Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3508
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

Irka pisze: 06 gru 2023, 21:55 tak jak podpowiada psia.kostka - trzeba ustanowić (jakąś metodą) komisję, która będzie generowała
To byl tylko dowcip, ale skoro tak, to ja zglaszam kandydature Irki, do Rady Rejsu. Kto jest przeciw? Nie widze.
Galatolol pisze: 06 gru 2023, 21:21 Tylko z alfabetycznym systemem nie ma dyskusji, a przy losowym, poza tym, że więcej pracy, to zaraz byłyby komentarze, że któryś kanał jest nieuczciwie promowany :roll:
Zgadzam sie z tym. Nie ma dyskusji i jest weryfikowalny przez ogol. Losowy nie, a jak trzy razy wylosuje ten sam kanal na poczatek lub koniec, to organizator sam bedzie kuszony, by poprawic losowosc ;) to troche slepa uliczka. Oczywiscie pod warunkiem, ze uzna sie, ze kolejnosc ma znaczenie. Ale pewnie mozna smialo zalozyc, ze wspolczynnik sennosci tylko wzrasta :P to nie Hitchcock.

Mozna zrobic indeksowanie alfabetyczne "-1". Dzis byles pierwszy, to lecisz na koniec kolejki. A za miesiac rozpoczyna ten drugi. Wtedy po x latach nastapi pelen cykl tzw Rok Gambita.

Ale co z nowymi kanalami? Gdzie je wstawic, na koniec? A alfabet? :mrgreen: AaabyZagracKupOdMireczka
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 974
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 683 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Bart Henry »

Może po prostu według daty nadesłania materiału, aby Gambit mógł w razie potrzeby składać film na raty? Z założeniem, że widzowie mają na tyle zaufania do Gambita, że nie będą go posądzali o manipulacje. ;)
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3508
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

Bart Henry pisze: 06 gru 2023, 22:27 według daty nadesłania materiału
Zaufanie mozna miec, ale takie bacik czasowy raczej nie wplywa pozytywnie na jakosc czy merytoryke.
Np komentowalem tu czy tam "pierwszy" wywiad z autorem nowego Wiedzmina i byl kiepski. Tak samo jak pierwsze recenzje, ktore omawiaja jedynie jakosc wydania gry, no ale sa pierwsze.

Nie wiem czy byscie chcieli ogladac, zaraz na poczatku zestawienia, material Handlarza Mireczka, ktory sklecil filmik w 10min po zaproszeniu mailowym :mrgreen:

PS a autor prosil o rady od widzow jak ma kolejkowac? :P
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 514 times
Been thanked: 272 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Irka »

psia.kostka pisze: 06 gru 2023, 22:35 PS a autor prosil o rady od widzow jak ma kolejkowac? :P
Nie, ale wyraził opinię, że to najbardziej neutralny system i z tym już można dyskutować.
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 579
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 248 times
Been thanked: 300 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: andrzejstrzelba »

Kilka słów do Gambita ode mnie.
Obejrzałem 2/3 materiału i muszę przyznać, że jest fantastyczny.
Gęba sama mi się cieszyła gdy mogłem widzieć kolejne nowe twarze, amatorsko nagrane materiały, z pojawiającymi się błędami językowymi. Takie swojskie, naturalne, prawdziwe.
Do tego kolejność alfabetyczna która jest strzałem w 10.
Bardzo Cię szanuję chłopie za to co robisz i mam nadzieję że będę mógł Ci kiedyś uścisnąć dłoń. Dzięki
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3508
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

Irka pisze: 06 gru 2023, 22:44 wyraził opinię
No to grubo... Bedzie bite ;)
Spoiler:
PS myslicie, ze pozdrowienia dla mnie od KPiB w dramkach byly szczere, czy ironiczne, bo nie wiem czy spuszczac psy goncze i oplacac hejterow 8)

PS2 odpalilem najnowsze grudniowe, liczac na jakies swieze ploty i natchnienie do Mowy Nienawisci, a tam LibristoGate :lol: so yesterday... Pewnie wszystkie Odyny i BtS z tej akcji juz sie dawno sprzedaly na olx :P
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 974
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 683 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Bart Henry »

psia.kostka pisze: 06 gru 2023, 22:35
Bart Henry pisze: 06 gru 2023, 22:27 według daty nadesłania materiału
Zaufanie mozna miec, ale takie bacik czasowy raczej nie wplywa pozytywnie na jakosc czy merytoryke.
Np komentowalem tu czy tam "pierwszy" wywiad z autorem nowego Wiedzmina i byl kiepski. Tak samo jak pierwsze recenzje, ktore omawiaja jedynie jakosc wydania gry, no ale sa pierwsze.

