Mythic Battles (Benoit Vogt)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
mkprywatny1
Posty: 34
Rejestracja: 16 gru 2018, 14:44
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Re: Mythic Battles (Benoit Vogt)

Post autor: mkprywatny1 »

Spoiler:
Mam podobno odczucia. W kolejne KS z Monolithem nie będę wchodził - jak pokazało doświaczenie z Ragnaroka - można to kupić w sklepach szybciej, taniej i wygodniej.
Co do dodatku z Krakenem, to liczę, że naprawi on mechaniki pływania i bitwy morskie z dodatku do MBP Posejdon będą w końcu grywalne. Reszta w kategoriach "może".
Ostatnio zmieniony 21 mar 2024, 08:18 przez Curiosity, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: cytowanie
shod
Posty: 572
Rejestracja: 01 sie 2017, 10:07
Lokalizacja: Wielkopolska
Has thanked: 266 times
Been thanked: 177 times

Re: Mythic Battles (Benoit Vogt)

Post autor: shod »

W końcu zaakceptowali admini i instrukcja jest dostępna. Powstała dzieki tłumaczeniu i pomocy mluckner.
https://boardgamegeek.com/filepage/2765 ... instrukcja
Z góry przepraszam za wszyskie błedy i "sierotki", których mój program nie ogarniał i w żaden sposób nie mogłem się ich pozbyć.
Coin22
Posty: 407
Rejestracja: 11 lis 2015, 21:59
Lokalizacja: Krakow
Has thanked: 14 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Re: Mythic Battles (Benoit Vogt)

Post autor: Coin22 »

Są tu osoby, które miały i sprzedały Mythic Battles? Jakie wady i problemy głównie widzicie?
Zaczął przychodzić i myślę, czy spróbować zostawić czy od razu sprzedać.
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 968
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 38 times
Been thanked: 188 times

Re: Mythic Battles (Benoit Vogt)

Post autor: krecilapka »

shod pisze: 24 mar 2024, 16:18 W końcu zaakceptowali admini i instrukcja jest dostępna. Powstała dzieki tłumaczeniu i pomocy mluckner.
https://boardgamegeek.com/filepage/2765 ... instrukcja
Z góry przepraszam za wszyskie błedy i "sierotki", których mój program nie ogarniał i w żaden sposób nie mogłem się ich pozbyć.
Gratuluje wykonanej pracy :).
P.S. Na 6 stronie, na samym dole mi się rzuciło w oczy, że wykrzyknik wyskoczył z ikony rombu ;-).
ODPOWIEDZ