponowane przez Planszówki Online, chociaż za specjalnie to eurograczem nie jestem. Ale sposób podania rozgrywki jak i późniejszego jej omówienia jest dla mnie najbardziej przyswajalny z polskich growych internetów. Szkoda, że nie robią rozgrywek z większej ilości karcianek, chociaż swoją rozgrywka w WoP GK prawie mnie przekonali do zakupu tej gry (a naprawdę byłem i jestem wobec niej sceptyczny, co może ona zaoferować).
Awatar użytkownika
vnzk
Posty: 490
Rejestracja: 10 cze 2018, 11:39
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 252 times
Been thanked: 442 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: vnzk »

Irka pisze: 28 paź 2023, 19:33 Myślę, że warto przypomnieć kanał Actualol - inteligentny i zabawny zarazem.
Czy jest coś podobnego po polsku?
Jeśli nie, to bardzo proszę zrobić :)
Również lubię go oglądać. :) Polecam ostatni film, gdzie bez nadęcia, z wplecionymi żartami, opowiada o 10 "pułapkach" naszego hobby. Zresztą sam przyznaje, że w niektóre wpadał (np. zrobił ciekawe wyliczenie dotyczące jego koszulkowania kart).

Awatar użytkownika
scraber
Posty: 321
Rejestracja: 06 mar 2022, 18:27
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 228 times
Been thanked: 98 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: scraber »

Gambit pisze: 25 paź 2023, 13:39 Rozmawiam z Piotrem o chwilowym "przezimowaniu" formatu u mnie, dopóki Granie w Chmurach nie wróci do stałego nadawania.
Ależ mnie ucieszyło dzisiejsze powiadomienie na YT.
Dzięki Gambit za uratowanie serii od zapomnienia :D
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

scraber pisze: 08 lis 2023, 17:56
Gambit pisze: 25 paź 2023, 13:39 Rozmawiam z Piotrem o chwilowym "przezimowaniu" formatu u mnie, dopóki Granie w Chmurach nie wróci do stałego nadawania.
Ależ mnie ucieszyło dzisiejsze powiadomienie na YT.
Dzięki Gambit za uratowanie serii od zapomnienia :D
No właśnie...Zapomniałem dać znaka, że rozmowy zakończyły się powodzeniem :)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8753
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2663 times
Been thanked: 2349 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Curiosity »

Spoiler:
Ponad 20-minutowa wyliczanka bez podziału nagrania na rozdziały, to "w dzisiejszych czasach" nieporozumienie.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
pingus
Posty: 755
Rejestracja: 25 lut 2008, 18:50
Has thanked: 74 times
Been thanked: 111 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: pingus »

Curiosity pisze: 08 lis 2023, 19:37
Spoiler:
Ponad 20-minutowa wyliczanka bez podziału nagrania na rozdziały, to "w dzisiejszych czasach" nieporozumienie.
A nadal to najlepszy film o planszówkach jaki powstał w tym roku
bourbon
Posty: 110
Rejestracja: 17 maja 2019, 10:26
Lokalizacja: Bytom
Has thanked: 32 times
Been thanked: 23 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: bourbon »

pingus pisze: 08 lis 2023, 21:32
Curiosity pisze: 08 lis 2023, 19:37
Spoiler:
Ponad 20-minutowa wyliczanka bez podziału nagrania na rozdziały, to "w dzisiejszych czasach" nieporozumienie.
A nadal to najlepszy film o planszówkach jaki powstał w tym roku
bez przesady, gosc mowi o oczywistych oczywistosciach, ale faktycznie fajnie sie oglada, dzieki za podeslanie - leci sub
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1524
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 640 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: EsperanzaDMV »

vnzk pisze: 29 paź 2023, 10:22
Irka pisze: 28 paź 2023, 19:33 Myślę, że warto przypomnieć kanał Actualol - inteligentny i zabawny zarazem.
Czy jest coś podobnego po polsku?
Jeśli nie, to bardzo proszę zrobić :)
Spoiler:
Muszę przyznać, że w jednym momencie mocno śmiechłem :D Fragment, kiedy mówi o tym, by nie kupować wszystkiego co polecają recenzenci:
"I bought Level 7 Omega Protocol because of Tom Vassel. I bought Tales of the Arabian Nights because of Quentin Smith. I bought Posthuman because of Rahdo. And I hated all of them... I didn't like the games either" xD
Ale muszę przyznać, że to naprawdę wartościowy materiał - zarówno dla nowych osób wchodzących do hobby (a szczególnie dla nich), ale też i dla starych wyjadaczy, by sobie uświadomić kilka rzeczy ;) Ode mnie też subik poleciał, aż trochę się zdziwiłem że ma aż tyle subów a o nim wcześniej nie słyszałem.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3475
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

Czy widzicie co sie dzis dzieje? Wojennik (Leviathan) mowi "to forum i internet jest moj!" :mrgreen:
Trzeba sie odwdzieczyc wyswietleniami i kciukami w nadchodzacy weekend.