Nie wiem czy byscie chcieli ogladac, zaraz na poczatku zestawienia, material Handlarza Mireczka, ktory sklecil filmik w 10min po zaproszeniu mailowym :mrgreen:
Na każdy problem jest rozwiązanie. ;) Wystarczy określić datę startu zgłoszeń.

System alfabetyczny jest ok, byle tylko co drugi odcinek odwrócić kolejność, aby oglądający, którzy mają tendencję do przerywania w trakcie, mieli też okazję poznać tych "ostatnich". ;)
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 784
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 156 times
Been thanked: 530 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: VivoBrezo »

Spoiler:
Pozdrowienia zawsze szczere i głęboko z serca :)
Dramki, niestety zaliczają rozjazd względem kalendarza. Uprasza się o wszczynanie mniejszej liczby zatargów, bo nie wyrabiamy.
Co do materiału Gambita, to ja jestem pełen pozytywnych emocji. Kolejność alfabetyczna jak najbardziej na tak. Mi tam w środeczku jest bardzo komfortowo.

Ps: Oczywiście poleciały też pozdrowienia dla forumowiczów. Nie mogłem sobie odpuścić :)
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 514 times
Been thanked: 272 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Irka »

psia.kostka pisze: 06 gru 2023, 23:01 PS myslicie, ze pozdrowienia dla mnie od KPiB w dramkach byly szczere, czy ironiczne, bo nie wiem czy spuszczac psy goncze i oplacac hejterow 8)
Zapodaj linka z dokładnym miejscem, to się posłucha i stwierdzi.
Ostatni odcinek dramek odpaliłam kontrolnie, ale usnęłam, jak to zwykle przy podcastach u mnie bywa (kolejnym razem nadrabiam ciąg dalszy EDIT: albo i nie, bo zdąży się pojawić kolejny odcinek...).
Na podstawie tego, co zdążyłam usłyszeć, to jakoś tak... kulturalnie tam się zrobiło (chyba im antyreklamę robię tutaj ;)), popierają nawet tego kolegę, którego nicka nie można tu wymieniać...
Może to efekt Koci :D
Wcześniej ostrzegałam KPiB, że będę pisać paszkwila (w kwestii recenzji głównie), ale odkąd tam jest Kocia to wierzę, że ona ich już ustawi do pionu 8)
Powodzenia dla tej drużyny! (ja też chcę pozdrowienia na antenie ;))
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3508
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

A ogladacie te materialy jedynie oceniajace "jakosc wydania"? Wydawalo mi sie to zawsze ciut na sile i sztuka dla sztuki (aby byla kolejna sztuka kontentu dla algorytmu ;)). Bo tez nie sadzilem, ze moze pojsc negatywna opinia, za samo patrzenie. Ale o dziwno jakis taki film mi sie kliklo i akurat bylo, ze marne karty (czy cos), a gra chyba droga, wiec po pierwsze zdziwienie (ze mozna przyhejcic jakosc premierowej gry), a po drugie zniechecenie do tytulu.

Jest na to miejsce w niszy nisz? Szukacie tych materialow? Czy tylko w ostatecznosci jako zapychacz na dobranoc?
W sumie nie wiem nawet, czy to takie rozbudowane unboxingi, czy kolejny material poza unboxingiem. Ale chyba to pierwsze.
VivoBrezo pisze: 06 gru 2023, 23:31 Pozdrowienia zawsze szczere i głęboko z serca
Irka pisze: 06 gru 2023, 23:50 Zapodaj linka z dokładnym miejscem, to się posłucha i stwierdzi.
Dzieki, ale juz za pozno. Mialem "mikolajkowy voucher" na kilka bitcoinow do darkneta, no to zeby sie nie zmarnowaly, to puscilem zlecenie do farmy trollo-hejterow przed polnoca :oops:
Spoiler:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Mark442
Posty: 90
Rejestracja: 25 wrz 2019, 11:11
Has thanked: 249 times
Been thanked: 64 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Mark442 »

andrzejstrzelba pisze: 06 gru 2023, 22:52 Kilka słów do Gambita ode mnie.
Obejrzałem 2/3 materiału i muszę przyznać, że jest fantastyczny.
Gęba sama mi się cieszyła gdy mogłem widzieć kolejne nowe twarze, amatorsko nagrane materiały, z pojawiającymi się błędami językowymi. Takie swojskie, naturalne, prawdziwe.
Do tego kolejność alfabetyczna która jest strzałem w 10.
Bardzo Cię szanuję chłopie za to co robisz i mam nadzieję że będę mógł Ci kiedyś uścisnąć dłoń. Dzięki
Fakt ! Razi niesamowicie brak odmiany u YT-berów: ..."gra miesiąca listopad" :D
Panowie i Panie! Wasze panie od polskiego ze wstydu płoną jak zapałki :lol:
Mark
___________________________
Patchwork to nie moja bajka !!
Awatar użytkownika
Zet
Posty: 1359
Rejestracja: 26 paź 2006, 00:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 161 times
Been thanked: 160 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Zet »

