Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 769
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 669 times
Been thanked: 781 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: anitroche »

kasiul3k pisze: 16 lis 2023, 17:35
Odnośnie powrotów, to Ania mam nadzieję, że Ciebie też jeszcze zobaczymy. Pomimo tego, że nie gram solo tyle co Ty, to fajnie pokazujesz rozgrywkę i masz ciekawe spostrzeżenia , co do prezentowanych gier 😀 i Twój kanał odkryłam właśnie dzięki grze miesiąca 🙂
Dziękuję bardzo za miłe słowa :). Niestety ostatnio muszę odpocząć i to sporo, bo m.in. przez prowadzenie
kanału (ale też pojawienie się malutkiego człowieka w domu) dopadło mnie zmęczenie planszówkami i od miesiąca nie tknelam żadnego pudełka z grami, ba nawet nie otworzyłam pudła z przesłaną Septimą i zbiorowym zamówieniem ze sklepu Philibert, a oba dostałam jakoś na początku października zdaje się (mam nadzieję, że jak w końcu otworze, to wszystko będzie ok z grami :D). Mam nadzieję w grudniu wrócić do grania i być może do nagrywania czegoś na kanał, ale zdecydowanie nie będą to już cotygodniowe materiały i zapewne rzadko będą to jednak rozgrywki, bo po pierwsze pojawiły się inne kanały polskie pokazujące rozgrywki solo, a ja zaczęłam nagrywać, bo takiego formatu mi w języku polskim brakowało, a po drugie jest to najbardziej wymagający i czasowo i "siłowo" format, a nie chcę znowu się przemęczać.

W każdym razie takie miłe słowa zdecydowanie motywują do powrotu na YT, więc jeszcze raz dziękuję bardzo :).
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
kasiul3k
Posty: 99
Rejestracja: 17 wrz 2016, 07:48
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 50 times
Been thanked: 90 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kasiul3k »

anitroche pisze: 16 lis 2023, 17:47
kasiul3k pisze: 16 lis 2023, 17:35
Odnośnie powrotów, to Ania mam nadzieję, że Ciebie też jeszcze zobaczymy. Pomimo tego, że nie gram solo tyle co Ty, to fajnie pokazujesz rozgrywkę i masz ciekawe spostrzeżenia , co do prezentowanych gier 😀 i Twój kanał odkryłam właśnie dzięki grze miesiąca 🙂
Dziękuję bardzo za miłe słowa :). Niestety ostatnio muszę odpocząć i to sporo, bo m.in. przez prowadzenie
kanału (ale też pojawienie się malutkiego człowieka w domu) dopadło mnie zmęczenie planszówkami i od miesiąca nie tknelam żadnego pudełka z grami, ba nawet nie otworzyłam pudła z przesłaną Septimą i zbiorowym zamówieniem ze sklepu Philibert, a oba dostałam jakoś na początku października zdaje się (mam nadzieję, że jak w końcu otworze, to wszystko będzie ok z grami :D). Mam nadzieję w grudniu wrócić do grania i być może do nagrywania czegoś na kanał, ale zdecydowanie nie będą to już cotygodniowe materiały i zapewne rzadko będą to jednak rozgrywki, bo po pierwsze pojawiły się inne kanały polskie pokazujące rozgrywki solo, a ja zaczęłam nagrywać, bo takiego formatu mi w języku polskim brakowało, a po drugie jest to najbardziej wymagający i czasowo i "siłowo" format, a nie chcę znowu się przemęczać.