Prywata:
Dzieki za materialy o Dawn of Peacemakers. Kolejna fińska pozycja obok Lands of Galzyr na polce :D
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2267
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 396 times
Been thanked: 1044 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Leviathan »

psia.kostka pisze: 09 lis 2023, 14:23 Czy widzicie co sie dzis dzieje? Wojennik (Leviathan) mowi "to forum i internet jest moj!" :mrgreen:
Trzeba sie odwdzieczyc wyswietleniami i kciukami w nadchodzacy weekend.

Prywata:
Dzieki za materialy o Dawn of Peacemakers. Kolejna fińska pozycja obok Lands of Galzyr na polce :D
Haha. Tak właśnie jest. Realizuję plan przejęcia forum. Nadchodzą nowe porządki!

PS: dawno nie grałem w Dawn of Peacemakers, ale chętnie wrócę do tego tytułu. Ma w sobie to coś!
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3475
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

Leviathan pisze: 09 lis 2023, 14:25 Dawn of Peacemakers [..] Ma w sobie to coś!
Wyszla co prawda wersja 2.0, ale nie wiem czy zamiana 12scenariuszowej kampanii i modyfikowalnej planszy, na 6 scenariuszy standalone i plansze "ksiazkowe" to cos co by mnie kupilo. Moze da sie jakies poprawki zastosowac w DoP.

No i wiadomo, figurki rzezbiarza od Magii i Myszy 8) #TeamAnimalsWithSwords
A tu artykul od innego milusinskiego autora z forum (Propi):
https://www.gamesfanatic.pl/2023/08/22/ ... lewu-krwi/
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8753
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2663 times
Been thanked: 2349 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Curiosity »

Gambit pisze: 25 paź 2023, 13:39 Rozmawiam z Piotrem o chwilowym "przezimowaniu" formatu u mnie, dopóki Granie w Chmurach nie wróci do stałego nadawania.
Może to tylko ja, ale wydaje mi się nieco niewłaściwe wrzucanie zajawki o płatnej współpracy do "pożyczonego" projektu. Bo to trochę tak, jak byś czerpał profity z czyjegoś pomysłu. Oczywiście nie znam Waszych ustaleń z Piotrkiem, możliwe, że o tym rozmawialiście (jeśli tak, to oczywiście nie było tematu).

Co do samego odcinka. Fajnie, że zaprosiłeś większą liczbę recenzentów. Brawo za obecność w odcinku Game Trolla, pomimo jego złej opinii w środowisku. Nie oglądam go od kilku lat, ale w takiej krótkiej formie to czemu nie? Zresztą, jak czyjś występ lub obecność w odcinku mi nie pasuje, to zawsze mogę przewinąć. Dzięki za rozdziały!

Fajne jest też to, że dałeś w opisie linki do poszczególnych kanałów, bo Piotrek się tym zbytnio nie przejmował. Ranyy, ile ja się swego czasu naszukałem "tego kanału, co go nagrywa takich dwóch typów, jeden trochę grubszy, drugi trochę starszy, jakiś Gandalf chyba, drugiego nie pomnę" 8) O ile nikt się nie zareklamował (albo po prostu nie przedstawił), to czasami ciężko było stwierdzić kto jest kim i na jakim kanale nagrywa.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
tomg
Posty: 405
Rejestracja: 02 gru 2019, 00:00
Has thanked: 126 times
Been thanked: 159 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: tomg »