Mnie razi samo stwierdzenie "miesiąca listopada". Jak listopada, to wiadomo, że nie roku czy dnia! Tak się złożyło, że listopad może być tylko miesiącem.
Edit: Gra miesiąca - listopad ładnie wygląda w języku pisanym, ale mówiąc to rzeczywiście już brzmi nie tak gładko. Może wersja krótka: "Gra listopada" albo wersja długa: "gra miesiąca - edycja listopadowa" ;)
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3508
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

Zet pisze: 07 gru 2023, 17:13
Tez mialem pisac o tym domniemanym myslniku lub dwukropku, ale nie chcialem juz bardziej zasmiecac tematu :oops:

moj szach mat:
"gra miesiąca - edycja: listopad"

Z nowomowa nie wygrasz :lol:
Spoiler:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1530
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 302 times
Been thanked: 646 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: EsperanzaDMV »

Wy to naprawdę ludzie macie problemy... jak nie dywagacje czy to wypada monetyzować, po jaka powinna być kolejność, a skończywszy teraz kto jak odmienia :lol:

Dajcie Gambitowi robić to po swojemu i cieszcie się, że nie dość, że forma została wskrzeszona, to jeszcze w (jak nigdy wcześniej) tak licznym gronie. 31 gier miesiąca - wow! Do tego czasówka, zatem jak ktoś ma jakiś problem, to może sobie przeskoczyć. Chapeau bas.

Dzięki Gambit.

P.S. Wstęp Pandy pozamiatał xD ale się wyrobił w 3 minuty :D
EDIT:
P.S.2. Jedyny negatywny komentarz po tym materiale mam chyba tylko do Ekipa przy Planszy. To skakanie z przybliżeniem, ciągłe cięcia... masakra, naprawdę ciężko się to oglądało - a bardzo chciałem się dowiedzieć czegoś o samej grze (Wsiąść do Pociągu: Legacy). Niestety nie byłem w stanie się skupić na tym, co mówią przez ten skaczący ciągle obraz - nie mam pojęcia po co?
Nie znam zupełnie kanału, nie słyszałem o nich wcześniej, ale po takim montażu już wiem, że absolutnie nie chcę poznawać więcej, niestety.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3363
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1041 times
Been thanked: 2026 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Ardel12 »

Jak materiał Gambita jeszcze lepszy niż w poprzednim miesiącu, tak dla mnie to idealne miejsce by wiedzieć, którymi recenzentami nie muszę się interesować. Krótka forma a potrafi pokazać warsztat jak i opinię na w wielu przypadkach znane mi gry. Czasówka zawsze na propsie.

- Amator Planszówek - plus za królika
- GROjciec i syn - lubię takie połączenia tym bardziej, że szukam powoli gier dla syna. Niestety content na YT mikry.
- Rzut kostką - po przejrzeniu recenzji widzę, że ocenia te, które mnie często ciekawią, wiec poleciał sub
- Zaku zaplusował - krótko i konkretnie

Tamci to jednak to tylko pretedenci, bo wgrayły Planszówki Online z Gandalfem i Barolkiem, bo po grze miesiąca wleciał mi ich livestream i wsiąknąłem na 2.5h. Bardzo przyjemnie było posłuchać co tam lubią, poznać ich bliżej i przejechać przez topkę 2023.
Awatar użytkownika
kurdzio
Posty: 812
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 128 times
Been thanked: 382 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kurdzio »

Tamci to jednak to tylko pretedenci, bo wgrayły Planszówki Online z Gandalfem i Barolkiem, bo po grze miesiąca wleciał mi ich livestream i wsiąknąłem na 2.5h. Bardzo przyjemnie było posłuchać co tam lubią, poznać ich bliżej i przejechać przez topkę 2023.
Kto nie widział polecam zobaczyć z odtworzenia, albo puścić sobie w formie podcastu. Gdyby chłopaki zdecydowali się na regularne streamy, to na pewno byłbym stałym odbiorcą :)
Gramy głównie w 2 osoby, służę radą :)
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2071
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 139 times
Been thanked: 367 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: walkingdead »