W każdym razie takie miłe słowa zdecydowanie motywują do powrotu na YT, więc jeszcze raz dziękuję bardzo :).
Moim zdaniem więcej fajnych rzeczy miałaś niż tylko rozgrywki 🙂

Zdecydowanie nie warto nagrywać filmików kosztem swojego zdrowia, przemęczenia 🙂
Na spokojnie, ale są ludzie, którzy chętnie zobaczą kolejne Twoje filmiki 😀
Andrzejzbrowaru
Posty: 13
Rejestracja: 19 kwie 2020, 14:44
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Andrzejzbrowaru »

Gambit pisze: 10 lis 2023, 17:09
Gizmoo pisze: 10 lis 2023, 17:05
Ardel12 pisze: 10 lis 2023, 16:09 Dlatego GAMBIT wrzuć jasne ograniczenie długości dla każdego(5-10min).
To mój jedyny zarzut do formatu. Powinno być 3-5 minut na głowę i... Jak najwięcej głów. :D Fajnie byłoby zobaczyć więcej Youtubowych recenzentów i poznać ich "grę miesiąca" (chociaż i tak wolałbym przeczytać ich przemyślenia tutaj, w dedykowanym wątku na forum) .

P.S. Po tej dyskusji, KPiB będą miały materiału na dwie "dramki". :lol:
Kwestia czasu zanotowana. Co do liczby osób. Najnowsza lista adresów ma ponad 30 pozycji. Ta, którą wysłałem do pierwszego odcinka u mnie miała około 20. Nie wiem czy niektórzy nie dostali (na przykład wpadło do spamu, bo mail miał dużą liczbę odbiorców w polu UDW), czy po prostu zignorowali.
Podbijam wprowadzenie limitu czasowego 3, max 5 minut. Dzięki Gambit za uratowanie formatu i powodzenia.
ZXCV
Posty: 34
Rejestracja: 20 kwie 2020, 13:02
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 41 times
Been thanked: 18 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: ZXCV »

Stare Kości okazały się chyba za stare i kończą nadawanie (ostatnie minuty):


Trochę szkoda. Lubiłem ich pogadanki, i te merytoryczne, i te offtopowe. Trzymam kciuki za powodzenie projektu "Joanna-zwana-Kocią" :)
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 473
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 842 times
Been thanked: 200 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: JollyRoger90 »

Mi też się przyjemnie słuchało i również liczę na ponowne usłyszenie Joanny :)
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: arturmarek »

ZXCV pisze: 20 lis 2023, 13:18 Stare Kości okazały się chyba za stare i kończą nadawanie (ostatnie minuty):
Spoiler:
Rzeczywiście szkoda. Był to przyjemny powiew świeżości na planszówkowej scenie podcastowej. Joanna i Paweł mają wyjątkowo radiowe (podcatowe) głosy. Trzymam kciuki za Joannę.

Widać, że te podcasty to nie taka łatwa zabawa:
Dobry, zły i ostatni nie ogarnęli nawet comiesięcznego nagrywania. Panowe, może jednak coś jeszcze nagracie, super się Was słuchało!
KPiB raczej się zwijają. Nie dość, że nie ma już Karola, Piotra też dawno nie słyszałem (odszedł na dobre?), Marek z Przemkiem nagrywają na odległość.
Stare Kości niedomogły.

Tym bardziej szacun dla Gradania, a dokładniej dla Windziarza i Ciuńka, którzy nagrywają od wielu lat cotygodniowe materiały (kiedyś nagrywali nawet więcej).
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 781
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 155 times
Been thanked: 528 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

Piotrek z przyczyn zawodowych nie może już nagrywać.
Karolowi urodziła się córeczka (i tak szacunek, że chciało mu się z Tczewa dojeżdżać).
Spokojnie, nie zwijamy się. Póki są ludzie, którzy chcą nas sluchac to będziemy nagrywać ( a subow i oglądalności odcinków ciągle przybywa 🙂 ).

O nas się proszę nie martwić 😄
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3394
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

Nie znam sie na podcastach, to sie wypowiem. (Nie znam i nie slucham, ten fenomen mnie jeszcze nie dosiegnal)

Zakladam, ze gdy sa dwa glosy i dialog lub pytania i odpowiedzi, to jest bardziej dynamicznie i bardziej klikalne. Ale w Starych Kosciach, ktore odpalilem ze dwa razy na kwadrans testowy, mialem mocny "ból zębów", bo J non stop wchodzila w slowo P. Ja bym chyba wstal i wyszedl. Ale kto wie, moze na zywo robie tak samo :oops:

