Champions of Midgard / Wojownicy Midgardu (Ole Steiness)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Wroobel
Posty: 370
Rejestracja: 07 lip 2015, 23:04
Has thanked: 34 times
Been thanked: 18 times

Re: Champions of Midgard / Wojownicy Midgardu (Ole Steiness)

Post autor: Wroobel »

Wie ktoś może na kiedy mniej więcej Portal planuje premierę wersji Jarl Edition?
Awatar użytkownika
rand
Posty: 485
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk Zaspa
Has thanked: 114 times
Been thanked: 85 times

Re: Champions of Midgard / Wojownicy Midgardu (Ole Steiness)

Post autor: rand »

Wroobel pisze: 19 lut 2023, 13:22 Wie ktoś może na kiedy mniej więcej Portal planuje premierę wersji Jarl Edition?
Też chciałbym wiedzieć bo czekam, ale z tego co kojarzę to jeszcze prac nie zaczęli. Chyba Grzegorz na live mówił coś o Q3/Q4, ale najlepiej jakby ktoś z Portalu potwierdził. Przy okazji jestem ciekaw czy będzie jakiś upgrade pack z drewnianymi surowcami, bo jarl edition chyba takich nie posiada?
Awatar użytkownika
rand
Posty: 485
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk Zaspa
Has thanked: 114 times
Been thanked: 85 times

Re: Champions of Midgard / Wojownicy Midgardu (Ole Steiness)

Post autor: rand »

Poprzedni post był już jakiś czas temu więc chyba nie obrazicie się jak pod pod postem zrobię.

Grając u kumpla naszła mnie myśl, żeby sprawdzić co dokładnie jest w tej wersji Jarl edition i jak się okazuje nie ma tam podstawki do gry. Jest to big box z małymi promkami i dwoma dodatkami, natomiast brak tam wersji podstawowej gry...
Czy ktoś posiada informacje jak Portal zamierza to wydać? Oddzielnie podstawkę oddzielnie ten Big box czy jak?

Trochę obawiam się, że nie byli tego świadomi, brak jakichkolwiek informacji też dobrze nie wróży,. Mam nadzieję że zobaczymy polską wersję, ale jeśli to się wydarzy to raczej 2024, takie mam przypuszczenia, choć wolałbym się mylić ;-)
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Champions of Midgard / Wojownicy Midgardu (Ole Steiness)

Post autor: eveni »

Ja zrozumiałam, że to ma być nowy produkt - podstawka od razu z dodatkami w dużym pudełku. Nawet tym był tłumaczony brak miniaturki na stronie PG w dziale zapowiedzi, nie ma miniaturki, bo nie jest skoczony jeszcze finalny obraz frontu pudełka.
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 624
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 193 times
Been thanked: 175 times

Re: Champions of Midgard / Wojownicy Midgardu (Ole Steiness)

Post autor: Michito »

Update dla zainteresowanych, którzy nie śledzą YT/mediów społecznościowych: szacowany termin premiery to 3 kwartał 2024 r.
ODPOWIEDZ