kurdzio pisze: 07 gru 2023, 20:54
Tamci to jednak to tylko pretedenci, bo wgrayły Planszówki Online z Gandalfem i Barolkiem, bo po grze miesiąca wleciał mi ich livestream i wsiąknąłem na 2.5h. Bardzo przyjemnie było posłuchać co tam lubią, poznać ich bliżej i przejechać przez topkę 2023.
Kto nie widział polecam zobaczyć z odtworzenia, albo puścić sobie w formie podcastu. Gdyby chłopaki zdecydowali się na regularne streamy, to na pewno byłbym stałym odbiorcą :)
Mało oglądam/słucham planszówkowych youtuberów, ale widziałam tych dżentelmenów i muszę powiedzieć, że dobrze mi się ich słucha. Jako jedni z niewielu brzmią przyjemnie dla mojego ucha, bez żenujących wstawek i dramatycznie sztucznej gestykulacji czy modulacji głosem. Merytoryka i osobowość bardzo na plus.
Sannderson
Posty: 26
Rejestracja: 30 wrz 2023, 23:07
Has thanked: 39 times
Been thanked: 15 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Sannderson »

walkingdead pisze: 08 gru 2023, 07:55 Jako jedni z niewielu brzmią przyjemnie dla mojego ucha, bez żenujących wstawek i dramatycznie sztucznej gestykulacji czy modulacji głosem. Merytoryka i osobowość bardzo na plus.
Słowa, których szukasz to autentyczność i naturalność.
I to się czuje 🙂
Darkstorm
Posty: 863
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 136 times
Been thanked: 216 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Darkstorm »

walkingdead pisze: 08 gru 2023, 07:55
Mało oglądam/słucham planszówkowych youtuberów, ale widziałam tych dżentelmenów i muszę powiedzieć, że dobrze mi się ich słucha. Jako jedni z niewielu brzmią przyjemnie dla mojego ucha, bez żenujących wstawek i dramatycznie sztucznej gestykulacji czy modulacji głosem. Merytoryka i osobowość bardzo na plus.
O tak tak. To samopodniecanie się sobą, zwłaszcza u tych twórców z tiktoka jest strasznie denerwujące. Też wcześniej nie oglądałem Barolka i Gandalfa ale chyba zacznę. Zwłaszcza, że mam sentyment do Koszalina gdyż tam się urodziłem :wink:
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Darkstorm pisze: 08 gru 2023, 13:17 Zwłaszcza, że mam sentyment do Koszalina gdyż tam się urodziłem
Ja tam odbywałem służbę wojskową.....wspomnienia niekoniecznie dobre (nudy) chociaż ekipę miałem super! :mrgreen:
A chłopaków z Planszówek Online również polecam jak kto się chce nauczyć zasad gry. To takie rozbudowane "Granie W Chmurach" Przykładowa rozgrywka. :lol:
Uncle_Grga
Posty: 561
Rejestracja: 30 lis 2019, 12:07
Has thanked: 86 times
Been thanked: 284 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Uncle_Grga »

A ja mam z Chłopakami kosę: najpierw mnie Gandalf wypuścił w maliny z Jerusalem, a potem razem z Barolkiem nie dali się namówić na niemieckie wybory okolicznościowe przy die Macherku.. I jeszcze zganiali na dziewczyny.. :wink:

Tak, że.. teges.. jest krzywo. Po całości..
Spoiler:
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 642
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 245 times
Been thanked: 367 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Nilis »

Oglądałem ostatnio KPiB - Gierkowo i o matko i córki, jak tam się grzecznie, słodko zrobiło. Jeden z moich ulubionych kanałów bo chłopaki nagrywali w stylu po meczu na ławce przy piwku a tu po tym jak się pojawiła dziewczyna jest już 0% ciepła IPA z puszki...
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 514 times
Been thanked: 272 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Irka »

Coś się kończy, coś się zaczyna...
Ja już ich zasubskrybowałam 8)
Awatar użytkownika
miker
Posty: 707
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:55
Has thanked: 549 times
Been thanked: 423 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: miker »

Nilis pisze: 09 gru 2023, 22:39 Oglądałem ostatnio KPiB - Gierkowo i o matko i córki, jak tam się grzecznie, słodko zrobiło. Jeden z moich ulubionych kanałów bo chłopaki nagrywali w stylu po meczu na ławce przy piwku a tu po tym jak się pojawiła dziewczyna jest już 0% ciepła IPA z puszki...
Słodko pierdząco… i bez wyrazu niestety.
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 514 times
Been thanked: 272 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Irka »

miker pisze: 09 gru 2023, 23:10 Słodko pierdząco… i bez wyrazu niestety.
Ale to już było zanim przyszła Kocia (opóźnienia z dramkami i łagodne dramki, takie na siłę).
Poziomu listopadowego Gierkowa nie będę komentować.
Ogólnie - już od kilku miesięcy (od kiedy odszedł jeden czy dwóch prowadzących) pojawiają się tu posty, że poziom im spada.
Więc nic dziwnego, że szukają nowej formuły oraz zdecydowali się na współpracę z doświadczoną i lubianą osobą.
Trzymajmy kciuki, żeby się udało.
A jak umiecie lepsze dramki, to nagrajcie sami - jak widać, pojawiła się luka na rynku :P
ODPOWIEDZ