Curiosity pisze: 09 lis 2023, 17:09
Gambit pisze: 25 paź 2023, 13:39 Rozmawiam z Piotrem o chwilowym "przezimowaniu" formatu u mnie, dopóki Granie w Chmurach nie wróci do stałego nadawania.
Fajne jest też to, że dałeś w opisie linki do poszczególnych kanałów, bo Piotrek się tym zbytnio nie przejmował. Ranyy, ile ja się swego czasu naszukałem "tego kanału, co go nagrywa takich dwóch typów, jeden trochę grubszy, drugi trochę starszy, jakiś Gandalf chyba, drugiego nie pomnę" 8) O ile nikt się nie zareklamował (albo po prostu nie przedstawił), to czasami ciężko było stwierdzić kto jest kim i na jakim kanale nagrywa.
Przepraszam z góry ale chyba dzisiaj drogi Moderatorze masz nie najlepszy dzien (vide: nie Polak) ? Przecież we wspomnianym odcinku wystąpił sam kwiat polskiego jutjuba planszowego !
Jak go można nie znać ?
Ostatnio zmieniony 09 lis 2023, 17:30 przez tomg, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1601
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: eveni »

Nie ujmujac dla Piotrka z Grania w chmurach u Tomka wyszło to bardziej profesjonalnie. Ilość gości rewelacja, zwłaszcza że namówił prawie wszystkich moich ulubionych. Czasówka też super, dwóch których nie lubię pominęłam :D
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8753
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2663 times
Been thanked: 2349 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Curiosity »

tomg pisze: 09 lis 2023, 17:24 Przepraszam z góry
Przeprosiny przyjęte.
Jak go można nie znać ?
Jak można nie znać kogo? Planszówek Online? Jesli o to Ci chodzi to doczytaj proszę co napisałem: "ile ja się SWEGO CZASU naszukałem". Czyli nie dzisiaj, nie wczoraj, nie miesiąc temu, tylko pewnie z pół roku temu albo i wcześniej.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

Curiosity pisze: 09 lis 2023, 17:09 Może to tylko ja, ale wydaje mi się nieco niewłaściwe wrzucanie zajawki o płatnej współpracy do "pożyczonego" projektu. Bo to trochę tak, jak byś czerpał profity z czyjegoś pomysłu.
Każdy mój materiał jest oznaczony jako "Płatna promocja" (czy jakoś tak) nawet jeśli nie jest to recenzja gry od wydawcy (czy recenzja w ogóle). A to ze względu na moją współpracę z Mepel.pl i z faktem, że we wszystkich moich materiałach jest ich spot reklamowy.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8753
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2663 times
Been thanked: 2349 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Curiosity »

Gambit pisze: 09 lis 2023, 17:31 we wszystkich moich materiałach jest ich spot reklamowy.
Mi właśnie ten spot reklamowy w "pożyczonym" projekcie nie pasuje. Uważam, że nie powinno go tam być. Wszelkie nagrania robione wg. Twojego pomysłu, realizowane w 100% przez Ciebie to już inna para kaloszy i o to się nawet nie zająknę. Ale - jak napisałem - to tylko niuans, po prostu lubię mówić wprost, jeśli mam jakieś uwagi.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
tomg
Posty: 405
Rejestracja: 02 gru 2019, 00:00
Has thanked: 126 times
Been thanked: 159 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: tomg »

Curiosity pisze: 09 lis 2023, 17:28
tomg pisze: 09 lis 2023, 17:24 Przepraszam z góry
Przeprosiny przyjęte
Dziękuję, ja z natury uprzejmy jestem zatem nie określam ludzi mianem "starszych lub grubszych typów"
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

Curiosity pisze: 09 lis 2023, 17:40
Gambit pisze: 09 lis 2023, 17:31 we wszystkich moich materiałach jest ich spot reklamowy.
Mi właśnie ten spot reklamowy w "pożyczonym" projekcie nie pasuje. Uważam, że nie powinno go tam być. Wszelkie nagrania robione wg. Twojego pomysłu, realizowane w 100% przez Ciebie to już inna para kaloszy i o to się nawet nie zająknę. Ale - jak napisałem - to tylko niuans, po prostu lubię mówić wprost, jeśli mam jakieś uwagi.
To technicznie żaden materiał na kanale nie jest wg. mojego pomysłu i żaden nie powinien mieć tego spotu :) Topki - format wymyślony przez kogoś innego. Recenzje w stylu głowa - stół - głowa również. GsPTG również zapożyczone.
Niemniej zgodziłbym się z Tobą, gdyby ktoś chciał mi "zasponsorować" konkretnie odcinki Gry Miesiąca, w czasie gdy jest ona u mnie na kanale w zamian za reklamę dokładnie w tych materiałach. Tego bym nie wziął dokładnie z uwagi na to co napisałeś.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8753
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2663 times
Been thanked: 2349 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Curiosity »