Chcialoby sie powiedziec, ze moze podcast samej J mialby inny odbior, ale w intro padlo, ze juz jakies samotne proby byly, moze w innym temacie. Ja sie mocno odbilem i zastanawialy mnie liczne pochwaly tutaj. Ciekaw jestem, na ile to magia tych radiowych glosow :P Tak czy siak powodzenia.
VivoBrezo pisze: 20 lis 2023, 14:22 Piotrek z przyczyn zawodowych nie może już nagrywać.
Pracuje w branzy planszowej czy innym medialnym czyms? Czy chodzi o czas?
Jestem ciekawski. Za bardzo Was nie znam, poza dramami, ktorych polowe sam krece :mrgreen:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 781
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 155 times
Been thanked: 528 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

psia.kostka ani to, ani to. Nie chcę o Piotrze pisać bez jego zgody, więc proszę nie drążyć :). Natomiast cały czas się spotykamy, kumplujemy i wspólnie gramy etc.
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3394
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

VivoBrezo pisze: 20 lis 2023, 15:02 psia.kostka ani to, ani to. Nie chcę o Piotrze pisać bez jego zgody, więc proszę nie drążyć :). Natomiast cały czas się spotykamy, kumplujemy i wspólnie gramy etc.
Obrazek

Pachnie CBŚem :lol: Jednak umiecie tam w KPiB w fomo, skandale i clickbaity!
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Irka »

VivoBrezo pisze: 20 lis 2023, 14:22 Spokojnie, nie zwijamy się. Póki są ludzie, którzy chcą nas sluchac to będziemy nagrywać ( a subow i oglądalności odcinków ciągle przybywa 🙂 ).
Ja bym Was chciała skrytykować. Wolicie publicznie, prywatnie, czy wcale? :)
Awatar użytkownika
vnzk
Posty: 489
Rejestracja: 10 cze 2018, 11:39
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 250 times
Been thanked: 441 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: vnzk »

Irka pisze: 20 lis 2023, 15:18
VivoBrezo pisze: 20 lis 2023, 14:22 Spokojnie, nie zwijamy się. Póki są ludzie, którzy chcą nas sluchac to będziemy nagrywać ( a subow i oglądalności odcinków ciągle przybywa 🙂 ).
Ja bym Was chciała skrytykować. Wolicie publicznie, prywatnie, czy wcale? :)
Po sali poniosło się ciche skandowanie, niemal szmer, tłumu żądnego dramek: "pub-licz-nie, pub-licz-nie!". :wink:

A tak serio, ukłony za kulturalne pytanie. :)
Awatar użytkownika
Kocia
Posty: 101
Rejestracja: 12 sty 2021, 17:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 61 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Kocia »

ZXCV pisze: 20 lis 2023, 13:18 Trzymam kciuki za powodzenie projektu "Joanna-zwana-Kocią" :)
Dziękuję! 🙌 Do usłyszenia. 😀
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3394
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

Irka pisze: 20 lis 2023, 15:18 Ja bym Was chciała skrytykować.
Zaraz zaraz, do kolejki, prosze sie nie wpychac :mrgreen:

PS faza na grillowanie KPiB juz byla na forum. Moje wlepy:
Spoiler:
PS2 teraz musze wygooglac tego Piotrka, co to zostal poslem na sejm, czy cos :wink:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Irka »

vnzk pisze: 20 lis 2023, 16:19 A tak serio, ukłony za kulturalne pytanie. :)
Bardzo dziękuję.
Spoiler:
A tak serio, to dostałam zgodę na wybór dowolnej formy, więc będzie tutaj, tylko muszę to tym piękniej zredagować :)

Edit: cenzura obrazka
Ostatnio zmieniony 21 lis 2023, 09:43 przez Irka, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: arturmarek »

psia.kostka pisze: 20 lis 2023, 14:34 Pracuje w branzy planszowej czy innym medialnym czyms? Czy chodzi o czas?
Jestem ciekawski. Za bardzo Was nie znam, poza dramami, ktorych polowe sam krece :mrgreen:
Jako, że nie mam nic Piotrem ani żadnym Pionem czy Bastionem nic wspólnego, to mogę się wypowiedzieć.

