Co warto wesprzeć gamefound

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
keysper93
Posty: 8
Rejestracja: 30 sie 2020, 07:59
Has thanked: 1 time

Co warto wesprzeć gamefound

Post autor: keysper93 »

Cześć,
Mam kilka planszowych tytułów pokroju podróże przez Śródziemie, mage knight, wojna o pierścień, wsparłem też kampanię na gamefound Wiedźmin stary świat i ostatnio heroes3.
Ciągle teraz wyskakują mi nowe propozycje, zwłaszcza z gamefound, nie mam jednak czasu i cierpliwości szukania i czytania na kazDy pojawiający się tytuł wszystkiego co pojawia się na bieżąco.
Stąd moje pytanie:
Czy macie na oku jakieś nadchodzące perełki, które świetnie się zapowiadają, są mega rozbudowane i warte wspieraczkowych kwot? Nie siedzę w temacie, ale zacząłem obserwować dragon eclipse, recenzje raczej są chłodne no i znów gra za 800/1000zl gdzie przemawia za mną najbardziej ilość świetnych figurek, jednak będzie to znów gra kupiona przez wzgląd na figurki których nie mam czasu malować...
Czy dragon eclipse jest warty według was zachodu?
Zawsze kusiło mnie kupić twighlight imperium lub gloomheaven ale były dla mnie za drogie, teraz człowiek wspiera w ciemno nadchodzące gry na podstawie kilku zdjęć, bo myśli że będzie to coś lepszego, a może nie warto szukać bo idealna planszówka już została wydana?
Co myślicie?
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8741
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Co warto wesprzeć gamefound

Post autor: Curiosity »

Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
_Ukasz
Posty: 197
Rejestracja: 24 wrz 2020, 08:37
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 40 times
Been thanked: 70 times

Re: Co warto wesprzeć gamefound

Post autor: _Ukasz »

Spoiler:
Osobiście byłbym za:
https://gamefound.com/pl/projects/offic ... ja-polska/

Late pledge w październiku :)

ustaw sobie też powiadomienia : viewtopic.php?t=74212&start=250
Recu
Posty: 71
Rejestracja: 28 sie 2021, 02:58
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Co warto wesprzeć gamefound

Post autor: Recu »

keysper93 pisze: 25 wrz 2023, 14:09 Cześć,
Mam kilka planszowych tytułów pokroju podróże przez Śródziemie, mage knight, wojna o pierścień, wsparłem też kampanię na gamefound Wiedźmin stary świat i ostatnio heroes3.
Ciągle teraz wyskakują mi nowe propozycje, zwłaszcza z gamefound, nie mam jednak czasu i cierpliwości szukania i czytania na kazDy pojawiający się tytuł wszystkiego co pojawia się na bieżąco.
Stąd moje pytanie:
Czy macie na oku jakieś nadchodzące perełki, które świetnie się zapowiadają, są mega rozbudowane i warte wspieraczkowych kwot? Nie siedzę w temacie, ale zacząłem obserwować dragon eclipse, recenzje raczej są chłodne no i znów gra za 800/1000zl gdzie przemawia za mną najbardziej ilość świetnych figurek, jednak będzie to znów gra kupiona przez wzgląd na figurki których nie mam czasu malować...
Czy dragon eclipse jest warty według was zachodu?
Zawsze kusiło mnie kupić twighlight imperium lub gloomheaven ale były dla mnie za drogie, teraz człowiek wspiera w ciemno nadchodzące gry na podstawie kilku zdjęć, bo myśli że będzie to coś lepszego, a może nie warto szukać bo idealna planszówka już została wydana?
Co myślicie?
Sam zastanawiam się nad Dragon Eclipse i nie potrafię podjąć decyzji. Nie ukrywam, że gdyby nie to jak ta gra wygląda to pewnie olałbym wspieraczkę. Mam taką myśl, by wesprzeć i najwyżej sprzedać, 1000zł na dzisiaj to nie tak dużo jak się wydaje, a za 2 lata to już w ogóle :shock:
Generalnie mam trochę obaw co do tego tytułu.
Po pierwsze to wygląda na taką mega prostą alternatywę Tainted Grail, może i nawet do zagrania z dziećmi ~10+.
Po drugie, brak rulebooka, przez co ciężko samemu zweryfikować zasady.
Po trzecie, po recenzjach można wnioskować, że to fajna fabuła i świat, w porządku walka (chociaż prosta) i nudne łażenie po mieście.
Teoretycznie nie musisz wspierać już teraz, możesz poczekać na late pledge za kilka miesięcy i chyba jedyne co stracisz to ta jedna figurka warta kilka dolarów.
Czekam i stale obserwuję nowe recenzje oraz stretch goale, może w końcu coś do mnie jednoznacznie przemówi :D
bosik111
Posty: 296
Rejestracja: 12 gru 2013, 13:53
Has thanked: 8 times
Been thanked: 32 times

Re: Co warto wesprzeć gamefound

Post autor: bosik111 »

Tylko problem z grami awakenów jest taki że jeśli nie uda ci się sprzedać po zawyżonej cenie komis napalonemu zaraz po dostawie to prawdopodobnie gra będzie tracić wartość, i w końcu cena będzie poniżej tego co zapłaciłeś, awakenibmaja generalnie tendencje do dobrego zaopatrzenia swojego sklepu, więc z dostępnością ich produktów zwykle nie ma problemu w dłuższym terminie.
malykroliksiems
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2022, 08:37

Re: Co warto wesprzeć gamefound

Post autor: malykroliksiems »

Na https://wspieram.to/poslani pojawiła się nowość - polska gra w klimacie biblijnym. Warto się zapoznać :)

Rodzinna gra planszowa w klimacie biblijnym. 🎲
Jesteś jednym z dwunastu wybranych: uzdrawiaj, wypędzaj złe duchy, głoś Królestwo Boże.
Palestyna 2000 lat temu.
Kusi Cię diabeł 😈, nękają nieprzychylni faryzeusze, a Ty działasz nie zważając na upał ☀️ i burzę 🌩, w święto Paschy i Szabat 🕌, bo chcesz uzdrowić jak najwięcej Potrzebujących. Twoja popularność rośnie i jesteś wystawiany na próby.
Czy zachowasz skromność i nie stracisz z oczu prawdziwego celu? Czy nie zabraknie Ci przyjaznych dusz, znajomych żeglarzy ⛵️, podróżujących Beduinów 🐪, którzy pomogą Ci zrealizować misję i przetrwać czekające Cię kryzysy?
Zmęczenie da Ci się we znaki, ale to właśnie wiara będzie Twoją największą siłą. Pokaż, że nie bez powodu to właśnie Ty zostałeś POSŁANY.
Jeśli treść Pisma nie jest Ci obca, szczególnie ucieszą Cię nawiązania Biblii i zrozumiesz m.in.: dlaczego Jan szybciej chodzi po górach ⛰, dwóch apostołów zwanych jest „Synami Gromu” ⚡️, a monet jest dokładnie trzydzieści… 💰
Wstań, weź swój pionek i zagraj!

Obrazek
ODPOWIEDZ