tomg pisze: 09 lis 2023, 17:41 nie określam ludzi mianem "starszych lub grubszych typów"
Czy któryś z tych epitetów jest obraźliwy albo wulgarny? Kogoś stygmatyzuje? A może to fałsz, nieprawda?
Tak, rozumiem o co Ci chodzi. O to, że należy gryźć się w język i ważyć każde słowo (chociaż i to nie daje 100% pewności, że nikt się nie obrazi). Zważ, że ja też w swojej wypowiedzi nie wytoczyłem ciężkich dział, bo przecież gdyby ktoś chciał, to mógłby oba te epitety podnieść do skali skrajnej, wręcz absurdalnej. Napisałem dokładnie to co pomyślałem. A Ty jak byś ich na szybko określił - jednym słowem - tak, aby można ich było z grubsza odróżnić od innych twórców youtubowych?
Spoiler:
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 512 times
Been thanked: 272 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Irka »

Szczerze mówiąc, mnie bardziej tu zgrzyta ten tekst:
Brawo za obecność w odcinku Game Trolla, pomimo jego złej opinii w środowisku. Nie oglądam go od kilku lat, ale w takiej krótkiej formie to czemu nie? Zresztą, jak czyjś występ lub obecność w odcinku mi nie pasuje, to zawsze mogę przewinąć.
Dziwny to komplement i wydaje mi się niepotrzebny. Można było bardziej ogólnikowo, skoro już trzeba było, bez nicków.
Ja nie jestem w temacie. Jeśli już, to wolałabym sobie wyrobić zdanie na podstawie faktów, a nie pogłosek o opinii w środowisku. Przesłuchałam dotąd dwa odcinki podcastu tego recenzenta, obejrzałam półtoragodzinny film z zapowiedzią fajnej imprezy, którą organizuje, i jak dotąd nie znalazłam żadnej zbrodni. Czuję tylko, że ma mniejsze poparcie niż inni. Jeśli ktoś ma wielką chęć, żeby mnie uświadomić (nie zachęcam do tego), to proszę nie tutaj, tylko na PM. Zastrzegam, że podchodzę do takich rzeczy z dużą rezerwą, oraz zakładam, że większość win się przedawnia, dajmy ludziom na to szanse.

Piszę to w imię zasad, choć wiem, że popierać niepopularnych to meh, już -2 punkty do mojej popularności albo +3 do naiwności.
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4478
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1432 times
Been thanked: 1102 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: garg »

Irka pisze: 09 lis 2023, 19:32 Szczerze mówiąc, mnie bardziej tu zgrzyta ten tekst:
Brawo za obecność w odcinku Game Trolla, pomimo jego złej opinii w środowisku. Nie oglądam go od kilku lat, ale w takiej krótkiej formie to czemu nie? Zresztą, jak czyjś występ lub obecność w odcinku mi nie pasuje, to zawsze mogę przewinąć.
Dziwny to komplement i wydaje mi się niepotrzebny. Można było bardziej ogólnikowo, skoro już trzeba było, bez nicków.
Ja nie jestem w temacie. Jeśli już, to wolałabym sobie wyrobić zdanie na podstawie faktów, a nie pogłosek o opinii w środowisku. Przesłuchałam dotąd dwa odcinki podcastu tego recenzenta, obejrzałam półtoragodzinny film z zapowiedzią fajnej imprezy, którą organizuje, i jak dotąd nie znalazłam żadnej zbrodni. Czuję tylko, że ma mniejsze poparcie niż inni. Jeśli ktoś ma wielką chęć, żeby mnie uświadomić (nie zachęcam do tego), to proszę nie tutaj, tylko na PM. Zastrzegam, że podchodzę do takich rzeczy z dużą rezerwą, oraz zakładam, że większość win się przedawnia, dajmy ludziom na to szanse.

Piszę to w imię zasad, choć wiem, że popierać niepopularnych to meh, już -2 punkty do mojej popularności albo +3 do naiwności.
To nie jakaś tam wina, tylko permanentna recydywa :mrgreen:
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5194
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 268 times
Been thanked: 879 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: raj »

Irka pisze: 09 lis 2023, 19:32 Ja nie jestem w temacie. Jeśli już, to wolałabym sobie wyrobić zdanie na podstawie faktów, a nie pogłosek o opinii w środowisku.
A jak bez informacji "z boku" zamierzasz się dowiedzieć, że GT bierze kasę za pozytywne recenzje?
Żeby nie było, rozmawiałem z wydawcą (małym), który odbył taką rozmowę z GT.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3475
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

bierze kasę za pozytywne recenzje
To za negatywne juz nie bierze? 8)
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
ODPOWIEDZ