W jakimś odcinku padło (chyba Q&A), że Piotr jest prawnikiem, ale chyba nie padło gdzie. W kilku innych odcinkach można było wyczuć, że Piotrowi bardzo zależy na niezdradzeniu tożsamości, jakby publiczne wypowiedzi (nawet kompletnie niezwiązane z zawodem) mogły być źle odebrane przez pracodawcę.

Strzelam, że to jakaś państwowa posada, np. w prokuraturze.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3394
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

arturmarek pisze: 20 lis 2023, 17:16 Strzelam, że to jakaś państwowa posada, np. w prokuraturze.
Thx, drogi Watsonie!
Ale on tam siedzi wsrod krakersow u Gambita? Czy to jakas szara eminencja, tzw Głos :lol:

Ciekawe klimaty pracowe, czy to chodzi o rubaszny styl programu, czy lepiej nigdzie sie nie pojawiac, nawet bloga o grzybach nie mozna prowadzic? (wiadomo, suszone czerwone muchomory pomidory najlepsze, niedlugo nowy rok i poczatek sezonu konsumpcyjnego 8) )
VivoBrezo pisze: 20 lis 2023, 15:02 cały czas się spotykamy, kumplujemy i wspólnie gramy etc.
Dobrze, ze to dopisales, to przynajmniej wiemy, ze nie siedzi "we więźniu" :lol:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
esubotowicz
Posty: 339
Rejestracja: 31 paź 2015, 10:59
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 442 times
Been thanked: 135 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: esubotowicz »

Może jest posłem, może prokuratorem, a może po prostu jednym z wielu adwokatów czy notariuszy i jako osoba poważna, o nieposzlakowanej reputacji, piastująca zawód zaufania publicznego nie chce być kojarzony z rozrywkowym planszówkowym pudelkiem (*pardąsik vivobrezo jeśli za mocno zabrzmiało 🙂)
Ewa
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: EsperanzaDMV »

Zmieniając temat: mam bardzo mieszane uczucia po ostatnich materiałach, jakie lądowały na kanale PogramyTV. Zabrzmi to dziwnie, bo ich nie widziałem, ale chodzi mi o fakt grania na live'ach w gry typu Legacy. Było ostatnio Wsiąść do Pociągu: Legendy Zachodu, teraz Nemesis Sidequest. Wcześniej pamiętam, że było też Destinies. No kurde, przecież to spoilowanie ludziom zawartości. Kumam, że nikt nie każe oglądać, ale jako że panowie nagrywają i wrzucają też wszechobecne shorty, gdzie widać zawartość, a które same się czasem wyświetlą scrollując, to... no nie, tak się nie robi. Bardzo dziwny moim zdaniem wybór gier na live'y, u mnie złapali za to (kolejny) minus. Kolejny, bo wcześniej złapali go za materiał, gdzie dziwili się jak ludzie mogą takie krytyczne komentarze pisać pod materiałem z Bagińskim.

Także taki apel do innych recenzentów/jutuberów - nie nagrywajcie materiałów z rozgrywek w jednorazowe gry, nie psujcie ludziom frajdy z odkrywania samemu. Pliz.
SoAmazinglyBad
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2017, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 169 times
Been thanked: 44 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: SoAmazinglyBad »

Gambit pisze: 11 lis 2023, 12:36 Taka szybka informacja dla osób, które to interesuje. Obecnie na liście adresowej do Gry Miesiąca, mam 39 osób. Myślę, że znakomitą większość na tej liście zawarłem, ale zawsze mógł mi się ktoś prześlizgnąć i o nim zapomniałem. Stąd prośba. Podrzućcie mi Wasze pomysły na to kto powinien się pojawić w tym cyklu. Żeby jednak nie zaśmiecać tego wątku, proszę info na priv. Z góry dziękuję.
Ja bym chętnie zobaczył:
Joannę zwaną Kocią, żeby ją zmotywować do działania
Chętnie bym usłyszał KPB, żeby coś poza dramkami od nich usłyszeć
Tryb Solo lub SoloGram, żeby było coś o grach solo
Groojciec i Syn dla być może grania z dziećmi :)
Awatar użytkownika
bu2
Posty: 35
Rejestracja: 27 sie 2020, 11:58
Lokalizacja: Borówiec k. Poznania
Has thanked: 1 time
Been thanked: 25 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: bu2 »

Ja chciałbym coś od siebie napisać, po przeczytaniu ostatnich kilkunastu stron tego wątku.
Dziękuję Gambitowi i Piotrowi za powrót Gry Mieciąca do naszego planszówkowego świata. Miło jest zobaczyć osoby, które się zna, a dawno nie byłem na ich kanale lub nic nie publikowali w ostatnim czasie, a jeszcze fajniej jest poznawać nowe twarze i dowiedzieć się co im w duszy gra.
Bo co by nie mówić o ich motywacji czy profesjonaliźmie, są to prawdziwi pasjonaci naszego wspólnego hobby i od każdego z nich możemy coś dla siebie wziąć. Wkładają w swoje materiały mnóstwo czasu, serca a czasem zdrowia, byśmy mogli poznać ich opinie o konkretnych tytułach czy dowiedzieć się o zbliżających się wydarzeniach planszówkowych. Dziękuję że jesteście!!! Bez Was dużo trudniej byłoby mi znaleźć gry, które mnie ineresują. Spędzałbym godziny ślęcząc nad instrukcjami zamiast obejrzeć Wasze gameplaye z zasadami. Dzięki Wam dowiaduje się o różnych ciekawostkach, zapowiedziach, planach wydawniczych itp. z naszego hobby - jestem napradę mega wdzięczny za Wasz poświęcony czas.
Ciężko mi wyobrazić sobie Waszą frustrację, gdy po często wielogodzinnym wysiłku związanym z nagraniem i zmontowaniem materiału, czytacie komentarze przesiąknięte negatywnymi emocjami, czepianiem się pierdół czy doszukiwaniem się teorii spiskowych...
Wytrwajcie w tym co robicie mimo wszystko - my "zwykli" planszówkowicze bardzo was potrzebujemy i chcemy Was wspierać.
Zakładajcie patronajty i nie zawracajcie sobie jakimiś celami/progami - nam wystarczy, że będziecia dalej tworzyć i czasami się spotkamy, czy to przy okazji jakiegoś wydarzenia czy na specjalnym zjeździe patronów.
Gambit pisze o liście blisko 40 osób, które potencjalnie może w kolejnym odcinku zaprezentować swoją grę miesiąca - ja nie mogę się doczekać.
PS.
Pisałem w liczbie mnogiej, choć to moje osobiste odczucia, lecz mam nadzieję, że mi podobnych jest więcej...
wuher44
Posty: 348
Rejestracja: 18 wrz 2016, 20:47
Has thanked: 132 times
Been thanked: 60 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: wuher44 »

Jeśli ktoś jeszcze nie zna to polecam zerknąć na kanał
Plansze w Parze.
Konwencja podobna do Planszówki Online, tyle, że jak na razie ogrywają prostsze tytuły.
Wyczuwalna fajna chemia między prowadzącymi.
SoAmazinglyBad
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2017, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 169 times
Been thanked: 44 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: SoAmazinglyBad »

A dzisiaj ograniczenie działalności Gradania - pewnie niewielkie, ale teraz już nigdy nie będzie wiadomo czy będą w czwartek czy nie :(
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: arturmarek »

SoAmazinglyBad pisze: 23 lis 2023, 09:25 A dzisiaj ograniczenie działalności Gradania - pewnie niewielkie, ale teraz już nigdy nie będzie wiadomo czy będą w czwartek czy nie :(
Skąd ja teraz będę wiedział, że jutro piątek, jeśli mi tego nowy materiał od Gradania nie powie?!
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Irka »

Ale czarny tydzień... :|
Choć również tutaj decyzja zrozumiała - jakość i życie prywatne na pierwszym miejscu :)
ODPOWIEDZ